[SZUKAM]Mod na inne frakcje

Regulamin forum
Dział "Modyfikacje Gotowe" służy do dyskusji o modyfikacjach, które już są stworzone lub do zadawania pytań na ich temat. Znajdziemy tutaj również linki do ściągnięcia modyfikacji (które powinny, a raczej muszą być w pierwszym poście tematu danej modyfikacji).

Przy zadawaniu pytania związanego z problemem dotyczącym modyfikacji, prosimy o podawanie treści całego loga błędu - koniecznie w tagu [CODE].

Przy cytowaniu plików *.LTX stosować tag [SYNTAX="ini"], przy cytowaniu plików *.script [SYNTAX="lua"] a przy cytowaniu plików *.xml - [SYNTAX="xml"].

Lokalizacja logów:
Windows XP - C:\Documents and Settings\All Users\Moje dokumenty\S.T.A.L.K.E.R. - Zew Prypeci\logs\xray_nazwaużytkownika.log
Windows Vista/7 - C:\Users\Public\Documents\S.T.A.L.K.E.R. - Zew Prypeci\logs\xray_nazwaużytkownika.log
Steam - X:\Program Files (x86)\Steam\SteamApps\common\Stalker Call of Pripyat\_appdata_\logs

Pytania na temat modyfikacji zadajemy w wątku dla niej stworzonym lub tworzymy nowy, jeśli takowego nie ma.

Gdy chcemy założyć nowy wątek, obowiązkowe jest przeczytanie tego tematu.

[SZUKAM]Mod na inne frakcje

Postprzez Oreskan w 14 Mar 2018, 23:20

Siema, kiedyś gdzieś na stronie jaką jest facebook widziałem na pewnym forum obrazek przedstawiający jakiegoś moda, który umożliwiał grę innymi frakcjami, niż te, którymi mamy możliwość grać choćby w CoC'u. Prawdopodobnie jest to mod do COP, więc temu tutaj to daję, lecz to moje przypuszczenia. Jak się mylą to psieplasiam :(. Dzięki za poświęcony mi czas, oraz pomoc ;)
Oreskan
Kot

Posty: 2
Dołączenie: 16 Lip 2017, 23:43
Ostatnio był: 14 Mar 2018, 23:22
Frakcja: Monolit
Ulubiona broń: Gauss Gun
Kozaki: 0

Reklamy Google

Re: [SZUKAM]Mod na inne frakcje

Postprzez AbiNek w 16 Mar 2018, 11:50

Rozumiem, że nie chcesz grać w CoC'a a w CoP'a.
xD mam pomysł. Jeśli masz jakiegoś moda to zmień sobie relacje z frakcjami i będziesz z innymi przyjaciółmi. Denny pomysł, wiem. Przepraszam ale nie kojarzę modyfikacji zmieniającej cały storyline i przynależności, chociaż chyba jest, przez myśli mi przemknęło, że coś takiego jest tu. Ktoś wyżej rangą powinien tu się wypowiedzieć. :kotek:
Stalker, you wanna vodka? Cam tu de bar if ju interest.
Awatar użytkownika
AbiNek
Kot

Posty: 49
Dołączenie: 10 Gru 2016, 17:13
Ostatnio był: 17 Lis 2020, 15:45
Miejscowość: Чорнобильська атомна електростанція (ЧАЕС)
Frakcja: Monolit
Ulubiona broń: SGI 5k
Kozaki: 5

Re: [SZUKAM]Mod na inne frakcje

Postprzez tom3kb w 16 Mar 2018, 12:06

Znaczy się modów fabularnych gdzie gramy ludźmi należącymi do innych frakcji, np do Monolitu, żołnierzy, Powinności, Bandytów albo też Najemników czy też do jakichś nowych wymyślonych grup to się trochę znajdzie do Cienia i Zewu.
Ale jeśli chodzi ci konkretnie o CoCka to zerknij do moda Legend Returns, tam jest dodane parę nowych frakcji, są też linie fabularne np dla Grzechu, Monolitu, Czystego nieba itp. Nawet teraz robi się spolszczenie do tego moda tylko, że twórcy ciągle wydają patche, CoC też niedługo bedzie miał nową wersję 1.5 wiec z wszystkim trzeba poczekać.
Jedyny minus tego moda jak dla mnie na razie, to że mamy pukawki z Cienia, nie ma na razie jakichś solidnych weapon packów, no ale taki był zamysł twórców moda bo chcieli mieć buildowski klimat. Pewnie za jakiś czas coś się w tej kwestii zmieni i ktoś zrobi jakąś paczkę giwer.
Awatar użytkownika
tom3kb
Łowca

Posty: 540
Dołączenie: 10 Maj 2014, 17:08
Ostatnio był: 22 Sie 2023, 03:25
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 92


Powróć do Zew Prypeci

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości