[Everyone likes Diegtiarow] by kubekpop

Regulamin forum
Dział "Modyfikacje Gotowe" służy do dyskusji o modyfikacjach, które już są stworzone lub do zadawania pytań na ich temat. Znajdziemy tutaj również linki do ściągnięcia modyfikacji (które powinny, a raczej muszą być w pierwszym poście tematu danej modyfikacji).

Przy zadawaniu pytania związanego z problemem dotyczącym modyfikacji, prosimy o podawanie treści całego loga błędu - koniecznie w tagu [CODE].

Przy cytowaniu plików *.LTX stosować tag [SYNTAX="ini"], przy cytowaniu plików *.script [SYNTAX="lua"] a przy cytowaniu plików *.xml - [SYNTAX="xml"].

Lokalizacja logów:
Windows XP - C:\Documents and Settings\All Users\Moje dokumenty\S.T.A.L.K.E.R. - Zew Prypeci\logs\xray_nazwaużytkownika.log
Windows Vista/7 - C:\Users\Public\Documents\S.T.A.L.K.E.R. - Zew Prypeci\logs\xray_nazwaużytkownika.log
Steam - X:\Program Files (x86)\Steam\SteamApps\common\Stalker Call of Pripyat\_appdata_\logs

Pytania na temat modyfikacji zadajemy w wątku dla niej stworzonym lub tworzymy nowy, jeśli takowego nie ma.

Gdy chcemy założyć nowy wątek, obowiązkowe jest przeczytanie tego tematu.

[Everyone likes Diegtiarow] by kubekpop

Postprzez kubekpop w 25 Maj 2011, 20:25

Everyone likes Diegtiarow

Opis:

Jest to modyfikacja m. in. mojego autorstwa (część plików wzięta z internetu). Wiem, że coś takiego każdy mógłby sobie sam zrobić, ale dla tych mniej obeznanych bądź leniwych może być przydatne. Nie znalazłem takiego moda na forum Zewu Prypeci (jest Zwiedzacz Mod by Spadnięty do Czystego Nieba).

Zmiany:

Moje:
-mutanty nas nie atakują, możemy koło nich normalnie przechodzić
-z wszystkimi mamy neutralne stosunki
-nie tracimy reputacji za zabicie stalkera
-na poziomie nowicjusz mamy nieśmiertelność, a najwyższego praktycznie nie ma (został zastąpiony niższym poziomem trudności)
-handlarze ( przynajmniej Sowa ) sprzedają towar za 1% ceny, a skupują za 100% ceny (tak ustawiałem, choć nie jestem pewien - AK74 skupuje za 4400RU.)

Nie moje:
-technicy nie potrzebują narzędzi
- ulepszanie broni na maxa
-spawner ( pod klawiszem 's' w głównym menu )

Działa na wszystkich wersjach Stalkera

Instalacja:

Skopiuj folder gamedata dołączony do archiwum do głównego folderu z grą. Jeśli nie instalowałeś wcześniej żadnych modów, to otwórz plik fsgame.ltx i zmień linijkę:

$game_data$ = false| true| $fs_root$|
na:
$game_data$ = true| true| $fs_root$|

Download:

MegaUpload
-Proszę się nie sugerować inną nazwą pliku, ponieważ w międzyczasie wymyśliłem nową nazwę widniejącą na górze tematu.

W razie jakichkolwiek błędów - proszę pisać.
Ostatnio edytowany przez kubekpop, 26 Maj 2011, 21:37, edytowano w sumie 1 raz

Za ten post kubekpop otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive KoweK.
Awatar użytkownika
kubekpop
Przewodnik

Posty: 956
Dołączenie: 05 Sty 2011, 20:56
Ostatnio był: 05 Lut 2020, 11:37
Miejscowość: Warszawa
Frakcja: Czyste Niebo
Ulubiona broń: UDP Compact
Kozaki: 160

Reklamy Google

Re: [Everyone likes Diegtiarow]by kubekpop

Postprzez Pilot w 26 Maj 2011, 15:15

E tam nie za bardzo mimo to że nie pobrałem i nie pobiorę uważam że ten mod to niewypał. mutanty nie atakują stalkerzy też co to za gra(chyba dla młodszego brata którego rozwala stado mięsaczy). osobiście pobrał bym mod
''Everyone don't likes Diegtiarow'' rozwalanie setek mutków i stalkerów(zapewne po godzinie by mi się znudziło).

Za ten post Pilot otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive kubekpop.
Awatar użytkownika
Pilot
Łowca

Posty: 434
Dołączenie: 26 Lip 2010, 14:34
Ostatnio był: 18 Lip 2021, 12:12
Miejscowość: Red Forest
Frakcja: Wojskowi Stalkerzy
Ulubiona broń: F1 Grenade
Kozaki: 43

Re: [Everyone likes Diegtiarow]by kubekpop

Postprzez kubekpop w 26 Maj 2011, 15:34

Możliwe, że masz rację, ale jak komuś się nudzi to sobie może polatać po Zonie i pozwiedzać teren. Szczerze, to robiłem to głównie dla siebie, ale pomyślałem, że wrzucę to tutaj, bo może komuś się przyda... Oczywiście, że gra z tym modem to żadna sztuka, ale może być trochę zabawy.
P.S. Dzięki za opinię.
Awatar użytkownika
kubekpop
Przewodnik

Posty: 956
Dołączenie: 05 Sty 2011, 20:56
Ostatnio był: 05 Lut 2020, 11:37
Miejscowość: Warszawa
Frakcja: Czyste Niebo
Ulubiona broń: UDP Compact
Kozaki: 160

Re: [Everyone likes Diegtiarow]by kubekpop

Postprzez KoweK w 26 Maj 2011, 19:43

Dodaj jeszcze możliwość kupna wszystkiego za jednego rubla i pełen asortyment u handlarzy. Poza tym może jeszcze wszystkie ulepszenia od początku. To byłoby dopiero "everyone likes Diegtiarow". :E Mi też przydałby się takowy modzik.
"kowunio jest stalkerem ubranym w sweter ochronny "wschód słońca" szukającym artefaktów w zonie szczecińskiej
legenda głosi, że zdołał ominąć korki i dostać się do centrum - żyły złota"

Wheeljack
Awatar użytkownika
KoweK
Główny Administrator

Posty: 5642
Dołączenie: 10 Cze 2005, 14:49
Ostatnio był: 08 Mar 2024, 14:32
Frakcja: Bandyci
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 1470

Re: [Everyone likes Diegtiarow]by kubekpop

Postprzez kubekpop w 26 Maj 2011, 19:52

Chciałem takie coś zrobić, ale już mi się nie chce. Cały plik handlarza edytować... Całego tego "moda" zrobiłem z nudów, bo nie mam nic ciekawego do roboty. Może zrobię coś lepszego jak wpadnę na pomysł, jak to pododawać, aby miało sens. Ale na razie mi się nie chce. W wakacje będę miał dużo czasu. :E
A swoją drogą, to ulepszenia są dostępne od początku... Chyba, że chodzi ci o to, żeby każda broń już miała je zainstalowane?
Awatar użytkownika
kubekpop
Przewodnik

Posty: 956
Dołączenie: 05 Sty 2011, 20:56
Ostatnio był: 05 Lut 2020, 11:37
Miejscowość: Warszawa
Frakcja: Czyste Niebo
Ulubiona broń: UDP Compact
Kozaki: 160

Re: [Everyone likes Diegtiarow]by kubekpop

Postprzez KoweK w 26 Maj 2011, 20:03

Trzeba znaleźć najpierw narzędzia i trzeba wybierać pomiędzy ulepszeniami, a tego nie chcę.
"kowunio jest stalkerem ubranym w sweter ochronny "wschód słońca" szukającym artefaktów w zonie szczecińskiej
legenda głosi, że zdołał ominąć korki i dostać się do centrum - żyły złota"

Wheeljack
Awatar użytkownika
KoweK
Główny Administrator

Posty: 5642
Dołączenie: 10 Cze 2005, 14:49
Ostatnio był: 08 Mar 2024, 14:32
Frakcja: Bandyci
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 1470

Re: [Everyone likes Diegtiarow]by kubekpop - nowa wersja

Postprzez kubekpop w 26 Maj 2011, 21:38

Mówisz, masz! Już wrzuciłem. Może się komuś przyda. Dodałem spawnera zamiast pełnego asortymentu, bo przy pełnym asortymencie mi wywalało grę ( coś z pamięcią ).

Za ten post kubekpop otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive KoweK.
Awatar użytkownika
kubekpop
Przewodnik

Posty: 956
Dołączenie: 05 Sty 2011, 20:56
Ostatnio był: 05 Lut 2020, 11:37
Miejscowość: Warszawa
Frakcja: Czyste Niebo
Ulubiona broń: UDP Compact
Kozaki: 160

Re: [Everyone likes Diegtiarow] by kubekpop

Postprzez KoweK w 26 Maj 2011, 23:12

Dzięki wielkie. Przyda mi się przy robieniu screenów. Masz na zachętę 4 kozaczki. :E
"kowunio jest stalkerem ubranym w sweter ochronny "wschód słońca" szukającym artefaktów w zonie szczecińskiej
legenda głosi, że zdołał ominąć korki i dostać się do centrum - żyły złota"

Wheeljack
Awatar użytkownika
KoweK
Główny Administrator

Posty: 5642
Dołączenie: 10 Cze 2005, 14:49
Ostatnio był: 08 Mar 2024, 14:32
Frakcja: Bandyci
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 1470


Powróć do Zew Prypeci

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość