[SZUKAM] Moda(ow) - wiecej w srodku.

Regulamin forum
Dział "Modyfikacje Gotowe" służy do dyskusji o modyfikacjach, które już są stworzone lub do zadawania pytań na ich temat. Znajdziemy tutaj również linki do ściągnięcia modyfikacji (które powinny, a raczej muszą być w pierwszym poście tematu danej modyfikacji).

Przy zadawaniu pytania związanego z problemem dotyczącym modyfikacji, prosimy o podawanie treści całego loga błędu - koniecznie w tagu [CODE].

Przy cytowaniu plików *.LTX stosować tag [SYNTAX="ini"], przy cytowaniu plików *.script [SYNTAX="lua"] a przy cytowaniu plików *.xml - [SYNTAX="xml"].

Lokalizacja logów:
Windows XP - C:\Documents and Settings\All Users\Moje dokumenty\S.T.A.L.K.E.R. - Zew Prypeci\logs\xray_nazwaużytkownika.log
Windows Vista/7 - C:\Users\Public\Documents\S.T.A.L.K.E.R. - Zew Prypeci\logs\xray_nazwaużytkownika.log
Steam - X:\Program Files (x86)\Steam\SteamApps\common\Stalker Call of Pripyat\_appdata_\logs

Pytania na temat modyfikacji zadajemy w wątku dla niej stworzonym lub tworzymy nowy, jeśli takowego nie ma.

Gdy chcemy założyć nowy wątek, obowiązkowe jest przeczytanie tego tematu.

[SZUKAM] Moda(ow) - wiecej w srodku.

Postprzez Fenix w 23 Lis 2011, 15:42

Witam. Nabralem ochoty na zakonczenie trylogii stalkerskiej. Cien Czrnobyla i Czyste Niebo mam juz dawno za soba, ale nadal na dysku i czasem wpadam zeby znowu poczuc klimat zony :) Doradzcie mi jakies mody do zewu. Nigdy nie gram w jedna gre dwa razy, wiec widzialbym jakis kompleksowy zestaw modow, ktory by znacznie utrudnil gre i znaczaco ja wydluzyl. Narazie sciagnalem "Complete", ale to chyba nie to.

Preferencje:
- utrudnienie rozgrywki,
- realizm pola walki. Np. strzal w glowe, strzal z 3m z obrzyna itp. - instant dead.
- realizm broni,
- ulepszenia grafiki i dzwieku,
- dodatowe misje lub cos, co by znacznie wydluzalo czas gry.
- dodajacy ciekawe urozmaicenia w stylu eastern eggow, czy np. mod spawnujacy losowo na jakims obszarze jakiegos unikalnego, eyjatkowow wrednego mutanta itp.
- jezeli nie ma, to dodanie HK 416 i 417. O ile pamietam w CN nie udalo mi sie znalezc moda, ktory by sensownie implementowal ta bron. Z tego co widze, to "Dark side of the Earth" ma dokladnie te same modele tych broni, ktore mialem grajac w CC. Ostatecznie wytne je z tego moda, bo wykonane sa rewelacyjnie i cala gre przeszedlem korzystajac tylko z tych broni. Wolalbym jednak miec moda, ktory by je sensownie dodawal do gry bez mojego udzialu.
- i 100 innych rzeczy, ale nie ma sensu tego pisac. Ogolnie stawialbym na jeden duzy, kompleksowy mod. Mniejsza szansa, ze cos bedzie sie "gryzlo" ze soba.
Fenix
Stalker

Posty: 120
Dołączenie: 07 Gru 2008, 19:59
Ostatnio był: 01 Sty 2021, 22:28
Kozaki: 2

Reklamy Google

Re: [SZUKAM] Moda(ow) - wiecej w srodku.

Postprzez Cromm Cruac w 23 Lis 2011, 16:55

Broń Boże nie Complete! Mod jest mocno zabugowany i lubi wywalać do pulpitu z powodu problemów z RAMem.

Pierwsze przejście gry powinno odbyć sie w zasadzie bez modów ale wiem jak to jest gdy nie starcza czasu na powtórne przejście gry. Z mojej strony polecam te:
SGM 1.7 (bronie, AI, zadania, rozrzerzona fabuła)
S.M.R.T.E.R. Pripyat Mod (zbroje, bronie, fixy itp.)
M.S.O. (poprawione, a właściwie zrobione na nowo AI)
I Work Alone (poprawiona grafa - Absoluty + AF2.1, rozgrywka, AI)

Do 3 pierwszych dla poprawienia grafy proponuję dorzucić Absolute Texture Packi oraz AtmosFear 3 (patche do połączenia dostępne w w.w. tematach).
N.B grafika Complete składa się w 90% z Absolute Texture Packów i starszej wersji AtmosFear (2.1)
Image

"Twoja opowieść mnie znudziła albowiem nie była o mnie" - Król Julian
Awatar użytkownika
Cromm Cruac
Modder

Posty: 2541
Dołączenie: 22 Sty 2010, 19:01
Ostatnio był: 26 Lip 2023, 10:13
Miejscowość: Londyn / Bielsko-Biała
Kozaki: 1077

Re: [SZUKAM] Moda(ow) - wiecej w srodku.

Postprzez Fenix w 25 Lis 2011, 15:22

Dzieki za propozycje. Fakt, z Complete mialem problemy z pamiecia juz na samym poczatku, ale przy 4gb ramu. Teraz przy 12gb laduje sie szybko i nie ma crashy. Jednak zmiany w tym modzie sa w sumie kosmetyczne.

Pytanie, czy te trzy pierwsze mody mozna laczyc? IWA raczej napewno nie. Podoba mi sie SGM, tylko troche sie pogubilem z tym co sciagac. Sciagac wersje 1.6.1 + spolszczenie do 1.6, czy 1.6 + fix + spolszczenie? Ewentualnie, czy warto pozcekac na wersje 2.0?

Podoba mi sie tez Revolution. Zmiany jakie8 wprowadza sa podobne do tych, ktore mialem w CC i CN.

Poczytam, potestuje i cos wybiore. Ktorys z podanych modow implementuje wspomniane HK 416 i 417? Na 99% przejde cala gre korzystajac tylko z tych broni o wolalbym zeby byly jzu jakos sensownie dodane.

Jeszcze jedno. Wspomniane mody dodaja jakies pojazdy? Pomysl spawnow (teleportow) zupelnie mi nie odpowiada.
Fenix
Stalker

Posty: 120
Dołączenie: 07 Gru 2008, 19:59
Ostatnio był: 01 Sty 2021, 22:28
Kozaki: 2

Re: [SZUKAM] Moda(ow) - wiecej w srodku.

Postprzez kubekpop w 25 Lis 2011, 15:27

W SMRTER są HK416 i 417. Jest też bardzo dużo innych nowych broni.
Awatar użytkownika
kubekpop
Przewodnik

Posty: 956
Dołączenie: 05 Sty 2011, 20:56
Ostatnio był: 05 Lut 2020, 11:37
Miejscowość: Warszawa
Frakcja: Czyste Niebo
Ulubiona broń: UDP Compact
Kozaki: 160


Powróć do Zew Prypeci

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 8 gości