[Zbiór modów dla ułatwienia gry]

Regulamin forum
Dział "Modyfikacje Gotowe" służy do dyskusji o modyfikacjach, które już są stworzone lub do zadawania pytań na ich temat. Znajdziemy tutaj również linki do ściągnięcia modyfikacji (które powinny, a raczej muszą być w pierwszym poście tematu danej modyfikacji).

Przy zadawaniu pytania związanego z problemem dotyczącym modyfikacji, prosimy o podawanie treści całego loga błędu - koniecznie w tagu [CODE].

Przy cytowaniu plików *.LTX stosować tag [SYNTAX="ini"], przy cytowaniu plików *.script [SYNTAX="lua"] a przy cytowaniu plików *.xml - [SYNTAX="xml"].

Lokalizacja logów:
Windows XP - C:\Documents and Settings\All Users\Moje dokumenty\S.T.A.L.K.E.R. - Zew Prypeci\logs\xray_nazwaużytkownika.log
Windows Vista/7 - C:\Users\Public\Documents\S.T.A.L.K.E.R. - Zew Prypeci\logs\xray_nazwaużytkownika.log
Steam - X:\Program Files (x86)\Steam\SteamApps\common\Stalker Call of Pripyat\_appdata_\logs

Pytania na temat modyfikacji zadajemy w wątku dla niej stworzonym lub tworzymy nowy, jeśli takowego nie ma.

Gdy chcemy założyć nowy wątek, obowiązkowe jest przeczytanie tego tematu.

[Zbiór modów dla ułatwienia gry]

Postprzez exoskeleton w 12 Lis 2011, 18:39

Opis:

Witam! Jestem nowy i również jak wy jestem fanem Stalkera ale ok nie o tym :) Zrobiłem małą paczkę modów dla tych którzy są leniwi:) W tej paczce jest Weight mod,degrade,trader,usprawnione pliki z podczepianiem granatników tłumików itp do broni oraz mod który daje wszystkie ulepszenia broni pancerzy prawopodobnie u wszystkich mechaników.Prawdopodobnie ponieważ jak narazie sprawdziłem tylko na Zatonie.
Pozdrawiam!

Instalacja:

Skopiuj folder gamedata do katalogu ze S.T.A.L.K.E.R.'em.
Jeśli nie instalowałeś wcześniej żadnych modów, to otwórz plik fsgame.ltx i zmień linijkę:

$game_data$ = false| true| $fs_root$|
na:
$game_data$ = true| true| $fs_root$|

Screeny:

Narazie brak;(

Download:

http://www.mediafire.com/download.php?l3md7d6e18vsxsh

Obsługiwane Wersje:

Prawdopodobnie wszystkie:)

100% Działalności na wersji 1.6.00
Ostatnio edytowany przez exoskeleton, 12 Lis 2011, 19:21, edytowano w sumie 1 raz

Za ten post exoskeleton otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive kolokolo98, piotrkol7.

exoskeleton
Wygnany z Zony

Posty: 1
Dołączenie: 12 Lis 2011, 18:25
Ostatnio był: 14 Lis 2011, 16:20
Miejscowość: Limańsk
Frakcja: Czyste Niebo
Ulubiona broń: GP 37
Kozaki: 2

Reklamy Google

Re: Zbiór modów dla ułatwienia gry

Postprzez WheeljackSPW w 12 Lis 2011, 18:56

viewtopic.php?f=77&t=6445
Musisz poprawić milordzie.
Awatar użytkownika
WheeljackSPW
Administrator

Posty: 1918
Dołączenie: 13 Kwi 2009, 18:52
Ostatnio był: 13 Wrz 2023, 13:49
Miejscowość: Fraktal
Ulubiona broń: GP 37
Kozaki: 722


Powróć do Zew Prypeci

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości