Własny serial stalkerwoski cz.2

Własny serial stalkerwoski cz.2

Postprzez Boogeyman w 11 Gru 2010, 20:27

Witam nagraliśmy dzisiaj 2 cz naszego serialu. Jest sporo niedoróbek coś montazysta nieogarnial. Ale oceniajcie i piszcie komentarze :) Pozdro Link: http://www.youtube.com/watch?v=HdjRxlJP ... ture=feedu

Za ten post Boogeyman otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive Greyeeh, Diorka Dusiciel.
Boogeyman
Kot

Posty: 7
Dołączenie: 31 Mar 2010, 15:01
Ostatnio był: 22 Gru 2010, 14:27
Frakcja: Monolit
Ulubiona broń: Sniper Obokan
Kozaki: 2

Reklamy Google

Re: Własny serial stalkerwoski cz.2

Postprzez k4r00 w 11 Gru 2010, 20:40

Nie rozumiem w jakim celu kręcone są takie "seriale", ale przynajmniej się pośmiałem :)
Suck the tears of my dick, you ugly mud-fuckers!
Awatar użytkownika
k4r00
Ekspert

Posty: 740
Dołączenie: 30 Wrz 2010, 00:07
Ostatnio był: 02 Kwi 2015, 16:55
Miejscowość: Miasto prywatne
Frakcja: Najemnicy
Ulubiona broń: VLA Special Assault Rifle
Kozaki: 160

Re: Własny serial stalkerwoski cz.2

Postprzez Boogeyman w 11 Gru 2010, 20:49

k4r00 napisał(a):Nie rozumiem w jakim celu kręcone są takie "seriale", ale przynajmniej się pośmiałem :)
Nie rozumiesz? :D Widzisz jakos sie musimy wyzyc a nie siedziec po domach i grzac dupska, pewnie takie pytania zadajesz do kazdego ktory ma jakies hobby np. po co trenujesz piłke nożna albo zapasy :) Ps. Ten komentarz nie miał na celu nikogo obrazic.
Boogeyman
Kot

Posty: 7
Dołączenie: 31 Mar 2010, 15:01
Ostatnio był: 22 Gru 2010, 14:27
Frakcja: Monolit
Ulubiona broń: Sniper Obokan
Kozaki: 2

Re: Własny serial stalkerwoski cz.2

Postprzez k4r00 w 11 Gru 2010, 20:55

Nie rozumiem dlatego, że takie seriale nie mają sensu :P Jedyny fajny film krótkometrażowy to "Rdza." Polecam Ci serdecznie :) Porównaj sobie jakościowo :) Wiem, że na wszystko trzeba mieć kasę, no ale skoro kasy nie ma, to po co robić takie "cudeńka"?
Suck the tears of my dick, you ugly mud-fuckers!
Awatar użytkownika
k4r00
Ekspert

Posty: 740
Dołączenie: 30 Wrz 2010, 00:07
Ostatnio był: 02 Kwi 2015, 16:55
Miejscowość: Miasto prywatne
Frakcja: Najemnicy
Ulubiona broń: VLA Special Assault Rifle
Kozaki: 160

Re: Własny serial stalkerwoski cz.2

Postprzez Boogeyman w 11 Gru 2010, 21:00

Ale zastanawiasz sie ze czasem ktos lubi sobie tak pomajstrowac przy kamerze i cos zmontowac? Racja jakosc słaba ale widzisz kasy brak. Pierwszy odcinek był po to by zobacz ilu ludzi bedzie czekalo na 2-gą część. Jakby były wszytskie komentarze takie jak ty tu wnosisz to drugiej czesci by niebyło. :) Ale jednak paru ludzi sie zaciekawilo :D Mam nadzieje ze odpowiedziałem na twoje pytanie. Pozdro
Boogeyman
Kot

Posty: 7
Dołączenie: 31 Mar 2010, 15:01
Ostatnio był: 22 Gru 2010, 14:27
Frakcja: Monolit
Ulubiona broń: Sniper Obokan
Kozaki: 2

Re: Własny serial stalkerwoski cz.2

Postprzez Greyeeh w 11 Gru 2010, 23:00

Dokładnie, sam z kolegami kręciliśmy amatorskie minifilmiki mające na celu rozbawienie widzów, no i nam się udało.

