Pytanie o sęka i niebieskie strzałki na mapie

Wszyscy bali się premiery kolejnej gry z serii Stalker. Nikt nie potrafił odpowiedzieć na pytanie: co wpisać w tym cholernym opisie?
Regulamin forum
Przy zadawaniu pytania związanego z problemem dotyczącym modyfikacji, prosimy o podawanie treści całego loga błędu.
Lokalizacja logów:
Windows XP - C:\Documents and Settings\All Users\Moje dokumenty\S.T.A.L.K.E.R. - Zew Prypeci\logs
Windows Vista/7 - C:\Users\Public\Documents\S.T.A.L.K.E.R. - Zew Prypeci\logs
Steam - X:\Program Files (x86)\Steam\SteamApps\common\Stalker Call of Pripyat\_appdata_\logs

Logi tagujemy w [ CODE ][/ CODE ].

Jeżeli chcesz zadać pytanie na temat fabuły, to sprawdź najpierw, czy odpowiedzi nie znajdziesz w SOLUCJI.

Pytanie o sęka i niebieskie strzałki na mapie

Postprzez jamallo w 03 Gru 2009, 21:31

Witam wszystkich

mam 2 pytania:

1. mam zadanie znalesc sęka odebrałem jakis PDA że interesują się nim bandyci ale niwiadomo gdzie przebywa i nie moge go znalesc ktos moze powiedziec gdzie moze byc.

2. W południowej częci mapy Zatonu i Janowa są takie niebieskei strzałki jakby przejscie do innych stref da sie ich jakos uzyc zeby przejść albo coś w tym stylu.

Z góry dziękuje i pozdrawiam

P.S ta offtopic czy jest jakis mod do któregos Stalkera który dodaje system RPG mianowicie punkty doświadczenia za zabitego przeciwnika, levelovanie itp... ??
jamallo
Kot

Posty: 4
Dołączenie: 30 Lis 2009, 12:58
Ostatnio był: 03 Gru 2009, 23:57
Frakcja: Samotnicy
Kozaki: 0

Reklamy Google

Re: Pytanie o sęka i niebieskie strzałki na mapie

Postprzez caleb59 w 03 Gru 2009, 22:08

1. Z tego co wroze chodzi o porwanego stalkera ktory przetrzymywany jest w bazie w poludniowo zachodniej czesci mapy Janow/Jupiter (btw cytat @Kowka na temat skad mozna wziasc questa na jego uwolnienie tak na marginesie):
xKoweKx napisał(a):Złotą Rybkę dostaniesz od Stalkera w Janowie w głównej bazie, który poprosi o "uratowanie" kumpla od bandytów - właściwie wzięli za niego okup.

I tutaj jest taka opcja... wybierasz rozwiązanie pokojowe i idziesz z nimi negocjować > oddajesz złotą rybkę > bierzesz zakładnika > gdy bandyta zarząda oddania kasy - odmawiasz > zabijasz wszystkich bandytów > przeszukujesz zwłoki bandyty, dla którego oddałeś Złotą Rybkę i ją zabierasz.

No i... już ją posiadasz. Nie musisz zwracać artefaktu dla Stalkera, który zlecił Ci zadanie.

Mam nadzieję, że jasno to opisałem. :P

2. Nic mi nie wiadomo o zadnych "strzalkach"...
                 Image
| Ryzen 7 5800X3D | 32GB DDR4 RAM | RTX 3070 8GB GDDR6 RAM | Windows 11 Pro x64 |
Awatar użytkownika
caleb59
Administrator

Posty: 2687
Dołączenie: 23 Sie 2008, 18:59
Ostatnio był: 05 Gru 2023, 00:39
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 666

Re: Pytanie o sęka i niebieskie strzałki na mapie

Postprzez graf_art w 03 Gru 2009, 22:12

Co do strzałek - a nie grasz czasem na jakimś modzie? Np. S.M.R.T.E.R. Pripyat Mod? W tym modzie są tam teleporty.
Image
Awatar użytkownika
graf_art
Stalker

Posty: 192
Dołączenie: 06 Wrz 2008, 16:51
Ostatnio był: 14 Gru 2009, 10:03
Miejscowość: Festung Breslau
Frakcja: Wojskowi Stalkerzy
Ulubiona broń: Sniper SGI
Kozaki: 5

Re: Pytanie o sęka i niebieskie strzałki na mapie

Postprzez jamallo w 03 Gru 2009, 22:44

1.dobra udało sie jako tako to zadanie wykonać

2. Zgadza się gram na modzie S.M.A.R.T.E.R a jak użuwać tych teleportów bo np. jak podchodze do bramy w zatonie to nic się nie dzieje, a ona jest zamknieta
jamallo
Kot

Posty: 4
Dołączenie: 30 Lis 2009, 12:58
Ostatnio był: 03 Gru 2009, 23:57
Frakcja: Samotnicy
Kozaki: 0

Re: Pytanie o sęka i niebieskie strzałki na mapie

Postprzez graf_art w 04 Gru 2009, 00:10

Musisz wejść w teleport jak w poprzednich częściach. I proponuję uprzedzać przy pytaniach że nie grasz na vanilii bo są różnice i odpowiedzi mogą być nie do końca trafne a userzy się nad Twoim problemem będą głowić.
Co do Sęka - nie trzeba go uwalniac bo to nie ten quest - popytaj na Skadowsku.
Image
Awatar użytkownika
graf_art
Stalker

Posty: 192
Dołączenie: 06 Wrz 2008, 16:51
Ostatnio był: 14 Gru 2009, 10:03
Miejscowość: Festung Breslau
Frakcja: Wojskowi Stalkerzy
Ulubiona broń: Sniper SGI
Kozaki: 5


Powróć do Pytania i odpowiedzi

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 7 gości