Limit Dezaktywacji

Wszyscy bali się premiery kolejnej gry z serii Stalker. Nikt nie potrafił odpowiedzieć na pytanie: co wpisać w tym cholernym opisie?
Regulamin forum
Przy zadawaniu pytania związanego z problemem dotyczącym modyfikacji, prosimy o podawanie treści całego loga błędu.
Lokalizacja logów:
Windows XP - C:\Documents and Settings\All Users\Moje dokumenty\S.T.A.L.K.E.R. - Zew Prypeci\logs
Windows Vista/7 - C:\Users\Public\Documents\S.T.A.L.K.E.R. - Zew Prypeci\logs
Steam - X:\Program Files (x86)\Steam\SteamApps\common\Stalker Call of Pripyat\_appdata_\logs

Logi tagujemy w [ CODE ][/ CODE ].

Jeżeli chcesz zadać pytanie na temat fabuły, to sprawdź najpierw, czy odpowiedzi nie znajdziesz w SOLUCJI.

Re: Limit Dezaktywacji

Postprzez Rammi w 14 Gru 2009, 23:12

mimciu napisał(a):Prawdopodobnie na chwilę obecną limit aktywacji/dezaktywacji został zwiększony. W dniu premiery przy drugiej aktywacji miałem limit 4, wczoraj przy kolejnej aktywacji wynosił już 8. Ktoś może to potwierdzić?


Ja dziś dezaktywowałem grę i otrzymałem info iż pozostało aktywacji 9998 :)
かぜのこえ
Awatar użytkownika
Rammi
Kot

Posty: 7
Dołączenie: 18 Gru 2008, 17:01
Ostatnio był: 05 Mar 2012, 15:26
Frakcja: Naukowcy
Kozaki: 0

Reklamy Google

Re: Limit Dezaktywacji

Postprzez Szpagin w 14 Gru 2009, 23:38

Dlatego wstrzymałem się z kupnem gry. Formaty, zmiany sprzętu itd. - prędzej czy później wykorzystasz te aktualizacje i gra warta 100zł nadaje się do wyrzucenia. Tego Stalkera należy zbojkotować.
Image
Awatar użytkownika
Szpagin
Legenda

Posty: 1187
Dołączenie: 26 Wrz 2009, 11:39
Ostatnio był: 15 Gru 2021, 23:24
Frakcja: Wojsko
Ulubiona broń: VLA Special Assault Rifle
Kozaki: 238

Re: Limit Dezaktywacji

Postprzez Lubomyr w 15 Gru 2009, 01:13

W jakim czasie wykorzystasz 10000 (dziesięć tysięcy) aktywacji czy też dezaktywacji. Nawet jeśli by to było codziennie przy uruchamianiu gry i przy jej wyłączaniu to wyczerpiesz limit po 27 latach 4 miesiącach i 23 dniach (wynik jest zawyżony ze względu na nieuwzględnianie lat przestępnych) ale to jest i tak wieczność w skali informatyczno-growej. To tyle lat temu mniej więcej ruszyła machina elektroniki połączonej z informatyką. Ale twoja wola. Możesz w ramach protestu nie kupić gry i nie grać w nią, ale broń Boże nie graj też na "piracie" bo to by już była hipokryzja a tego chyba nie chcesz.
Każda broń dobra, z którą przeżyjesz kolejny dzień.
Lubomyr
Kot

Posty: 45
Dołączenie: 10 Gru 2009, 00:27
Ostatnio był: 18 Sty 2017, 17:40
Frakcja: Samotnicy
Kozaki: 0

Re: Limit Dezaktywacji

Postprzez utak3r w 15 Gru 2009, 10:04

Szpagin napisał(a):Tego Stalkera należy zbojkotować.


Możesz się również odwołać... przez okno.

Lubomyr napisał(a):Możesz w ramach protestu nie kupić gry i nie grać w nią, ale broń Boże nie graj też na "piracie" bo to by już była hipokryzja a tego chyba nie chcesz.


Dokładnie to właśnie miałem na myśli, czytając post Kolegi...

Reasumując - zwiększenie limitu jest dobrym pomysłem :) Brawo za pochylenie się nad naszymi problemami.
Image
Awatar użytkownika
utak3r
Modder

Posty: 2200
Dołączenie: 11 Lis 2009, 18:15
Ostatnio był: 31 Lip 2023, 16:01
Miejscowość: Szczecin
Frakcja: Powinność
Ulubiona broń: GP 37
Kozaki: 376

Re: Limit Dezaktywacji

Postprzez Polski zolnierz w 16 Gru 2009, 00:08

Ogólnie to jestem cholernie zdziwiony tym, jak Cenego przyłożyła się do gry :o . Ja sie w życiu nawet patchy nie spodziewałem, a już w ogóle Utty jako lektora. Prosze, nawet tak "wielkie" produkcje jak CoD: MW 2 nie doczekały się patchy polonizacyjnych, choć polonizacja jest tam o niebo gorsza (bez sensowne nazwy i błędy jęz. czy też gramatyczne o dziwo). Tym bardziej to cieszy, że zwiększono limit.
PS: Co do bojkotu...bojkotować to ty lepiej bojkotój rząd, że korupcja rządzi, a nie gre gdzie sie zastanowili nad tym co mogą o nich myśleć gracze ;d. Jak ani to ani to, to faktycznie, jak koledzy radze odwołać się przez okno, byle nie w nocy bo obudzisz dresów ;d
"Prawda wyłania się tak samo niespodziewanie jak deszcz popromienny Czarnobyla"
Awatar użytkownika
Polski zolnierz
Tropiciel

Posty: 376
Dołączenie: 01 Sie 2007, 13:59
Ostatnio był: 04 Kwi 2011, 09:37
Miejscowość: Łódź
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Sniper Rifle SVDm2
Kozaki: 1

Re: Limit Dezaktywacji

Postprzez Lubomyr w 16 Gru 2009, 00:28

No właśnie. Z tym krzyczeniem po nocy przez otwarte okno trzeba uważać, bo to jeszcze jakiś кровасос albo контрольор przyjdzie i będzie po zabawie :wink:
Ostatnio edytowany przez KoweK, 16 Gru 2009, 00:32, edytowano w sumie 1 raz
Każda broń dobra, z którą przeżyjesz kolejny dzień.
Lubomyr
Kot

Posty: 45
Dołączenie: 10 Gru 2009, 00:27
Ostatnio był: 18 Sty 2017, 17:40
Frakcja: Samotnicy
Kozaki: 0

Poprzednia

Powróć do Pytania i odpowiedzi

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 7 gości