Co do produkcji, rzeczywiście słabo, ale pamiętaj - ćwiczcie a dojdziecie do czegoś w końcu.
Awatar użytkownika
Greyeeh
Redaktor

Posty: 557
Dołączenie: 29 Gru 2008, 21:08
Ostatnio był: 08 Sty 2014, 19:48
Miejscowość: Jaworzno
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Obokan
Kozaki: 66

Re: Własny serial stalkerwoski cz.2

Postprzez Vian w 12 Gru 2010, 13:45

Czyli jak was skrytykuję to znaczy że siedzę w domu przy kompie i nie mam innych zajęć?

Taki wniosek się nasuwa z komentarzy i opisów. A to jest złe myślenie. Ludzie po to was krytykują, żebyście poprawili niedoróbki, a nie po to, żeby was zniechęcić do tworzenia.

"Rdza" nie jest tutaj dobrym przykładem na którym moglibyście się wzorować. Rdza jest zrealizowana na komputerze i to widać, efekty nie są jakieś rewelacyjne i to bardzo widać. After effects to nie wszystko, ważna jest fabuła i realizacja. Nie można się narażać na śmieszność.

Lepszym przykładem jest film "Stalker Monolith" - niestety brak statywu widać w ujęciach (chociaż bardziej w efektach) i "Łowca zombie". Na tym ostatnim najlepiej się wzorować, bo to chyba najlepszy film jaki tutaj jest na forum.

Więcej pokory, nie każdy krytykujący chce dla was źle, poczytajcie o robieniu filmów i róbcie. Jeśli jednak nie macie dobrego pomysłu na film, to nie ma się w ogóle co tym zajmować, najlepsza realizacja będzie nie uratuje filmu, jeśli będzie chustkowa fabuła.
Vian
Kot

Posty: 9
Dołączenie: 30 Lis 2010, 12:19
Ostatnio był: 10 Paź 2012, 21:50
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Akm 74/2U
Kozaki: 2

Re: Własny serial stalkerwoski cz.2

Postprzez Method w 13 Gru 2010, 19:45

po opisie mozna wywnioskowac, ze nie obchodzi nas zdanie innych, na forum wrzucilismy filmik tylko po to, aby zdobyc wiecej wyswietlen


postanowilismy nie zwracac uwagi na krytyke, wiec nawet jezeli bedziecie "brutalnie" wytykac bledy, to zasadniczo bedziemy mieli to dosc gleboko w dupie :)


To chyba najlepsze zdania do podsumowania filmu.
Oceniać nie będę (po przecież macie to w d*pie). Podpisuję się pod komentarzem Vian'a :
Ludzie po to was krytykują, żebyście poprawili niedoróbki, a nie po to, żeby was zniechęcić do tworzenia.
Image
Awatar użytkownika
Method
Weteran

Posty: 561
Dołączenie: 16 Cze 2009, 21:32
Ostatnio był: 29 Mar 2022, 17:55
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 174

Re: Własny serial stalkerwoski cz.2

Postprzez echelon w 13 Gru 2010, 23:22

W warstwie fabularnej to nie mam zielonego pojęcia co poeta miał na myśli. Pamiętam poprzedni odcinek, a ten jakoś niezazbytnio ma się do tamtego. Jakiś kolo sobie idzie jakby się wybrał na jagody, a nie chwilę wcześniej usłyszał strzały (Boogeyman przypomnij sobie moje uwagi; nie żebym miał się tu za wyrocznię co do tego jak to ma wyglądać, ale nie tracą na aktualności), wychodzi na drogę, potem mamy zmianę punktu widzenia - widzimy z fpp gościa, który po strzale jakby sam się wystraszył, że strzelił do kogoś, potem perspektywa, z której wszystko oglądamy znów się zmienia... Potem pomaga jakiemuś wstać, który jak widać sam nie potrafi mimo, że jakoś ranny nie jest. Nie wiem, może pałę zalał chwilę wcześniej, ale jakoś za prosto stoi. Ogólnie to film jest jakiś mało komunikatywny, nie wiadomo, jak by to powiedział pewien klasyk, o co się zasadniczo rozchodzi.
Ale z drugiej strony ten śnieg, zupełnie nijaki krajobraz, nieco ponury klimat, miejsce gdzie nikt się nie zapuszcza dla rozrywki, gdzie chodzą tylko samotnicy, jednostki aspołeczne chadzające niczym kot własną drogą + jakaś tam ruska muzyczka w tle... Coś w tym obrazie jednak jest, że chciałoby się zobaczyć 3 odcinek. Tylko pomyślcie nad nim intensywniej i przynajmniej znajdźcie jakieś bardziej odpowiednie ciuchy, bo ten gość, któremu się pomaga wstać na końcu wygląda jakby do zony trafił przez przypadek idąc rano po bułki do sklepu, wygląda całkowicie normalnie, jakby się urwał z choinki ;).
Sam może i miałbym pomysł na nakręcenie jakiegoś filmiku w takich stalkerowskich klimatach, ale niestety w moich okolicach znam samych zacnych, ułożonych ludzi, którzy kompletnie nie rozumieją tych klimatów i patrzą na mnie z litościwym pobłażaniem jak na nieszkodliwego głupka :)

I nie przejmuj się zbytnio tym postem:
k4r00 napisał(a):Nie rozumiem dlatego, że takie seriale nie mają sensu :P Jedyny fajny film krótkometrażowy to "Rdza." Polecam Ci serdecznie :) Porównaj sobie jakościowo :) Wiem, że na wszystko trzeba mieć kasę, no ale skoro kasy nie ma, to po co robić takie "cudeńka"?

Dla mnie nie ma zbytniej różnicy w jakości, jak to oglądałem, to stroje i sztywność dialogów przypominała mi "Sarnie żniwo" czy "Wściekłe pięści Węża", ogólnie produkcje Z.F. Skurcz - tak samo tandetne tylko, że nie śmieszne; tylko, że tam było to zamierzone i było częścią dowcipu.
Więc ogólnie to rewelacji nie ma, ale może przy następnych odcinkach dojdziecie do wprawy.
Dlatego - mimo druty, wieże i strażnice
Tam chcemy dotrzeć, gdzie nam dotrzeć zabroniono;
Bezużyteczne, śmieszne posiąść tajemnice
Byleby jeszcze raz gorączką tęsknot płonąć
Nim podmuch jakiś strzepnie chwiejne potylice
Awatar użytkownika
echelon
Tropiciel

Posty: 305
Dołączenie: 28 Mar 2010, 21:28
Ostatnio był: 30 Kwi 2021, 12:38
Miejscowość: Stalowa Wola
Ulubiona broń: GP 37
Kozaki: 41

Re: Własny serial stalkerwoski cz.2

Postprzez Diorka Dusiciel w 15 Sty 2011, 12:44

Oho czekam na 3 serial a i muzyka dobrze dobrana GRATULLACJE i kozaka za film :wódka:
Najlepsze jest to na środku gry nie na końcu
Awatar użytkownika
Diorka Dusiciel
Kot

Posty: 7
Dołączenie: 19 Lip 2009, 20:20
Ostatnio był: 16 Sty 2011, 18:56
Miejscowość: Sarkofakt
Frakcja: Monolit
Ulubiona broń: Gauss Gun
Kozaki: 0


Powróć do Video

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 4 gości