Filmy Elementarego

Filmy Elementarego

Postprzez Elementary w 16 Cze 2010, 18:18

Tak, otóż to. Reklamuję filmy prawdziwego Elementarego od którego de facto mam to konto :) Film nosi tytuł "Okrążenie"

Do obejrzenia na:
Youtube:
Okrążenie
Vimeo:
Okrążenie

Mi osobiście film się nawet podoba :) "Synchronizacja" filmów, o której już z jego ust słyszałam same najgorsze rzeczy, trzyma się kupy :) Oceniłabym na siedem i pół w dziesięciostopniowej skali.
i Kasia
Awatar użytkownika
Elementary
Stalker

Posty: 73
Dołączenie: 01 Cze 2009, 01:26
Ostatnio była: 24 Cze 2012, 22:04
Miejscowość: Warszawa
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: RP-74
Kozaki: 9

Reklamy Google

Re: Filmy Elementarego

Postprzez djcycu w 16 Cze 2010, 22:48

A ja nie kapuję o co w nim chodzi :) Czyżby sam zrobił ten samochód którym pokonuje tor? Czy o to chodzi? Bo ja niestety nie jestem w stanie zauważyć nic innego. Jedynie co jeszcze to to że każdy z filmów musiał być nagrywany za każdym razem z osobna no i to wiąże się z odtwarzaniem replay`a kilka razy :) Nie wiem naprawdę o co chodziło.
Szczegółowe mapy do S.T.A.L.K.E.R Zew Prypeci

In nomine Patris, et Filii, et Spiritus Sancti. Amen
Awatar użytkownika
djcycu
Monolit

Posty: 3533
Dołączenie: 17 Wrz 2009, 16:38
Ostatnio był: 12 Sty 2021, 21:51
Miejscowość: "Łosiek"
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Tunder S14
Kozaki: 775

Re: Filmy Elementarego

Postprzez lukass w 16 Cze 2010, 23:32

Samochód to raczej standardowy XRG, a te synchroniczne ujęcia robi się tak: nagrywasz jedno okrążenie i oglądając replay możesz zrobić dowolne ujęcie kamery z samochodu bądź dowolnego miejsca na torze(statyczne i dynamiczne), taka wolna kamera. A sam film, no cóż, na youtubie są setki, jeśli nie tysiące podobnych. Niczym szczególnym się nie wyróżnia.
Mam pirata!
Awatar użytkownika
lukass
Ekspert

Posty: 827
Dołączenie: 25 Paź 2009, 13:18
Ostatnio był: 07 Sie 2010, 12:16
Ulubiona broń: --
Kozaki: 45


Powróć do Video

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości