AIRSoft

...a raczej wszystko o wszystkim. Debaty na dowolne tematy.

Re: AIRSoft

Postprzez DreyTG w 31 Gru 2017, 13:20

http://wmasg.pl/pl/news/show/814619

https://gunfire.pl/tra-eng-15748-Specna ... eries.html

Wasze opinie?

Nigdy nie lubiłem "Giety"... ale jak zobaczyłem ten post na WMASGu to aż mnie kusi żeby sięgnąć po portfel...
I always tell them, that I don't remember... I Always Lie...
Awatar użytkownika
DreyTG
Stalker

Posty: 62
Dołączenie: 06 Paź 2016, 20:50
Ostatnio był: 17 Sty 2023, 22:57
Miejscowość: Samłer In Sowjet Raszja
Frakcja: Wojskowi Stalkerzy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 2

Reklamy Google

Re: AIRSoft

Postprzez Iwaszka w 31 Gru 2017, 14:23

Jak dla mnie bubel.
Mój znajomy za 1,5k sprzedaje stare dobre CA zrobione pod KSK G36 z szkieletem Retro Arms i TITANEM V3 - po tyle można dostać takie używki a zjadają w każdym miejscu taką specnę która w dodatku ma do dupy oznaczenia.

A co do hp z ukłądami tylko plarstar, mam, używam, polecam. Wogóle w USA nie mówi się replika hp tylko własnie plarstar - tak się to przyjęło - gniecie całą konkurencję.
A układ ma zalety, daytona daje realizm ale średnio się ją ustawia no i jednak odrzut zmniejsza minimalnie precyzję. Za to p* to typowe narzędzie robocze, ustawiasz se config na fpsy i rof jaki chcesz i jedziesz.
Chciałem robić daytone w moim m4 WOC, ale odpuściłem se bo jednak airsoft to typowo dla mnie sport na tą chwile do wygrywania i typowo replikę na osiągi robię (i to nie w FPSaach bo tych mam mało żeby móc do CQB wchodzić z lasu)
Awatar użytkownika
Iwaszka
Weteran

Posty: 695
Dołączenie: 23 Cze 2010, 13:56
Ostatnio był: 22 Cze 2022, 20:09
Miejscowość: Poznań
Frakcja: Najemnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 272

Re: AIRSoft

Postprzez DreyTG w 01 Sty 2018, 16:18

Jakbym grał pod osiągi to też bym wziął Plarstar albo Wolverine najlepiej do emki ;)

Wybrałem Daytone bo raz - że kopie, dwa - masz magi do AEG, trzy - zasilanie leci prosto do repliki (widziałem na Tanich Militariach film że są magi ze złączką ale nie przemówiło to do mnie ani trochu)

Co do grania na osiągi to mam M4 Avalon Calibur CQC BLK od VFC (choć po froncie sądzę że bardziej wygląda jak HK416 z keymodem co mnie bardziej cieszy). Promyk z R-hopem od Umbrella Armory z komorą od Prowina i kulka leci jak po sznurku, zasięg jest spokojny do 80m max 90 i więcej nie trzeba :D Mam zamiar stuningować ją jeszcze jeżeli chodzi o estetykę (zwalniacz zamka, dźwignia przeładowania, takie tam pierdoły jeżeli chodzi o wygląd zewnętrzny). Standardowe części na tej replice to moim zdaniem grzech chociaż szacun że im się chciało zmienić selektor ognia :P + chce zamontować mośka TITAN od GATE.
I always tell them, that I don't remember... I Always Lie...
Awatar użytkownika
DreyTG
Stalker

Posty: 62
Dołączenie: 06 Paź 2016, 20:50
Ostatnio był: 17 Sty 2023, 22:57
Miejscowość: Samłer In Sowjet Raszja
Frakcja: Wojskowi Stalkerzy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 2

Poprzednia

Powróć do Prawie o wszystkim

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 5 gości