[MISERY]

Regulamin forum
Dział "Modyfikacje Gotowe" służy do dyskusji o modyfikacjach, które już są stworzone lub do zadawania pytań na ich temat. Znajdziemy tutaj również linki do ściągnięcia modyfikacji (które powinny, a raczej muszą być w pierwszym poście tematu danej modyfikacji).

Przy zadawaniu pytania związanego z problemem dotyczącym modyfikacji, prosimy o podawanie treści całego loga błędu - koniecznie w tagu [CODE].

Przy cytowaniu plików *.LTX stosować tag [SYNTAX="ini"], przy cytowaniu plików *.script [SYNTAX="lua"] a przy cytowaniu plików *.xml - [SYNTAX="xml"].

Lokalizacja logów:
Windows XP - C:\Documents and Settings\All Users\Moje dokumenty\S.T.A.L.K.E.R. - Zew Prypeci\logs\xray_nazwaużytkownika.log
Windows Vista/7 - C:\Users\Public\Documents\S.T.A.L.K.E.R. - Zew Prypeci\logs\xray_nazwaużytkownika.log
Steam - X:\Program Files (x86)\Steam\SteamApps\common\Stalker Call of Pripyat\_appdata_\logs

Pytania na temat modyfikacji zadajemy w wątku dla niej stworzonym lub tworzymy nowy, jeśli takowego nie ma.

Gdy chcemy założyć nowy wątek, obowiązkowe jest przeczytanie tego tematu.

Re: [MISERY]

Postprzez wlodobx w 23 Paź 2017, 21:38

@Franc0
Chodziłem po rurze już wcześniej i nic, teraz mam do wyboru wrócić do save z pijawkami (a już prawie cały Zaton obszedłem) lub machnąć ręką na schowki Aluna (dobry sprzęt jest w kolejnych?)

:

W tym trzecim jest pancerz naukowców SSP z losowym procentem zużycia (ja trafiałem około 50%). Jego cena zakupu to u Brodacza około 76.000,- rubli. U Sowy kilka tysięcy tańszy
wlodobx
Kot

Posty: 30
Dołączenie: 14 Sty 2015, 16:13
Ostatnio był: 20 Paź 2018, 20:04
Frakcja: Wojskowi Stalkerzy
Ulubiona broń: Sniper VLA
Kozaki: 5

Reklamy Google

Re: [MISERY]

Postprzez Franc0 w 23 Paź 2017, 21:46

Najbardziej mnie wkurza fakt, że już do podziemi pijawek w obecnej chwili nie zejdę - wystrzelałem wszystkie i potem jeszcze gaz podłączyłem - mimo że schowek nr 2 znalazłem, to chciałem jeszcze raz dla pewności tam zajrzeć i sprawdzić czemu nr 3 mi się nie pojawia. Da się to jakoś obejść?
Franc0
Kot

Posty: 5
Dołączenie: 13 Lip 2015, 18:33
Ostatnio był: 21 Gru 2017, 14:58
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: SPSA14
Kozaki: 0

Re: [MISERY]

Postprzez czerny w 23 Paź 2017, 23:30

Franc0 napisał(a):Najbardziej mnie wkurza fakt, że już do podziemi pijawek w obecnej chwili nie zejdę - wystrzelałem wszystkie i potem jeszcze gaz podłączyłem - mimo że schowek nr 2 znalazłem, to chciałem jeszcze raz dla pewności tam zajrzeć i sprawdzić czemu nr 3 mi się nie pojawia. Da się to jakoś obejść?


Ja tam wszedłem po zagazowaniu, ale nie ukrywam że musisz się spieszyć :E
A schowek nr 8 gdzie jest? za cholerę go nie widzę albo źle szukam, jest pod tym mostem co był schowek nr 3?
Awatar użytkownika
czerny
Kot

Posty: 21
Dołączenie: 25 Maj 2017, 18:46
Ostatnio był: 01 Gru 2019, 17:54
Frakcja: Wojsko
Ulubiona broń: Noiseless Pistol (PB1s)
Kozaki: 0

Re: [MISERY]

Postprzez ZombieShane w 24 Paź 2017, 03:16

Co to za historia z tymi schowkami Aluna? Nie znalazłem niczego takiego do tej pory, a jestem już w sumie w połowie Prypeci. :( W ogóle nie mam szczęścia do schowków tym razem. W 2.1.1. na dachu stacji benzynowej znalazłem AKM i jakieś arty, a teraz nawet nie potrafię tam doskoczyć. Nie wiem, czy to kwestia klasy, czy coś robię źle...
Awatar użytkownika
ZombieShane
Kot

Posty: 14
Dołączenie: 08 Paź 2017, 15:36
Ostatnio był: 19 Lip 2018, 12:32
Frakcja: Zombie
Kozaki: 5

Re: [MISERY]

Postprzez czerny w 24 Paź 2017, 08:48

ZombieShane napisał(a):Co to za historia z tymi schowkami Aluna? Nie znalazłem niczego takiego do tej pory, a jestem już w sumie w połowie Prypeci. :( W ogóle nie mam szczęścia do schowków tym razem. W 2.1.1. na dachu stacji benzynowej znalazłem AKM i jakieś arty, a teraz nawet nie potrafię tam doskoczyć. Nie wiem, czy to kwestia klasy, czy coś robię źle...


ZombieShane - znam to, szturmowcem jest bardzo ciężko doskoczyć. można spróbować z prawej strony iść po ogrodzeniu raz udało mi się wspiąć stamtąd na dach stacji:) Na stacji jest schowek numer jeden dopiero jak go zbierzesz pojawia się kolejny.
Awatar użytkownika
czerny
Kot

Posty: 21
Dołączenie: 25 Maj 2017, 18:46
Ostatnio był: 01 Gru 2019, 17:54
Frakcja: Wojsko
Ulubiona broń: Noiseless Pistol (PB1s)
Kozaki: 0

Re: [MISERY]

Postprzez wlodobx w 24 Paź 2017, 10:46

@ZombieShane
Nie wiem, czy to kwestia klasy, czy coś robię źle...

Najwygodniej jednak z okrągłej klapy napromieniowanego cylindrycznego zbiornika na paliwo. Najlepiej skok z wciśniętym klawiszem biegu - x. Trzeba wykonać czasem parę prób by się udało. I nie powinieneś być przeciążony!
wlodobx
Kot

Posty: 30
Dołączenie: 14 Sty 2015, 16:13
Ostatnio był: 20 Paź 2018, 20:04
Frakcja: Wojskowi Stalkerzy
Ulubiona broń: Sniper VLA
Kozaki: 5

Re: [MISERY]

Postprzez czerny w 24 Paź 2017, 15:42

Podpowie ktoś coś jeszcze odnośnie schowka nr 8 ? :D
Awatar użytkownika
czerny
Kot

Posty: 21
Dołączenie: 25 Maj 2017, 18:46
Ostatnio był: 01 Gru 2019, 17:54
Frakcja: Wojsko
Ulubiona broń: Noiseless Pistol (PB1s)
Kozaki: 0

Re: [MISERY]

Postprzez mietek1986 w 25 Paź 2017, 00:11

He he, musisz szukać w trawie w prawym dolnym rogu zatoczki, patrz pod nogi bo można łatwo przeoczyć :E

Za ten post mietek1986 otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive czerny.
Awatar użytkownika
mietek1986
Tropiciel

Posty: 358
Dołączenie: 12 Lut 2012, 07:44
Ostatnio był: 11 Sie 2023, 19:49
Miejscowość: Jelenia Góra
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: SIP-t M200
Kozaki: 28

Re: [MISERY]

Postprzez Franc0 w 25 Paź 2017, 13:25

Można prosić o konkretniejszą pomoc dotyczącą schowka nr 8?
:

Pod którym mostem? Jaka zatoczka? Na brzegu, w wodzie czy trzcinach? Prawa strona patrząc na PDA?

Szukam już kilka godzin, dawno zrezygnowałbym i poszedł na Janów, ale rozbudziliście mi ciekawość tą extra częścią
Franc0
Kot

Posty: 5
Dołączenie: 13 Lip 2015, 18:33
Ostatnio był: 21 Gru 2017, 14:58
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: SPSA14
Kozaki: 0

Re: [MISERY] skrytka 8

Postprzez wlodobx w 25 Paź 2017, 14:05

@Franc0
Pod którym mostem? Jaka zatoczka? Na brzegu, w wodzie czy trzcinach? Prawa strona patrząc na PDA?

Przybliżam
:

Stań pod mostem ze skrytką 3. Idź wodą do końca mapy. Odwróć się i podejdź na 3 kroki od lewego brzegu. Idź wodą w szuwarach około 10-12 kroków w stronę mostu. Na dnie w wodzie leży plecak-skrytka. Miłego grania Stalkerze.

Za ten post wlodobx otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive czerny.
wlodobx
Kot

Posty: 30
Dołączenie: 14 Sty 2015, 16:13
Ostatnio był: 20 Paź 2018, 20:04
Frakcja: Wojskowi Stalkerzy
Ulubiona broń: Sniper VLA
Kozaki: 5

Re: [MISERY]

Postprzez mietek1986 w 08 Lis 2017, 20:26

Siema, to si w misery to naprawdę jest irytujące, polazłem sobie do tartaku pozwiedzać i bach, powinność w akcji, 2 kontrolery trochę zombie i coś tam jeszcze, chłopaki tam w środku i tu nagle bach kontroler zamiast walić do dutków przed sobą zaatakował oczywiście mnie jak tylko wlazłem mu w zasięg, no to jest trochę chamskie zagranie bo zawsze tak jest, gdzie się biją bandyci z mutkami to też wleze w zasięg i już mnie wszyscy biją, to jest normalne czy tylko mnie zona nie lubi :E :?:
Awatar użytkownika
mietek1986
Tropiciel

Posty: 358
Dołączenie: 12 Lut 2012, 07:44
Ostatnio był: 11 Sie 2023, 19:49
Miejscowość: Jelenia Góra
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: SIP-t M200
Kozaki: 28

Re: [MISERY]

Postprzez Franc0 w 09 Lis 2017, 13:00

Jak Cię zauważą - to atakują, czasami od razu, czasami dopiero po wykończeniu bliskich przeciwników. Osobiście mam wrażenie, że wersja 2.2. jest łatwiejsza od poprzedniej - szybciej można się dużej kasy dorobić i zakupić lepszy sprzęt (pancerze, bo broń sam naprawiam), połączenie kombinezonu Ghillie + wyciszona broń - przeciwnicy mają małe szanse.
Celownik ze schowka Aluna jest trochę niedorobiony - pierwsze celowanie na maksymalnym przybliżeniu - broń kierowała się w niebo lub na bok, po regulacji przybliżenia było już OK. Zamontowany celownik na SG550 Striełoka zostawiłem w skrzyni - po pewnym czasie sam zamienił się w Susat x4 - i tyle było radochy ze znaleziska - miał ktoś podobny przypadek?
Franc0
Kot

Posty: 5
Dołączenie: 13 Lip 2015, 18:33
Ostatnio był: 21 Gru 2017, 14:58
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: SPSA14
Kozaki: 0

PoprzedniaNastępna

Powróć do Zew Prypeci

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 5 gości