Nasze screeny

Wania mimo ubytków w uzębieniu nadal świetnie gra na grzebieniu. W muzeum mutacji pokaz artefaktów z kolekcji wiosna/jesień.

Re: Nasze screeny

Postprzez Techuu w 22 Sie 2013, 20:46

A mama mówiła żeby głowy nie pchać gdzie popadnie :P
Image
Techuu
Kot

Posty: 6
Dołączenie: 05 Sty 2010, 18:03
Ostatnio był: 06 Cze 2017, 13:12
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 0

Reklamy Google

Bandyckie archiwum Furiata

Postprzez Kamko Furiat w 25 Sie 2013, 13:06

Witam! Nie wiem czy ten temat tutaj pasuje, ale jeśli nie pasuje to przepraszam i usuńcie go :D Tak czy inaczej przedstawiam wam kilka fotek z życia bandytów w "Zewie Prypeci" w trybie freeplay. Od razu zaznaczam, że nie używałem żadnych modów i mam pełen szacunek u bandytów dzięki wykopaniu Brodacza z interesu na Skadowsku (osiągnięcie "Szef" mówi samo za siebie) :3 Zapraszam do oglądania i komentowania.

:

Image

Juraś muzykant! Normalnie miód dla uszu :D

:

Image

Chłopak pije, by zapomnieć... :wódka:

:

Image

Idziem na rajd! :D Porządek w Zatonie sam się nie utrzyma.

:

Image

Zwarci i gotowi bejbe!

:

Image

Trza spierniczać przed emisją! ;_;

:

Image

Emisja minęłą, ale jeden z nas nie miał tyle szczęścia :( Zginął pod samym Skadowskiem. Pokój jego duszy [*]

:

Image

Kolejna wyprawa. Tym razem jak widać mało nas nie jest :E

:

Image

Kolo chyba strzelił focha i nie idzie dalej...

:

Image

Martwa pijawka i nasza grupka... Zaiste epickie ^.^

:

Image

Pilnujemy porządku i za naszą ciężką pracę należy się zapłata - jak nie forsą to życiem. Ten stalker jest tego (nie)żywym dowodem.

:

Image

Kolejny koncert gitarzysty :)

:

Image

Ciekawe o czym nasz ziomek może gadać z tym stalkerem...

:

Image

A oto nasz szef, Sułtan. Jak zwykle siedzi na Skadowsku, ale dzięki mnie wykopał Brodacza z interesu. Nikt już nam nie przeszkodzi w wykonywaniu naszej pracy.

:

Image

Nienawidzę Powinności, ale to nic nowego w moim przypadku :D

:

Image

Bandzior też potrafi...
:

Image

Polowanie na burery w okolicach Jupitera...

:

Image

I pomyśleć, że był to jeden z nas O_O

:

Image

Baza bandytów niedaleko fabryki. Tutaj można spotkać całkiem pokaźną ilość naszych chłopców, tak więc uważajcie stalkerzy, nie lekceważcie nas ;)

PS: Wiem, że nie pokazuję nic specjalnego, więc jeśli temat przeszkadza to jak najbardziej można go usunąć ;D Ale może kogoś to zainteresuje...
Ostatnio edytowany przez Kamko Furiat 25 Sie 2013, 20:42, edytowano w sumie 2 razy
Zona to nie miejsce dla płaczliwych i rozpieszczonych gogusiów...

Za ten post Kamko Furiat otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive ZiomB, StalkerCell, Wasia, GhostRider44.
Awatar użytkownika
Kamko Furiat
Kot

Posty: 22
Dołączenie: 22 Sie 2013, 23:27
Ostatnio był: 05 Maj 2014, 22:35
Miejscowość: Zamość/Zona
Frakcja: Bandyci
Ulubiona broń: Akm 74/2
Kozaki: 7

Re: Bandyckie archiwum Furiata

Postprzez Voldi w 25 Sie 2013, 13:12

Jest folder z fotkami, poszukaj sobie i tam przeklej.

Albo i nie przeklejaj, bo szczerze, to nic specjalnego nie pokazujesz.
Image
Awatar użytkownika
Voldi
Ekspert

Posty: 843
Dołączenie: 29 Gru 2011, 11:11
Ostatnio był: 27 Kwi 2023, 17:28
Miejscowość: Kraków/Hajnówka
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: TRs 301
Kozaki: 426

Re: Bandyckie archiwum Furiata

Postprzez Kamko Furiat w 25 Sie 2013, 13:16

Wiem, że nic specjalnego nie pokazuję, ale jakoś tak mnie nakręciło, żeby strzelić kilka screenów. To czy ktoś usunie ten temat czy coś to mi to nie przeszkadza :)
Zona to nie miejsce dla płaczliwych i rozpieszczonych gogusiów...
Awatar użytkownika
Kamko Furiat
Kot

Posty: 22
Dołączenie: 22 Sie 2013, 23:27
Ostatnio był: 05 Maj 2014, 22:35
Miejscowość: Zamość/Zona
Frakcja: Bandyci
Ulubiona broń: Akm 74/2
Kozaki: 7

Re: Bandyckie archiwum Furiata

Postprzez Cromm Cruac w 25 Sie 2013, 14:00

Ciekawe czy nieciekawe, liczy się entuzjazm.
Ale lepiej, żebyś mnie w Zonie nie spotkał, bo was rebiata nie lubię i watahy bandytów zwykłem eksterminować przed śniadaniem :E
Image

"Twoja opowieść mnie znudziła albowiem nie była o mnie" - Król Julian
Awatar użytkownika
Cromm Cruac
Modder

Posty: 2541
Dołączenie: 22 Sty 2010, 19:01
Ostatnio był: 26 Lip 2023, 10:13
Miejscowość: Londyn / Bielsko-Biała
Kozaki: 1077

Re: Bandyckie archiwum Furiata

Postprzez pan kozaq w 25 Sie 2013, 14:19

Sam myślę o przejściu na bandytyzm. Co do fotek- jest ok, ale jeśli chcesz zaznać prawdziwego bandyckiego życia to polecam TFW- bandyci są bardzo przyzwoicie zrobieni, mamy możliwość okradania samotników (na dobry początek przypadkowy przechodzień oddał 8k rubli i Abakana :E)
Image
Image
Image
Awatar użytkownika
pan kozaq
Weteran

Posty: 558
Dołączenie: 07 Mar 2012, 15:51
Ostatnio był: 25 Gru 2018, 19:00
Miejscowość: RYTOMOCZYDŁA
Frakcja: Wojsko
Ulubiona broń: Akm 74/2
Kozaki: 43

Re: Bandyckie archiwum Furiata

Postprzez djcycu w 25 Sie 2013, 15:01

A ja bandytów chętnie pokarmię ołowianą sałatką z koktajlem "granatowym". Nigdy bandytów nie szanowałem głównie za to że jestem człowiekiem uczciwym ceniącym sobie ciułanie samemu by coś mieć. Bandyci tylko pie*dolą propagandę że oni są pasterzami i pilnują porządku. Taaa jasne, zwykle kiedy kradną zdobyty łup i sprzedają by się w kasie tarzać i panny za perymetrem w burdelach rżnąć. Od porządku jest Powinność. Gdyby nie oni to by każdy stalker zdychał z nożem w plecach albo jako karma dla mutantów. Dla wojska jest to przymus by strzec zony więc robią by zarobić a się nie orobić. Powinność zaś postawiła sobie za cel hamowanie skutków rozszerzającej się zony i robi to z pełnym entuzjazmem czyniąc z siebie samych neutralnych stróżów prawa by każdy stalker nie wrogi tej frakcji nie czuł się aż tak bardzo zagrożony w miejscu pracy. Tak panowie, to jest właśnie Powinność. Stalker też może być kryminalistą ale w zonie może być lepszym człowiekiem żyjąc z innymi neutralnymi. Nie rozumiem więc czemu tak kochacie bandytów kiedy to w większości oszuści i mordercy bo jak to inaczej nazwiesz?
Szczegółowe mapy do S.T.A.L.K.E.R Zew Prypeci

In nomine Patris, et Filii, et Spiritus Sancti. Amen

Za ten post djcycu otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive M3Fis70, GhostRider44, Domianos, Jurand, Artem 2033.
Awatar użytkownika
djcycu
Monolit

Posty: 3533
Dołączenie: 17 Wrz 2009, 16:38
Ostatnio był: 12 Sty 2021, 21:51
Miejscowość: "Łosiek"
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Tunder S14
Kozaki: 775

Re: Bandyckie archiwum Furiata

Postprzez Kamko Furiat w 25 Sie 2013, 20:38

Wiele osób nas nienawidzi, ale ostrzegam co to niektórych, że nie każdy z nas da się tak łatwo zabić (przynajmniej nie ja :D). A nawet jeśli kogoś z nas zabijecie - wtedy przyjdzie nas więcej w odwecie. Jeśli zobaczycie przystojniaka z kałachem albo z granatnikiem, który morduje stalkerów z uśmiechem na twarzy - uważajcie, bo to mogę być ja, a ja się nie cackam :)

Co do moda TFW... Coś tam o nim słyszałem, ale za dużo o nim nie wiem (podobnie jak o wielu innych modach, gdyż w modowanie się nie bawiłem). Myślę jednak, że skoro tyle osób go dobrze ocenia, to chyba nie zaszkodzi spróbować.

PS: Obrazki zamknąłem w spoilery w razie co :P
Ostatnio edytowany przez Kamko Furiat, 25 Sie 2013, 20:46, edytowano w sumie 1 raz
Zona to nie miejsce dla płaczliwych i rozpieszczonych gogusiów...
Awatar użytkownika
Kamko Furiat
Kot

Posty: 22
Dołączenie: 22 Sie 2013, 23:27
Ostatnio był: 05 Maj 2014, 22:35
Miejscowość: Zamość/Zona
Frakcja: Bandyci
Ulubiona broń: Akm 74/2
Kozaki: 7

Re: Bandyckie archiwum Furiata

Postprzez Adam w 25 Sie 2013, 20:46

Fotki spoko, co do bandytów, jako dowódca wojskowej placówki gardzę tym motłochem, choć Sędzia Piłat, władca Królestwa Bandytów zawsze będzie darzony przeze mnie szacunkiem :E
Image
Image
Awatar użytkownika
Adam
Redaktor

Posty: 2524
Dołączenie: 27 Gru 2007, 12:13
Ostatnio był: 20 Wrz 2023, 17:49
Miejscowość: Kutno
Frakcja: Wojsko
Ulubiona broń: FT 200M
Kozaki: 393

Re: Bandyckie archiwum Furiata

Postprzez Kamko Furiat w 25 Sie 2013, 20:50

Szanuj kogo chcesz, gardź kim chcesz :) Ale nas nie lekceważ. Nie miałem jeszcze zaszczytu poznać tego słynnego Piłata, ale po jego wypowiedziach na tym forum już wiem, że to wartościowy bandzior. Będę dumny, gdy któregoś dnia sam Piłat przemówi do mnie - nieobliczalnego Furiata, zawodowego zabójcy (tak o mnie mówią xD).

Teraz słówka do pana Juliana. Mówisz, że lepiej gdybym cię w Zonie nie spotkał? Cóż... wielu tak mówiło, ale gdy dostali ode mnie kulkę przestali być tacy rozmowni. Czy ci grożę? Nie, nie grożę. Chcę ci tylko oznajmić, że nie jestem byle jakim przeciwnikiem. Wśród nas są różni chłopcy - jedni to owszem są zieloni w takich sprawach, ale jest też wielu takich, którzy tak łatwo się nie dadzą.

A co będzie jak spotkamy się w Zonie? Cóż, nie wiem, nie jestem prorokiem Izajaszem i tego nie przewidzę. Być może dojdzie między nami do epickiej walki sam na sam, a może dogadamy się i sprawa zakończy się przy Kozaku? Zobaczymy :)
Ostatnio edytowany przez Kamko Furiat, 25 Sie 2013, 21:00, edytowano w sumie 1 raz
Zona to nie miejsce dla płaczliwych i rozpieszczonych gogusiów...
Awatar użytkownika
Kamko Furiat
Kot

Posty: 22
Dołączenie: 22 Sie 2013, 23:27
Ostatnio był: 05 Maj 2014, 22:35
Miejscowość: Zamość/Zona
Frakcja: Bandyci
Ulubiona broń: Akm 74/2
Kozaki: 7

Re: Bandyckie archiwum Furiata

Postprzez Adam w 25 Sie 2013, 20:53

Sędzia Piłat był moim jedynym godnym przeciwnikiem. On umiał zapanować na tą zgrają w dresach i skórzanych płaszczykach. Zbombardowanie Hangaru, jego głównej bazy moździerzami i nalotem śmigłowców, ostudziły jego zapały. :D

W sumie były 4 koalicje anty-Piłatowskie, w których wszystkie frakcje łączyły się pod sztandarem Armii Ukraińskiej przeciwko bandytom :)
Image
Image
Awatar użytkownika
Adam
Redaktor

Posty: 2524
Dołączenie: 27 Gru 2007, 12:13
Ostatnio był: 20 Wrz 2023, 17:49
Miejscowość: Kutno
Frakcja: Wojsko
Ulubiona broń: FT 200M
Kozaki: 393

Re: Nasze screeny

Postprzez Kamko Furiat w 25 Sie 2013, 21:08

Dziękuję za zajęcie się moim wątkiem :) I fajne zdjęcie kontrolera xD

A teraz wracam do rozmowy z naszym żołnierzem. Piłat i jego brygada jeszcze żyją prawda? Skoro tak, to sami widzicie żołnierzu, że wytępienie nas graniczy z cudem. Jak już mówiłem - na miejsce zabitych przyjdzie nas więcej. Osobiście mimo iż jestem zabijaką, wolę rozwiązywać problemy przy flaszce :wódka: Niestety, życie bandyty nie jest łatwe - jak trzeba walczyć to trzeba :)
Zona to nie miejsce dla płaczliwych i rozpieszczonych gogusiów...
Awatar użytkownika
Kamko Furiat
Kot

Posty: 22
Dołączenie: 22 Sie 2013, 23:27
Ostatnio był: 05 Maj 2014, 22:35
Miejscowość: Zamość/Zona
Frakcja: Bandyci
Ulubiona broń: Akm 74/2
Kozaki: 7

PoprzedniaNastępna

Powróć do Multimedia

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość