Teleport obok Janowa?

Wszyscy bali się premiery kolejnej gry z serii Stalker. Nikt nie potrafił odpowiedzieć na pytanie: co wpisać w tym cholernym opisie?
Regulamin forum
Przy zadawaniu pytania związanego z problemem dotyczącym modyfikacji, prosimy o podawanie treści całego loga błędu.
Lokalizacja logów:
Windows XP - C:\Documents and Settings\All Users\Moje dokumenty\S.T.A.L.K.E.R. - Zew Prypeci\logs
Windows Vista/7 - C:\Users\Public\Documents\S.T.A.L.K.E.R. - Zew Prypeci\logs
Steam - X:\Program Files (x86)\Steam\SteamApps\common\Stalker Call of Pripyat\_appdata_\logs

Logi tagujemy w [ CODE ][/ CODE ].

Jeżeli chcesz zadać pytanie na temat fabuły, to sprawdź najpierw, czy odpowiedzi nie znajdziesz w SOLUCJI.

Teleport obok Janowa?

Postprzez Red_Bullet w 04 Cze 2018, 07:54

Łaziłem sobie ostatnio po Zewie. Nie miałem jakiegoś parcia na przejście gry, tylko tak sobie po prostu zwiedzałem zonę. Jako że rekreacyjnie, to zaaplikowałem sobie "zwiedzacza", czyli super jump. No i na Janowie miałem taką sytuację. Wyszedłem ze stacji wyjściem na wieżę Zulusa. Nie poszedłem jednak w lewo na wieżę, tylko w prawo na budynki stacji. Jest tam piętrowy budynek a przed nim stoi lokomotywa. Wskoczyłem na tą lokomotywę i pomyślałem że z tego budynku miałbym piękne widoki. No to jedna próba, druga... i jest wskoczyłem na jakiś gzyms. Jeszcze jeden skok i.... ekran ładowania. Teleportnęło mnie do pralni. Przyznam szczerze, że mnie zatkało, bo byłem jeszcze przed tunelem. Jajca się działy, bo: Zulus ciągle był na wieży, Sokołow siedział w pralni razem z Włóczęgą, a Wano został na Janowie. Kosmos po prostu. I teraz takie pytanie burak w grze, czy jakiś developerski skrót do Prypeci żeby nie przebijać się przez tunel? Podobną sytuację miałem w Czystym Niebie w bazie "czyścików" skoczyłem na siatkę maskującą którą widać z okna jak tylko przejmiemy postać i tepnęło mnie na most w Kordonie. Ktoś badał ten temat? Jakieś skróty developerów, które nie zostały usunięte w finalnej wersji?
Red_Bullet
Kot

Posty: 24
Dołączenie: 14 Lis 2011, 11:16
Ostatnio był: 25 Lut 2020, 12:22
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: FT 200M
Kozaki: 6

Reklamy Google

Re: Teleport obok Janowa?

Postprzez Poldzer w 04 Cze 2018, 08:12

W ogromnym skrócie "przewodnicy" działają na tej zasadzie, że po kliknięciu w dialog rzucają, Cię w odpowiedni teleport normalnie niby niedostępny. Tak ma być.
Awatar użytkownika
Poldzer
Legenda

Posty: 1014
Dołączenie: 02 Paź 2013, 17:17
Ostatnio był: 06 Sty 2023, 13:41
Frakcja: Powinność
Ulubiona broń: SPSA14
Kozaki: 239


Powróć do Pytania i odpowiedzi

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 17 gości