Dziwne zachowanie strażników przywódców frakcji

Wszyscy bali się premiery kolejnej gry z serii Stalker. Nikt nie potrafił odpowiedzieć na pytanie: co wpisać w tym cholernym opisie?
Regulamin forum
Przy zadawaniu pytania związanego z problemem dotyczącym modyfikacji, prosimy o podawanie treści całego loga błędu.
Lokalizacja logów:
Windows XP - C:\Documents and Settings\All Users\Moje dokumenty\S.T.A.L.K.E.R. - Zew Prypeci\logs
Windows Vista/7 - C:\Users\Public\Documents\S.T.A.L.K.E.R. - Zew Prypeci\logs
Steam - X:\Program Files (x86)\Steam\SteamApps\common\Stalker Call of Pripyat\_appdata_\logs

Logi tagujemy w [ CODE ][/ CODE ].

Jeżeli chcesz zadać pytanie na temat fabuły, to sprawdź najpierw, czy odpowiedzi nie znajdziesz w SOLUCJI.

Dziwne zachowanie strażników przywódców frakcji

Postprzez ziomosk w 07 Lip 2015, 17:55

Po rozwiązaniu problemu z Flintem udałem się na chwile do Skadowska i powróciłem do Stacji Janów. Po wejściu sytuacja mnie zszokowała. Dwóch strażników przywódców frakcji stali przy stołach z innymi Stalkerami. I zacząłem spoglądać na gościa z Wolności i powiedział:,,Toast za zwycięstwo!"(potem tego fragmentu nie zrozumiałem) następnie usłyszałem kolejny fragment ,,pamiętacie jak tamci błagali na kolanach o wpuszczenie do Stacji Janów przed emisją." Jak znów chciałem wyjść jeszcze raz przyjrzałem się panom z Wolności i tam stał Flint w egzoszkielecie z malowaniem Wolności. I czy ktoś potrafi mi wytłumaczyć tą sytuację.
ziomosk
Kot

Posty: 24
Dołączenie: 28 Cze 2015, 14:49
Ostatnio był: 25 Gru 2021, 02:51
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: FT 200M
Kozaki: 9

Reklamy Google

Re: Dziwne zachowanie strażników przywódców frakcji

Postprzez Pangia w 07 Lip 2015, 18:07

Cenega ma próżnię zamiast mózgu i dwie ważne postaci w tej samej frakcji nazwała per Flint. Koniec historii.
Proszę państwa, sto pięćdziesiąt kilometrów na godzinę w ciągu kilku sekund, wspaniały wynik. Gdyby w ten sposób można było wypie*dolić z polskiej polityki tych wszystkich śmieci z Okrągłego Stołu, Leszka Millera, byłoby… cudownie i każdemu bym ku*wa kupił po takim Ferrari, byleby w piz*u pojechali tym PROSTO do swojego ukochanego… Izraela. SYJONIŚCI Europy, jedźcie do siebie! Pozdrawiam, Zbigniew Stonoga. Nie jestem antysemitą!

Za ten post Pangia otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive ziomosk.
Awatar użytkownika
Pangia
Monolit

Posty: 4280
Dołączenie: 27 Maj 2012, 10:49
Ostatnio był: 28 Lis 2017, 19:49
Miejscowość: Kukle Karakańskie
Ulubiona broń: TOZ34
Kozaki: 854

Re: Dziwne zachowanie strażników przywódców frakcji

Postprzez ziomosk w 07 Lip 2015, 18:10

Ok ok. Ale o co chodzi z tym toastem?
ziomosk
Kot

Posty: 24
Dołączenie: 28 Cze 2015, 14:49
Ostatnio był: 25 Gru 2021, 02:51
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: FT 200M
Kozaki: 9

Re: Dziwne zachowanie strażników przywódców frakcji

Postprzez HitFan w 07 Lip 2015, 19:29

* OFFTOP *
@Pangia, to po rusku oni mają różne imiona?
/ Gaming rig / Intel i5-4460 3.2GHz / 8GB DDR3 RAM / GTX 960 STRIX 2GB GDDR5 RAM / Windows 10 x64 /
/ Coding machine / Intel i5-7200U 2.7GHz / 8GB DDR4 RAM / R5 M330 2GB GDDR3 RAM / Windows 10 x64 /
Awatar użytkownika
HitFan
Weteran

Posty: 651
Dołączenie: 21 Sty 2012, 17:26
Ostatnio był: 15 Lut 2022, 20:18
Miejscowość: Bytom
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Obokan
Kozaki: 86

Re: Dziwne zachowanie strażników przywódców frakcji

Postprzez tom3kb w 07 Lip 2015, 20:15

Tym drugim Flintem jest Sroka/czy Soroka, przywłaszczył sobie to imie żeby go stalkerzy nie rozpoznali po tym co nawywijał.
Ja tak to sobie zrozumiałem, chociaż ci Stalkerzy to straszni debile skoro nie zwrocili uwagi na dwóch takich samych stalkerów w jednym budynku.

Za ten post tom3kb otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive HitFan.
Awatar użytkownika
tom3kb
Łowca

Posty: 540
Dołączenie: 10 Maj 2014, 17:08
Ostatnio był: 22 Sie 2023, 03:25
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 92

Re: Dziwne zachowanie strażników przywódców frakcji

Postprzez Pangia w 07 Lip 2015, 20:38

hitfan napisał(a):* OFFTOP *
@Pangia, to po rusku oni mają różne imiona?

Nazywają się podobnie do tego, jak jest w angielskiej wersji – Flint (Флинт) i Krzemień (Кремень, w angielskiej jest Kremen). Najwidoczniej Deep Silver (wydawca, czyli pewnie oni tłumaczyli na angielski) było na tyle inteligentne, żeby pozwolić sobie na bezsensowne przetłumaczenie rosyjskiego słowa, ale jednocześnie dzięki temu oni dwaj nie nazywali się tak samo.
tom3kb napisał(a):ci Stalkerzy to straszni debile skoro nie zwrocili uwagi na dwóch takich samych stalkerów w jednym budynku

Janów, jako baza wypadowa, ma bana na napi♥rdalanie się międzyfrakcyjne.
Proszę państwa, sto pięćdziesiąt kilometrów na godzinę w ciągu kilku sekund, wspaniały wynik. Gdyby w ten sposób można było wypie*dolić z polskiej polityki tych wszystkich śmieci z Okrągłego Stołu, Leszka Millera, byłoby… cudownie i każdemu bym ku*wa kupił po takim Ferrari, byleby w piz*u pojechali tym PROSTO do swojego ukochanego… Izraela. SYJONIŚCI Europy, jedźcie do siebie! Pozdrawiam, Zbigniew Stonoga. Nie jestem antysemitą!

Za ten post Pangia otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive Poldzer.
Awatar użytkownika
Pangia
Monolit

Posty: 4280
Dołączenie: 27 Maj 2012, 10:49
Ostatnio był: 28 Lis 2017, 19:49
Miejscowość: Kukle Karakańskie
Ulubiona broń: TOZ34
Kozaki: 854

Re: Dziwne zachowanie strażników przywódców frakcji

Postprzez djcycu w 07 Lip 2015, 22:30

To oni z angielskiego tłumaczyli tę grę? :facepalm: Ja myślałem że tłumaczenia to się na oryginale robi. I wuj z wydawcą, ruskie jako źródłowe jest mniej obarczone błędem i zmianami zaistniałymi tłumaczeniem idiomów i smaczków...
Szczegółowe mapy do S.T.A.L.K.E.R Zew Prypeci

In nomine Patris, et Filii, et Spiritus Sancti. Amen
Awatar użytkownika
djcycu
Monolit

Posty: 3533
Dołączenie: 17 Wrz 2009, 16:38
Ostatnio był: 12 Sty 2021, 21:51
Miejscowość: "Łosiek"
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Tunder S14
Kozaki: 775

Re: Dziwne zachowanie strażników przywódców frakcji

Postprzez Pangia w 07 Lip 2015, 23:39

Z tego, co słyszałem na forum, rus --> ang i ang --> pol.
Proszę państwa, sto pięćdziesiąt kilometrów na godzinę w ciągu kilku sekund, wspaniały wynik. Gdyby w ten sposób można było wypie*dolić z polskiej polityki tych wszystkich śmieci z Okrągłego Stołu, Leszka Millera, byłoby… cudownie i każdemu bym ku*wa kupił po takim Ferrari, byleby w piz*u pojechali tym PROSTO do swojego ukochanego… Izraela. SYJONIŚCI Europy, jedźcie do siebie! Pozdrawiam, Zbigniew Stonoga. Nie jestem antysemitą!
Awatar użytkownika
Pangia
Monolit

Posty: 4280
Dołączenie: 27 Maj 2012, 10:49
Ostatnio był: 28 Lis 2017, 19:49
Miejscowość: Kukle Karakańskie
Ulubiona broń: TOZ34
Kozaki: 854


Powróć do Pytania i odpowiedzi

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 5 gości