[Sposób na nagłe klatkowanie na dobrym sprzęcie]

Regulamin forum
Dział "Modyfikacje Gotowe" służy do dyskusji o modyfikacjach, które już są stworzone lub do zadawania pytań na ich temat. Znajdziemy tutaj również linki do ściągnięcia modyfikacji (które powinny, a raczej muszą być w pierwszym poście tematu danej modyfikacji).

Przy zadawaniu pytania związanego z problemem dotyczącym modyfikacji, prosimy o podawanie treści całego loga błędu - koniecznie w tagu [CODE].

Przy cytowaniu plików *.LTX stosować tag [SYNTAX="ini"], przy cytowaniu plików *.script [SYNTAX="lua"] a przy cytowaniu plików *.xml - [SYNTAX="xml"].

Lokalizacja logów:
Windows XP - C:\Documents and Settings\All Users\Moje dokumenty\S.T.A.L.K.E.R. - Zew Prypeci\logs\xray_nazwaużytkownika.log
Windows Vista/7 - C:\Users\Public\Documents\S.T.A.L.K.E.R. - Zew Prypeci\logs\xray_nazwaużytkownika.log
Steam - X:\Program Files (x86)\Steam\SteamApps\common\Stalker Call of Pripyat\_appdata_\logs

Pytania na temat modyfikacji zadajemy w wątku dla niej stworzonym lub tworzymy nowy, jeśli takowego nie ma.

Gdy chcemy założyć nowy wątek, obowiązkowe jest przeczytanie tego tematu.

Re: [Sposób na nagłe klatkowanie na dobrym sprzęcie]

Postprzez caleb59 w 23 Paź 2010, 19:23

FORCE NO PREFETCH
                 Image
| Ryzen 7 5800X3D | 32GB DDR4 RAM | RTX 3070 8GB GDDR6 RAM | Windows 11 Pro x64 |

Za ten post caleb59 otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive sstachu1.
Awatar użytkownika
caleb59
Administrator

Posty: 2687
Dołączenie: 23 Sie 2008, 18:59
Ostatnio był: 05 Gru 2023, 00:39
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 666

Reklamy Google

Re: [Sposób na nagłe klatkowanie na dobrym sprzęcie]

Postprzez Sztakler w 08 Sty 2018, 19:01

Zauważyłem ciekawą zależność dot. tego problemu.
Sytuacja wczoraj wyglądała tak, że też dopadło mnie to "klatkowanie, freezy, przycinki" itd. Zacząłem zmieniać rozdzielczość i ustawienia graficzne na wszystkie możliwe kombinacje i sposoby. Potem szukałem rozwiązania problemu po necie polskim i zagranicznym. Usuwałem ltx'y itd. nic kompletnie nie działało. Co mnie zaciekawiło, pamiętałem że te przycinki pojawiły się w konkretnym miejscu przy wykonywaniu konkretnej czynności; mianowicie gdy wziąłem misję od najemników na przyniesienie im jedzenia. Idąc drogą dedukcji postanowiłem dokończyć tą misję z cichą nadzieją, że może po jej ukończeniu problem ustąpi. I nadzieja okazała się tym razem matką mądrego. Klatkowanie zupełnie ustąpiło po wykonaniu tej misji. Grałem potem jeszcze kilka godzin żeby utwierdzić się w przekonaniu. W Zatonie, potem poszedłem do Janowa i też robiąc tam zadania ich nie miałem. Postanowiłem podzielić się tą informacją dla potomnych bo ja trochę nerwów przez ten problem straciłem. :kotek: :kotek: :kotek:
Sztakler
Kot

Posty: 27
Dołączenie: 09 Maj 2017, 15:22
Ostatnio był: 07 Maj 2018, 02:49
Miejscowość: Wrocław
Frakcja: Powinność
Ulubiona broń: Akm 74/2
Kozaki: 0

Poprzednia

Powróć do Zew Prypeci

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości