Nasze ulubione miejsce w Zewie Prypeci

"Ogólnie rzecz biorąc, jest to niemożliwe." Odparł Profesor Wołodia, zapytany o możliwość obrony doktoratu w przypadku posiadania tytułu profesora.

Re: Nasze ulubione miejsce w Zewie Prypeci

Postprzez Striełok215 w 26 Maj 2010, 22:04

To zalezy. Do uzupełnienia zapasów i leków oraz naprawa sprzętu to janów , a moje lokum to wierza zulusa w której zawsze sie upijam po udanym polowaniu na artefakty :wódka: :D
------------------
W wiosce kopaczi jest dobry punkt. mam tam osobisty schowek(strzelba, 2x chleb, konserwa ,3x kiełbasa , ammo).
To tam gdzie był qest dla wójka Jara.

Uwagi moderatora:

Double post x2 - ostrzegam! - caleb59
Jeśli nie jesteś kretyNEM to tego nie czytaj:
:

Ha ha Kretyn :D !!!
Awatar użytkownika
Striełok215
Stalker

Posty: 104
Dołączenie: 19 Maj 2010, 20:18
Ostatnio był: 21 Lis 2010, 17:59
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: PMm
Kozaki: 2

Reklamy Google

Re: Nasze ulubione miejsce w Zewie Prypeci

Postprzez Krzysiek12m w 31 Maj 2010, 07:47

Moją ulubioną miejscówką są dźwigi portowe w Zatonie, ponieważ jest z tamtąd dobry widok, nic nam nie odgryzie tyłka podczas snu(chyba, że sie wrony zmutują)no i można wypić podziwając widoki.
Gdy twoi koledzy zginą, nie poddawaj się.

Krzysiek12m
Wygnany z Zony

Posty: 23
Dołączenie: 31 Sty 2010, 12:02
Ostatnio był: 17 Maj 2011, 08:51
Miejscowość: Скадовск
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: PMm
Kozaki: 0

Re: Nasze ulubione miejsce w Zewie Prypeci

Postprzez Hiena w 31 Maj 2010, 17:44

Ulubione miejsce. Hmmm... Może kino Prometeusz w Prypeci. Musiałem się tam schować przed emisją. To miejsce spodobało się również jednej pijawce, która mnie zaskoczyła tuż po emisji :E Ciekawym miejscem jest również bardzo wysoka wieża w porcie rzecznym. Jeżeli przekradniemy się tam bez zabijania to mamy dość wygodne miejsce aby postrzelać se do monolitu i zombiaków.
Zona. Miejsce które wszyscy omijają, a do którego ty chcesz się dostać.
89% graczy uważa że najważniejsza jest grafika.
Jeśli należysz do tych 11% wklej to do podpisu.
:

ZOSTAŁEŚ ZMANIPULOWANY !!!
Awatar użytkownika
Hiena
Kot

Posty: 13
Dołączenie: 12 Lis 2009, 01:08
Ostatnio był: 24 Sty 2021, 20:52
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: Obokan
Kozaki: 0

Re: Nasze ulubione miejsce w Zewie Prypeci

Postprzez Paulus w 01 Cze 2010, 14:13

Ponieważ jeszcze nie jestem w Prypeci (staram się wykonywać 100% zadań i odnajdywać wszystkie schowki), moim ulubionym miejscem jest wspomniane Izrumnodnoje. Jedynie szkoda że nie da się tam przekimać i nie ma zamykanych schowków.

A fabryki też nie lubię, ale głównie dlatego że trzeba dużo krążyć żeby wszystko znaleźć.
Paulus
Kot

Posty: 5
Dołączenie: 01 Cze 2010, 13:51
Ostatnio był: 17 Cze 2010, 13:22
Kozaki: 0

Re: Nasze ulubione miejsce w Zewie Prypeci

Postprzez djcycu w 01 Cze 2010, 16:31

Dla mnie najciekawszym miejscem jest jeden jedyny apartament w Prypeci na który wdrapać trzeba się po gałęziach anomalii :) Znaleźć można tam PKM a poza tym można czuć się tam całkowicie bezpiecznie, no bo kto wdrapie się tam za nami?
Szczegółowe mapy do S.T.A.L.K.E.R Zew Prypeci

In nomine Patris, et Filii, et Spiritus Sancti. Amen
Awatar użytkownika
djcycu
Monolit

Posty: 3533
Dołączenie: 17 Wrz 2009, 16:38
Ostatnio był: 12 Sty 2021, 21:51
Miejscowość: "Łosiek"
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Tunder S14
Kozaki: 775

Re: Nasze ulubione miejsce w Zewie Prypeci

Postprzez bartekd20 w 03 Cze 2010, 15:12

Scurko napisał(a):Fabryka Jupiter. Brrrr.... Na początku miałem wrażenie, że w każdym oknie ktoś jest i pragnie mi zrobić krzywdę :P. Zawsze jak wracałem do tej lokacji towarzyszyło to uczucie - niepewności, czy aby na pewno mogę się czuć tam bezpiecznie. Wędrując wewnątrz kompleksu można odczuć wrażenie, że spaceruje się po osiedlu. W dodatku lekko się przestraszyłem przechodząc grę pierwszy raz gdy spotkałem w jednym z budynków grupkę dobrze wyposażonych najemników. Jednak granaty robią swoje w zamkniętych pomieszczeniach.

Pozdrawiam :).

Racja Jupiter taki mroczny troche i wkurza to ciągłe zażywanie leków przeciwpromiennych :P
Nie wystarczy snajperka i dobra pozycja do zlikwidowania kogoś
Trzeba mieć jeszcze amunicje :P
bartekd20
Kot

Posty: 12
Dołączenie: 03 Cze 2010, 15:04
Ostatnio był: 18 Wrz 2010, 19:19
Miejscowość: Zona
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Sniper Rifle SVDm2
Kozaki: 0

Re: Nasze ulubione miejsce w Zewie Prypeci

Postprzez Messiah w 03 Cze 2010, 15:36

djcycu napisał(a):Dla mnie najciekawszym miejscem jest jeden jedyny apartament w Prypeci na który wdrapać trzeba się po gałęziach anomalii :) Znaleźć można tam PKM a poza tym można czuć się tam całkowicie bezpiecznie, no bo kto wdrapie się tam za nami?

Heh podstawy konstrukcji maszyn to ja mam w szkole :D w stalku jest chyba RKM? Czy się mylę? :D

Ja lubię łazić po Prypeci, chować się w budynkach i szczelać ze snajperskiego do monolitu albo najemników... tylko szkoda że ich nigdy nie ma :facepalm:
Awatar użytkownika
Messiah
Tropiciel

Posty: 338
Dołączenie: 20 Sie 2008, 20:44
Ostatnio był: 22 Lip 2013, 23:47
Miejscowość: Łódź
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: FT 200M
Kozaki: 3

Re: Nasze ulubione miejsce w Zewie Prypeci

Postprzez tepes w 07 Cze 2010, 17:15

Ja najbardziej lubie całą Prypeć bo fajnie jest tam sobie pochodzić z karabinem i strzelać praktycznie do wszystkiego co sie rusza. Poza tym niezła jest fabryka Jupiter. Mroczno tam i tajemniczo.
Awatar użytkownika
tepes
Kot

Posty: 4
Dołączenie: 07 Cze 2010, 16:55
Ostatnio był: 08 Cze 2010, 22:13
Frakcja: Monolit
Ulubiona broń: Tunder S14
Kozaki: 0

Re: Nasze ulubione miejsce w Zewie Prypeci

Postprzez specPL w 10 Cze 2010, 15:05

uwielbiam Prypeć- wreszcie została zrobiona jak trzeba. wielkie, opuszczone miasto i ta dziwna cisza panująca wokół. wreszcie nie ma tych moherów z Monolitu przez co "klimaciarz" taki jak ja może sobie łazić i kontemplować marność nad marnościami. tylko piesek czy dwa czasem gdzieś przeleci, to się go z VAL'a posmyra....i znowu jest cichutko. a po udanym polowaniu obowiązkowo zdrowy Kozak :wódka:
specPL
Stalker

Posty: 171
Dołączenie: 06 Cze 2010, 20:14
Ostatnio był: 26 Sie 2011, 22:16
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: VLA Special Assault Rifle
Kozaki: 7

Re: Nasze ulubione miejsce w Zewie Prypeci

Postprzez Czehow w 17 Cze 2010, 15:46

ja tam wole w zatonie to żelazny las w jupiterze to cementownie a w prypeci to szkole bo stamtąd można zawsze postrzelac do kogos

Uwagi moderatora:

Warn za brak ortografii i nie zalecanie się do poprzednich uwag! - caleb59
Awatar użytkownika
Czehow
Kot

Posty: 11
Dołączenie: 11 Cze 2010, 14:27
Ostatnio był: 16 Lip 2010, 14:32
Miejscowość: "Instytut Agroprom BAZA"
Frakcja: Powinność
Ulubiona broń: Storming Obokan
Kozaki: 0

Re: Nasze ulubione miejsce w Zewie Prypeci

Postprzez kuba0023 w 22 Cze 2010, 08:45

Moje ulubione miejsce w zewie prypeci to pogłębiarka , (szkoda , że zawsze mi nie jest do niej po drodze) najspokojniej to na niej nie jest , bo ciągle słychać psy dziki i mięsacze tłukące się się ze sobą. Jednak jest to doskonały punkt obrony i ze snajperki wszystkie można ustrzelić.
kuba0023
Kot

Posty: 38
Dołączenie: 12 Cze 2010, 09:29
Ostatnio był: 09 Gru 2010, 21:52
Frakcja: Bandyci
Ulubiona broń: Black Kite
Kozaki: -7

Re: Nasze ulubione miejsce w Zewie Prypeci

Postprzez platix w 22 Cze 2010, 12:05

MOim ulubionym miejscem są bagna.Czuję sie tam bezpiecznie bo wiem ze bedzie tam jakis nibypies i go zastrzele z mojej dubeltowki.Niedaleko bagien jest ognisko i przesiaduja tam bandyci a ja razem z nimi i pijemy :wódka: a potem po pijaku strzelamy do stalkerów :D

platix
Wygnany z Zony

Posty: 24
Dołączenie: 21 Cze 2010, 19:01
Ostatnio był: 02 Sie 2010, 08:01
Frakcja: Bandyci
Ulubiona broń: Chaser 13
Kozaki: 0

PoprzedniaNastępna

Powróć do Ogólna dyskusja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość