Instalacja wielu modyfikacji

Regulamin forum
Dział "Tworzenie Modyfikacji" służy do zadawania pytań odnośnie tworzenia modyfikacji, edytowania plików gry, oraz pisania tzw. tutoriali, czyli poradników odnośnie modyfikowania gry.
Nie zadajemy tutaj pytań odnośnie modyfikacji gotowych (nie dyskutujemy o nich!), prócz prób ich połączenia etc.


Przy cytowaniu plików *.LTX stosować tag [SYNTAX="ini"], przy cytowaniu plików *.script [SYNTAX="lua"] a przy cytowaniu plików *.xml - [SYNTAX="xml"].

Instalacja wielu modyfikacji

Postprzez JONYK w 07 Sty 2010, 01:19

Możliwe że odpowiedz na zadane prze zemnie pytanie już gdzieś padła a ja nie mogę się do niej dokopać .
Jak instaluje się wiele modów jednocześnie ? Jest to w ogóle możliwe ? Zainstalowałem moda "Weight Mod - Modyfikacja zwiększająca maksymalny udźwig postaci." działa sam porwanie , a problem leży w tym że chciałem dołożyć "Detector Fix - Modyfikacja poprawiająca detektor SWAROG." . I mam problem bo wiadomo pierwszy folder gamepada jest OK ale gdy chce skopiować drugi folder o tej same nazwie (gamedata) to system w sposób oczywisty żąda zmiany nazwy . Próbowałem wstawiania spacji przed i po nazwie - ale w gruncie rzeczy dla systemu nie zmienia to nazwy. Zaś gdy dodałem "spacja2" . to nie zadziałał mod . Jest na to jakiś sposób ?
Ps. WINDOWS XP HOME EDITION sp. 3
Image
Awatar użytkownika
JONYK
Stalker

Posty: 134
Dołączenie: 01 Sty 2010, 18:28
Ostatnio był: 21 Cze 2016, 10:13
Miejscowość: OKOLICE OLSZTYNA
Frakcja: Wojskowi Stalkerzy
Ulubiona broń: Sniper Rifle SVDm2
Kozaki: 17

Reklamy Google

Re: Instalacja wielu modyfikacji

Postprzez Krala09 w 07 Sty 2010, 01:32

Po prostu pliki/foldery z kolejnej 'Gamedaty' wkładasz do tej co masz już w Stalkerze.
Krala09
Kot

Posty: 1
Dołączenie: 07 Sty 2010, 01:25
Ostatnio był: 08 Sty 2010, 12:35
Frakcja: Wojskowi Stalkerzy
Ulubiona broń: Tunder S14
Kozaki: 0

Re: Instalacja wielu modyfikacji

Postprzez Darth ReX w 07 Sty 2010, 15:59

Ma istnieć jeden folder gamedata, który zawiera wszystkie pliki. Połączenie wielu modów może bywać trudne, a czasem nawet niemożliwe, ponieważ często różne mody zmieniają te same pliki, co wymaga albo kompilacji, albo rezygnacji z użytkowania jednego z nich. W twoim przypadku nie powinno być jednak problemu, po prostu wrzuć foldery z jednej gamedaty do tej utworzonej w głównym katalogu.
|| Ryzen 5 3600 3,6GHz | 32GB DDR4 RAM | XFX Radeon RX 580 8GB | Windows 10 Pro x64 ||
Awatar użytkownika
Darth ReX
Redaktor

Posty: 2050
Dołączenie: 08 Lut 2008, 17:27
Ostatnio był: 05 Mar 2024, 23:52
Kozaki: 224

Re: Instalacja wielu modyfikacji

Postprzez JONYK w 07 Sty 2010, 19:42

Wszystko działa poprawnie !
Bardzo mi pomogliście !
Wielkie dzięki !
temat zamknięty
Image
Awatar użytkownika
JONYK
Stalker

Posty: 134
Dołączenie: 01 Sty 2010, 18:28
Ostatnio był: 21 Cze 2016, 10:13
Miejscowość: OKOLICE OLSZTYNA
Frakcja: Wojskowi Stalkerzy
Ulubiona broń: Sniper Rifle SVDm2
Kozaki: 17


Powróć do Zew Prypeci

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości