[I WORK ALONE]

Regulamin forum
Dział "Modyfikacje Gotowe" służy do dyskusji o modyfikacjach, które już są stworzone lub do zadawania pytań na ich temat. Znajdziemy tutaj również linki do ściągnięcia modyfikacji (które powinny, a raczej muszą być w pierwszym poście tematu danej modyfikacji).

Przy zadawaniu pytania związanego z problemem dotyczącym modyfikacji, prosimy o podawanie treści całego loga błędu - koniecznie w tagu [CODE].

Przy cytowaniu plików *.LTX stosować tag [SYNTAX="ini"], przy cytowaniu plików *.script [SYNTAX="lua"] a przy cytowaniu plików *.xml - [SYNTAX="xml"].

Lokalizacja logów:
Windows XP - C:\Documents and Settings\All Users\Moje dokumenty\S.T.A.L.K.E.R. - Zew Prypeci\logs\xray_nazwaużytkownika.log
Windows Vista/7 - C:\Users\Public\Documents\S.T.A.L.K.E.R. - Zew Prypeci\logs\xray_nazwaużytkownika.log
Steam - X:\Program Files (x86)\Steam\SteamApps\common\Stalker Call of Pripyat\_appdata_\logs

Pytania na temat modyfikacji zadajemy w wątku dla niej stworzonym lub tworzymy nowy, jeśli takowego nie ma.

Gdy chcemy założyć nowy wątek, obowiązkowe jest przeczytanie tego tematu.

Re: [I WORK ALONE]

Postprzez Gizbarus w 27 Mar 2013, 14:26

MetalowyStalker - po prostu twój system nie obsługuje takiej ilości RAMu na jedną aplikację. Sam mam ten problem z Misery - mimo, że 3.25 gb pamięci grzecznie czeka na użycie. Pomaga zwiększenie zasobów pamięci wirtualnej systemu.

Poza tym - to głupie, oceniać mod jako niegodny polecenia tylko z powodu jednego błędu. Bugtrapy i tak będziesz mieć zawsze, na każdym modzie - to po prostu czar Stalkera.
A czy TY już przeczytałeś i oceniłeś moją twórczość?
"Samotność w Zonie" - nadal kontynuowana.
"Dawno temu w Zonie" - tylko dla weteranów forum.
"Za późno" - czerwona część cyklu "Kolory Zony"
"Akurat o czasie" - biała część cyklu "Kolory Zony"
"Za wcześnie" - niebieska część cyklu "Kolory Zony"
"Pęknięte Zwierciadło" - mini-cykl o Zonie w wersji noir
Awatar użytkownika
Gizbarus
Opowiadacz

Posty: 2895
Dołączenie: 18 Paź 2011, 16:44
Ostatnio był: 07 Cze 2023, 10:07
Miejscowość: Zadupie Mniejsze Wybudowania Kolonia II
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Sniper Rifle SVDm2
Kozaki: 854

Reklamy Google

Re: [I WORK ALONE]

Postprzez MetalowyStalker w 27 Mar 2013, 15:54

Witam ponownie, ostro się wnerwiłem wtedy, bo ani wirusa nie było, z defragmentowany dysk, rejestr przeczyszczony windows 7 ultimate 64 bitowy i co tu jeszcze zrobić by odzyskać save.. A wystarczyło zmniejszyć detale na minimalne, odejść dalej od dworca zapisać gre, ustawić detale spowrotem na max i gra działa normalnie, ale crashuje co chwile gdy wczytuje quicksave że niby mam za mało pamięci :) i to irytuje, ale mod ogólnie dobry, dodał tyle klimatu że to zupełnie inna gra


no tak... i tutaj mam małą uwagę, aż czcionkę pogrubię


Na domyślnych teksturach na dworcu i w zatonie w skasowsku ledwo co mogłem grać, a komputer spełnia te wymagania, poza tymi lokacjami miałem z 60fps, po prostu płynnie gra chodziła na max, a po wgraniu tego moda gra wygląda milion razy lepiej, klimatu jest jeszcze więcej i co najlepsze... UWAGA gra chodzi 4x razy płynniej ..
Image

O ciemności, jeśli tylko w Twych ramionach spocząć mógłbym
Na chwilę i z doczesnymi oczami
Ujrzeć Twój gasnący uśmiech
Awatar użytkownika
MetalowyStalker
Stalker

Posty: 188
Dołączenie: 27 Mar 2013, 10:27
Ostatnio był: 18 Cze 2017, 21:16
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Obokan
Kozaki: 12

Re: [I WORK ALONE]

Postprzez tomekz w 23 Wrz 2023, 00:34

Witam, mam dziwny problem z tym modem, wszystkie przerywniki typu Kardan sączy kozaka trwają strasznie długo. Kardan jakby się zapętlał i raz za razem sączy flaszkę. Naukowcy strasznie długo badają bagna na Jupiterze, a po przejściu do Kopaczi ciemny ekran z hudem maski i tylko słyszę jak stado zombi ich atakuje. W tunelu kolejowym po zabiciu kontrolera ekipa Topola leży i kwiczy zamiast po chwili ozdrowieć lub się zzombifikować... Zawieszać się nie zawiesza tylko muszę czekać niewiadomo ile.
tomekz
Kot

Posty: 47
Dołączenie: 07 Paź 2010, 00:27
Ostatnio był: 30 Lis 2022, 01:03
Kozaki: -1

Re: [I WORK ALONE]

Postprzez max1071 w 25 Wrz 2023, 20:49

nie masz czasem włączonego jakiegoś moda na real time?
mnie się właśnie takie przypadki zdarzały jak ustawiałem realny czas;
czyli 1 sekunda gry to rzeczywista sekunda
normalnie w grze 1 sekunda to tam jest ich 6 ;)
Awatar użytkownika
max1071
Stalker

Posty: 135
Dołączenie: 04 Gru 2010, 13:07
Ostatnio był: 09 Cze 2023, 20:21
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: TRs 301
Kozaki: 24

Poprzednia

Powróć do Zew Prypeci

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: svt07 oraz 4 gości