Jak kupować w cdp.pl

Jak kupować w cdp.pl

Postprzez Woland w 17 Kwi 2014, 19:53

Wkurzyłem się. Wiesiek na 5 złotych na CDP.pl ale przez internet tylko zakup i pobranie przez internet...
Trzeba iść z duchem czasu, niech będzie w formie elektronicznej, brak pudełka przeżyję.
Ale jak zakupić??
Nigdy nic przez internet nie kupowałem, matka nie umie, ojciec zdaje się umie ale się wk*rwi i będzie coś o marnowaniu kasy mówił.(jakby zostawianie telewizora grającego po cholerę wiedzieć po co całą noc nie byłoby takowej kasy marnowaniem...). Zresztą że coś pomoże i tak nigdy nie ma co liczyć...
Tak więc nauczcie Wolanda i jego matkę jak kupić coś w sklepie cdp.pl bo to na wieśku mi zależy a nawet w Empiku już doradzają by po prostu spiracić go :E (ale go nigdzie w necie nie widziałem :P ).
Poza tym wkurza ile gier przepada tańszych od sklepowych po nawet 50%.
Więc- jak kupować w cdp.pl?
Bardzo przystępnie bo tłumaczycie to mi ale i mojej matce- mojej matce która jeszcze gorzej z kompem sobie radzi...
Woland
Legenda

Posty: 1772
Dołączenie: 26 Sie 2010, 11:18
Ostatnio był: 28 Mar 2019, 00:05
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Sniper Rifle SVDm2
Kozaki: 10

Reklamy Google

Re: Jak kupować w cdp.pl

Postprzez agata w 17 Kwi 2014, 20:09

jak najszybciej :D

założyć konto i najlepiej zajrzeć tu: http://pomoc.cdp.pl/entries/21673306-Ja ... -gr%C4%99-
Buzi buzi dla wszystkich za darmo!! I niech nikt nie odejdzie skrzywdzony!! :* :*

Image
Awatar użytkownika
agata
Tropiciel

Posty: 222
Dołączenie: 25 Paź 2013, 13:53
Ostatnio była: 24 Lut 2020, 11:56
Miejscowość: Toruń
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 131

Re: Jak kupować w cdp.pl

Postprzez paintball_0 w 17 Kwi 2014, 20:12

Chciałbym tylko zapytać ile ty Woland masz lat. Bo ta gra jest od osiemnastu, więc wiesz. :E

Za ten post paintball_0 otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive Canthir.
Awatar użytkownika
paintball_0
Legenda

Posty: 1285
Dołączenie: 18 Wrz 2008, 15:12
Ostatnio był: 30 Sty 2017, 23:03
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Akm 74/2U Special
Kozaki: 184

Re: Jak kupować w cdp.pl

Postprzez Woland w 17 Kwi 2014, 20:13

Już tłumaczę: chodzi mi o płatności. Jak się wykonuje płatności etc.
Tylko tyle, dokładnie jak to przebiega.
Woland
Legenda

Posty: 1772
Dołączenie: 26 Sie 2010, 11:18
Ostatnio był: 28 Mar 2019, 00:05
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Sniper Rifle SVDm2
Kozaki: 10

Re: Jak kupować w cdp.pl

Postprzez WheeljackSPW w 17 Kwi 2014, 20:29

Pisemna zgoda od rodzica jest?
Awatar użytkownika
WheeljackSPW
Administrator

Posty: 1918
Dołączenie: 13 Kwi 2009, 18:52
Ostatnio był: 13 Wrz 2023, 13:49
Miejscowość: Fraktal
Ulubiona broń: GP 37
Kozaki: 722

Re: Jak kupować w cdp.pl

Postprzez paintball_0 w 17 Kwi 2014, 21:44

No więc to działa tak:

Jak już wybierzesz gierkę i jak już jesteś zarejestrowany w sklepie i zalogowany na swoje konto, to masz do wyboru płatność PayPal albo bezpośredni przelew bankowy dzięki PayU. Jak wybierzesz przelew, to sklep przenosi cię na stronę logowania twojego banku (musisz sobie znaleźć swój bank pośród dostępnych). Logujesz się na swoje konto bankowe i od razu masz przed oczami wypełniony blankiecik przelewu. Zatwierdzasz i praktycznie od razu dostajesz potwierdzenie, że gra kupiona i możesz pobierać.

Jak żyję jest to najprostsza forma płacenia za gry w internecie. Od razu pokochałem cdp.pl za tę prostotę i do tej pory mam żal do Steam za zasranego PayPala i ich debilną politykę cenową. :(

Ps. na GOG musisz mieć kartę płatniczą, przeważnie wystarczy ta bankomatowa. Sposób płacenia jest równie banalny co powyższy no i gier więcej. :)
Awatar użytkownika
paintball_0
Legenda

Posty: 1285
Dołączenie: 18 Wrz 2008, 15:12
Ostatnio był: 30 Sty 2017, 23:03
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Akm 74/2U Special
Kozaki: 184

Re: Jak kupować w cdp.pl

Postprzez Pangia w 17 Kwi 2014, 22:34

Przepraszam. Nie wiedziałem, że on założy kolejny temat.
paintball_0 napisał(a):Jak żyję jest to najprostsza forma płacenia za gry w internecie. Od razu pokochałem cdp.pl za tę prostotę i do tej pory mam żal do Steam za zasranego PayPala i ich debilną politykę cenową. :(

Steam ma debilną politykę cenową, ale oferuje też płacenie przez PaySafeCard, a do niego nawet konta bankowego nie trzeba (w ogóle to w sam raz dla maniaków na punkcie anonimowości).
Proszę państwa, sto pięćdziesiąt kilometrów na godzinę w ciągu kilku sekund, wspaniały wynik. Gdyby w ten sposób można było wypie*dolić z polskiej polityki tych wszystkich śmieci z Okrągłego Stołu, Leszka Millera, byłoby… cudownie i każdemu bym ku*wa kupił po takim Ferrari, byleby w piz*u pojechali tym PROSTO do swojego ukochanego… Izraela. SYJONIŚCI Europy, jedźcie do siebie! Pozdrawiam, Zbigniew Stonoga. Nie jestem antysemitą!
Awatar użytkownika
Pangia
Monolit

Posty: 4280
Dołączenie: 27 Maj 2012, 10:49
Ostatnio był: 28 Lis 2017, 19:49
Miejscowość: Kukle Karakańskie
Ulubiona broń: TOZ34
Kozaki: 854


Powróć do Oprogramowanie

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości