Nasze ulubione miejsce w Zewie Prypeci

"Ogólnie rzecz biorąc, jest to niemożliwe." Odparł Profesor Wołodia, zapytany o możliwość obrony doktoratu w przypadku posiadania tytułu profesora.

Re: Nasze ulubione miejsce w Zewie Prypeci

Postprzez Igh w 18 Lut 2010, 16:10

Ja uwielbiam Skadowsk. Tam to dopiero jest miła atmosfera! Jedynym minusem jest ten durny Sułtan.
Zamieszkują tam Smotnicy i to mi wystarcza żeby lubić to miejsce. Czuje się tam bezpiecznie np. jak uciekam do Skadowska przed emisją. A do stacji Janów , tam zawsze mam przeczucie, że nie przeżyje tej emisji.


Pozdro Igh
Awatar użytkownika
Igh
Kot

Posty: 8
Dołączenie: 28 Sty 2010, 17:56
Ostatnio był: 10 Kwi 2010, 09:18
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Akm 74/2U
Kozaki: 1

Reklamy Google

Re: Nasze ulubione miejsce w Zewie Prypeci

Postprzez Wojak w 22 Lut 2010, 19:44

Mnie najbardziej jednak kręci Skadowsk i to od niedawna. W sumie to wiecie, zawsze przesypiałem noce. Zawsze o 18 szedłem spać budząc się o 9, ale pewnego razu pomyślałem - nie! I wiecie co? Stwierdziłem, że tam jest zwaliście. Wybrałem sobie te miejsce gdzie kiedyś stał Sęk i gdzieś o północy poczułem się jak przy ognisku w wiosce kotów w SoC. Lubię słuchać gry Stalkerów na Gitarze/Fujarce, a co dopiero ich rozmów. Lubię słuchać jak Stalkerzy gadają, choć i tak nie znam Rosyjskiego :). Od tej pory całe noce siedzę na Skadowsku.
Oceniasz zbyt prędko.
Awatar użytkownika
Wojak
Stalker

Posty: 171
Dołączenie: 23 Paź 2009, 22:37
Ostatnio był: 14 Lip 2021, 16:25
Miejscowość: Wielkie Równiny
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: TOZ34
Kozaki: 37

Re: Nasze ulubione miejsce w Zewie Prypeci

Postprzez Zbawiciel w 03 Mar 2010, 15:50

Przede wszystkim cenię sobie trzy miejsca:
Skadowsk - atmosfera w tym miejscu jest iście słowiańska
Żelazny las - lawirowanie między poltergeistami i anomaliami
oraz cała Prypeć
EDIT:W Prypeci strasznie podobała mi się stacja obsługi.
Ostatnio edytowany przez Zbawiciel, 07 Mar 2010, 15:36, edytowano w sumie 1 raz
Эдраствоите
---------------------------------------------------------+
89% graczy uważa że najważniejsza jest grafika
Jeśli należysz do tych 11% wklej to do podpisu.
---------------------------------------------------------+
Awatar użytkownika
Zbawiciel
Kot

Posty: 15
Dołączenie: 24 Lut 2010, 21:19
Ostatnio był: 22 Kwi 2010, 20:17
Frakcja: Powinność
Ulubiona broń: Akm 74/2
Kozaki: 1

Re: Nasze ulubione miejsce w Zewie Prypeci

Postprzez Solon w 03 Mar 2010, 20:50

Dla mnie najciekawszym miejscem jakie do tej pory odwiedziłem było legowisko pijawek, choć atmosfera bagien w Zatonie i niektóre mniejsze obozowiska też przykuły moją uwagę.
Зов Припяти
Awatar użytkownika
Solon
Kot

Posty: 3
Dołączenie: 25 Lut 2010, 22:31
Ostatnio był: 18 Maj 2010, 20:44
Miejscowość: Rybnik
Frakcja: Powinność
Ulubiona broń: Chaser 13
Kozaki: 0

Re: Nasze ulubione miejsce w Zewie Prypeci

Postprzez gibek w 17 Mar 2010, 00:24

Skadowsk i Stacja Janow, z tych samych powodów co bar w SoC ;) Uwielbiam zwiedzać zonę, ale jeszcze większą przyjemność sprawia mi powrót w jednym kawałku do bezpiecznego miejsca gdzie można przekimać, podreperować sprzęt i następnie znów wyruszyć w teren
gibek
Kot

Posty: 30
Dołączenie: 03 Lut 2010, 13:50
Ostatnio był: 25 Lut 2013, 16:40
Miejscowość: Szczecin
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Akm 74/2U Special
Kozaki: -3

Re: Nasze ulubione miejsce w Zewie Prypeci

Postprzez Wheeljack w 17 Mar 2010, 16:38

Ja ogólnie lubię obozy gdzie siedzą stalkerzy. Dlaczego? Lubię się snuć po dachach budynków i badać wszystkie zakątki bazy. :wink:
Awatar użytkownika
Wheeljack
Administrator

Posty: 1918
Dołączenie: 13 Kwi 2009, 18:52
Ostatnio był: 13 Wrz 2023, 13:49
Miejscowość: Fraktal
Ulubiona broń: GP 37
Kozaki: 722

Re: Nasze ulubione miejsce w Zewie Prypeci

Postprzez ZIOM5000 w 17 Mar 2010, 19:47

Ja obecnie zwiedzam Prypeć. Trochę się boję, bo często wpadam na pijawki (choćbym miał i 50 lat, to i tak się ich będę bał :facepalm: ). Moją uwagę zwróciła fabryka Jupiter. W tej fabryce spotkałem jedynie kilka psów, niestety też musiałem przeczekać tam emisję, przy odgłosach podobnych do posapywania pijawek. (akurat to były nibypsy - podobny odgłos; chyba skrypt, bo 2 razy tam byłem w 2 grach i zawsze wtedy emisja była) Najwięcej do strachu dają opowieści stalkerów, że ta fabryka jest zła, coś z nią nie tak, jest straszna i niebezpieczna. Same informacje o niej budują ten "wyrąbisty" klimat :E W każdym pomieszczeniu boję się, że coś zaraz na mnie wyskoczy, obracam się za siebie, podskakuję, gdy słyszę jakiś odgłos. A gdy mogę - biegnę, ile sił w nogach, by zaraz zatrzymać się w jakimś kącie i czekać na atak, gdyby coś mnie podczas biegu zauważyło.

Piękny był też tunel Prypeć 1 i te jego siarczyste odgłosy jak w tych podziemiach z SoC. Apropo tego - ktoś pisał, że jest tam chyba 1 pijawka. Widział ją ktoś? Bo ja tylko chomiki, snorki i bojowników monolitu (i z 500 kilo zombich).

Rusznikarz napisał(a):Jaskinia niedaleko spalonego gospodarstwa ( na mapie nieco powyżej gospodarstwa ) i ten gadający kontroler
niezły schiz oraz laboratoria w Prypeci może nie to samo co w SOC ale klimacik był.


GADAJĄCY KONTROLER? Muszę to zobaczyć. Opisz mi ktoś jak tam dojść. Przy okazji w grze spotkałem tylko tego 1 kontrolera na misji u naukowców i jednego raz podczas spaceru. Wie ktoś, gdzie one występują?
Image <--- One nadchodzą!
Awatar użytkownika
ZIOM5000
Kot

Posty: 31
Dołączenie: 13 Lis 2008, 20:52
Ostatnio był: 11 Wrz 2011, 23:20
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: Sniper Rifle SVDm2
Kozaki: 0

Re: Nasze ulubione miejsce w Zewie Prypeci

Postprzez Wheeljack w 17 Mar 2010, 19:56

No ja np. wziąłem przewodnika i idę do Janowa wchodzę do środka i słyszę znajome dźwięki kontrolera. Wkurzyłem się wziąłem szoguna :E i mu w łeb wpakowałem 10 sztuk ołowiu. :wink:

Uwagi moderatora:

Szoguna będzie głowa bolała...
Awatar użytkownika
Wheeljack
Administrator

Posty: 1918
Dołączenie: 13 Kwi 2009, 18:52
Ostatnio był: 13 Wrz 2023, 13:49
Miejscowość: Fraktal
Ulubiona broń: GP 37
Kozaki: 722

Re: Nasze ulubione miejsce w Zewie Prypeci

Postprzez Greyeeh w 19 Mar 2010, 22:35

Prypeć, na najwyższym piętrze bloku do którego możemy się dostać dzięki anomalii "Winorośl".
Jest tam dobry widok na okolicę, wystarczy tłumik, RPG-7, Gauss, jedzenie i wóda - można tam żyć! Tylko co jakiś czas wyprawy do pralni samoobsługowej. Już nie raz stamtąd zdejmowałem niewolników walczących z mutantami i zombiemi, a nawet stalkerami. Miejsce trzyma mroczny klimat i wygląda bardzo tajemniczo :)
Awatar użytkownika
Greyeeh
Redaktor

Posty: 557
Dołączenie: 29 Gru 2008, 21:08
Ostatnio był: 08 Sty 2014, 19:48
Miejscowość: Jaworzno
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Obokan
Kozaki: 66

Re: Nasze ulubione miejsce w Zewie Prypeci

Postprzez Hrabia w 20 Mar 2010, 17:53

Ja najbardziej lubię stać Sobie na dachu bunkra naukowców,zawsze tam wchodzę zapale Sobie papierosa i ruszam w dalszą drogę. :wink:
To ja rozpalę ognisko a wy wyciągnijcie flaszeczki!
Awatar użytkownika
Hrabia
Kot

Posty: 46
Dołączenie: 06 Sty 2010, 20:48
Ostatnio był: 26 Gru 2013, 15:32
Miejscowość: Olsztyn
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: GP 37
Kozaki: 0

Re: Nasze ulubione miejsce w Zewie Prypeci

Postprzez Majcher w 20 Mar 2010, 19:58

A dla mnie pralnia. :D Takie przyjemne miejsce, i jest tam paru wojskowych.
Wchodzi stalker do autobusu, a tam kontroler.
Bez obaw prawdziwi faceci nie boją się wchodzić od tyłu...-Zulus
Awatar użytkownika
Majcher
Kot

Posty: 26
Dołączenie: 22 Paź 2009, 20:19
Ostatnio był: 16 Lut 2017, 22:30
Miejscowość: Czerwone oko jestem wysoko
Frakcja: Monolit
Ulubiona broń: Sniper TRs 301
Kozaki: 4

Re: Nasze ulubione miejsce w Zewie Prypeci

Postprzez Michu w 20 Mar 2010, 22:36

Tak sobie czytam Wasze posty, po kolei każdy - i jak tu nie kochać Stalkera? :D Wszyscy mają swoje przeżycia, swoją przygodę i czują klimat. To jest piękne ;). Chooć i tak wolę SHOC!

A z Zewu to hmm, Jupiter faktycznie mnie przerażał, szczególnie pierwszy raz jak musiałem przeszukiwać pomieszczenia albo jak psy mnie zobaczyły i goniły po budynku, cała zgraja -_- Raz tam idę i więcej nie chodzę.

A lubię to: cementownia ma swój fajny klimat
Bunkier naukowców, a bardziej to dach tegoż czegoś.

I to ognisko takie tam przy bagnach w Zatonie, może ktoś kojarzy. Na zakręcie zaraz obok tych wielkich rur.
Awatar użytkownika
Michu
Very Important Stalker

Posty: 1556
Dołączenie: 10 Lip 2007, 00:34
Ostatnio był: 10 Paź 2023, 16:11
Miejscowość: Jelenia Góra
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 131

PoprzedniaNastępna

Powróć do Ogólna dyskusja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości