Stalker W.A.N.O.

Stalker W.A.N.O.

Postprzez davidmicuda w 24 Sty 2013, 10:54

Wraz ze znajomymi postanowiliśmy troszeczkę poważniej potraktować temat Stalkera w filmie. Jesteśmy na etapie kręcenia pełnometrażowego amatorskiego filmu na podstawie gry. Poniżej zdjęcia próbne które na miały na celu dobranie klimatu filmu (nie zostaną wykorzystane), oraz niżej pierwsze minuty filmu, planowe zakończenie filmu i udostępnienie go w sieci: Lato 2013
pozdrawiam ekipa Mike ExtremeFilms HD :wódka:

zdjęcia próbne


pierwsze minuty filmu

Za ten post davidmicuda otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive Dżejkob Snajper, Meesh, Skowoo, Corvinus, Dementorin, kozakk.
davidmicuda
Kot

Posty: 3
Dołączenie: 24 Sty 2013, 10:45
Ostatnio był: 30 Sty 2013, 19:57
Kozaki: 7

Reklamy Google

Re: Odp: Stalker W.A.N.O.

Postprzez grzesiek1945 w 24 Sty 2013, 15:42

Fajne scenki, mi sie podoba bardzo :) chetnie zobaczyl bym wiecej :D
Awatar użytkownika
grzesiek1945
Stalker

Posty: 125
Dołączenie: 26 Lis 2010, 14:48
Ostatnio był: 11 Lut 2019, 22:24
Miejscowość: Zagorzyce
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: GP 37
Kozaki: 0

Re: Stalker W.A.N.O.

Postprzez Dżejkob Snajper w 24 Sty 2013, 18:06

Super scenki, stawiam :wódka:, czekam na całość :D.
Awatar użytkownika
Dżejkob Snajper
Kot

Posty: 6
Dołączenie: 21 Sty 2013, 01:29
Ostatnio był: 22 Lut 2015, 00:32
Miejscowość: Leszno
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: SVUmk2
Kozaki: 0

Re: Stalker W.A.N.O.

Postprzez Corvinus w 27 Sty 2013, 21:33

Dooobre, tak trzymać ! :E Również czekam na całość ! :wódka:
Image
Awatar użytkownika
Corvinus
Kot

Posty: 15
Dołączenie: 27 Sty 2013, 21:09
Ostatnio był: 05 Lis 2020, 17:44
Miejscowość: Zona Sosnowiec
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: Akm 74/2
Kozaki: 7

Re: Stalker W.A.N.O.

Postprzez Dementorin w 28 Sty 2013, 14:54

Na amatorską robotę to nie wygląda, czekam na więcej! :wódka:
Dementorin
Tropiciel

Posty: 391
Dołączenie: 17 Cze 2009, 10:25
Ostatnio był: 30 Paź 2014, 20:05
Kozaki: 261

Re: Stalker W.A.N.O.

Postprzez davidmicuda w 28 Sty 2013, 17:58

Jest całkowicie amatorska kręcona Canonem EOS D600 stabilizowanym sliderem lub stedycamem, sam pisze scenariusz kręcę i montuję, aktorzy to moi znajomi. Film ma już nakręcone kolejne sceny. Zastanawiam się czy nie umieszczać kolejnych scen na yt i dalszy scenariusz pisać biorąc pod uwagę opinie widzów i/lub ewentualnie ich pomysły na dalsza akcję. :)
pozdrawiam Dawid z Mike ExtremeFilms HD
davidmicuda
Kot

Posty: 3
Dołączenie: 24 Sty 2013, 10:45
Ostatnio był: 30 Sty 2013, 19:57
Kozaki: 7

Re: Stalker W.A.N.O.

Postprzez Dementorin w 29 Sty 2013, 10:48

Niektóre najazdy kamery, sama obsługa kamery, stroje i ogólnie montaż wygląda na niezbyt amatorski.
Co to pomysłu na pisanie scenariusza biorąc pod uwagę pomysły widzów jest dobry, ale co jeżeli ktoś napisze do Ciebie "niech głównego bohatera zaatakuje Nibyolbrzym w podziemnym kompleksie pełnym anomalii kwasowej..."? To może być ciężkie do zrealizowania. :) Ale na pewno wszyscy chętnie zobaczą pierwsze sceny (odcinek?) Twojego dzieła.
Dementorin
Tropiciel

Posty: 391
Dołączenie: 17 Cze 2009, 10:25
Ostatnio był: 30 Paź 2014, 20:05
Kozaki: 261

Re: Stalker W.A.N.O.

Postprzez kozakk w 29 Sty 2013, 11:54

Filiki super. Na YT widziałem może ze dwa filmy, które można oglądać i zachować powagę (niemniej brawo za odwagę). Twoje filmy śmierdzą już profeską (uznanie). Ale jak rozwiążesz problem stworów? Mam na myśli pijawki (otwór gębowy i przeźroczystość)) i snorki (dynamika ruchu). Z pozostałymi nie powinno być większego problemu (tak myślę). Niezbyt dobrym pomysłem wg mnie jest wrzucanie kolejnych części - nie będzie efektu zaskoczenia na pełnym metrażu. W zasadzie drugi filmik to mały pilot...Co do scenariusza pisanego na podstawie opinii forumowiczów - jak u przedmówcy: OK ale wszystkie sugestie brać z dystansem. Ogólnie super, czekam na full movie!
kozakk
Kot

Posty: 1
Dołączenie: 09 Sty 2013, 20:12
Ostatnio był: 21 Lut 2013, 16:35
Kozaki: 0

Re: Stalker W.A.N.O.

Postprzez davidmicuda w 30 Sty 2013, 19:57

W takim razie zdradzam jeszcze, że akcja dzieje się po drugim większym wybuchu a Zona rozszerza się obejmując całką Ukrainę, część Rosji Słowacji i Polski. Wano, bo tak będzie nazywał się główny bohater, po wejść do budynku znajduje ciało żołnierz przy którym są dokumenty opisujące pewną anomalię (nie to nie jest spełniasz życzeń ;) oraz jego PDA z rozkazem zabicia Wano, przy okazji zdobywa trochę wojskowego sprzętu, ak74, kamizelkę wojskową, nową maskę. Postanawia spędzić też noc w tym budynku. W nocy zostaje jednak zaatakowany przez bandytów, udaje mu się jednego zabić, ale za to drugi ucieka z AK. Tyle jest nakręcane. Pomysł na dalszy ciąg jest, ale liczę że pomożecie i może uda się stworzyć bardzo zaskakującą i interesującą fabułę.

Dodatkowo mogę podpowiedzieć że mamy kilka ciekawych lokalizacji które można wykorzystać w fabule, ośrodek wypoczynkowy rodem postkomuna nad dużym jeziorem, opuszczony zarośnięty duży ponad 200m basen z płyt betonowych (niesamowity klimat), opuszczony dom jednorodzinny w oddalony od cywilizacji przy rzece. Opuszczony Kamieniołom z młodymi drzewami wysokości ok 4m. Okolice huty z jej tłem widoczne już w filmie. Zarośnięty bluszczem cmentarz żydowski w Częstochowie, także tworzy niesamowity klimat.

Wszystkich chętnych, którzy zechcieli by pomóc przy filmie, udźwiękowienie, aktorstwo, wypożyczenie sprzętu, pomysł na scenariusze, proszę wpis w wątku lub kontakt na [email protected]. Kręcimy w okolicach Częstochowy i Lublińca w woj.Śląskim.

pozdrawiam Mike

Za ten post davidmicuda otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive marcel.
davidmicuda
Kot

Posty: 3
Dołączenie: 24 Sty 2013, 10:45
Ostatnio był: 30 Sty 2013, 19:57
Kozaki: 7


Powróć do Video

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 1 gość