Polskie serwery

Naznaczony nie nadążał za postępem. Ostatnio Łysy chciał pić z nim wódkę przez Hamachi.

Polskie serwery

Postprzez r0x0r w 05 Gru 2010, 13:38

Witam!
Jeżeli znacie jakieś polskie serwery w Zewie to dajcie ich IP, ponieważ znudziło mi się granie na rosyjskich serwerach gdzie grają same boty i cheaterzy.

Pozdrawiam z Zony!
Image
Awatar użytkownika
r0x0r
Kot

Posty: 6
Dołączenie: 23 Kwi 2010, 19:51
Ostatnio był: 22 Kwi 2011, 15:31
Miejscowość: Kraków
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: Sniper Rifle SVDm2
Kozaki: 0

Reklamy Google

Re: Polskie serwery

Postprzez 1920razor w 17 Gru 2010, 17:43

Cheaterzy? Jak to? Ja gram w multi z 10 miesięcy i nie spotkałem jeszcze ani żadnego cheatera. Może po prostu byli dobrzy i to dlatego? No chyba że walili przez ściany. A wątpię żeby był jakiś polski server, aczkolwiek mogę się mylić.
Image

1920razor
Wygnany z Zony

Posty: 197
Dołączenie: 14 Sty 2010, 20:58
Ostatnio był: 27 Cze 2015, 14:35
Miejscowość: Siemianowice Śląskie
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 12

Re: Polskie serwery

Postprzez Dek w 04 Sty 2011, 23:10

1920razor napisał(a):Cheaterzy? Jak to? Ja gram w multi z 10 miesięcy i nie spotkałem jeszcze ani żadnego cheatera. Może po prostu byli dobrzy i to dlatego?


Niestety coraz więcej tego dziadostwa na serwerach siedzi.
Średnio na rozgrywkę w której bierze udział około 20 osób 4-8 osób to cheaterzy.
Nie przesadzają ale i tak niezła przeginka jest jak w pełni opancerzony Stalker pada martwy po strzale z pistoletu w korpus kamizelki.Albo zostajesz zabity z połowy planszy ze zwykłego karabinu bez optyki... trafiony w oko.

Co najgorsze już gównażeria z mizernymi umiejętnościami ma dostęp do trainerów multi i niestety wychodzi czasami parodia, że trzeba wyjść z gry bo grać się nie da z takimi kilerami.

Ogólnie większość klanowych graczy używa wszelakich modyfikacji gry multi - najczęściej zwiększenie mocy strzału.

1920razor napisał(a): A wątpię żeby był jakiś polski server, aczkolwiek mogę się mylić.


Nie ma i nie będzie, za mało rozwinięta jest Stalkerowa społeczność w Polsce.
U nas preferowane są te bardziej bezmyślne gry multi.
Dek
Kot

Posty: 3
Dołączenie: 08 Cze 2010, 20:27
Ostatnio był: 08 Sie 2023, 14:03
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: TRs 301
Kozaki: 0


Powróć do Multiplayer

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości