S.T.A.L.K.E.R. kilku odcinkowy film... napiszmy razem fabułe

S.T.A.L.K.E.R. kilku odcinkowy film... napiszmy razem fabułe

Postprzez Sfan w 23 Maj 2009, 23:03

No wiec Jestem całkiem nowy wiec wypada sie przywitac :P
No to Witam wszystkich.

Chcę zaprosiny wszystkich chętnych do przedsięwzięcia mianowicie chcę nakręcić 5 odcinkowy mini serial o ZONIE, Stalkerze i świecie w którym żyje. Na pewno przydała by się jakaś głębsza aferka :P Pomyślałem ze to dobry sposób na wykazanie sie innych fanów wiec może ktoś chce napisać taka historia poniżej przedstawiam mój pomysł.
Z miejsca możne zapewnić ze rzeczy do nakręcenia filmu mam :P repliki broni (wszystkie rodzaje kałachów), mora, maski przeciw gazowe, aktorów(znają sie na wojowaniu i posługiwaniu bronią), umiem robić efekty specjalne itp.

Odcinek Pierwszy "poza skala Geigera"
Mój pomysł:
słychać strzały. z ciemnego tła pojawia sie zarys sylwetki człekokształtnej sylwetki. słychać "Brania, mam jednego żywego" dwóch ludzi wyciąga z budynku/ziemianki na wpół żywego człowieka. dałancza do nich jeszcze jeden i mowi "Sanowicz nie zyje, posłałem ze 2 sukinsynow do piachu a ich jeszcze ze 3 tam stało. Ten to kto?"
Brania: Mały wyciągnął go z ziemianki. Jeb#@% Kanibale.
Mały: Miałeś szczęście kolego, ze cie znaleźliśmy. Masz jakieś imię?
Oczywiste typowy element człowieka bez przeszłości. (gadanie dalsze)
Brania: Po nieśmiertelniku widzę ze kiedyś była z Ciebie szycha. Umiesz się tym obsługiwać?
Mały: odpłacisz sie za nasza pomoc jak pomożesz nam załatwić tych w grani. i weźmiesz wszystko co znajdziesz o ile Hula nie weźmie pierwszy. <śmiech>
(4 osobowa grupka przypuszcza atak na bunkry w grani)
Po wszystkich chowają zwłoki kolegi a Bezimienny nad grobem patrzy na swój niesmiertelnik i mówi "<tu pomysł na jakieś fajne imię dla bohatera> tak chyba mnie nazwali". "Co teraz?"
Brania: promieniowanie jest tu duże. Gdzieś w tamtym miejscu powinna się skończyć skala na mierniku...
Hula: sorry dalej pójdziesz sam STALKERZE nie możemy cie wziąć ze sobą tak dokąd idziemy...

Całość około 8 min dynamicznie sfilmowane i z fajnymi SFX :D fabuła ma pewnie nie dociągnięcia chciałbym żeby ktoś dodał Stalkerowe smaczki może tez napisać 1 odcinek od początku albo cała serie :PP otwarty na wszelkie propozycje jestem :D
Sfan
Kot

Posty: 3
Dołączenie: 23 Maj 2009, 22:13
Ostatnio był: 25 Maj 2009, 13:10
Kozaki: 0

Reklamy Google

Powróć do Video

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości