[MISERY]

Regulamin forum
Dział "Modyfikacje Gotowe" służy do dyskusji o modyfikacjach, które już są stworzone lub do zadawania pytań na ich temat. Znajdziemy tutaj również linki do ściągnięcia modyfikacji (które powinny, a raczej muszą być w pierwszym poście tematu danej modyfikacji).

Przy zadawaniu pytania związanego z problemem dotyczącym modyfikacji, prosimy o podawanie treści całego loga błędu - koniecznie w tagu [CODE].

Przy cytowaniu plików *.LTX stosować tag [SYNTAX="ini"], przy cytowaniu plików *.script [SYNTAX="lua"] a przy cytowaniu plików *.xml - [SYNTAX="xml"].

Lokalizacja logów:
Windows XP - C:\Documents and Settings\All Users\Moje dokumenty\S.T.A.L.K.E.R. - Zew Prypeci\logs\xray_nazwaużytkownika.log
Windows Vista/7 - C:\Users\Public\Documents\S.T.A.L.K.E.R. - Zew Prypeci\logs\xray_nazwaużytkownika.log
Steam - X:\Program Files (x86)\Steam\SteamApps\common\Stalker Call of Pripyat\_appdata_\logs

Pytania na temat modyfikacji zadajemy w wątku dla niej stworzonym lub tworzymy nowy, jeśli takowego nie ma.

Gdy chcemy założyć nowy wątek, obowiązkowe jest przeczytanie tego tematu.

Re: [MISERY]

Postprzez Crisu w 23 Kwi 2014, 23:28

Wiesz, gdybyś w prawdziwym życiu miał sytuację patową, z której jedynym dobrym wyjściem byłoby przywdzianie egzoszkieletu, a byłbyś snajperem, to raczej wątpię byś olał bezpieczeństwo i zostawił exo komuś innemu, samemu biegając w bieliźnie. Nie należy oceniać książki po okładce. Tak, jak podrzędny bandyta w kurteczce może być śmiertelnie niebezpieczny już za pierwszym strzałem, tak snajper może obudować się ciężkim pancerzem.

Znudziło mnie śmiganie w Świcie, który - tak jak każdy lżejszy kombinezon - okazuje się być trochę fekaliami. Takie pancerzyki może i wyglądają ładnie, ale w sytuacjach, gdy grunt pali się pod nogami, a serie z AK stają się coraz celniejsze, wszystko kończy się wczytaniem zapisu.

Odkąd mam egzoszkielet, nie wczytuję gry tak często, jak poprzednio. #TelezakupyMango

- - -

Szewczenko u mnie początkowo obfitowało w Stalkerów, ale z czasem zrobił się w tej okolicy taki pier*olnik, że albo łajba jest totalnie pusta, albo jej nadzienie stanowi Powinność.
"Дай мне мой респект, не больше не меньше."
Awatar użytkownika
Crisu
Legenda

Posty: 1402
Dołączenie: 05 Paź 2007, 20:16
Ostatnio był: 26 Sty 2017, 10:51
Kozaki: 47

Reklamy Google

Re: [MISERY]

Postprzez Nietoper w 24 Kwi 2014, 12:19

Mam tylko dwie uwagi- strasznie irytuje mnie bug, który polega na braku wyświetlania ilości amunicji do pistoletu (konkretnie Halny na amunicję .45). Zamiast tego wyświetla mi amunicję od...snajperki. Magazynek się zgadza, zaś ammo z ekwipunku już nie.

Druga uwaga to raczej prośba- dałoby radę wrzucić więcej piosenek do radia :D ? Te które są, obecnie są strasznie oklepane (szczególnie "am a soldiaaaaaa"!). Większa ilość piosenek, większe urozmaicenie w sklepie i "kuferku" ;)
Nietoper
Kot

Posty: 30
Dołączenie: 06 Lut 2014, 16:48
Ostatnio był: 21 Sty 2018, 23:27
Kozaki: 1

Re: [MISERY]

Postprzez Trikster w 24 Kwi 2014, 12:30

Więcej piosenek znajdziesz na forum na moddb.
Awatar użytkownika
Trikster
Łowca

Posty: 440
Dołączenie: 21 Maj 2012, 21:23
Ostatnio był: 14 Mar 2023, 15:15
Kozaki: 188

Re: [MISERY]

Postprzez Pangia w 24 Kwi 2014, 13:01

Nietoper napisał(a):Mam tylko dwie uwagi- strasznie irytuje mnie bug, który polega na braku wyświetlania ilości amunicji do pistoletu (konkretnie Halny na amunicję .45). Zamiast tego wyświetla mi amunicję od...snajperki. Magazynek się zgadza, zaś ammo z ekwipunku już nie.

Miałem to samo w Skorpionie, ale uznałem, że winę ponosi fakt, że miałem chyba z 5 typów amunicji i każdej po parę sztuk tylko i przez to HUD się sypał.
Proszę państwa, sto pięćdziesiąt kilometrów na godzinę w ciągu kilku sekund, wspaniały wynik. Gdyby w ten sposób można było wypie*dolić z polskiej polityki tych wszystkich śmieci z Okrągłego Stołu, Leszka Millera, byłoby… cudownie i każdemu bym ku*wa kupił po takim Ferrari, byleby w piz*u pojechali tym PROSTO do swojego ukochanego… Izraela. SYJONIŚCI Europy, jedźcie do siebie! Pozdrawiam, Zbigniew Stonoga. Nie jestem antysemitą!
Awatar użytkownika
Pangia
Monolit

Posty: 4280
Dołączenie: 27 Maj 2012, 10:49
Ostatnio był: 28 Lis 2017, 19:49
Miejscowość: Kukle Karakańskie
Ulubiona broń: TOZ34
Kozaki: 854

Re: [MISERY]

Postprzez Nietoper w 24 Kwi 2014, 13:04

Dzięki za info Trikster ;)
Dla leniwych zainteresowanych podaję linka ;)

https://www.dropbox.com/s/4bkqpsq3h45np ... on%20v1.7z

edit:
A właśnie, podobno w Misery da się najmować kompanów, to prawda? Jak tak, to jak się to robi?
Nietoper
Kot

Posty: 30
Dołączenie: 06 Lut 2014, 16:48
Ostatnio był: 21 Sty 2018, 23:27
Kozaki: 1

Re: [MISERY]

Postprzez karol626 w 24 Kwi 2014, 20:52

Wie ktoś gdzie jupiterze tam w głównych pomieszczenaich da się schować przed emisją? Bo walnąłem się na pięterku w nocy jak eksplorowałem i rano sie obudziłe wiadomo wszystko ładnie fajnie, ale nagle jak już zjadłem i zapsiałem to nagle słysze ze emisja się zbliza i nie mam pomysłu gdzie się ukryć spróbowałem tam gdzie siedziałem skońcyzło się f9, postanowiłem biec do helikoptera to w jedym z 1 wejsć też f9 mi pozostało a do następnego tego prowadzącego do helikoptera nie daje rady dobiec. Da się gdziekolwiek ukryć w takim razie czy jestem skazany na wczytanie sejwa jak jeszcze byłem w janowie?
Awatar użytkownika
karol626
Stalker

Posty: 66
Dołączenie: 27 Lip 2012, 16:25
Ostatnio był: 05 Wrz 2015, 16:39
Frakcja: Czyste Niebo
Ulubiona broń: Akm 74/2
Kozaki: 3

Re: [MISERY]

Postprzez KOSHI w 24 Kwi 2014, 20:59

U mnie Szewczenko zawsze zapchane Powinnością. Co ciekawe, na najwyższym pokładzie natchnąłem się kiedyś na pijawkę. Lekkie zdziwko było... Co do pancerzy natomiast to chyba nie tylko ja dochodzę do wniosku, że wszystkie słabsze pancerze, włącznie ze Świtem, to jest raczej szajs. Sam śmigam w ciężkim płaszczu i raczej nie jest to kombinezon, który nadaje się na walki. Czasem uratuje dupę przed jakąś zwierzyną i tyle, więc go nawet nie ulepszam. Mam też ekologa i na anomaliach świetnie się sprawdza, do tego 5 kieszeni. Nie walczyłem w nim także nie wiem, jak by się sprawował. Ciekawy jestem, jak opakowany kewlarem daje radę...
Image
Awatar użytkownika
KOSHI
Opowiadacz

Posty: 1324
Dołączenie: 16 Paź 2010, 13:13
Ostatnio był: 15 Kwi 2023, 20:25
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 649

Re: [MISERY]

Postprzez Pangia w 24 Kwi 2014, 21:20

karol626 napisał(a):Wie ktoś gdzie jupiterze tam w głównych pomieszczenaich da się schować przed emisją?

Ale w sensie że fabryka? To jak wchodzisz do samego budynku i przechodzisz tym przejściem pod podłogą, do schodów, to chyba tam można się ukryć. A jak nie, to wybiegnij do budynku, w którym masz jeden z tych głównych dokumentów do zebrania (ten naprzeciwko ww. wejścia), w wanilii tam są kryjówki, to chyba też w Misery działają (nie zmieniali chyba tego).
Proszę państwa, sto pięćdziesiąt kilometrów na godzinę w ciągu kilku sekund, wspaniały wynik. Gdyby w ten sposób można było wypie*dolić z polskiej polityki tych wszystkich śmieci z Okrągłego Stołu, Leszka Millera, byłoby… cudownie i każdemu bym ku*wa kupił po takim Ferrari, byleby w piz*u pojechali tym PROSTO do swojego ukochanego… Izraela. SYJONIŚCI Europy, jedźcie do siebie! Pozdrawiam, Zbigniew Stonoga. Nie jestem antysemitą!
Awatar użytkownika
Pangia
Monolit

Posty: 4280
Dołączenie: 27 Maj 2012, 10:49
Ostatnio był: 28 Lis 2017, 19:49
Miejscowość: Kukle Karakańskie
Ulubiona broń: TOZ34
Kozaki: 854

Re: [MISERY]

Postprzez karol626 w 24 Kwi 2014, 21:32

Właśnie próbowałem się ukryć na piętrach w 2 pierwszych budynakch od głównego wyjsća i nie wyszło to aż tak dobrze popróbuje jeszcze, ale już jutro, nie mówiąc że zaciekawiła mnie ilość burerów zabiłem 5 zanim się ukryłem a jak wstałem i biegałem to kolejnych 3 widziałem w krzakach.
Awatar użytkownika
karol626
Stalker

Posty: 66
Dołączenie: 27 Lip 2012, 16:25
Ostatnio był: 05 Wrz 2015, 16:39
Frakcja: Czyste Niebo
Ulubiona broń: Akm 74/2
Kozaki: 3

Re: [MISERY]

Postprzez rangerson w 24 Kwi 2014, 21:39

Mamy pewien frustrujący mnie problem otóż, że nie grałem w normalną wersję stalkera nie wiem jak wygląda główny wątek. Wracając do tematu. Czy to normalne, że siedząc w Zaton wykonałem 10 misji według statystyk w menu mapy i nie mam nic więcej do wykonania ? Oprócz zadnia z Noe aby iść na płaskowyż oraz poszukać Srokę i jeszcze coś w innej lokacji w Janowo ? Ogólnie obleciałem cały Zaton i nic więcej nie mogę znaleźć aż niemożliwe aby było tak mało zadań. Coś się zbugowało czy co ?
rangerson
Kot

Posty: 3
Dołączenie: 24 Kwi 2014, 21:28
Ostatnio był: 02 Maj 2014, 22:06
Kozaki: 0

Re: [MISERY]

Postprzez Pangia w 24 Kwi 2014, 21:41

rangerson napisał(a):Mamy pewien frustrujący mnie problem otóż, że nie grałem w normalną wersję stalkera nie wiem jak wygląda główny wątek.

lol
Mamy forumowego masochistę :P
Ale wracając: tak, musisz iść na następną lokację, żeby pchnąć zadania do przodu. Zajrzyj do PDA i otwórz sobie listę zadań.
Proszę państwa, sto pięćdziesiąt kilometrów na godzinę w ciągu kilku sekund, wspaniały wynik. Gdyby w ten sposób można było wypie*dolić z polskiej polityki tych wszystkich śmieci z Okrągłego Stołu, Leszka Millera, byłoby… cudownie i każdemu bym ku*wa kupił po takim Ferrari, byleby w piz*u pojechali tym PROSTO do swojego ukochanego… Izraela. SYJONIŚCI Europy, jedźcie do siebie! Pozdrawiam, Zbigniew Stonoga. Nie jestem antysemitą!
Awatar użytkownika
Pangia
Monolit

Posty: 4280
Dołączenie: 27 Maj 2012, 10:49
Ostatnio był: 28 Lis 2017, 19:49
Miejscowość: Kukle Karakańskie
Ulubiona broń: TOZ34
Kozaki: 854

Re: [MISERY]

Postprzez mikolaj w 24 Kwi 2014, 21:55

Chłopie to ty z grubej rury zaczynasz na dzień dobry takie modzisko. Uszanowanko.
Ja zanim się do Nędzy zabrałem grałem z 3 razy w podstawakę na hard poziomie.
"Ten, któremu starczy odwagi i wytrwałości, by przez całe życie wpatrywać się w mrok, pierwszy dojrzy w nim przebłysk światła"
/Chan/ - Metro 2033
Awatar użytkownika
mikolaj
Stalker

Posty: 70
Dołączenie: 13 Maj 2013, 18:45
Ostatnio był: 16 Cze 2021, 16:26
Miejscowość: Oleśnica
Frakcja: Monolit
Ulubiona broń: GP 37
Kozaki: 5

PoprzedniaNastępna

Powróć do Zew Prypeci

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości