Problem z siatką celownika EKP 8 02

Regulamin forum
Dział "Tworzenie Modyfikacji" służy do zadawania pytań odnośnie tworzenia modyfikacji, edytowania plików gry, oraz pisania tzw. tutoriali, czyli poradników odnośnie modyfikowania gry.
Nie zadajemy tutaj pytań odnośnie modyfikacji gotowych (nie dyskutujemy o nich!), prócz prób ich połączenia etc.


Przy cytowaniu plików *.LTX stosować tag [SYNTAX="ini"], przy cytowaniu plików *.script [SYNTAX="lua"] a przy cytowaniu plików *.xml - [SYNTAX="xml"].

Problem z siatką celownika EKP 8 02

Postprzez Provski w 14 Mar 2020, 23:13

Chciałem przenieść celownik EKP z STCoP do Anomaly, wszystko się udało oprócz tego, że siatka celownika to biała kropka i nie mam pojęcia jak to zmienić. Zmieniałem Directa, na wszystkich jest biała kropka oprócz DX8, wtedy kropka jest czarna. Zmieniałem tekstury w folderach i ścieżkę do tekstury siatki w ogf viewerze, nic nie pomogło. Ktoś wie co to się podziało? Jedyne co mi jeszcze przychodzi do głowy to, że pliki dynamiki/ hud broni może być skrzaczony w jakiś sposób, ale nie wiem jak to sprawdzić.
Твоя цель здесь. Иди ко мне.
Твой путь завершается. Иди ко мне.
Вознаграждён будет только один.
Твоё желание скоро исполнится.
Пришло время. Я вижу твоё желание.
Путь завершён, человек. Иди ко мне.
Иди ко мне. Ты обретёшь то, что заслуживаешь.
Provski
Tropiciel

Posty: 374
Dołączenie: 17 Maj 2011, 09:03
Ostatnio był: 25 Lip 2022, 20:40
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Akm 74/2
Kozaki: 42

Reklamy Google

Powróć do Zew Prypeci

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość