Grafiki z gry stalker do gry ala stalker

Grafiki z gry stalker do gry ala stalker

Postprzez liwkid w 23 Paź 2010, 18:16

Witam,

Na początku pragnę zaznaczyć, że do końca nie wiedziałem gdzie zamieścić ten tamat. Bez wchodzenia w większe szczególy, chciałbym prosić forumowiczów o pomoc w zebraniu grafik z gry - tj. obrazki przedmiotów, npc, miejsca i inne arty. Jeżeli znacie jakieś odnośniki do paczek grafik to bardzo proszę o umieszczanie ich w tym temacie. Gry - SoC, CS i CoP.

Wypada napisać po co mi to. Planuję stworzyć (właściwie to już jest niemal gotowa) grę w realiach zony na zasadach zbliżonych do legendarnego MiM'a aka Talisman. Gra planszowo-karciana z kostką sześciościenną i minimum jedną butelką "Kozaka" dla dwóch lub więcej osób - więcej osób oznacza więcej "Kozaków" :).

To tyle, nie chcę się zbytnio rozpisywać bo nie wiadomo jak to wyjdzie - pierwsze testy skończyły się pod stołem dla jednogo z graczy co świadczy o tym, że trzeba grę doszlifować aby bardziej wciągała. W między czasie chciałbym się zająć stroną graficzną i stąd moja prośba.

Na forum znalazłem już grę ZONA i:
- moja twórczość w żaden sposób ma się do tego tworu (nie licząc samego stalkera i że karcianka :P ) - inny system rozgrywki itd.
- jeżeli uważasz, że mój pomysł jest ściągnięty z tego tematu to nie mamy o czym gadać.
- byłbym ogromnie wdzięczny za udostępnienie/odświeżenie linków grafik - NIE gotowych kart itp.

Gra of corz po pięknym finiszu zostanie udostępniona do pobierania, drukowania i grania.
Niech Bóg ma ją w opiece i pozwoli mi ją skończyć.
Wszystkim niosącym pomoc z góry serdecznie dziękuję :wink:
| CORE i5-520m 2,4GHz @ 3,16GHz | 4GB DDR3 | NVIDIA GTS 360M 1GB DDR5 | Seagate Momentus 320 GB 7200 RPM SATA-II
Awatar użytkownika
liwkid
Stalker

Posty: 85
Dołączenie: 01 Mar 2008, 00:13
Ostatnio był: 02 Maj 2014, 12:12
Frakcja: Zombie
Ulubiona broń: Big Ben
Kozaki: 8

Reklamy Google

Re: Grafiki z gry stalker do gry ala stalker

Postprzez Axideus w 23 Paź 2010, 18:28

Image

Za ten post Axideus otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive liwkid.
Awatar użytkownika
Axideus
Tropiciel

Posty: 314
Dołączenie: 30 Lip 2010, 00:27
Ostatnio był: 21 Lis 2015, 17:08
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: VLA Special Assault Rifle
Kozaki: 46

Re: Grafiki z gry stalker do gry ala stalker

Postprzez liwkid w 24 Paź 2010, 12:13

Poszukuję ikonek:

- CS-1 body armor (ten z maską przeciwgazową)
- PSZ-9d Duty Armor (Clear Sky)
- Eliminator (CoP)

Prośbę kieruję do osób aktualnie grających w obie gry :P
| CORE i5-520m 2,4GHz @ 3,16GHz | 4GB DDR3 | NVIDIA GTS 360M 1GB DDR5 | Seagate Momentus 320 GB 7200 RPM SATA-II
Awatar użytkownika
liwkid
Stalker

Posty: 85
Dołączenie: 01 Mar 2008, 00:13
Ostatnio był: 02 Maj 2014, 12:12
Frakcja: Zombie
Ulubiona broń: Big Ben
Kozaki: 8


Powróć do Grafika

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 3 gości