[SZUKAM] Mod z realistycznymi zombie

Regulamin forum
Dział "Modyfikacje Gotowe" służy do dyskusji o modyfikacjach, które już są stworzone lub do zadawania pytań na ich temat. Znajdziemy tutaj również linki do ściągnięcia modyfikacji (które powinny, a raczej muszą być w pierwszym poście tematu danej modyfikacji).

Przy zadawaniu pytania związanego z problemem dotyczącym modyfikacji, prosimy o podawanie treści całego loga błędu - koniecznie w tagu [CODE].

Przy cytowaniu plików *.LTX stosować tag [SYNTAX="ini"], przy cytowaniu plików *.script [SYNTAX="lua"] a przy cytowaniu plików *.xml - [SYNTAX="xml"].

Lokalizacja logów:
Windows XP - C:\Documents and Settings\All Users\Moje dokumenty\S.T.A.L.K.E.R. - Zew Prypeci\logs\xray_nazwaużytkownika.log
Windows Vista/7 - C:\Users\Public\Documents\S.T.A.L.K.E.R. - Zew Prypeci\logs\xray_nazwaużytkownika.log
Steam - X:\Program Files (x86)\Steam\SteamApps\common\Stalker Call of Pripyat\_appdata_\logs

Pytania na temat modyfikacji zadajemy w wątku dla niej stworzonym lub tworzymy nowy, jeśli takowego nie ma.

Gdy chcemy założyć nowy wątek, obowiązkowe jest przeczytanie tego tematu.

[SZUKAM] Mod z realistycznymi zombie

Postprzez NewJoker w 25 Kwi 2013, 18:34

Witam,

Szukam moda dodającego do Zewu Prypeci dużo NIEUZBROJONYCH zombiaków (te nieliczne żywe trupy z samej gry strzelają do gracza, a ja chciałbym walczyć z zombie atakującymi gołymi rękami i występującymi w każdej lokacji w dużych ilościach - jak w Left 4 Dead). Najlepiej, żeby były też wewnątrz budynków Prypeci.

Z góry dziękuję za pomoc
NewJoker
Kot

Posty: 2
Dołączenie: 25 Kwi 2013, 18:29
Ostatnio był: 20 Maj 2013, 19:32
Frakcja: Wojskowi Stalkerzy
Ulubiona broń: Akm 74/2U Special
Kozaki: 0

Reklamy Google

Re: [SZUKAM] Mod z realistycznymi zombie

Postprzez Farathriel w 25 Kwi 2013, 18:52

Dość analogiczna sytuacja zachodzi w modzie Complete do CoP. Ustawiając przy instalacji opcję, według której każdy npc, który zostanie uderzony emisją, zmienia się w zombie tworzy to następujący efekt: po każdej emisji warto wychodzić porządzie uzbrojonym, bo bananowego towarzystwa kręci się naprawdę dużo. Nie znam się za bardzo na moddowaniu, niemniej gdybym miał cokolwiek robić, to zapewne grzebałbym w plikach właśnie modyfikacji Complete.
Moja twórczość jaką tutaj zamieściłem:
Złoty Odwłok Cywilizacji - cyberpunk/postapokalipsa z nutą tragedii
S.T.A.L.K.E.R. - Hipotezy - artykuł wyjaśniający zagadnienia noosfery
Barwnoprogresja Szarobredni - psychologiczne opowiadanie w narzeczu filozoficznym
Dziadek - ciepły fabularnie short
Demiurg - opowieść filozoficzna/metafizyka
Awatar użytkownika
Farathriel
Stalker

Posty: 142
Dołączenie: 16 Mar 2013, 12:37
Ostatnio był: 16 Mar 2017, 21:02
Miejscowość: Ostrowiec Świętokrzyski
Frakcja: Naukowcy
Kozaki: 63

Re: [SZUKAM] Mod z realistycznymi zombie

Postprzez ZiomB w 25 Kwi 2013, 19:01

Przepraszam, że nie na temat ale nie mogłem się powstrzymać.
Jak zombie może być realistyczny? :E To raczej technicznie nie możliwe.
Awatar użytkownika
ZiomB
Tropiciel

Posty: 377
Dołączenie: 03 Mar 2010, 21:13
Ostatnio był: 06 Kwi 2019, 00:36
Miejscowość: Crawley
Frakcja: Czyste Niebo
Ulubiona broń: Obokan
Kozaki: 65

Re: [SZUKAM] Mod z realistycznymi zombie

Postprzez Farathriel w 25 Kwi 2013, 19:31

Przepraszam, że nie na temat ale nie mogłem się powstrzymać.
Jak zombie może być realistyczny? To raczej technicznie nie możliwe.


Zastanówmy się co oznacza pojęcie zombie. W popkulturze jest to wszystkim dobrze znany, pokryty pęcherzami ropnymi i gnijącym ciałem chodzący obrzydliwiec. W rzeczywistości jednak, zombie wynika z wierzeń Voodoo, i jest to człowiek, który rzekomo ma nie posiadać wolnej woli. Jest swoistą kupą mięsa, o nieco mniejszej koordynacji ruchowej. Więc tak - zombie może być realistyczny, natomiast nie wiemy, do jakiego stopnia agresywność takiego czegoś będzie realizmem. Bo na dobrą sprawę hordami zombie zawsze ktoś kieruje (skoro to istoty bezwolne). Więc wściekłe hordy, które miałyby rzucać się na gracza z łapami podlegają dyskusyjności co do ich realizmu.
Moja twórczość jaką tutaj zamieściłem:
Złoty Odwłok Cywilizacji - cyberpunk/postapokalipsa z nutą tragedii
S.T.A.L.K.E.R. - Hipotezy - artykuł wyjaśniający zagadnienia noosfery
Barwnoprogresja Szarobredni - psychologiczne opowiadanie w narzeczu filozoficznym
Dziadek - ciepły fabularnie short
Demiurg - opowieść filozoficzna/metafizyka
Awatar użytkownika
Farathriel
Stalker

Posty: 142
Dołączenie: 16 Mar 2013, 12:37
Ostatnio był: 16 Mar 2017, 21:02
Miejscowość: Ostrowiec Świętokrzyski
Frakcja: Naukowcy
Kozaki: 63

Re: [SZUKAM] Mod z realistycznymi zombie

Postprzez Gertgar w 25 Kwi 2013, 19:52

Farathriel napisał(a):Dość analogiczna sytuacja zachodzi w modzie Complete do CoP. Ustawiając przy instalacji opcję, według której każdy npc, który zostanie uderzony emisją, zmienia się w zombie


Mod Complete do CoP jest beznadziejny, to samo z tego co kojarzę robi sam AtmosFear 3, możesz to sobie ustawić w opcjach. Ale szczerze powiedziawszy żadnych hord zombie nie spotkasz, co najwyżej grupki po 3-5 osób.
'Poza tym uważam, że Kartagina powinna być zburzona, a S.T.A.L.K.E.R. 2 wydany!'
Awatar użytkownika
Gertgar
Stalker

Posty: 123
Dołączenie: 31 Mar 2013, 20:36
Ostatnio był: 30 Gru 2021, 23:19
Miejscowość: Kraków
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Sniper Rifle SVDm2
Kozaki: 22

Re: [SZUKAM] Mod z realistycznymi zombie

Postprzez Pangia w 25 Kwi 2013, 20:01

O rrrany, następny, który doszukuje się drugiego dna w każdej wypowiedzi na forum.
Facetowi chodziło o moda dodającego zwykłego zombie, takiego mutanta, co to jeszcze w Cieniu Czarnobyla miał być obecny, ale go GSC wycięło, no to dostał jakiś prawie naukowy wykład o wierzeniach Voodoo...
A co do tematu to Misery dodaje taki "typ" zombie, ale poza tym jest... hm, dość trudny :) Gertgar zaś uzupełnił to, co chciałem powiedzieć.
Proszę państwa, sto pięćdziesiąt kilometrów na godzinę w ciągu kilku sekund, wspaniały wynik. Gdyby w ten sposób można było wypie*dolić z polskiej polityki tych wszystkich śmieci z Okrągłego Stołu, Leszka Millera, byłoby… cudownie i każdemu bym ku*wa kupił po takim Ferrari, byleby w piz*u pojechali tym PROSTO do swojego ukochanego… Izraela. SYJONIŚCI Europy, jedźcie do siebie! Pozdrawiam, Zbigniew Stonoga. Nie jestem antysemitą!
Awatar użytkownika
Pangia
Monolit

Posty: 4280
Dołączenie: 27 Maj 2012, 10:49
Ostatnio był: 28 Lis 2017, 19:49
Miejscowość: Kukle Karakańskie
Ulubiona broń: TOZ34
Kozaki: 854

Re: [SZUKAM] Mod z realistycznymi zombie

Postprzez Gertgar w 25 Kwi 2013, 20:14

A tak zupełnie swoją drogą, Stalker to Stalker i niech Stalkerem pozostanie, twórcy mieli taką wizję zombie (moim skromnym zdaniem, ciekawą i bardziej 'realistyczną') i po co to zmieniać? Stalker to nie gra o mordobiciu zombiaków, tylko coś ciutke ambitniejszego :P
'Poza tym uważam, że Kartagina powinna być zburzona, a S.T.A.L.K.E.R. 2 wydany!'
Awatar użytkownika
Gertgar
Stalker

Posty: 123
Dołączenie: 31 Mar 2013, 20:36
Ostatnio był: 30 Gru 2021, 23:19
Miejscowość: Kraków
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Sniper Rifle SVDm2
Kozaki: 22

Re: [SZUKAM] Mod z realistycznymi zombie

Postprzez NewJoker w 26 Kwi 2013, 19:31

Dzięki za odpowiedzi. A znacie może jakieś mody dodające do gry nowe mutanty ?
NewJoker
Kot

Posty: 2
Dołączenie: 25 Kwi 2013, 18:29
Ostatnio był: 20 Maj 2013, 19:32
Frakcja: Wojskowi Stalkerzy
Ulubiona broń: Akm 74/2U Special
Kozaki: 0

Re: [SZUKAM] Mod z realistycznymi zombie

Postprzez Gertgar w 26 Kwi 2013, 20:01

Do Zewu chyba nie ma (pewny nie jestem), może Misery*, jeżeli jakikolwiek.

* już ci dobrze rybko?
Ostatnio edytowany przez Gertgar, 26 Kwi 2013, 20:23, edytowano w sumie 1 raz
'Poza tym uważam, że Kartagina powinna być zburzona, a S.T.A.L.K.E.R. 2 wydany!'
Awatar użytkownika
Gertgar
Stalker

Posty: 123
Dołączenie: 31 Mar 2013, 20:36
Ostatnio był: 30 Gru 2021, 23:19
Miejscowość: Kraków
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Sniper Rifle SVDm2
Kozaki: 22

Re: [SZUKAM] Mod z realistycznymi zombie

Postprzez Pangia w 26 Kwi 2013, 20:09

Gertgar napisał(a):Do Zewu chyba nie ma (pewny nie jestem), może Mistery, jeżeli jakikolwiek.

Misery, nie Mistery...
Proszę państwa, sto pięćdziesiąt kilometrów na godzinę w ciągu kilku sekund, wspaniały wynik. Gdyby w ten sposób można było wypie*dolić z polskiej polityki tych wszystkich śmieci z Okrągłego Stołu, Leszka Millera, byłoby… cudownie i każdemu bym ku*wa kupił po takim Ferrari, byleby w piz*u pojechali tym PROSTO do swojego ukochanego… Izraela. SYJONIŚCI Europy, jedźcie do siebie! Pozdrawiam, Zbigniew Stonoga. Nie jestem antysemitą!
Awatar użytkownika
Pangia
Monolit

Posty: 4280
Dołączenie: 27 Maj 2012, 10:49
Ostatnio był: 28 Lis 2017, 19:49
Miejscowość: Kukle Karakańskie
Ulubiona broń: TOZ34
Kozaki: 854

Re: [SZUKAM] Mod z realistycznymi zombie

Postprzez Gertgar w 26 Kwi 2013, 20:22

O bosz, i piszesz posta tylko po to żeby się podniecić literówką? Grabki w piaskownicy już nie wystarczą?
'Poza tym uważam, że Kartagina powinna być zburzona, a S.T.A.L.K.E.R. 2 wydany!'
Awatar użytkownika
Gertgar
Stalker

Posty: 123
Dołączenie: 31 Mar 2013, 20:36
Ostatnio był: 30 Gru 2021, 23:19
Miejscowość: Kraków
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Sniper Rifle SVDm2
Kozaki: 22

Re: [SZUKAM] Mod z realistycznymi zombie

Postprzez Ahmed1109 w 26 Kwi 2013, 20:50

SGM 2.2 mod dodaje kilka nowych mutantów ale tylko w misjach ( np. kontroler o wzmocnionych mocach psionicznych który wygląda jak predator ... )
Awatar użytkownika
Ahmed1109
Stalker

Posty: 174
Dołączenie: 28 Lip 2012, 22:04
Ostatnio był: 10 Gru 2017, 15:37
Miejscowość: Wioska kotów
Frakcja: Czyste Niebo
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 0


Powróć do Zew Prypeci

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości