[MISERY]

Regulamin forum
Dział "Modyfikacje Gotowe" służy do dyskusji o modyfikacjach, które już są stworzone lub do zadawania pytań na ich temat. Znajdziemy tutaj również linki do ściągnięcia modyfikacji (które powinny, a raczej muszą być w pierwszym poście tematu danej modyfikacji).

Przy zadawaniu pytania związanego z problemem dotyczącym modyfikacji, prosimy o podawanie treści całego loga błędu - koniecznie w tagu [CODE].

Przy cytowaniu plików *.LTX stosować tag [SYNTAX="ini"], przy cytowaniu plików *.script [SYNTAX="lua"] a przy cytowaniu plików *.xml - [SYNTAX="xml"].

Lokalizacja logów:
Windows XP - C:\Documents and Settings\All Users\Moje dokumenty\S.T.A.L.K.E.R. - Zew Prypeci\logs\xray_nazwaużytkownika.log
Windows Vista/7 - C:\Users\Public\Documents\S.T.A.L.K.E.R. - Zew Prypeci\logs\xray_nazwaużytkownika.log
Steam - X:\Program Files (x86)\Steam\SteamApps\common\Stalker Call of Pripyat\_appdata_\logs

Pytania na temat modyfikacji zadajemy w wątku dla niej stworzonym lub tworzymy nowy, jeśli takowego nie ma.

Gdy chcemy założyć nowy wątek, obowiązkowe jest przeczytanie tego tematu.

Re: [MISERY]

Postprzez Heap w 07 Paź 2015, 15:41

@hitfan Niech ci twą dobroć bóg w dzieciaczkach wynagrodzi :).Właśnie kiedyś postanowiłem oczyścić ZUO moisinem ale celownik ma "taki se" i lipnie się celuje :). Właśnie kiedyś dorwałem Sniper Siga i z nim latałem ale najpierw wyparował mi Noe, a później Topol, i wszystko diabli wzięli , musiałem od nowa zaczynać, ale właśnie nie wiedziałem czym grać ;)
https://www.g2a.com/r/user-5791b7369b85a <-- tanie gry. Pytania na PW
(╯°□°)Tyle tutaj mam kozaków. To wszystko moje ... Mój skarb...Mój skarb...
Awatar użytkownika
Heap
Stalker

Posty: 178
Dołączenie: 22 Gru 2014, 13:05
Ostatnio był: 19 Sie 2018, 11:00
Frakcja: Grzech
Ulubiona broń: Akm 74/2
Kozaki: 16

Reklamy Google

Re: [MISERY]

Postprzez Mito w 07 Paź 2015, 16:56

Noego da się zwyczajnie zespawnować - gdzieś tu już pisałem o tym... niejednokrotnie.
http://forum.stalker.pl/viewtopic.php?p=315074#p315074 (i post wyżej)
Co do Topola nie jestem pewien, co trzeba wpisać w spawnerze - są jakieś wzmianki o "Jupiter_b1_stalker_1" albo czymś podobnym, ale nie mogę potwierdzić...
Spolszczenie do Misery: The Armed Zone (Ja & Imienny)
Ciekawe kiedy ilość moich kozaczków przekroczy moje IQ Image
Awatar użytkownika
Mito
Legenda

Posty: 1007
Dołączenie: 17 Sie 2014, 21:21
Ostatnio był: 29 Mar 2019, 02:46
Kozaki: 271

Re: [MISERY]

Postprzez Heap w 07 Paź 2015, 17:06

No wiem że można zespawnować. Ale po co ? Ja to traktuje jako niepotrzebne oszustwo. Wystarczyło by spiąć tyłek w troki, i cisnąć , ale za wolno byłem... No to trzeba się samodoskonalić żeby być jeszcze lepszym stalkerem.
https://www.g2a.com/r/user-5791b7369b85a <-- tanie gry. Pytania na PW
(╯°□°)Tyle tutaj mam kozaków. To wszystko moje ... Mój skarb...Mój skarb...
Awatar użytkownika
Heap
Stalker

Posty: 178
Dołączenie: 22 Gru 2014, 13:05
Ostatnio był: 19 Sie 2018, 11:00
Frakcja: Grzech
Ulubiona broń: Akm 74/2
Kozaki: 16

Re: [MISERY]

Postprzez Mito w 07 Paź 2015, 17:27

Niepotrzebne oszustwo? To jest przeciwdziałanie błędom gry, przez które nie ma potem możliwości wykonać danego zadania lub w ogóle fabuły gry.
Spolszczenie do Misery: The Armed Zone (Ja & Imienny)
Ciekawe kiedy ilość moich kozaczków przekroczy moje IQ Image
Awatar użytkownika
Mito
Legenda

Posty: 1007
Dołączenie: 17 Sie 2014, 21:21
Ostatnio był: 29 Mar 2019, 02:46
Kozaki: 271

Re: [MISERY]

Postprzez HitFan w 07 Paź 2015, 19:48

Powiem wam, że Żelazny las to niezły hardkor... Udało mi się go rozwalić, ale mimo zielonego Ekologa, SW-80 i Sajgi 12K, było fest ciężko.
Bardzo mi się spodobało, jak u kontrolera znalazłem monety o wartości 100ru. Ciekawe przedstawienie tego, że kiedyś był człowiekiem. Duży + dla twórców :)
/ Gaming rig / Intel i5-4460 3.2GHz / 8GB DDR3 RAM / GTX 960 STRIX 2GB GDDR5 RAM / Windows 10 x64 /
/ Coding machine / Intel i5-7200U 2.7GHz / 8GB DDR4 RAM / R5 M330 2GB GDDR3 RAM / Windows 10 x64 /
Awatar użytkownika
HitFan
Weteran

Posty: 651
Dołączenie: 21 Sty 2012, 17:26
Ostatnio był: 15 Lut 2022, 20:18
Miejscowość: Bytom
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Obokan
Kozaki: 86

Re: [MISERY]

Postprzez mietek1986 w 07 Paź 2015, 20:15

Ja sobie zwiadowcą gram i napisze że najłatwiej mi poszło z żelaznym lasem, mianowicie miałem zm+acog i glocka18c i 20 granatów F1 i zrobione było w 15 min, poltergaist vs deszczyk f1 i po sprawie a kontrolery to samo tylko zombki z karabina zrobiłem :E oczywiście w zielonym ekologu.
Awatar użytkownika
mietek1986
Tropiciel

Posty: 358
Dołączenie: 12 Lut 2012, 07:44
Ostatnio był: 11 Sie 2023, 19:49
Miejscowość: Jelenia Góra
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: SIP-t M200
Kozaki: 28

Re: [MISERY]

Postprzez Imienny w 07 Paź 2015, 21:53

Ja tam odwiedzam Żelazny Las bez żadnych blokerów czy kombinezonów. Granat F1, celna broń i nic tam nie jest straszne. A poltergeista bez utraty zdrowia można jednym celnym granatem zdjąć, tylko wymaga to zdolności przewidywania i szczęścia. :P

Co do tych fantów - czasem wypadają dziwaczne (np. znalazłem raz w zwłokach wrony stary akumulatorek, u połamańca dwie prawie dłonie a u burera Kulebiak), jednak koncept uważam za dobry. Przydałaby się jednak opcja przerwania zdobywania części ze zwłok albo sprawić, żeby major był w tym czasie nieśmiertelny (jak to jest w przypadku apteczek czy wody, co czasem pozwala skrócić czas podróży). Fajnie też by było jeszcze wprowadzić jakieś części ciała z poltergeista, ale to pewnie byłoby trudne. :(
"-Jesteś tchórz - nagle wyraźne powiedział chłopiec. (..)
-Jak to - tchórz? - zapytał Malanow - Dlaczego mnie obrażasz?
-A ja cię nie obrażam - oznajmił chłopczyk patrząc na mnie badawczo, jak na jakieś niespotykane zwierzę - Ja cię zdefiniowałem..." - Arkadij i Borys Strugaccy "Miliard lat przed końcem świata"
Niektóre moje koncepty: S.T.A.L.K.E.R. Przekleństwo, "Przeklęci Łowcy", Przeklęty, Sieroj Nikołajewicz Bondaruk, Bronie+dodatki, cz. I, S.T.A.L.K.E.R. Początki (w przygotowaniu)
Awatar użytkownika
Imienny
Weteran

Posty: 610
Dołączenie: 28 Sty 2014, 12:37
Ostatnio był: 17 Maj 2023, 21:49
Miejscowość: Warszawa/Tarnobrzeg
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Chaser 13
Kozaki: 227

Re: [MISERY]

Postprzez Mito w 07 Paź 2015, 22:03

Żelazny Las? Otóż sprawa jest prosta - kontrolery, połamańce, zombie i wszystko inne, co ma widoczną głowę położyć ze snajperki, a potem wszelkie pozostałe monstra wystrzelać z jakiegoś automatu lub obrzucić granatami. Przy pewnej dawce szczęścia można zrobić to bez bawienia się z Ekologami i blokerami. Gorzej, jeśli jest tam kilka pijawek :caleb:
Spolszczenie do Misery: The Armed Zone (Ja & Imienny)
Ciekawe kiedy ilość moich kozaczków przekroczy moje IQ Image
Awatar użytkownika
Mito
Legenda

Posty: 1007
Dołączenie: 17 Sie 2014, 21:21
Ostatnio był: 29 Mar 2019, 02:46
Kozaki: 271

Re: [MISERY]

Postprzez mietek1986 w 07 Paź 2015, 22:16

Ee tam pijawa bardzo lubi śrut, sprawdziłem jak wkoło drzewa się z nią bawiłem :E , trochę zje i grzecznie kładzie się spać :D a kontroler się tak powoli porusza że szyszkę pod nogi mu można ciepnąć i jeszcze sam na nią wlezie dla lepszego efektu pewnie :?:
Awatar użytkownika
mietek1986
Tropiciel

Posty: 358
Dołączenie: 12 Lut 2012, 07:44
Ostatnio był: 11 Sie 2023, 19:49
Miejscowość: Jelenia Góra
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: SIP-t M200
Kozaki: 28

Re: [MISERY]

Postprzez Plaargath w 07 Paź 2015, 23:11

Imienny napisał(a):Przydałaby się jednak opcja przerwania zdobywania części ze zwłok albo sprawić, żeby major był w tym czasie nieśmiertelny (jak to jest w przypadku apteczek czy wody, co czasem pozwala skrócić czas podróży). Fajnie też by było jeszcze wprowadzić jakieś części ciała z poltergeista, ale to pewnie byłoby trudne. :(

Nie będę Ci spoilował, ale polter dropi czasem coś swojego. :)
Chciałem Cię też dopytać o dwie rzeczy - czy faktycznie na pewno apteczka/picie wody pod obstrzałem daje Ci immunity? I co miałeś na myśli ze skracaniem podróży?
Image Image

Merkantylizm, srerkantylizm.
Awatar użytkownika
Plaargath
Weteran

Posty: 653
Dołączenie: 23 Mar 2010, 15:12
Ostatnio był: 03 Kwi 2022, 22:03
Kozaki: 234

Re: [MISERY]

Postprzez Imienny w 07 Paź 2015, 23:24

Czasem zamiast schodów można wyskoczyć przez okno albo w skoczyć głęboką dziurę i skrócić czas podróży. I wtedy się przydaje nieśmiertelność. Działa z każdym produktem z wolnym czasem użycia, czyli m. in. papierosy, woda, apteczki, jedzenie. ;)

Co do poltergeista - jak wydobyć z niego jakieś części? Bo ciała on nie zostawia, co może wprowadzać w lekkie zdziwienie, po którym gracz stwierdzi, że mutant ten jest tylko źródłem problemów. Jak rozumiem ta część leży obok miejsca śmierci? Jeszcze wracając do mutantów psionicznych - coś dziwnego jest z tymi wartościami psi, bo będąc w centrum działania burera mając hełm z kombinezonu SEVA musiałem wziąć leki, by major nie padł od promieniowania, a według wartości z rubryki powinien bez problemu tam przebywać. To było tego dnia, co Diegtiarow zabił mutanta siekierą. Ciekawe, czy poltergeista dałoby się tak zabić. :P
"-Jesteś tchórz - nagle wyraźne powiedział chłopiec. (..)
-Jak to - tchórz? - zapytał Malanow - Dlaczego mnie obrażasz?
-A ja cię nie obrażam - oznajmił chłopczyk patrząc na mnie badawczo, jak na jakieś niespotykane zwierzę - Ja cię zdefiniowałem..." - Arkadij i Borys Strugaccy "Miliard lat przed końcem świata"
Niektóre moje koncepty: S.T.A.L.K.E.R. Przekleństwo, "Przeklęci Łowcy", Przeklęty, Sieroj Nikołajewicz Bondaruk, Bronie+dodatki, cz. I, S.T.A.L.K.E.R. Początki (w przygotowaniu)
Awatar użytkownika
Imienny
Weteran

Posty: 610
Dołączenie: 28 Sty 2014, 12:37
Ostatnio był: 17 Maj 2023, 21:49
Miejscowość: Warszawa/Tarnobrzeg
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Chaser 13
Kozaki: 227

Re: [MISERY]

Postprzez HitFan w 07 Paź 2015, 23:52

Ja mam jeszcze słów o modzie. Udało mi się zdobyć bogatego klienta bo jakimś cudem miałem -900ru. Miałem jakoś 500 u poszedłem do medykamentów na skadowsku, żeby mnie wyleczył. Oczywiście pierwsza opcja była, że nie ma tyle pieniędzy, ale pod spodem było, żeby pozbył się promieniowania (koszt jakieś 1400ru). I kiedy to wybrałem zrobiło mi się -900ru i pojawił się achievement bogaty klient.

Chciałem tez zapytać, kiedy pojawi się misja u Brodacza, żeby ogarnąć mu Kompas? Dopiero jak załatwię Wielesy? Bo już nie pamiętam...

I jeszcze chciałem wszystkim polecić rozwalić najmoli w magazynach podstacji. Jeden miał Sajgę 12k, w stanie 71%, którą udało mi się wyleczyć kosztem jakiś 5k ru (uniwersalny zestaw do czyszczenia broni + Aurora do broni kal. 12)
/ Gaming rig / Intel i5-4460 3.2GHz / 8GB DDR3 RAM / GTX 960 STRIX 2GB GDDR5 RAM / Windows 10 x64 /
/ Coding machine / Intel i5-7200U 2.7GHz / 8GB DDR4 RAM / R5 M330 2GB GDDR3 RAM / Windows 10 x64 /
Awatar użytkownika
HitFan
Weteran

Posty: 651
Dołączenie: 21 Sty 2012, 17:26
Ostatnio był: 15 Lut 2022, 20:18
Miejscowość: Bytom
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Obokan
Kozaki: 86

PoprzedniaNastępna

Powróć do Zew Prypeci

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 8 gości