moment w stalkerze

Wszyscy bali się premiery kolejnej gry z serii Stalker. Nikt nie potrafił odpowiedzieć na pytanie: co wpisać w tym cholernym opisie?
Regulamin forum
Przy zadawaniu pytania związanego z problemem dotyczącym modyfikacji, prosimy o podawanie treści całego loga błędu.
Lokalizacja logów:
Windows XP - C:\Documents and Settings\All Users\Moje dokumenty\S.T.A.L.K.E.R. - Zew Prypeci\logs
Windows Vista/7 - C:\Users\Public\Documents\S.T.A.L.K.E.R. - Zew Prypeci\logs
Steam - X:\Program Files (x86)\Steam\SteamApps\common\Stalker Call of Pripyat\_appdata_\logs

Logi tagujemy w [ CODE ][/ CODE ].

Jeżeli chcesz zadać pytanie na temat fabuły, to sprawdź najpierw, czy odpowiedzi nie znajdziesz w SOLUCJI.

moment w stalkerze

Postprzez Astilin w 04 Gru 2009, 20:34

witam, chciałbym się dowiedzieć jak daleko jestem w stalkerze pod względem fabuły ;) przed chwilą wyszedłem z x8 i jestem ciekaw ile zostało jeszcze głównego wątku (oby jak najdłużej)
z góry dzięki
Astilin
Kot

Posty: 7
Dołączenie: 01 Lut 2009, 16:52
Ostatnio był: 16 Lis 2015, 01:46
Frakcja: Czyste Niebo
Ulubiona broń: TRs 301
Kozaki: 0

Reklamy Google

Re: moment w stalkerze

Postprzez graf_art w 04 Gru 2009, 20:45

Głównej fabuły niewiele przed Tobą, nikt nie wie ile zrobiłeś pobocznych questów więc może jeszcze będziesz grał do wiosny.
Image
Awatar użytkownika
graf_art
Stalker

Posty: 192
Dołączenie: 06 Wrz 2008, 16:51
Ostatnio był: 14 Gru 2009, 10:03
Miejscowość: Festung Breslau
Frakcja: Wojskowi Stalkerzy
Ulubiona broń: Sniper SGI
Kozaki: 5

Re: moment w stalkerze

Postprzez fifiasek15 w 04 Gru 2009, 21:47

Jeżeli chcesz iść "po prostej" to jeszcze tylko pomożesz ze zniszczeniem sygnału radiowego i przedarciem się do helikoptera, ale jak chcesz zrobić questy poboczne to chłopie daleka droga przed tobą...
Image
Image
Awatar użytkownika
fifiasek15
Stalker

Posty: 94
Dołączenie: 28 Paź 2008, 19:31
Ostatnio był: 01 Kwi 2010, 14:15
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Tunder S14
Kozaki: 0

Re: moment w stalkerze

Postprzez Feniks w 04 Gru 2009, 21:51

No bez przesady, wszystkie zadania (główne + poboczne) można łyknąć w 3-4 dni, za pierwszym podejściem, ale pozostaje zawsze szukanie artefaktów, skrytek itd ;-) Jak ktoś chce spędzić w Zonie jeszcze trochę czasu to zawsze znajdzie powód :P
Awatar użytkownika
Feniks
Stalker

Posty: 111
Dołączenie: 06 Lis 2009, 16:22
Ostatnio był: 27 Sty 2013, 18:30
Frakcja: Czyste Niebo
Ulubiona broń: SGI 5k
Kozaki: 1

Re: moment w stalkerze

Postprzez GunHead w 05 Gru 2009, 16:43

Według mnie za mało jest roboty w Prypeci. Gdy zacząłem grać to nie mogłem doczekać się chwili gdy zobaczę to słynne miasto. Wyobrażałem sobie ile tam będzie roboty, szperania i zabijania. A tu wchodzę, parę misji i koniec fabuły. Nie wiem jak wy ale czuję pewien niedosyt. Dobrze że jest freeplay bo inaczej poracha.
Awatar użytkownika
GunHead
Kot

Posty: 29
Dołączenie: 14 Lis 2008, 23:11
Ostatnio był: 25 Cze 2010, 23:01
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Sniper Rifle SVDm2
Kozaki: 0


Powróć do Pytania i odpowiedzi

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 14 gości