[MISERY]

Regulamin forum
Dział "Modyfikacje Gotowe" służy do dyskusji o modyfikacjach, które już są stworzone lub do zadawania pytań na ich temat. Znajdziemy tutaj również linki do ściągnięcia modyfikacji (które powinny, a raczej muszą być w pierwszym poście tematu danej modyfikacji).

Przy zadawaniu pytania związanego z problemem dotyczącym modyfikacji, prosimy o podawanie treści całego loga błędu - koniecznie w tagu [CODE].

Przy cytowaniu plików *.LTX stosować tag [SYNTAX="ini"], przy cytowaniu plików *.script [SYNTAX="lua"] a przy cytowaniu plików *.xml - [SYNTAX="xml"].

Lokalizacja logów:
Windows XP - C:\Documents and Settings\All Users\Moje dokumenty\S.T.A.L.K.E.R. - Zew Prypeci\logs\xray_nazwaużytkownika.log
Windows Vista/7 - C:\Users\Public\Documents\S.T.A.L.K.E.R. - Zew Prypeci\logs\xray_nazwaużytkownika.log
Steam - X:\Program Files (x86)\Steam\SteamApps\common\Stalker Call of Pripyat\_appdata_\logs

Pytania na temat modyfikacji zadajemy w wątku dla niej stworzonym lub tworzymy nowy, jeśli takowego nie ma.

Gdy chcemy założyć nowy wątek, obowiązkowe jest przeczytanie tego tematu.

Re: [MISERY]

Postprzez Pangia w 13 Wrz 2014, 17:27

Paint.NET.
Proszę państwa, sto pięćdziesiąt kilometrów na godzinę w ciągu kilku sekund, wspaniały wynik. Gdyby w ten sposób można było wypie*dolić z polskiej polityki tych wszystkich śmieci z Okrągłego Stołu, Leszka Millera, byłoby… cudownie i każdemu bym ku*wa kupił po takim Ferrari, byleby w piz*u pojechali tym PROSTO do swojego ukochanego… Izraela. SYJONIŚCI Europy, jedźcie do siebie! Pozdrawiam, Zbigniew Stonoga. Nie jestem antysemitą!
Awatar użytkownika
Pangia
Monolit

Posty: 4280
Dołączenie: 27 Maj 2012, 10:49
Ostatnio był: 28 Lis 2017, 19:49
Miejscowość: Kukle Karakańskie
Ulubiona broń: TOZ34
Kozaki: 854

Reklamy Google

Re: [MISERY]

Postprzez Xaris w 13 Wrz 2014, 17:54

Dzięki wielkie Pangia! :)

Jeszcze jedna sprawa, czy wie ktoś w jaki sposób Odblokować w XM8 modyfikacje Regulowanego Celownika? Domyślnie jest ona wyłączona, lecz zapewne niewielka modyfikacja pliku mogłaby naprawić ten problem?
Xaris
Kot

Posty: 29
Dołączenie: 08 Kwi 2012, 21:17
Ostatnio był: 03 Paź 2017, 17:42
Kozaki: 0

Re: [MISERY]

Postprzez Lego w 13 Wrz 2014, 19:09

Tylko pamiętaj by ten celownik to zapisać w DXT5 Interpolated Alpha bez generowania mip-mapów.

Za ten post Lego otrzymał następujące punkty reputacji:
Negative Necrontyr89.
Awatar użytkownika
Lego
Kot

Posty: 18
Dołączenie: 27 Sie 2014, 13:37
Ostatnio był: 27 Cze 2017, 07:59
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: BM16 Full
Kozaki: 1

Re: [MISERY]

Postprzez alex_dragon w 13 Wrz 2014, 19:26

nie ma sprawy, polecam się na przyszłość,
w sumie zastanawiam sie nad dalszą modyfikacją tego celownika i to tak aby było kilka opcji ale czasu niestety za mało a nad tym maleństwem siedziałem podczas oglądania/słuchania filmu :-)
alex_dragon
Tropiciel

Posty: 251
Dołączenie: 12 Kwi 2014, 16:28
Ostatnio był: 17 Paź 2017, 01:31
Frakcja: Wojskowi Stalkerzy
Ulubiona broń: Sniper SGI
Kozaki: 30

Re: [MISERY]

Postprzez Xaris w 13 Wrz 2014, 22:19

Celownik jest Naprawdę Mega! Rozważ zamieszczenie go tutaj, w temacie, z pewnością przyda się wielu osobom ;)

Tak jak wcześniej zabawa z 2.1 tak teraz skończyła się zabawa z 2.1.1
O tym, że mod jest wspaniały wiedzą właściwie wszyscy, którzy dali mu szansę ;)
I mam nadzieję, że twórcy tudzież ich spadkobiercy będą go dalej rozwijać :) Może pojawi się wersja z dodatkowymi mapami? Miło by było przejść się w Misery przez np. czerwony las czy wysypisko o kordonie nie wspomne...

A tu mam ostatnie dwa pytanka:
1. To które zadałem wcześniej, jak odblokować modyfikację regulacji zoomu w xm8?
2. Czy ktoś orientuje się może, czy istnieje sposób na Odblokowanie całego inwentarza handlarzy od początku? Nie chodzi mi o zniżki, niemniej fakt, że np. srebrny obrzyn był u mnie dostępny do kupienia dopiero PO przejściu do prypeci budzi pewien niesmak, gdyż na tym etapie na niewiele mi się on by przydał. Fajnie by było gdyby istniała opcja (Może jakaś modyfikacja pliku?) dająca kupcom możliwość wystawienia Od Razu całego swojego asortymentu :)
Xaris
Kot

Posty: 29
Dołączenie: 08 Kwi 2012, 21:17
Ostatnio był: 03 Paź 2017, 17:42
Kozaki: 0

Re: [MISERY]

Postprzez alex_dragon w 14 Wrz 2014, 00:37

Dzięki ale wg mnie ten celownik jest zbyt "czysty". Może nie przypaść do gustu ortodoksyjnym graczom.
Zrobie kilka wersji w róznym stopniu "zawilgocenia" badź zużycia (nie mówię o uszkodzeniu) i wrzucę.

Co do nowych map to jak tylko wyjdzie Call of Chernobyl (jak nie pomyliłem tytułu) to sie pewnie coś pojawi :-)

Odnośnie odblokowania zoomu nie pomogę, natomiast odnośnie dostępności przedmiotów u handlarzy to musisz pozmieniać opcji odpowiedzialne za to jak czesto sie pojawiają.
Dawno nie modyfikowałem nic u handlarzy, nie pamiętam dokładnej ścieżki ale jutro sprawdze dokładnie sprawdze, dzis juz padam na twarz.
alex_dragon
Tropiciel

Posty: 251
Dołączenie: 12 Kwi 2014, 16:28
Ostatnio był: 17 Paź 2017, 01:31
Frakcja: Wojskowi Stalkerzy
Ulubiona broń: Sniper SGI
Kozaki: 30

Re: [MISERY]

Postprzez Junx w 14 Wrz 2014, 08:13

Jakby ktoś chciał wyszedł addon pt. Misery : The Armed zone 1.5
http://www.moddb.com/mods/misery-the-ar ... ll-version

Lista broni:

Image
Ryzen 5600x || 32gb DDR4 || RTX 2080 Super
Awatar użytkownika
Junx
Modder

Posty: 2339
Dołączenie: 15 Kwi 2008, 09:39
Ostatnio był: 06 Gru 2023, 11:10
Miejscowość: Na co Ci to :)
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Sniper Rifle SVDm2
Kozaki: 357

Re: [MISERY]

Postprzez Pangia w 14 Wrz 2014, 12:34

Czy ja dobrze widzę? Bizon na 7.62x25mm? Mmmm.
Xaris napisał(a):1. To które zadałem wcześniej, jak odblokować modyfikację regulacji zoomu w xm8?

W pliku ulepszeń nie wygląda na zablokowane. Przynieś narzędzia, broń i ulepsz. Chyba, że już kupiłeś noktowizję, to wtedy ci się ono zablokowało.
Xaris napisał(a):2. Czy ktoś orientuje się może, czy istnieje sposób na Odblokowanie całego inwentarza handlarzy od początku?

viewtopic.php?f=50&t=4523
Proszę państwa, sto pięćdziesiąt kilometrów na godzinę w ciągu kilku sekund, wspaniały wynik. Gdyby w ten sposób można było wypie*dolić z polskiej polityki tych wszystkich śmieci z Okrągłego Stołu, Leszka Millera, byłoby… cudownie i każdemu bym ku*wa kupił po takim Ferrari, byleby w piz*u pojechali tym PROSTO do swojego ukochanego… Izraela. SYJONIŚCI Europy, jedźcie do siebie! Pozdrawiam, Zbigniew Stonoga. Nie jestem antysemitą!
Awatar użytkownika
Pangia
Monolit

Posty: 4280
Dołączenie: 27 Maj 2012, 10:49
Ostatnio był: 28 Lis 2017, 19:49
Miejscowość: Kukle Karakańskie
Ulubiona broń: TOZ34
Kozaki: 854

Re: [MISERY]

Postprzez Xaris w 14 Wrz 2014, 13:24

Pangia napisał(a):W pliku ulepszeń nie wygląda na zablokowane. Przynieś narzędzia, broń i ulepsz. Chyba, że już kupiłeś noktowizję, to wtedy ci się ono zablokowało.


Właśnie chodzi o to, że Nie. Przyniosłem wszystkie narzędzia do Azota (Wcześniej próbowałem też u Kardana) lecz gdy najadę myszką na ikonę wyświetla się napis "Ulepszenie Zablokowane - Konstrukcja urządzenia uniemożliwia instalacje tego ulepszenia" czy coś takiego, nie pamiętam dokładnie. Zna ktoś na to jakąś radę?
Xaris
Kot

Posty: 29
Dołączenie: 08 Kwi 2012, 21:17
Ostatnio był: 03 Paź 2017, 17:42
Kozaki: 0

Re: [MISERY]

Postprzez alex_dragon w 14 Wrz 2014, 17:37

Xaris
napisz jakie masz ulepszenia aktywne albo zrób screenshota jak mozesz
czy masz ikonkę ulepszenia czy też masz jakieś taką standartową ikonkę (wygląda troche jak symbol radioaktywności o ile dobrze pamietam)

btw czyżbym widział karabin M-82 Barrett ?
alex_dragon
Tropiciel

Posty: 251
Dołączenie: 12 Kwi 2014, 16:28
Ostatnio był: 17 Paź 2017, 01:31
Frakcja: Wojskowi Stalkerzy
Ulubiona broń: Sniper SGI
Kozaki: 30

Re: [MISERY]

Postprzez Imienny w 14 Wrz 2014, 18:33

Sądzę, że jest to Barrett - widziałem go już wcześniej grając w Zew Monolitu: Ukryte Ścieżki, przypadł mi do gustu. Ale ta broń nad AEK, to nie jest przypadkiem szybkostrzelna hybryda snajperki i karabinu szturmowego, która nazywa się AK-113 "Mongoł"?

Co do snajperek - udało mi się zdobyć KSWK - z tej broni faktycznie wystarczy trafić, by zabić - nawet gościa w Exo :) - problemem jest tylko droga amunicja, której nijak nie mogłem znaleźć w schowkach, wiec niestety trzeba było bulić u medyka na stacji Janów. :(
"-Jesteś tchórz - nagle wyraźne powiedział chłopiec. (..)
-Jak to - tchórz? - zapytał Malanow - Dlaczego mnie obrażasz?
-A ja cię nie obrażam - oznajmił chłopczyk patrząc na mnie badawczo, jak na jakieś niespotykane zwierzę - Ja cię zdefiniowałem..." - Arkadij i Borys Strugaccy "Miliard lat przed końcem świata"
Niektóre moje koncepty: S.T.A.L.K.E.R. Przekleństwo, "Przeklęci Łowcy", Przeklęty, Sieroj Nikołajewicz Bondaruk, Bronie+dodatki, cz. I, S.T.A.L.K.E.R. Początki (w przygotowaniu)
Awatar użytkownika
Imienny
Weteran

Posty: 610
Dołączenie: 28 Sty 2014, 12:37
Ostatnio był: 17 Maj 2023, 21:49
Miejscowość: Warszawa/Tarnobrzeg
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Chaser 13
Kozaki: 227

Re: [MISERY]

Postprzez sitek_pps w 15 Wrz 2014, 12:35

Mam pytanie. Czy Misery jest po polsku ?
sitek_pps
Kot

Posty: 8
Dołączenie: 16 Sie 2014, 08:56
Ostatnio był: 14 Maj 2015, 20:44
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: Sawn-off Double-barrel
Kozaki: 0

PoprzedniaNastępna

Powróć do Zew Prypeci

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: svt07 oraz 8 gości