[Sigerous Mod COP] SGM Mod

Regulamin forum
Dział "Modyfikacje Gotowe" służy do dyskusji o modyfikacjach, które już są stworzone lub do zadawania pytań na ich temat. Znajdziemy tutaj również linki do ściągnięcia modyfikacji (które powinny, a raczej muszą być w pierwszym poście tematu danej modyfikacji).

Przy zadawaniu pytania związanego z problemem dotyczącym modyfikacji, prosimy o podawanie treści całego loga błędu - koniecznie w tagu [CODE].

Przy cytowaniu plików *.LTX stosować tag [SYNTAX="ini"], przy cytowaniu plików *.script [SYNTAX="lua"] a przy cytowaniu plików *.xml - [SYNTAX="xml"].

Lokalizacja logów:
Windows XP - C:\Documents and Settings\All Users\Moje dokumenty\S.T.A.L.K.E.R. - Zew Prypeci\logs\xray_nazwaużytkownika.log
Windows Vista/7 - C:\Users\Public\Documents\S.T.A.L.K.E.R. - Zew Prypeci\logs\xray_nazwaużytkownika.log
Steam - X:\Program Files (x86)\Steam\SteamApps\common\Stalker Call of Pripyat\_appdata_\logs

Pytania na temat modyfikacji zadajemy w wątku dla niej stworzonym lub tworzymy nowy, jeśli takowego nie ma.

Gdy chcemy założyć nowy wątek, obowiązkowe jest przeczytanie tego tematu.

Re: [Sigerous Mod COP] SGM Mod

Postprzez igla2008 w 25 Mar 2014, 01:08

Patrz a mi nie udało się wykonać zadania z atakiem na konwój naukowców. Tasak gadać nie chciał. A zapisu wczytywać już mi się nie opłacało.
Co do pytań,
Ad 1.
Pewnie będzie, mod jak widzisz jest rozwojowy może w 2.3 coś też się pojawi.
Ad 2.
W wersji głównej nie wiem, w wersji Jenota którą przeszedłem wszystkie bronie uległy zmianie(gauss został) i na początku dostajesz jedna z najlepszych giwer w grze.
Ad 3.
Pewnie jest jakiś mod kompatybilny na ściąganie pancerzy z trupów.
http://forum.wojnyfrakcji.org/forum/index.php http://www.wojnyfrakcji.cba.pl/index.php :D Dziękuje dobranoc... znowu padło :D To już się robi tragiczne. Jak można cały czas tak nieudolnie tym zarządzać... Ale tak to jest jak cały czas te same osoby trzymają stołki choć dawno żadnych pomysłów już nie mają.

Za ten post igla2008 otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive Demon6PL.
Awatar użytkownika
igla2008
Ekspert

Posty: 759
Dołączenie: 20 Sty 2012, 00:45
Ostatnio był: 17 Gru 2022, 10:30
Miejscowość: Poznań
Frakcja: Wojsko
Ulubiona broń: FT 200M
Kozaki: 48

Reklamy Google

Re: [Sigerous Mod COP] SGM Mod

Postprzez Demon6PL w 25 Mar 2014, 19:25

Nu, uwaga, teraz pytanie ważne(w każdym razie dla mnie, bo bardzo chciałbym zrobić wsio dla czystego nieba). :E Co konkretnie trzeba wsadzić do schowków świtu z zadania priorytety klanu ? Pancerz, gnata, kulki do niego, detektor i co jeszcze ? Jakieś leki chyba, ale jakie konkretnie ? o i jeśli coś pomyliłem, to niech mnie ktoś uprzejmy poprawi. A, jakby co chodzi o wersję 2.2. EDIT: NIEWAŻNE, jestem po prostu ślepy i nierozgarnięty, prosimy nie regulować odbiorników.

A, i w temacie Włóczęgi i naukowców, to nie cholery nie mam pojęcia jak go tam wysłać. Jak jeszcze siedzi koło tunelu to tylko mnie pyta czy już mu załatwiłem miejscówkę na Janowie, a jak go dołączę do zielonych lub czerwonych, to tylko "Jak leci?". No i jeszcze mi chodzi po głowie, że bodaj Tasaka można było tam posłać z kumplami, ale może to tylko wymysły mej skrzywionej psychiki. Jak ktoś wie, to niech się wypowie.

:arrowd: Szefuncio, nieważne który, wysyła jakiś randomowych waflów, a nie naszych "oświeconych"
Ostatnio edytowany przez Demon6PL 25 Mar 2014, 20:39, edytowano w sumie 2 razy
Pozdro, Carni
Awatar użytkownika
Demon6PL
Stalker

Posty: 115
Dołączenie: 21 Sie 2012, 16:38
Ostatnio był: 07 Wrz 2019, 00:21
Miejscowość: Warszawa
Frakcja: Najemnicy
Ulubiona broń: SGI 5k
Kozaki: 20

Re: [Sigerous Mod COP] SGM Mod

Postprzez Pangia w 25 Mar 2014, 19:43

Bo to się do szefa frakcji idzie, a nie do Włóczęgi. Jeszcze tak nie było, żeby oddział sobie samowolkę robił, szedł gdzie chciał i szef miał to w dupie, nie?
Proszę państwa, sto pięćdziesiąt kilometrów na godzinę w ciągu kilku sekund, wspaniały wynik. Gdyby w ten sposób można było wypie*dolić z polskiej polityki tych wszystkich śmieci z Okrągłego Stołu, Leszka Millera, byłoby… cudownie i każdemu bym ku*wa kupił po takim Ferrari, byleby w piz*u pojechali tym PROSTO do swojego ukochanego… Izraela. SYJONIŚCI Europy, jedźcie do siebie! Pozdrawiam, Zbigniew Stonoga. Nie jestem antysemitą!
Awatar użytkownika
Pangia
Monolit

Posty: 4280
Dołączenie: 27 Maj 2012, 10:49
Ostatnio był: 28 Lis 2017, 19:49
Miejscowość: Kukle Karakańskie
Ulubiona broń: TOZ34
Kozaki: 854

Re: [Sigerous Mod COP] SGM Mod

Postprzez igla2008 w 26 Mar 2014, 00:40

Demon dwie strony bliżej napisałem co włożyć do schowka... poszukaj. viewtopic.php?f=77&t=9153&start=2376#p277754 powinno działać, w Jenocie na pewno działa.
http://forum.wojnyfrakcji.org/forum/index.php http://www.wojnyfrakcji.cba.pl/index.php :D Dziękuje dobranoc... znowu padło :D To już się robi tragiczne. Jak można cały czas tak nieudolnie tym zarządzać... Ale tak to jest jak cały czas te same osoby trzymają stołki choć dawno żadnych pomysłów już nie mają.
Awatar użytkownika
igla2008
Ekspert

Posty: 759
Dołączenie: 20 Sty 2012, 00:45
Ostatnio był: 17 Gru 2022, 10:30
Miejscowość: Poznań
Frakcja: Wojsko
Ulubiona broń: FT 200M
Kozaki: 48

Re: [Sigerous Mod COP] SGM Mod

Postprzez Demon6PL w 26 Mar 2014, 13:05

Ano właśnie ja to znalazłem, oprócz tego to jest w dzienniku zadań, tylko pod innym podpunktem. Edytowałem posta, ale może trza było po prostu skasować pytanie. Jeszcze raz przepraszam za nierozgarnięcie.
Pozdro, Carni
Awatar użytkownika
Demon6PL
Stalker

Posty: 115
Dołączenie: 21 Sie 2012, 16:38
Ostatnio był: 07 Wrz 2019, 00:21
Miejscowość: Warszawa
Frakcja: Najemnicy
Ulubiona broń: SGI 5k
Kozaki: 20

Re: [Sigerous Mod COP] SGM Mod

Postprzez suchyyy1 w 28 Mar 2014, 12:37

Witam mam wersję 2.2 i pytanie mam takie gdzie znajdę narzędzia dla mechaników w zatorze i janowie a może muszę miec odpowiednią rangę. Dzięki za pomoc :D
suchyyy1
Kot

Posty: 2
Dołączenie: 23 Mar 2014, 18:59
Ostatnio był: 02 Kwi 2015, 22:26
Frakcja: Powinność
Ulubiona broń: Viper 5 9x18
Kozaki: 0

Re: [Sigerous Mod COP] SGM Mod

Postprzez Adam w 28 Mar 2014, 13:01

W Zatonie to idź do Sowy i zapytaj o lokalizację schowków z narzędziami (przygotuj dużo kasy).
Image
Image
Awatar użytkownika
Adam
Redaktor

Posty: 2524
Dołączenie: 27 Gru 2007, 12:13
Ostatnio był: 20 Wrz 2023, 17:49
Miejscowość: Kutno
Frakcja: Wojsko
Ulubiona broń: FT 200M
Kozaki: 393

Re: [Sigerous Mod COP] SGM Mod

Postprzez Demon6PL w 28 Mar 2014, 17:03

U mnie narzędzia podstawowe na Zatonie były
:

w oczyszczalni, tam gdzie laptop najomnych jest u góry taka rozerwana rura,do której można wskoczyć z barierki, to w niej.

W Jupiterze jedne
:

były w tunelach, przejściu do Oazy(chyba precyzyjne), a drugie w kompleksie przeciwlotniczym Wołkow, pod jednym z samochodów na placu(chyba podstawowe) Jedne takie, drugie takie, ale nie pamiętam które są które :D
Jeśli jest to jakaś tajemnica państwowa, póki co wszyscy odsyłają do Sowy, a u mnie za każdym razem są tam gdzie napisałem, to proszę mnie upomnieć.
Pozdro, Carni
Awatar użytkownika
Demon6PL
Stalker

Posty: 115
Dołączenie: 21 Sie 2012, 16:38
Ostatnio był: 07 Wrz 2019, 00:21
Miejscowość: Warszawa
Frakcja: Najemnicy
Ulubiona broń: SGI 5k
Kozaki: 20

Re: [Sigerous Mod COP] SGM Mod

Postprzez igla2008 w 28 Mar 2014, 22:42

Narzędzia są w losowych miejscach. Raz trafią się tu a raz gdzie indziej. Najpewniej iść do Sowy. Tylko to trochę kosztuje..
http://forum.wojnyfrakcji.org/forum/index.php http://www.wojnyfrakcji.cba.pl/index.php :D Dziękuje dobranoc... znowu padło :D To już się robi tragiczne. Jak można cały czas tak nieudolnie tym zarządzać... Ale tak to jest jak cały czas te same osoby trzymają stołki choć dawno żadnych pomysłów już nie mają.
Awatar użytkownika
igla2008
Ekspert

Posty: 759
Dołączenie: 20 Sty 2012, 00:45
Ostatnio był: 17 Gru 2022, 10:30
Miejscowość: Poznań
Frakcja: Wojsko
Ulubiona broń: FT 200M
Kozaki: 48

Re: [Sigerous Mod COP] SGM Mod

Postprzez Demon6PL w 29 Mar 2014, 11:53

A wypowiedzi stalkerów też są ustawiane zależnie od umiejscowienia narzędzi? Losowe ludki też powiedzą (i to za darmo) gdzie narzędzia, tyle że bez dokładnych współrzędnych, np. "Poszukałbym koło Żelaznego lasu. Nie wiem czemu, intuicja."
Pozdro, Carni
Awatar użytkownika
Demon6PL
Stalker

Posty: 115
Dołączenie: 21 Sie 2012, 16:38
Ostatnio był: 07 Wrz 2019, 00:21
Miejscowość: Warszawa
Frakcja: Najemnicy
Ulubiona broń: SGI 5k
Kozaki: 20

Re: [Sigerous Mod COP] SGM Mod

Postprzez Krzyk19 w 29 Mar 2014, 13:15

Mam pytanie. Który link wybrać? Na pierwszej stronie jest ich od uja, a ja mam pewien limit i nie wiem co wybrać. Bardzo zależy mi na wadze.
Krzyk19
Tropiciel

Posty: 347
Dołączenie: 25 Sty 2014, 19:48
Ostatnio był: 02 Sty 2018, 11:38
Miejscowość: Szczecin
Frakcja: Wojsko
Ulubiona broń: Obokan
Kozaki: 53

Re: [Sigerous Mod COP] SGM Mod

Postprzez Pangia w 29 Mar 2014, 14:12

Żaden, bo wszystkie prowadzą do wersji 1.6.
Tu masz wersję 2.2 po angielsku, polska wersja chyba jest na drugim forum.
Proszę państwa, sto pięćdziesiąt kilometrów na godzinę w ciągu kilku sekund, wspaniały wynik. Gdyby w ten sposób można było wypie*dolić z polskiej polityki tych wszystkich śmieci z Okrągłego Stołu, Leszka Millera, byłoby… cudownie i każdemu bym ku*wa kupił po takim Ferrari, byleby w piz*u pojechali tym PROSTO do swojego ukochanego… Izraela. SYJONIŚCI Europy, jedźcie do siebie! Pozdrawiam, Zbigniew Stonoga. Nie jestem antysemitą!

Za ten post Pangia otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive Krzyk19.
Awatar użytkownika
Pangia
Monolit

Posty: 4280
Dołączenie: 27 Maj 2012, 10:49
Ostatnio był: 28 Lis 2017, 19:49
Miejscowość: Kukle Karakańskie
Ulubiona broń: TOZ34
Kozaki: 854

PoprzedniaNastępna

Powróć do Zew Prypeci

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 8 gości