Zew Prypeci w CD-Action

Profesor Wołodia obronił doktorat. Mirosław Uttowicz wygnany z Zony. Żołnierze kontrolują legalność oprogramowania zainstalowanego na PDA.

Re: Zew Prypeci w CD-Action

Postprzez Tykersky w 22 Paź 2013, 15:52

@Eleventh
Mam to samo, pisałem nawet w komentarzu chyba ty mi odpowiedziałes. Nie moge zainstalowac gry. Plus kod nie działa ale u mnie byc moze nie dziala bo wpisalem cd-keya na zainstalowanego pirata (sory ale próbuje wszystkiego). Czyli co ? Seria wadliwa plyt czy co ?

Płyta na pierwszy rzut oka wyglada dobrze, wiadomo w tych ciulowych tekturowych pudełkach łatwo sie rysaja ale plyta jest ok. Jak wczytuje plyte to zaczyna cos strzelac i dlugo sie ona ładuje. No i przy instalacji gry wychodzi ten błąd co u Eleventh'a.
Ostatnio edytowany przez Tykersky, 22 Paź 2013, 15:54, edytowano w sumie 1 raz
Image
Awatar użytkownika
Tykersky
Kot

Posty: 44
Dołączenie: 14 Maj 2009, 16:31
Ostatnio był: 07 Wrz 2020, 20:23
Miejscowość: Nieznana 0_o
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: --
Kozaki: 2

Reklamy Google

Re: Zew Prypeci w CD-Action

Postprzez Cromm Cruac w 22 Paź 2013, 15:54

Spróbuj skopiować instalkę gdzieś na dysk twardy i odpal stamtąd.
Image

"Twoja opowieść mnie znudziła albowiem nie była o mnie" - Król Julian

Za ten post Cromm Cruac otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive Eleventh.
Awatar użytkownika
Cromm Cruac
Modder

Posty: 2541
Dołączenie: 22 Sty 2010, 19:01
Ostatnio był: 26 Lip 2023, 10:13
Miejscowość: Londyn / Bielsko-Biała
Kozaki: 1077

Re: Zew Prypeci w CD-Action

Postprzez Pangia w 22 Paź 2013, 15:55

Eleventh napisał(a):Edit: Co do reklamacji na płytce i przed instalacją jest napisane: "Redakcja nie bierze odpowiedzialności za wadliwe działanie programów i za wynikłe z tego powodu szkody”.

Takie tam pitu-pitu. Nie pierwszy i nie ostatni raz dają zj♥bane płyty do gazety. Pisz, że nie działa i niech Ci nową przyślą. Nie zbiednieją.
Tykersky napisał(a):u mnie byc moze nie dziala bo wpisalem cd-keya na zainstalowanego pirata (sory ale próbuje wszystkiego)

CD-Key jest chyba tylko od multiplayera - chyba, że kolesie z CDA spieprzyli tak prostą sprawę jak instalacja gry i nadokładali jakichś śmiesznych kluczy, kodów, ch♥ji, muji dzikich węży. Chociaż mój GTI Racing też żąda klucza przy instalacji (i oczywiście jest nadrukowany na płycie, ale wklejenie małego pliczku .txt z kluczem, żeby móc sobie otworzyć przy instalacji ich przerosło).
Proszę państwa, sto pięćdziesiąt kilometrów na godzinę w ciągu kilku sekund, wspaniały wynik. Gdyby w ten sposób można było wypie*dolić z polskiej polityki tych wszystkich śmieci z Okrągłego Stołu, Leszka Millera, byłoby… cudownie i każdemu bym ku*wa kupił po takim Ferrari, byleby w piz*u pojechali tym PROSTO do swojego ukochanego… Izraela. SYJONIŚCI Europy, jedźcie do siebie! Pozdrawiam, Zbigniew Stonoga. Nie jestem antysemitą!
Awatar użytkownika
Pangia
Monolit

Posty: 4280
Dołączenie: 27 Maj 2012, 10:49
Ostatnio był: 28 Lis 2017, 19:49
Miejscowość: Kukle Karakańskie
Ulubiona broń: TOZ34
Kozaki: 854

Re: Zew Prypeci w CD-Action

Postprzez Tykersky w 22 Paź 2013, 15:57

To teraz jestem w kropce. Cd-keya nie mam jak sprawdzic na oryginale bo mi ten oryginal nie chce sie zainstalowac. Wlasnie sprawdzilem na komputerze (wczesniej na lapku probowalem zainstalowac) i nic, moge głupa z siebie zrobic i na ojca laptopie sprobowac ale pewnie bedzie to samo. Jakies pomysly ?
Image
Awatar użytkownika
Tykersky
Kot

Posty: 44
Dołączenie: 14 Maj 2009, 16:31
Ostatnio był: 07 Wrz 2020, 20:23
Miejscowość: Nieznana 0_o
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: --
Kozaki: 2

Re: Zew Prypeci w CD-Action

Postprzez Eleventh w 22 Paź 2013, 16:11

Zostaje nam jedynie reklamacja... Osobiście powiem, że nie widzi mi się wysyłanie płytki do Cd action i później czekanie kilkunastu dni za zwrotem dobrego egzemplarza. Podejrzewam, że nie dadzą żadnej łatki na taki błąd, bo jeśli płyta jest zła to nie ma rady.

EDIT:
Image

Trochę dziwne, że zadziałało za czwartym razem ale to dobrze. Przynajmniej nie muszę kupować w ostatnim bardzo popularnej maści na ból (...) :)
Wcześniej próbowałem również odpalać instalację pomijając menu CD-Action oraz kopiować pliki z płyty na komputer i dopiero wtedy uruchamiać proces instalacji. Jak się okazało wystarczy trochę popróbować.

EDIT2: Jedyne co zauważyłem to przed instalacją nie zmieniłem domyślnej lokalizacji gry. Wcześniej przez cały czas zmieniałem.

EDIT3: Poza tym wersja gry to 1.6.02, a klucz, który jest dołączony do gry służy wyłącznie do gry multiplayer. Gra nie wymaga podawania klucza aktywacyjnego podczas instalacji.
Awatar użytkownika
Eleventh
Tropiciel

Posty: 202
Dołączenie: 15 Cze 2011, 16:07
Ostatnio był: 18 Lis 2020, 12:05
Miejscowość: Opalenica
Frakcja: Samotnicy
Kozaki: 77

Re: Zew Prypeci w CD-Action

Postprzez Tykersky w 22 Paź 2013, 18:10

Ciesze się, że ci zadziałało, mi natomiast nadal wychodzi ten sam błąd. No popróbuje z 10-20 razy instalować, może za którymś ruszy.
Image
Awatar użytkownika
Tykersky
Kot

Posty: 44
Dołączenie: 14 Maj 2009, 16:31
Ostatnio był: 07 Wrz 2020, 20:23
Miejscowość: Nieznana 0_o
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: --
Kozaki: 2

Re: Zew Prypeci w CD-Action

Postprzez Eleventh w 22 Paź 2013, 18:32

Przed instalacją nie zmieniaj domyślnej lokalizacji gry. Polecam również zajrzeć na forum CD-Action. Mają tam opisane kilka ważnych aspektów związanymi z dołączonymi grami. Poza spróbuj może skopiować pliki z płyty na komputer, a następnie zainstaluj ZW z płyty , ponieważ ja tak zrobiłem i może dlatego "zatrybiło" jak należy. :)
Awatar użytkownika
Eleventh
Tropiciel

Posty: 202
Dołączenie: 15 Cze 2011, 16:07
Ostatnio był: 18 Lis 2020, 12:05
Miejscowość: Opalenica
Frakcja: Samotnicy
Kozaki: 77

Re: Zew Prypeci w CD-Action

Postprzez mojavskyy w 22 Paź 2013, 19:29

Po zainstalowaniu gry i odpaleniu jej nic się nie dzieje (a po uruchomieniu xrEngine.exe) wyświetla brak pliku xrNetServer.dll . Spotkał się ktoś tu z tym problemem?
(stalker z cda więc nie wiem czy dać to tutaj,czy do pytań i odpowiedzi)

Za ten post mojavskyy otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive Gość,
Negative thebigstalker.
Awatar użytkownika
mojavskyy
Kot

Posty: 6
Dołączenie: 22 Paź 2013, 17:55
Ostatnio był: 28 Paź 2013, 16:28
Frakcja: Powinność
Ulubiona broń: Akm 74/2
Kozaki: 0

Re: Zew Prypeci w CD-Action

Postprzez M3Fis70 w 22 Paź 2013, 20:18

@Cromm się nie pomylił stronę wcześniej, ale tym razem to nie wina gupih graczy tylko CDA :facepalm:
Dobry mutant, to martwy mutant.
Tajne zaszyfrowane inforamcje
:

Kovek to ciągle pauka
Awatar użytkownika
M3Fis70
Weteran

Posty: 652
Dołączenie: 08 Kwi 2010, 20:34
Ostatnio był: 23 Lip 2019, 10:04
Miejscowość: Brzydgoszcz/Posen
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Akm 74/2U
Kozaki: 76

Re: Zew Prypeci w CD-Action

Postprzez Kruk787 w 22 Paź 2013, 20:31

Widać wszyscy mają ten sam błąd. Ehhh cholerne CDa. Tej gry nie da się odpalić. Logika jest taka "włóż może zaskoczy" można próbować ale nie polecam. Kumplowi się zainstalowało lecz gra wywala z errorem do pulpitu po włączeniu. Jeśli uda wam się to jakoś odpalić to powiedzcie. A jeśli nie to stalkerzy zaczną szturmować redakcje.

(Sorki za ogólny wygląd posta ale jeszcze nie jestem wprawiony)
Nic nie jest prawdziwe, wszystko jest dozwolone.
Kruk787
Kot

Posty: 12
Dołączenie: 01 Maj 2013, 18:59
Ostatnio był: 13 Lip 2014, 21:37
Miejscowość: Karpacz
Frakcja: Monolit
Ulubiona broń: Akm 74/2
Kozaki: -1

Re: Zew Prypeci w CD-Action

Postprzez Tykersky w 22 Paź 2013, 21:02

Niestety żaden z powyższych sposobów nie zadziałał. Po prostu CDA wypuściło felerną serie. A to nie pierwszy raz, jesli ktos grał i kupil Arcanie z CDA - podobny problem byl, nie dalo sie zainstalować. Jakies pomysly ? Komus w ogóle bezproblemowo dziala instalacja i sama gra ?
Image
Awatar użytkownika
Tykersky
Kot

Posty: 44
Dołączenie: 14 Maj 2009, 16:31
Ostatnio był: 07 Wrz 2020, 20:23
Miejscowość: Nieznana 0_o
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: --
Kozaki: 2

Re: Zew Prypeci w CD-Action

Postprzez nati20 w 22 Paź 2013, 22:05

Muszę przyznać że ta płyta jest jakaś dziwna. Kupiłam gazetę by mieć drugą na wypadek gdyby coś się stało z ta pierwszą ale czytając wasze problemy trochę się zmartwiłam że może wydałam niepotrzebnie pieniądze. Mimo że miałam zew już zainstalowany postanowiłam spróbować. Płyta muli niemiłosiernie komputer nim się wczyta, po wczytaniu lepiej ale strasznie buczy w napędzie. Gra się zainstalowała normalnie, działa ok, płyty nie musi być w napędzie więc też dobrze. Ogólnie na początku trochę wnerwia to mulenie i stukanie ale da się przejść proces instalacji i potem jest dobrze. Co ciekawe druga płyta nie muli, nie buczy, działa jak należy. Czyste niebo z cda też działa normalnie tylko ta płyta tak robi...
:

Get out of here STALKER!

Image
nati20
Tropiciel

Posty: 303
Dołączenie: 13 Cze 2009, 14:26
Ostatnio była: 22 Gru 2019, 19:00
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Sniper VLA
Kozaki: 68

PoprzedniaNastępna

Powróć do Aktualności

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość