[MISERY]

Regulamin forum
Dział "Modyfikacje Gotowe" służy do dyskusji o modyfikacjach, które już są stworzone lub do zadawania pytań na ich temat. Znajdziemy tutaj również linki do ściągnięcia modyfikacji (które powinny, a raczej muszą być w pierwszym poście tematu danej modyfikacji).

Przy zadawaniu pytania związanego z problemem dotyczącym modyfikacji, prosimy o podawanie treści całego loga błędu - koniecznie w tagu [CODE].

Przy cytowaniu plików *.LTX stosować tag [SYNTAX="ini"], przy cytowaniu plików *.script [SYNTAX="lua"] a przy cytowaniu plików *.xml - [SYNTAX="xml"].

Lokalizacja logów:
Windows XP - C:\Documents and Settings\All Users\Moje dokumenty\S.T.A.L.K.E.R. - Zew Prypeci\logs\xray_nazwaużytkownika.log
Windows Vista/7 - C:\Users\Public\Documents\S.T.A.L.K.E.R. - Zew Prypeci\logs\xray_nazwaużytkownika.log
Steam - X:\Program Files (x86)\Steam\SteamApps\common\Stalker Call of Pripyat\_appdata_\logs

Pytania na temat modyfikacji zadajemy w wątku dla niej stworzonym lub tworzymy nowy, jeśli takowego nie ma.

Gdy chcemy założyć nowy wątek, obowiązkowe jest przeczytanie tego tematu.

Re: [MISERY]

Postprzez 69Gregori w 30 Lip 2014, 10:13

Nie masz jeszcze czołówki bro. Jeśli w slocie tam gdzie masz w vanili detektor, jest latarka ręczna to uruchomisz ją "o". Musisz mieć wolne ręce albo tylko pistolet/nóż w jednej ręce, bo ta latarka wymaga wolnej ręki. ;)

Za ten post 69Gregori otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive Lunatyk.
Awatar użytkownika
69Gregori
Kot

Posty: 42
Dołączenie: 14 Maj 2013, 18:49
Ostatnio był: 14 Paź 2022, 00:53
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Sniper Rifle SVDm2
Kozaki: 2

Reklamy Google

Re: [MISERY]

Postprzez Trikster w 30 Lip 2014, 10:40

Polecam przeczytanie oficjalnego poradnika:
http://mdtseed.com/assets/MISERY_GameGuide_PL.pdf.zip

Znajdziesz tam odpowiedzi na sporo pytań, które mogą pojawić się później w czasie rozgrywki. Będziesz mieć tam również listę linków, które mogą Ci pomóc zrozumieć dalsze niuanse gry.
Awatar użytkownika
Trikster
Łowca

Posty: 440
Dołączenie: 21 Maj 2012, 21:23
Ostatnio był: 14 Mar 2023, 15:15
Kozaki: 188

Re: [MISERY]

Postprzez MalfiRaggraClan w 30 Lip 2014, 10:57

Witam wszystkich! Chciałbym dokonać pewnej małej modyfikacji w grze, a mianowicie, czy nie dałoby się w następnym patchu tak edytować plik ltx dot. sprzedaży u jajogłowych, by ci sprzedawali amunicję do Gaussa? Gracz będzie miał do wyboru korzystanie z amunicji od jajogłowych np. za wyższą cenę za pojedyncze ogniwo, a u Kardana za "Homemade product" ta cena będzie nieco niższa. ;)
Chciałbym dokonać czegoś takiego na moim komputerze, ale mi nie wychodzi kompilowanie tych wszystkich komend typu:
Kod: Zaznacz wszystko
ammo_gauss           = 1,      1

bo u mnie to po prostu nie działa. Nie wiem, co robię źle. Jakby co, podrzucam plik z ltx i prosiłbym o wiadomość zwrotną z "przyprawioną" przesyłką :D Z góry dziękuję! ::)
http://www3.zippyshare.com/v/35707743/file.html
Awatar użytkownika
MalfiRaggraClan
Kot

Posty: 48
Dołączenie: 19 Cze 2010, 15:37
Ostatnio był: 28 Mar 2016, 13:20
Miejscowość: Izrumudnoje
Frakcja: Naukowcy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 1

Re: [MISERY]

Postprzez Pangia w 30 Lip 2014, 13:07

Na PW ci wysłałem link, także jakby co to se tam sprawdź. Tylko nie wiem czy dobrze – teraz, na tak długich wakacjach, już rozumiem ludzi nazywających godziny 10-13 porannymi :D
Proszę państwa, sto pięćdziesiąt kilometrów na godzinę w ciągu kilku sekund, wspaniały wynik. Gdyby w ten sposób można było wypie*dolić z polskiej polityki tych wszystkich śmieci z Okrągłego Stołu, Leszka Millera, byłoby… cudownie i każdemu bym ku*wa kupił po takim Ferrari, byleby w piz*u pojechali tym PROSTO do swojego ukochanego… Izraela. SYJONIŚCI Europy, jedźcie do siebie! Pozdrawiam, Zbigniew Stonoga. Nie jestem antysemitą!

Za ten post Pangia otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive MalfiRaggraClan.
Awatar użytkownika
Pangia
Monolit

Posty: 4280
Dołączenie: 27 Maj 2012, 10:49
Ostatnio był: 28 Lis 2017, 19:49
Miejscowość: Kukle Karakańskie
Ulubiona broń: TOZ34
Kozaki: 854

Re: [MISERY]

Postprzez alex_dragon w 30 Lip 2014, 13:49

@ Trikster
a może na pierwszej stronie po prostu dołączyć link do poradnika
chyba ze już jest, to wtedy jakoś pokreślić kolorem czy cos w tym stylu (bo go nie zauważyłem)
alex_dragon
Tropiciel

Posty: 251
Dołączenie: 12 Kwi 2014, 16:28
Ostatnio był: 17 Paź 2017, 01:31
Frakcja: Wojskowi Stalkerzy
Ulubiona broń: Sniper SGI
Kozaki: 30

Re: [MISERY]

Postprzez Trikster w 30 Lip 2014, 13:53

Prosiłem administrację swego czasu, ale bez powodzenia jak widać. :)
Awatar użytkownika
Trikster
Łowca

Posty: 440
Dołączenie: 21 Maj 2012, 21:23
Ostatnio był: 14 Mar 2023, 15:15
Kozaki: 188

Re: [MISERY]

Postprzez mayer99 w 30 Lip 2014, 15:58

A jest gdzieś jakaś paczka celowników zmieniająca siatki u broni takich jak: Green Dragon, M14 DMR, FN F2000???
W angielskiej wersji Triksterowego poradnika był link, ale zmieniał celowniki na modele z widokiem otoczenia dookoła lunety...ja potrzebuję same siatki jeno. Także Trikster my superhero liczę na Ciebie ;).
P.S. Dziś w Prypeci na wersji 2.1.1 przeżyłem nie lada przygodę. Miałem małą strzelaninę z oddziałem Monolitu w szpitalu w Prypeci, ale już po misji z Gaussem. Parę trupów i 1 ranny Monolitowiec w Egzo. Podchodzę go dobić i po loot a on radośnie oznajmił: Śmierć wrogowi Monolitu i....wysadził się w powietrze razem z moim bladym dupskiem. Cała ta sytuacja zmiażdżyła system - pierwszy raz coś takiego widziałem... Misery wielki szacun!!!

Za ten post mayer99 otrzymał następujące punkty reputacji:
Negative Asaimp.
Awatar użytkownika
mayer99
Łowca

Posty: 439
Dołączenie: 20 Lut 2011, 12:22
Ostatnio był: 09 Maj 2023, 09:50
Miejscowość: 3miasto
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: Sniper SGI
Kozaki: 41

Re: [MISERY]

Postprzez Trikster w 30 Lip 2014, 16:16

Jeśli gdziekolwiek taki rework będzie, to tutaj:
http://www.moddb.com/mods/stalker-miser ... cement-mod
Podobno kompatybilny z wersją 2.1.1., ale sam będziesz musiał poszukać w nim odpowiednich celowników (chyba że wrzucisz całego moda na gamedatę z MISERY).
Awatar użytkownika
Trikster
Łowca

Posty: 440
Dołączenie: 21 Maj 2012, 21:23
Ostatnio był: 14 Mar 2023, 15:15
Kozaki: 188

Re: [MISERY]

Postprzez Krzyk19 w 30 Lip 2014, 16:21

Witam. Mam pytanie. Jaki jest najlepszy karabin w MISERY? Limit to 25 tysięcy rubli.
Krzyk19
Tropiciel

Posty: 347
Dołączenie: 25 Sty 2014, 19:48
Ostatnio był: 02 Sty 2018, 11:38
Miejscowość: Szczecin
Frakcja: Wojsko
Ulubiona broń: Obokan
Kozaki: 53

Re: [MISERY]

Postprzez Argawen w 30 Lip 2014, 16:34

mayer99 napisał(a):A jest gdzieś jakaś paczka celowników zmieniająca siatki u broni takich jak: Green Dragon, M14 DMR, FN F2000??? W angielskiej wersji Triksterowego poradnika był link, ale zmieniał celowniki na modele z widokiem otoczenia dookoła lunety...ja potrzebuję same siatki jeno. Także Trikster my superhero liczę na Ciebie ;).
Osobiście sam sobie zmieniłem celowniki z Absolute_Scopes v.1.2

mayer99 napisał(a):P.S. Dziś w Prypeci na wersji 2.1.1 przeżyłem nie lada przygodę. Miałem małą strzelaninę z oddziałem Monolitu w szpitalu w Prypeci, ale już po misji z Gaussem. Parę trupów i 1 ranny Monolitowiec w Egzo. Podchodzę go dobić i po loot a on radośnie oznajmił: Śmierć wrogowi Monolitu i....wysadził się w powietrze razem z moim bladym dupskiem. Cała ta sytuacja zmiażdżyła system - pierwszy raz coś takiego widziałem... Misery wielki szacun!!!
Za to ja przeżylem "deja vu". Po wyjściu z pralni w drodze do miejsca ewakuacji spotkałem stalkera Garriego ze snajperką, walczącego z zombi ( Przecież z Wano wybrał się do Janowa). Jestem tylko ciekaw, czy to błąd gry, czy zbieżność imion. Pewnie to pierwsze, bo przecież stalkerzy mieli pokazać się dopiero po ewakuacji.
Ale wydostanie się z miejsca ewakuacji było niezłym przeżyciem.
Pozdrawiam
Paweł
Awatar użytkownika
Argawen
Stalker

Posty: 149
Dołączenie: 06 Gru 2013, 15:30
Ostatnio był: 26 Wrz 2019, 13:46
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Sniper SGI
Kozaki: 7

Re: [MISERY]

Postprzez Pangia w 30 Lip 2014, 17:14

Krzyk19 napisał(a):Witam. Mam pytanie. Jaki jest najlepszy karabin w MISERY? Limit to 25 tysięcy rubli.

Za takie pieniądze to chyba co najwyżej na Toza ci wystarczy, mooooże ewentualnie na Kara98, ale nie wiem ile on kosztuje. O ile pamiętam to ludzie sobie zachwalili między innymi również jego cenę.
Proszę państwa, sto pięćdziesiąt kilometrów na godzinę w ciągu kilku sekund, wspaniały wynik. Gdyby w ten sposób można było wypie*dolić z polskiej polityki tych wszystkich śmieci z Okrągłego Stołu, Leszka Millera, byłoby… cudownie i każdemu bym ku*wa kupił po takim Ferrari, byleby w piz*u pojechali tym PROSTO do swojego ukochanego… Izraela. SYJONIŚCI Europy, jedźcie do siebie! Pozdrawiam, Zbigniew Stonoga. Nie jestem antysemitą!
Awatar użytkownika
Pangia
Monolit

Posty: 4280
Dołączenie: 27 Maj 2012, 10:49
Ostatnio był: 28 Lis 2017, 19:49
Miejscowość: Kukle Karakańskie
Ulubiona broń: TOZ34
Kozaki: 854

Re: [MISERY]

Postprzez Argawen w 30 Lip 2014, 17:22

Krzyk19 napisał(a):Witam. Mam pytanie. Jaki jest najlepszy karabin w MISERY? Limit to 25 tysięcy rubli.
Widziałem u Sowy LR300 i Abakana bez możliwości założenia tłumika za 23-25 tys. Oczywiście używkę. Tylko pewnie dla mnie są inne ceny, bo mam przyjaciela stalkerów ( Tylko nie wiem, czy w Misery to działa).
Pozdrawiam
Paweł
Awatar użytkownika
Argawen
Stalker

Posty: 149
Dołączenie: 06 Gru 2013, 15:30
Ostatnio był: 26 Wrz 2019, 13:46
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Sniper SGI
Kozaki: 7

PoprzedniaNastępna

Powróć do Zew Prypeci

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 10 gości