lebiediew w CoP?!

Wszyscy bali się premiery kolejnej gry z serii Stalker. Nikt nie potrafił odpowiedzieć na pytanie: co wpisać w tym cholernym opisie?
Regulamin forum
Przy zadawaniu pytania związanego z problemem dotyczącym modyfikacji, prosimy o podawanie treści całego loga błędu.
Lokalizacja logów:
Windows XP - C:\Documents and Settings\All Users\Moje dokumenty\S.T.A.L.K.E.R. - Zew Prypeci\logs
Windows Vista/7 - C:\Users\Public\Documents\S.T.A.L.K.E.R. - Zew Prypeci\logs
Steam - X:\Program Files (x86)\Steam\SteamApps\common\Stalker Call of Pripyat\_appdata_\logs

Logi tagujemy w [ CODE ][/ CODE ].

Jeżeli chcesz zadać pytanie na temat fabuły, to sprawdź najpierw, czy odpowiedzi nie znajdziesz w SOLUCJI.

lebiediew w CoP?!

Postprzez Astilin w 05 Gru 2009, 19:42

Witam wszystkich stalkerów.. wczoraj ukończyłem stalkera więc postanowiłem trochę poexplorować zonę. Z nudów zrobiłem parę zadań dla naukowców, jakieś dla Brodacza, ale zabawa zaczęła się gdy miałem odnaleźć dokumenty z fabryki Jupiter dla jajogłowych. Po zebraniu tychże dokumentów zaatakowało mnie chyba 7 najemników. Po szybkim uporaniu się z pierwszymi 2 przejrzałem ich ciała i okazało się że jeden z nich to Czacha, ten sam z ochrony bazy naukowców ( reszty nie zabijałem uciekłem bocznym wyjściem. Po powrocie do naukowców okazało się że ochrona zniknęła. Nic z tego nie rozumiem.

Kolejna sprawa to nazwisko Lebiediewa na papierach o działku Gaussa. To tylko zbieżność nazwisk czy też nasz profesorek prowadził podwójną grę?

edit: ostatnia rzecz to: na samym początku wziąłem zadanie inwigilacji bazy najemników w zatonie. Po wielu nieudanych stealth- "akcjach" zniechęciłem się i nie zrobiłem jej. Jednak teraz gdy chciałem się z nimi policzyć w tradycyjny sposób okazało się że baza jest pusta, i znalazłem tylko 1 trupa w kanałach razem z laptopem. O co tu biega???
Astilin
Kot

Posty: 7
Dołączenie: 01 Lut 2009, 16:52
Ostatnio był: 16 Lis 2015, 01:46
Frakcja: Czyste Niebo
Ulubiona broń: TRs 301
Kozaki: 0

Reklamy Google

Re: lebiediew w CoP?!

Postprzez Striełok w 05 Gru 2009, 19:53

Myślę że mogę rzucić nieco światła na tę sprawę.W ostatniej misji w CS masz za zadanie zniszczyć osłonę psioniczną Striełoka.W tym celu otrzymasz od Lebiediewa prototyp strzelający czymś w rodzaju pocisków energetycznych.To właśnie wczesna wersja karabinu Gaussa i pewnie dlatego na tych papierach pojawia się jego nazwisko ponieważ był on jednym z naukowców którzy pracowali nad tą bronią.
Mam nadzieje że pomogłem.Pozdro Striełok :)

Za ten post Striełok otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive Hawajczyk.
Awatar użytkownika
Striełok
Kot

Posty: 19
Dołączenie: 05 Gru 2009, 17:16
Ostatnio był: 14 Kwi 2010, 15:30
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 1

Re: lebiediew w CoP?!

Postprzez Astilin w 05 Gru 2009, 19:57

czyli wychodzi na to, że Lebiediew znał już tajemnicę Zony. Więc po co wciskał kit Szramie w CS o poznaniu Zony?
Astilin
Kot

Posty: 7
Dołączenie: 01 Lut 2009, 16:52
Ostatnio był: 16 Lis 2015, 01:46
Frakcja: Czyste Niebo
Ulubiona broń: TRs 301
Kozaki: 0

Re: lebiediew w CoP?!

Postprzez Messiah w 05 Gru 2009, 20:11

Bo CS dzieje sie wcześniej....
A ci co Cie zaatakowali, to właśnie ci z bunkra. Najemnicy szukają w Zonie tajnych laboratoriow dla jakiegoś klienta. Ale to dopiero w Prypeci powinieneś się dowiedzieć :P No, ale jak nie robiłeś pobocznych, to nie mialeś final-anal misji z najemnikami :p
Awatar użytkownika
Messiah
Tropiciel

Posty: 338
Dołączenie: 20 Sie 2008, 20:44
Ostatnio był: 22 Lip 2013, 23:47
Miejscowość: Łódź
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: FT 200M
Kozaki: 3

Re: lebiediew w CoP?!

Postprzez Striełok w 05 Gru 2009, 20:12

nie napisałem nic co by na to wskazywało chciałem tylko dać ci do zrozumienia że karabin Gaussa jest wynalazkiem Czystego Nieba a raczej naukowców z Czystego Nieba
Awatar użytkownika
Striełok
Kot

Posty: 19
Dołączenie: 05 Gru 2009, 17:16
Ostatnio był: 14 Kwi 2010, 15:30
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 1

Re: lebiediew w CoP?!

Postprzez Astilin w 05 Gru 2009, 20:15

no dobra powiedzmy, że ogarniam ;p

a co z tymi najemnikami z zakładu utylizacji odpadów?
Ostatnio edytowany przez caleb59, 05 Gru 2009, 20:24, edytowano w sumie 1 raz
Astilin
Kot

Posty: 7
Dołączenie: 01 Lut 2009, 16:52
Ostatnio był: 16 Lis 2015, 01:46
Frakcja: Czyste Niebo
Ulubiona broń: TRs 301
Kozaki: 0


Powróć do Pytania i odpowiedzi

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: svt07 oraz 3 gości