[Call of Chernobyl] Nowy wielki SandBox

Regulamin forum
Dział "Modyfikacje Gotowe" służy do dyskusji o modyfikacjach, które już są stworzone lub do zadawania pytań na ich temat. Znajdziemy tutaj również linki do ściągnięcia modyfikacji (które powinny, a raczej muszą być w pierwszym poście tematu danej modyfikacji).

Przy zadawaniu pytania związanego z problemem dotyczącym modyfikacji, prosimy o podawanie treści całego loga błędu - koniecznie w tagu [CODE].

Przy cytowaniu plików *.LTX stosować tag [SYNTAX="ini"], przy cytowaniu plików *.script [SYNTAX="lua"] a przy cytowaniu plików *.xml - [SYNTAX="xml"].

Lokalizacja logów:
Windows XP - C:\Documents and Settings\All Users\Moje dokumenty\S.T.A.L.K.E.R. - Zew Prypeci\logs\xray_nazwaużytkownika.log
Windows Vista/7 - C:\Users\Public\Documents\S.T.A.L.K.E.R. - Zew Prypeci\logs\xray_nazwaużytkownika.log
Steam - X:\Program Files (x86)\Steam\SteamApps\common\Stalker Call of Pripyat\_appdata_\logs

Pytania na temat modyfikacji zadajemy w wątku dla niej stworzonym lub tworzymy nowy, jeśli takowego nie ma.

Gdy chcemy założyć nowy wątek, obowiązkowe jest przeczytanie tego tematu.

Re: [Call of Chernobyl] Nowy wielki SandBox

Postprzez Zwinny w 09 Lip 2017, 12:59

Wyszedł fajny mod do coca "Zew czarnobyla powrót legendy" jest na konkurencyjnym forum, ktoś testował?
Awatar użytkownika
Zwinny
Stalker

Dołączenie: 23 Lip 2016, 17:48
Ostatnio był: Wczoraj, 18:44
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: SGI 5k
Kozaki: 2

Reklamy Google

Postprzez Oreskan w 17 Lip 2017, 00:17

Taki temat już był, ale nikt na niego sensownie nie odpowiedział. Więc proszę Ja o pomoc :). Problem jest taki, że technik potrzebuje czegoś, co nie wiem jak zdobyć czyli informacji na temat jakiejś broni. Podobno można je jakoś spawnować w konsoli (chyba) wpisująć -dbg czy coś takiego. proszę o pomoc. Dziękuję. :)
Oreskan
Kot

Dołączenie: 16 Lip 2017, 23:43
Ostatnio był: 17 Lip 2017, 00:19
Frakcja: Monolit
Ulubiona broń: Gauss Gun
Kozaki: 0

Postprzez rafcze1 w 18 Lip 2017, 22:47

Panowie dwa szybkie pytania:
(1) Gram Samotnikiem. Pierwszy raz zdarzyło mi się, że miałem opcję "Hey, let's explore the Zone together" tzn. mogłem zrekrutować innego samotnika żeby ze mną łaził w drużynie.
Od czego zależy taka możliwość zrekrutowania innego Samotnika? Od dania komuś apteczki w chwili potrzeby, od reputacji, losowo? Jak się jest we frakcji to wiadomo, im większa reputacja tym więcej swoich można zrekrutować... ale jak z samotnikami?

(2) Czy gdzieś w CoC jest taka opcja z walką frakcji o teren i zajmowaniem poszczególnych punktów jak w podstawowym Czystym Niebie?

Z góry dzięki za odpowiedzi.

Za ten post rafcze1 otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive ZiomB.
rafcze1
Kot

Dołączenie: 18 Lip 2017, 22:42
Ostatnio był: 18 Lip 2017, 22:47
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Storming Obokan
Kozaki: 1

Postprzez trolololo w 18 Lip 2017, 23:05

1. Z tego co zauważyłem to zależy od rangi. Im wyższa, tym więcej można brać.
2. Niby są zadania żeby "wyczyścić" jakiś punkt, i dochodzi do ataku na wrogie tereny, jednak jest to mało rozwinięte. Jeśli chcesz przejmowania terenów jak w CN to najbliżej tego jest submod "Warfare".
Deszczyk pada , RAM mi zjada...

:

Studenci do nauki, Literaci do piór! - Komuniści, Marzec 68

Syjoniści do Syjamu! - Odezwa studentów.
trolololo
Przewodnik

Dołączenie: 25 Wrz 2013, 13:03
Ostatnio był: Dzisiaj, 09:03
Miejscowość: Na granicy LTE
Frakcja: Wojskowi Stalkerzy
Ulubiona broń: "Tunder" 5.45
Kozaki: 79

Postprzez ZiomB w 19 Lip 2017, 20:40

trolololo napisał(a):Od czego zależy taka możliwość zrekrutowania innego Samotnika?

Każda frakcja działa na tej samej zasadzie, niezależnie czy to Samotnik czy Monolitowiec.
Ogólnie zasadą jest, ze jeżeli masz kogoś na zielony kolor to możesz go zwerbować, możesz na początku zwerbować tylko dwie osoby do grupy. Możesz także rekrutować całe niezależne grupy NPCów przechadzające się po Zonie (tylko ich dowódca (Stalker z gwiazdką na minimapie) musi być na zielono), warunkiem jest wyżej wspomniany limit dwóch członków, więc jeżeli próbujesz zrekrutować trzy-osobową grupę i nie masz takiej opcji dialogowej to znaczy że jest powyżej limitu.
rafcze1 napisał(a):Od dania komuś apteczki...

Każdy NPC zmienia z automatu kolor na zielony po podaniu mu apteczki.

Istnieje też osiągnięcie, które dostajesz po wbiciu podajże najwyższej rangi, wtedy możesz rekrutować aż cztery osoby. Zasada jest taka sama, możesz rekrutować całe cztero-osobowe oddziały.
rafcze1 napisał(a):Jak się jest we frakcji to wiadomo, im większa reputacja tym więcej swoich można zrekrutować...

Frakcja nie ma znaczenia, jak grasz jako członek Czystego Nieba to i tak możesz zrekrutować 4 Samotników albo Ekologów (pod warunkiem że zrobiłeś dla nich wystarczająco dużo zadań by się cała frakcja zmieniła na zielono).

rafcze1 napisał(a):(2) Czy gdzieś w CoC jest taka opcja z walką frakcji o teren i zajmowaniem poszczególnych punktów jak w podstawowym Czystym Niebie?

Warfare
Awatar użytkownika
ZiomB
Tropiciel

Dołączenie: 03 Mar 2010, 21:13
Ostatnio był: 20 Lip 2017, 09:07
Miejscowość: Crawley
Frakcja: Czyste Niebo
Ulubiona broń: Obokan
Kozaki: 66

Poprzednia

Powróć do Zew Prypeci

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości