[Secret of Zone]

Regulamin forum
Dział "Modyfikacje Gotowe" służy do dyskusji o modyfikacjach, które już są stworzone lub do zadawania pytań na ich temat. Znajdziemy tutaj również linki do ściągnięcia modyfikacji (które powinny, a raczej muszą być w pierwszym poście tematu danej modyfikacji).

Przy zadawaniu pytania związanego z problemem dotyczącym modyfikacji, prosimy o podawanie treści całego loga błędu - koniecznie w tagu [CODE].

Przy cytowaniu plików *.LTX stosować tag [SYNTAX="ini"], przy cytowaniu plików *.script [SYNTAX="lua"] a przy cytowaniu plików *.xml - [SYNTAX="xml"].

Lokalizacja logów:
Windows XP - C:\Documents and Settings\All Users\Moje dokumenty\S.T.A.L.K.E.R. - Zew Prypeci\logs\xray_nazwaużytkownika.log
Windows Vista/7 - C:\Users\Public\Documents\S.T.A.L.K.E.R. - Zew Prypeci\logs\xray_nazwaużytkownika.log
Steam - X:\Program Files (x86)\Steam\SteamApps\common\Stalker Call of Pripyat\_appdata_\logs

Pytania na temat modyfikacji zadajemy w wątku dla niej stworzonym lub tworzymy nowy, jeśli takowego nie ma.

Gdy chcemy założyć nowy wątek, obowiązkowe jest przeczytanie tego tematu.

Re: [Secret of Zone]

Postprzez wajs94 w 18 Wrz 2011, 21:24

A to tak się dzieje bo grając w sgm widzę sporą różnice więc nie przyznam że to jest po prostu sgm. Widzę że tutaj każdy jak zobaczy fabułę z tego moda to co by tam nie wpier$%&ić to i tak dla was jest to sgm...

croom cruac napisał(a):Nowa nazwa i opis sugerują, że to całkiem nowy mod. A tak nie jest!


całkiem nowy mod a tak nie jest... opisałem go tak jak jest w praktyce więc nie rozumiem dlaczego piszesz że tak nie jest. To jak ma być "przeniesione jest to co musiałem by fabuła ciągnęła i to co nie mogłem wyciąć.

wajs94
Wygnany z Zony

Posty: 134
Dołączenie: 02 Lis 2010, 17:50
Ostatnio był: 17 Cze 2012, 13:35
Miejscowość: Radom
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: VLA Special Assault Rifle
Kozaki: 32

Reklamy Google

Re: [Secret of Zone]

Postprzez Cromm Cruac w 18 Wrz 2011, 21:33

Ależ oczywiście, że widzimy. Questy to nie wszystko. Bronie - z SGM-a. Kombinezony - z SGMa. 'Usługi finansowe' - z SGMa itd.
To, że wrzuciłeś do moda parę piosenek od wujka nie czyni z tego nowego moda.

I nie ma się co denerwować. Po prostu zwykłą przyzwoitością byłoby napisanie zaraz na początku, że podstawą jest SGM i dodanie co tak NAPRAWDĘ zmieniłeś. Choćby z szacunku do twórcy rzeczonego SGM-a, który spędził O WIELE więcej czasu na tworzeniu tego moda niż ty na wprowadzaniu zmian do niego.
Image

"Twoja opowieść mnie znudziła albowiem nie była o mnie" - Król Julian
Awatar użytkownika
Cromm Cruac
Modder

Posty: 2542
Dołączenie: 22 Sty 2010, 19:01
Ostatnio był: 01 Cze 2024, 23:08
Miejscowość: Londyn / Bielsko-Biała
Kozaki: 1077

Re: [Secret of Zone]

Postprzez wajs94 w 18 Wrz 2011, 21:46

Pare piosenek od wujka... to tylko dla mnie jest umilenie chwil które spędzam wśród stalkerów. Naprawde nie widzisz nic poza tym. Pewnie że dlatego że nie zagrałeś w ogóle.

Choćby z szacunku do twórcy rzeczonego SGM-a, który spędził O WIELE więcej czasu na tworzeniu tego moda niż ty na wprowadzaniu zmian do niego.


no ja bym nie powiedział. raczej jedna osoba tego nie robiła... chyba że mówisz o osobach razem wziętych. Jak by wziąć np. tą co średnio robiła to spędziła przed kompem ok. tyle samo czasu a może i mniej.

wajs94
Wygnany z Zony

Posty: 134
Dołączenie: 02 Lis 2010, 17:50
Ostatnio był: 17 Cze 2012, 13:35
Miejscowość: Radom
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: VLA Special Assault Rifle
Kozaki: 32

Re: [Secret of Zone]

Postprzez Cromm Cruac w 18 Wrz 2011, 21:54

Tobie się nawet nie chciało sprawdzić od kogo zerżnąłeś 90% moda. Podobnie zresztą jak Rewolutions.
I się chłopie mylisz bo SGM został zrobiony przez jednego gościa.
A nawet jeśli robiło by to 100 osób to zwykła ludzka przyzwoitość nakazuje ich wymienić jako współtwórców a nie przywłaszczać sobie ich pracę.
Image

"Twoja opowieść mnie znudziła albowiem nie była o mnie" - Król Julian
Awatar użytkownika
Cromm Cruac
Modder

Posty: 2542
Dołączenie: 22 Sty 2010, 19:01
Ostatnio był: 01 Cze 2024, 23:08
Miejscowość: Londyn / Bielsko-Biała
Kozaki: 1077

Re: [Secret of Zone]

Postprzez wajs94 w 18 Wrz 2011, 21:55

90%
Jak ty to obliczyłeś...

wajs94
Wygnany z Zony

Posty: 134
Dołączenie: 02 Lis 2010, 17:50
Ostatnio był: 17 Cze 2012, 13:35
Miejscowość: Radom
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: VLA Special Assault Rifle
Kozaki: 32

Re: [Secret of Zone]

Postprzez Cromm Cruac w 18 Wrz 2011, 22:04

A choćby to było tylko 5% to co już możesz sobie to przywłaszczyć?

EDIT: O! Mam pomysł. Wezmę tego moda, dodam coś od siebie, nazwę go 'Dupa Jasiu Karuzela' i NIE wymienię cię wśród autorów. Jak się wtedy poczujesz?
Image

"Twoja opowieść mnie znudziła albowiem nie była o mnie" - Król Julian
Awatar użytkownika
Cromm Cruac
Modder

Posty: 2542
Dołączenie: 22 Sty 2010, 19:01
Ostatnio był: 01 Cze 2024, 23:08
Miejscowość: Londyn / Bielsko-Biała
Kozaki: 1077

Re: [Secret of Zone]

Postprzez jalkavaki w 18 Wrz 2011, 22:26

@Wajs94: widzisz chłopie. Tu nie chodzi o to kto ile czasu spędził nad modem. Użyłeś jako podstawy moda SGM, o czym nie zająknąłeś się. Mało tego na listę zmian i dodatków, które niby wprowadza Twój mod tak naprawdę wpisałeś zmiany i dodatki, które już zawiera SGM. I podpisujesz się pod tym wszystkim autor jako Ty.
I powtórzę raz jeszcze:
ktoś mógłby pomyśleć, że wymyśliłeś i stworzyłeś te usługi finansowe
i inne rzeczy, które już były w SGM. A to się nazywa intelektualna kradzież i mile nie jest to widziane.
Z ręką na sercu, napisz co tak na prawdę Ty nowego dodałeś, zmieniłeś w starym SGM?
Wojna jest zła. Ale gorsze są sukinsyny które nie mają nic za co byliby gotowi walczyć i umierać.
"Może nas wiedzie szalbierz chciwy paru groszy
Lecz lepsze to niż śmierć na wapniejących szańcach" - J. Kaczmarski, Stalker.
Awatar użytkownika
jalkavaki
Legenda

Posty: 1379
Dołączenie: 02 Kwi 2010, 11:20
Ostatnio był: 20 Lip 2022, 06:45
Miejscowość: Stetinum
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: TOZ34
Kozaki: 193

Re: [Secret of Zone]

Postprzez atikabubu w 19 Wrz 2011, 15:45

Czyli albo wajs dodaje porządne creditsy do moda, albo bedom warny. :|
Fiat justitia ruat caelum
W10 x64 / Ryzen 3600 4.2 GHz/ Gigabyte GTX 1070 / 16 GB DDR 4
Pierwszy opek/ LA Persona (Firefox) / Hińskie bajki obejrzane
Awatar użytkownika
atikabubu
Very Important Stalker

Posty: 1459
Dołączenie: 23 Lut 2008, 13:10
Ostatnio był: 25 Kwi 2024, 14:58
Miejscowość: Zajebista
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: RP-74
Kozaki: 569

Re: [Secret of Zone]

Postprzez wajs94 w 19 Wrz 2011, 16:13

Cromm Cruac napisał(a):EDIT: O! Mam pomysł. Wezmę tego moda, dodam coś od siebie, nazwę go 'Dupa Jasiu Karuzela' i NIE wymienię cię wśród autorów. Jak się wtedy poczujesz?

jalkavaki napisał(a):
@Wajs94: widzisz chłopie. Tu nie chodzi o to kto ile czasu spędził nad modem. Użyłeś jako podstawy moda SGM, o czym nie zająknąłeś się. Mało tego na listę zmian i dodatków, które niby wprowadza Twój mod tak naprawdę wpisałeś zmiany i dodatki, które już zawiera SGM. I podpisujesz się pod tym wszystkim autor jako Ty.
I powtórzę raz jeszcze:

ktoś mógłby pomyśleć, że wymyśliłeś i stworzyłeś te usługi finansowe

i inne rzeczy, które już były w SGM. A to się nazywa intelektualna kradzież i mile nie jest to widziane.
Z ręką na sercu, napisz co tak na prawdę Ty nowego dodałeś, zmieniłeś w starym SGM?


Ja przecież napisałem że część jest z sgm chyba nie trzeba mówić że jak fabuła jest to i postacie sa bo muszą. Ja tam nie napisałem że to akurat jest moje tylko że to w nim jest. To czego nie mogłem wyciąć to zostało.


jalkavaki napisał(a):ktoś mógłby pomyśleć, że wymyśliłeś i stworzyłeś te usługi finansowe

no i mają racje :D


Żeby było jasne teraz zmieniłem opis dla tych co sie tak strasznie czepiają (nie będe tutaj wymieniać bo ci co powinni wiedzieć to wiedzą) opis i to co musiało zostać jest opisane jako sgm choć nie dużo powinno bo np. takie modele tylko zostały a teraz nawet nie przypomina tego z sgm.

wajs94
Wygnany z Zony

Posty: 134
Dołączenie: 02 Lis 2010, 17:50
Ostatnio był: 17 Cze 2012, 13:35
Miejscowość: Radom
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: VLA Special Assault Rifle
Kozaki: 32

Re: [Secret of Zone]

Postprzez Damianox w 19 Wrz 2011, 17:22

A ja bardzo chętnie ściągnę tego moda bo SGM mi się bardzo podobał a skoro on coś tu pozmieniał to warto to sprawdzić, i tu wielka prośba zmień hosting bo 25 kb/s przy 1,5 GB będę pobierał tydzień. :D
Awatar użytkownika
Damianox
Stalker

Posty: 190
Dołączenie: 11 Kwi 2011, 17:41
Ostatnio był: 29 Wrz 2019, 11:05
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: VLA Special Assault Rifle
Kozaki: 11

Re: [Secret of Zone]

Postprzez jalkavaki w 19 Wrz 2011, 19:36

Tu nie chodzi o czepialstwo, jęczenie i krytykowanie ale przyzwoitość i zasady. Bo jak Ty byś się czuł gdyby pod Twoim dziełem, na które poświęciłeś masę czasu i pracy podpisał się ktoś inny, lub niejasno napisał skąd brał inspirację, podkład itp.? Na pewno byś nie był zadowolony
Wojna jest zła. Ale gorsze są sukinsyny które nie mają nic za co byliby gotowi walczyć i umierać.
"Może nas wiedzie szalbierz chciwy paru groszy
Lecz lepsze to niż śmierć na wapniejących szańcach" - J. Kaczmarski, Stalker.
Awatar użytkownika
jalkavaki
Legenda

Posty: 1379
Dołączenie: 02 Kwi 2010, 11:20
Ostatnio był: 20 Lip 2022, 06:45
Miejscowość: Stetinum
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: TOZ34
Kozaki: 193

Re: [Secret of Zone]

Postprzez wajs94 w 19 Wrz 2011, 20:18

O i właśnie tego nie rozumiem bo ja od razu napisałem o sgm i jego fabule i to co jest z nią połączone więc nie wmawiaj mi że ja się pod czyjąś pracą podpisuje.

A ja bardzo chętnie ściągnę tego moda bo SGM mi się bardzo podobał a skoro on coś tu pozmieniał to warto to sprawdzić, i tu wielka prośba zmień hosting bo 25 kb/s przy 1,5 GB będę pobierał tydzień. :D


jakies przeciążenie serwera musi być dziwne troche że 30 kb\s pobiera... mnie zawsze z tej strony ściągało ok. 150 kb a teraz najpierw 60 a potem zjechało do 30.

wajs94
Wygnany z Zony

Posty: 134
Dołączenie: 02 Lis 2010, 17:50
Ostatnio był: 17 Cze 2012, 13:35
Miejscowość: Radom
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: VLA Special Assault Rifle
Kozaki: 32

PoprzedniaNastępna

Powróć do Zew Prypeci

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość