Monolith's Whisper

Monolith's Whisper

Postprzez echelon w 15 Maj 2011, 12:31

Jakiś godzinny amatorski film powstał, podobno nakręcili to goście z Urugwaju (tak piszą na stronie stalka na fb), tu jest link: http://www.youtube.com/watch?v=ZMz8CJKq ... ture=feedu

Na razie nie mam możliwości obejrzenia tego. Czy ktoś to już oglądał i może podzielić się wrażeniami?
Dlatego - mimo druty, wieże i strażnice
Tam chcemy dotrzeć, gdzie nam dotrzeć zabroniono;
Bezużyteczne, śmieszne posiąść tajemnice
Byleby jeszcze raz gorączką tęsknot płonąć
Nim podmuch jakiś strzepnie chwiejne potylice

Za ten post echelon otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive impulse_101.
Awatar użytkownika
echelon
Tropiciel

Posty: 305
Dołączenie: 28 Mar 2010, 21:28
Ostatnio był: 30 Kwi 2021, 12:38
Miejscowość: Stalowa Wola
Ulubiona broń: GP 37
Kozaki: 41

Reklamy Google

Re: Monolith's Whisper

Postprzez Canthir w 15 Maj 2011, 12:40

Obejrzałem i podoba mi się. Jak na film amatorski to bardzo zacny. Ładnie wyposażeni, dialogi na poziomie, gra aktorska bez większych zarzutów, fabuła ciut się dłuży, ale cieszy. Od produkcji komercyjnych odstaje, ale nie jakoś tragicznie.

Tak, jest to urugwajskiej produkcji, swego czasu nawet tłumaczyłem im plakat :)

[tutaj] macie ich stronkę, a [tutaj] macie ich profil na FB.

Pozdrawiam
Смертельные аномалии, опасные мутанты, анархисты и бандиты, не остановят "Долг", победоносной поступью идущей на помощь мирным гражданам всей планеты!

Kiedy idziesz do Strefy, to sobie za konotuj: z towarem wróciłeś - cud boski, z życiem uszedłeś - daj na mszę, kula patrolu - fart, a cała reszta - jak los zdarzy.
- A&B Strugaccy; Piknik na Skraju Drogi

Nie da się tu żyć bez gorzałki... Chcę już o wszystkim zapomnieć. Cholera, to samo dzień po dniu. Kiedy to się wszystko skończy? To chyba przeznaczenie... Daj mi spokój! Życie i tak jest do dupy.

zdjęcia Zony
Awatar użytkownika
Canthir
Opowiadacz

Posty: 309
Dołączenie: 02 Lis 2010, 17:50
Ostatnio był: 19 Sty 2022, 16:46
Miejscowość: Szn
Frakcja: Powinność
Ulubiona broń: Akm 74/2
Kozaki: 193

Re: Monolith's Whisper

Postprzez blazejro w 15 Maj 2011, 21:35

Jak dla mnie dobrze rozłożona akcja w czasie filmu, choć już sam koniec mogli lepiej zrobić. Ale film całkiem niezły. Oczywiście lepiej by to wszystko brzmiało po rosyjsku, ale i tak film na plus
to jest hołd dla Tych co noszą blizny, dla Tych co przelali krew w imię Ojczyzny
Awatar użytkownika
blazejro
Stalker

Posty: 112
Dołączenie: 10 Maj 2010, 15:05
Ostatnio był: 10 Lut 2021, 00:04
Miejscowość: Ursynów
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Sniper Rifle SVDm2
Kozaki: 7


Powróć do Video

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości