[Szukam] Cammo

Regulamin forum
Dział "Modyfikacje Gotowe" służy do dyskusji o modyfikacjach, które już są stworzone lub do zadawania pytań na ich temat. Znajdziemy tutaj również linki do ściągnięcia modyfikacji (które powinny, a raczej muszą być w pierwszym poście tematu danej modyfikacji).

Przy zadawaniu pytania związanego z problemem dotyczącym modyfikacji, prosimy o podawanie treści całego loga błędu - koniecznie w tagu [CODE].

Przy cytowaniu plików *.LTX stosować tag [SYNTAX="ini"], przy cytowaniu plików *.script [SYNTAX="lua"] a przy cytowaniu plików *.xml - [SYNTAX="xml"].

Lokalizacja logów:
Windows XP - C:\Documents and Settings\All Users\Moje dokumenty\S.T.A.L.K.E.R. - Zew Prypeci\logs\xray_nazwaużytkownika.log
Windows Vista/7 - C:\Users\Public\Documents\S.T.A.L.K.E.R. - Zew Prypeci\logs\xray_nazwaużytkownika.log
Steam - X:\Program Files (x86)\Steam\SteamApps\common\Stalker Call of Pripyat\_appdata_\logs

Pytania na temat modyfikacji zadajemy w wątku dla niej stworzonym lub tworzymy nowy, jeśli takowego nie ma.

Gdy chcemy założyć nowy wątek, obowiązkowe jest przeczytanie tego tematu.

[Szukam] Cammo

Postprzez Misq675 w 27 Lis 2010, 13:09

Poszukuje Nowych Strojów dla: Wolnych Stalkerów, Wolności, Bandytów, Powinności.

Za pomoc :wódka:
"Memento Mori" - Pamiętaj o Śmierci
Awatar użytkownika
Misq675
Stalker

Posty: 160
Dołączenie: 10 Sie 2010, 16:08
Ostatnio był: 13 Lis 2016, 12:49
Miejscowość: Ryczów
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Obokan
Kozaki: 5

Reklamy Google

Re: [Szukam] Cammo

Postprzez Stalkier_100 w 27 Lis 2010, 15:24

Nie możesz sam zrobić... Wystarczy dorwać jakiś kamuflaż i teksturki kombinezonów które chcesz zmienić. Potem tylko zapisać format tekstur taki który obsługuje większość programów np. tif. wchodzisz do Photoshopa wklejasz teksturkę, wklejasz kamuflaż, dostosowywujesz krycie i zapisujesz w formacie w jakim były tekstury przed zmianą
czyli dds. Najlepiej przed zapisywaniem pobierz program DXTbmp i go zainstaluj (program waży około paru kilo) . Podczas zapisywania w Photoshopie po prostu dopisz na końcu nazwy tekstury .dds i gotowe...Chyba że ci się nie chce albo nie masz Photoshopa. W inny sposób nie mogę ci pomóc...

Za ten post Stalkier_100 otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive Misq675.
Awatar użytkownika
Stalkier_100
Tropiciel

Posty: 290
Dołączenie: 02 Wrz 2010, 11:13
Ostatnio był: 11 Kwi 2017, 00:23
Miejscowość: Czarnobyl-Zdrój-Polkowice
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Obokan
Kozaki: 42

Re: [Szukam] Cammo

Postprzez Misq675 w 27 Lis 2010, 21:43

Tylko że ja nigdy nie robiłem nic w stalkerze tym bardziej tekstur i jakiś modów.

Ale za podpowiedz dziękuje masz :wódka:
"Memento Mori" - Pamiętaj o Śmierci
Awatar użytkownika
Misq675
Stalker

Posty: 160
Dołączenie: 10 Sie 2010, 16:08
Ostatnio był: 13 Lis 2016, 12:49
Miejscowość: Ryczów
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Obokan
Kozaki: 5

Re: [Szukam] Cammo

Postprzez scigacz1975 w 01 Gru 2010, 17:43

viewtopic.php?f=48&t=9464


obejrzyj te. Jak Ci się podobają mogę dodać do wszystkich frakcji
Awatar użytkownika
scigacz1975
Monolit

Posty: 3243
Dołączenie: 29 Sty 2010, 00:26
Ostatnio był: 28 Gru 2022, 19:35
Miejscowość: Stalowa Wola
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: --
Kozaki: 926

Re: [Szukam] Cammo

Postprzez Mafioso w 01 Gru 2010, 18:01

Ja też tak na początku myślałem ale trzeba spróbowac. Ja spróbowałem i to nie takie trudne :wink:
to ci pomoże:
http://mod.stalker.pl/index.php?title=Edycja_tekstur

Równie dobrze możesz to robi na:
-Paint.net
-Gimp
Mafioso
Kot

Posty: 31
Dołączenie: 01 Lis 2010, 14:53
Ostatnio był: 15 Gru 2011, 12:04
Ulubiona broń: BM16 Full
Kozaki: 0


Powróć do Zew Prypeci

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 5 gości