[Pytanie] STALKER: Call of Pripyat - New Live Team?

Regulamin forum
Dział "Modyfikacje Gotowe" służy do dyskusji o modyfikacjach, które już są stworzone lub do zadawania pytań na ich temat. Znajdziemy tutaj również linki do ściągnięcia modyfikacji (które powinny, a raczej muszą być w pierwszym poście tematu danej modyfikacji).

Przy zadawaniu pytania związanego z problemem dotyczącym modyfikacji, prosimy o podawanie treści całego loga błędu - koniecznie w tagu [CODE].

Przy cytowaniu plików *.LTX stosować tag [SYNTAX="ini"], przy cytowaniu plików *.script [SYNTAX="lua"] a przy cytowaniu plików *.xml - [SYNTAX="xml"].

Lokalizacja logów:
Windows XP - C:\Documents and Settings\All Users\Moje dokumenty\S.T.A.L.K.E.R. - Zew Prypeci\logs\xray_nazwaużytkownika.log
Windows Vista/7 - C:\Users\Public\Documents\S.T.A.L.K.E.R. - Zew Prypeci\logs\xray_nazwaużytkownika.log
Steam - X:\Program Files (x86)\Steam\SteamApps\common\Stalker Call of Pripyat\_appdata_\logs

Pytania na temat modyfikacji zadajemy w wątku dla niej stworzonym lub tworzymy nowy, jeśli takowego nie ma.

Gdy chcemy założyć nowy wątek, obowiązkowe jest przeczytanie tego tematu.

[Pytanie] STALKER: Call of Pripyat - New Live Team?

Postprzez ProtteuSS w 02 Maj 2010, 17:33

Czy ktoś coś wie na temat "STALKER: Call of Pripyat - New Live Team" ??? Co to jest. Czy to jest jakiś potężny mod ? Zajmuje ponad 3 Giga. Szukałem na Stalker.pl ale nie znalazłem nic na ten temat:(

Pozdrawiam i czekam na odpowiedz bo nie wiem czy to coś zassać czy nie............

P.S. Jak by jednak admini usuneli link to tam jest takie coś:

Instrukcja instalacji: Utwórz folder gamedata w folderze gry i skopiój wszystkie pliki!
Opis: Stalker New Live Team
Lista zmian:
Mod zawiera 12 nowych miejsc ERS z anomaliami i mutantami!

Nowa broń:

Nowy model AK 74 i AKM 74
Nowy model i vintareza SVD
Nowy model pm
PP "Bison"
Desert Eagle Sniper
MAC 1910
Barrett M82A1
Steyr AUG A3
Steyr AUG A1
AWP L96A1
APB
FN New 2000
Nowych APC
Franchi SPAS-12
Nowa 12 uzdrowisk
FN SCAR
FN FNC
M-4


Pozdrawiam i co to jest te "ERS" ???

Tak myślałem:) W każdym razie jak to wpisać w google to wyskoczy te coś dostępne na torentach:) Może tak sie uda.....

Uwagi moderatora:

Oczywiście, że usuniemy... - caleb59
AMD Athlon 64 X2 5000+ 2200.00 MHz
Gigabyte GA-M61PME-S2P nVidia GeForce 6100/nF430
GoodRam DDR2 2GB 800MHz CL5
GeForce with CUDA 9500 GT Gigabyte OC 1GB HDMI & DVI / PCI-E
Chieftec (GPS-450AA-101A) 450W
Microsoft Windows XP Home Edition PL SP3

ProtteuSS
Wygnany z Zony

Posty: 60
Dołączenie: 31 Lip 2009, 18:29
Ostatnio był: 25 Paź 2010, 10:52
Miejscowość: Świętochłowice
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Akm 74/2
Kozaki: -1

Reklamy Google

Re: [Pytanie] STALKER: Call of Pripyat - New Live Team?

Postprzez lukass w 02 Maj 2010, 18:37

Pozdrawiam i co to jest te "ERS" ???

Te ERS to jest błąd w tłumaczeniu google translate. Oryginalny opis - Мод включает в себя 12 новых локаций из чн с аномалиями и мутантами!, czyli dosłownie - 12 nowych lokacji z Czystego Nieba z mutantami i anomaliami.

A cały "mod" to nic innego jak połączonych kilka starych modów (puste lokacje i broni w tym przypadku).
Zajrzyj na yandex.ru, znajdziesz tam pełno "nowych" wersji Zewu Prypeci opatrzonych jakimś dodatkowym tytułem, a w środku stare mody i nic ponadto. Oczywiście większość (jeśli nie wszystko) po rosyjsku.
Mam pirata!
Awatar użytkownika
lukass
Ekspert

Posty: 827
Dołączenie: 25 Paź 2009, 13:18
Ostatnio był: 07 Sie 2010, 12:16
Ulubiona broń: --
Kozaki: 45


Powróć do Zew Prypeci

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 8 gości