Ustawianie celowania

Regulamin forum
Dział "Tworzenie Modyfikacji" służy do zadawania pytań odnośnie tworzenia modyfikacji, edytowania plików gry, oraz pisania tzw. tutoriali, czyli poradników odnośnie modyfikowania gry.
Nie zadajemy tutaj pytań odnośnie modyfikacji gotowych (nie dyskutujemy o nich!), prócz prób ich połączenia etc.


Przy cytowaniu plików *.LTX stosować tag [SYNTAX="ini"], przy cytowaniu plików *.script [SYNTAX="lua"] a przy cytowaniu plików *.xml - [SYNTAX="xml"].

Ustawianie celowania

Postprzez Pangia w 02 Paź 2013, 22:32

Coś się ostatnio znowu napaliłem na drobny modding :)
Jedynym znanym mi Stalkerem, który pozwala na ustawianie celowania jest build 2232 Cienia Czarnobyla. Z oczywistych względów nie mogę go użyć w kontekście poprawiania broni w Zewie Prypeci.
Tak więc są jakieś sposoby na zrobienie tego bez SDK? Wydaje mi się, że kiedyś słyszałem o jakimś programiku znacznie ułatwiającym ten żmudny proces, a ustawianie „na oko” celowania i włączanie gry w celu sprawdzenia, czy dobrze to wygląda jest cholernie męczące. A może jest jakaś komenda pozwalająca na „odświeżenie” configów*?

* – w Soldacie było coś takiego, że po wpisaniu odpowiedniej komendy gra odczytywała na żądanie plik konfiguracyjny broni, co było bardzo przydatne, bo można było na bieżąco robić poprawki, zamiast wszystko wyłączać i ustawiać
Proszę państwa, sto pięćdziesiąt kilometrów na godzinę w ciągu kilku sekund, wspaniały wynik. Gdyby w ten sposób można było wypie*dolić z polskiej polityki tych wszystkich śmieci z Okrągłego Stołu, Leszka Millera, byłoby… cudownie i każdemu bym ku*wa kupił po takim Ferrari, byleby w piz*u pojechali tym PROSTO do swojego ukochanego… Izraela. SYJONIŚCI Europy, jedźcie do siebie! Pozdrawiam, Zbigniew Stonoga. Nie jestem antysemitą!
Awatar użytkownika
Pangia
Monolit

Posty: 4280
Dołączenie: 27 Maj 2012, 10:49
Ostatnio był: 28 Lis 2017, 19:49
Miejscowość: Kukle Karakańskie
Ulubiona broń: TOZ34
Kozaki: 854

Reklamy Google

Re: Ustawianie celowania

Postprzez StalkerCell w 02 Paź 2013, 22:37

O jakie celowanie ci chodzi? Muszkę i szczerbinkę? W tym temacie jest odpowiedź (klik).

Za ten post StalkerCell otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive Pangia.
Awatar użytkownika
StalkerCell
Weteran

Posty: 575
Dołączenie: 17 Lut 2013, 17:06
Ostatnio był: 06 Kwi 2021, 01:46
Miejscowość: Paniewo
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Akm 74/2
Kozaki: 57

Re: Ustawianie celowania

Postprzez Pangia w 03 Paź 2013, 16:00

O, właśnie o to mi chodziło. Wiedziałem, że gdzieś już taki temat widziałem, ale go nie znalazłem. Ba, okazało się, że nawet już pobierałem wcześniej ten programik, tylko go źle nazwałem.
Temat do piachu.
Proszę państwa, sto pięćdziesiąt kilometrów na godzinę w ciągu kilku sekund, wspaniały wynik. Gdyby w ten sposób można było wypie*dolić z polskiej polityki tych wszystkich śmieci z Okrągłego Stołu, Leszka Millera, byłoby… cudownie i każdemu bym ku*wa kupił po takim Ferrari, byleby w piz*u pojechali tym PROSTO do swojego ukochanego… Izraela. SYJONIŚCI Europy, jedźcie do siebie! Pozdrawiam, Zbigniew Stonoga. Nie jestem antysemitą!
Awatar użytkownika
Pangia
Monolit

Posty: 4280
Dołączenie: 27 Maj 2012, 10:49
Ostatnio był: 28 Lis 2017, 19:49
Miejscowość: Kukle Karakańskie
Ulubiona broń: TOZ34
Kozaki: 854


Powróć do Zew Prypeci

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 6 gości