Co was w...pienia

...a raczej wszystko o wszystkim. Debaty na dowolne tematy.

Re: Co was w...pienia

Postprzez ZiomB w 23 Maj 2015, 22:54

Mnie za to bardziej smuci niż wpienia fakt, że temat Co was cieszy ma ponad 300 stron mniej od tego tematu.

Smutno się robi jak się pomyśli, że jest znacznie więcej powodów do złości niż do radości.

Za ten post ZiomB otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive Poldzer.
Awatar użytkownika
ZiomB
Tropiciel

Posty: 377
Dołączenie: 03 Mar 2010, 21:13
Ostatnio był: 06 Kwi 2019, 00:36
Miejscowość: Crawley
Frakcja: Czyste Niebo
Ulubiona broń: Obokan
Kozaki: 65

Reklamy Google

Re: Co was w...pienia

Postprzez djcycu w 24 Maj 2015, 12:06

A co w tym kraju może cieszyć? Zjechałem na dwa tygodnie, nic nie załatwiłem, auta sobie nie kupiłem bo ktoś kupił przede mną, miałem leciutką stłuczkę to oczywiście zamiast się dogadywać to baby zaczęły panikować i na siłę prawić mi morały "co by było gdyby w aucie dzieci były" przy czym nic się nie stało tylko pojawiło się małe pęknięcie na zderzaku i autem nawet nie zakołysało... Na domiar złego jutro już wyjeżdżam do pracy tak jakbym nie mógł za normalne pieniądze pracować tu w kraju i przychodzić spać w normalnym i przede wszystkim moim łóżku. A tak to tułaj się pierdoło i słuchaj pani Komorowskiej że "imigracja to nie tragedia" w tym że nie jestem imigrantem ale nie zmienia to faktu że nie jestem w kraju tylko z dala od domu, mojego prywatnego życia...

Oczywiście ten fakt że pracuję i zarabiam na siebie jak i moje głupoty w mojej okolicy to powód do wyszydzań, do patrzenia i zawiści bo ja mam. A kto ku*wa komuś broni tego samego? Czy każdy widzi tylko to że ktoś coś zarobił? A czy widzi ile człowiek się wyrzekł? Że nie ma czasu nawet pograć sobie w tygodniu? Że ostatnią imprezą na jakiej był to studniówka? Że tak na prawdę nikt mi nic nie dał i o nic nikogo nigdy nie prosiłem? Takie uwagi zwykle słychać od tych którym tatusiowie pokupili golfy, beemki i inne. Ja nie chciałem nic...

Mógłbym tak wymieniać i opisywać cały tydzień frustracji. Nie dość że rząd wkurza, przepisy wkurzają to jeszcze i ludzie sku*wysyny... Dziwię się właśnie że ten temat nie ma już 1000 stron...

@Route66: Oglądałem, widziałem wszystkie i w dalszym ciągu śledzę bo gość mówi jak jest.
Szczegółowe mapy do S.T.A.L.K.E.R Zew Prypeci

In nomine Patris, et Filii, et Spiritus Sancti. Amen

Za ten post djcycu otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive Route, Wayathin, Adik, KOSHI, M3Fis70.
Awatar użytkownika
djcycu
Monolit

Posty: 3533
Dołączenie: 17 Wrz 2009, 16:38
Ostatnio był: 12 Sty 2021, 21:51
Miejscowość: "Łosiek"
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Tunder S14
Kozaki: 775

Re: Co was w...pienia

Postprzez Pyronax w 24 Maj 2015, 21:13

Jeszcze ni zagrałem, a już kur*a spojlerują.
Są tylko dwie rzeczy nieskończone : Wszechświat i ludzka głupota.
Awatar użytkownika
Pyronax
Kot

Posty: 19
Dołączenie: 19 Kwi 2015, 19:08
Ostatnio był: 02 Cze 2015, 17:30
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Sniper TRs 301
Kozaki: 2

Re: Co was w...pienia

Postprzez KOSHI w 30 Maj 2015, 17:38

Nieustające pierdo*enie o Wiesławie na SB. Trzeba to chyba wpisać w dekalog bycia Januszem.
Image
Awatar użytkownika
KOSHI
Opowiadacz

Posty: 1324
Dołączenie: 16 Paź 2010, 13:13
Ostatnio był: 15 Kwi 2023, 20:25
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 649

Re: Co was w...pienia

Postprzez Kudkudak w 30 Maj 2015, 18:38

Rozumiem, że na czas kiedy wchodzisz na forum ludzie mają zmienić temat na np. filozoficzne dysputy o wieku wypierdków jaskiniowców sprzed kilku epok? Na tym sb porusza się wiele tematów, niektóre mnie denerwują, inne mniej, ale nie widzę sensu w denerwowaniu się o coś takiego, jak temat rozmów na CZACIE OGÓLNYM. Wyluzuj, bo co widzę Twojego posta to o coś spinasz :P
Image
Image Image Image Image Image
Awatar użytkownika
Kudkudak
Legenda

Posty: 1462
Dołączenie: 02 Lis 2011, 18:55
Ostatnio był: 02 Maj 2020, 00:25
Miejscowość: atomizer
Frakcja: Naukowcy
Ulubiona broń: RPG-7u
Kozaki: 656

Re: Co was w...pienia

Postprzez KOSHI w 30 Maj 2015, 19:17

No właśnie, niektóre cię denerwują. To czemu inne mnie nie mogą drażnić? A i bez personalnych podjazdów Kud. To też mnie wku*wia, jak ktoś sobie teorie dorabia. SB to nie miejsce na inteligentne rozmowy. Był wot, były inne ch*je muje i stulejarskie dylematy, ale co nie wejdę, to Wiesiek to, tamto, sramto, porównywanie kart i ustawień. Taki rzeczy to ku*wa na pw a nie pierdo*enie 24 godz. non stop. A nie mam Wieśka, nie grałem i grać nie będę także wypad od moich pośladów.
Image

Za ten post KOSHI otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive Omnibus.
Awatar użytkownika
KOSHI
Opowiadacz

Posty: 1324
Dołączenie: 16 Paź 2010, 13:13
Ostatnio był: 15 Kwi 2023, 20:25
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 649

Re: Co was w...pienia

Postprzez Pangia w 30 Maj 2015, 19:23

KOSHI, jako neutralny człowiek i ktoś, kogo wk♥rwia byle co mogę ci szczerze powiedzieć, że spinasz poślady i to tak, że aż gumkę od gaci wciągło. Nie wypieraj się, znam ten ból.
Proszę państwa, sto pięćdziesiąt kilometrów na godzinę w ciągu kilku sekund, wspaniały wynik. Gdyby w ten sposób można było wypie*dolić z polskiej polityki tych wszystkich śmieci z Okrągłego Stołu, Leszka Millera, byłoby… cudownie i każdemu bym ku*wa kupił po takim Ferrari, byleby w piz*u pojechali tym PROSTO do swojego ukochanego… Izraela. SYJONIŚCI Europy, jedźcie do siebie! Pozdrawiam, Zbigniew Stonoga. Nie jestem antysemitą!
Awatar użytkownika
Pangia
Monolit

Posty: 4280
Dołączenie: 27 Maj 2012, 10:49
Ostatnio był: 28 Lis 2017, 19:49
Miejscowość: Kukle Karakańskie
Ulubiona broń: TOZ34
Kozaki: 854

Re: Co was w...pienia

Postprzez KOSHI w 30 Maj 2015, 19:31

Neutralnie powiem ci, że pierdo*isz farmazony i tyle. Wiesiek lata mi koło dzyndzla
Image
Awatar użytkownika
KOSHI
Opowiadacz

Posty: 1324
Dołączenie: 16 Paź 2010, 13:13
Ostatnio był: 15 Kwi 2023, 20:25
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 649

Re: Co was w...pienia

Postprzez Kudkudak w 30 Maj 2015, 19:35

Koshi, jakie znowu personalne podjazdy?

To prawda, że denerwuje mnie dość sporo tematów poruszanych na sb, a część z nich to dla niektórych sprawa życia i śmierci. I dla przykładu mogę wymienić kilka: porównywanie silników samochodów, pierdo*enie o tym, że jedna karta graficzna jest lepsza od drugiej bo jest tańsza o 0.009 grosza, wot, nawet porównywanie ustawień wiedźmina. Ale odpuszczam sobie, bo po pierwsze to czat ogólny - ile razy ja kogoś wku*wiam pierdo*eniem z kosmosu, tyle razy ktoś inny, bo każdy ma swoją ulubioną rzecz. A po drugie gdyby miało mnie to aż tak denerwować, pewnie sapałbym jak tur i tylko błądził z grymasem na twarzy, bo co minutę coś innego by mnie irytowało. I nie chodzi tu już o wiedźmina. Rozumiesz, co mam na myśli?
Image
Image Image Image Image Image

Za ten post Kudkudak otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive Tajemniczy, KOSHI.
Awatar użytkownika
Kudkudak
Legenda

Posty: 1462
Dołączenie: 02 Lis 2011, 18:55
Ostatnio był: 02 Maj 2020, 00:25
Miejscowość: atomizer
Frakcja: Naukowcy
Ulubiona broń: RPG-7u
Kozaki: 656

Re: Co was w...pienia

Postprzez KOSHI w 30 Maj 2015, 19:42

Chodziło mi o spinanie życi drogi Kudłatku. Nie lubię, jak ktoś mi mówi, że się o coś spinam, jak tak nie jest. SB omijam właśnie z wymienionych przez ciebie powodów, ale poziom wieśmakowania na sb ostatnio jest równy z bólem dupy w rocznice smoleńskiej.
Image

Za ten post KOSHI otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive Kudkudak.
Awatar użytkownika
KOSHI
Opowiadacz

Posty: 1324
Dołączenie: 16 Paź 2010, 13:13
Ostatnio był: 15 Kwi 2023, 20:25
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 649

Re: Co was w...pienia

Postprzez Wiewi0r w 31 Maj 2015, 15:40

Za przeproszeniem, pierdo*ony welocyped. Chciałem dobrze, wymieniłem klocki, a pieprzony hamulec nie odbija. Półtorej godziny dłubania, mam dość.
Zobaczę jeszcze wieczorem, a jak nie, to jutro serwis.

Image
Things are going to get unimaginably worse, and they are never, ever, going to get better.
- K.V.
Za Wilkiem nawet w ogień skoczę.
Попутного ветра!
Awatar użytkownika
Wiewi0r
Przewodnik

Posty: 965
Dołączenie: 27 Maj 2013, 22:33
Ostatnio był: 24 Sty 2018, 17:29
Miejscowość: Warszawa/Częstochowa
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Sniper TRs 301
Kozaki: 164

Re: Co was w...pienia

Postprzez Imienny w 01 Cze 2015, 16:01

Słabi gracze, którzy mają dziwny sposób myślenia "Jak lepszy ode mnie, to na pewno oszust/hacker/ma aimbota/multihacka i trzeba go zgłosić do admina" :facepalm: Szczególnie wnerwił mnie jeden taki typ, który ni %&*&^ nie wiem dlaczego "najechał" na moją matkę.

To co jednak spotkało mnie kilka dni temu wprawiło w lekkie osłupienie - gracz w trybie multi (nie admin) nakazał wyjść 2 osobom, bo mają one ping rzędu 100-110 i jest za duży :facepalm: co jemu strasznie przeszkadzało w grze - tym gościem kierowała tak pokrętna logika, że do dzisiaj nie jestem w stanie jej pojąć.

I jeszcze składana "mini szafa", która postanowiła się za mocno przechylić i wywaliła się na ścianę. Konstrukcja tak wytrzymała, że aż ręce opadają (chwieje się w jedną stronę niczym Wieża w Pizie).

edit: Jeszcze ta chora mania chwalenia się, że ktoś na oślep rzucił tomahawkiem/nożem w niebo i trafił (ewentualnie bez korzystania z celownika trafił ze snajperki z połowy mapy wcześniej kręcąc się w kółko). Nie jestem tego w stanie pojąć - szczęście/odpowiednie przygotowanie na pustym serwerze wyniesione do rangi super umiejętności, których pozazdrościłby supermen.
"-Jesteś tchórz - nagle wyraźne powiedział chłopiec. (..)
-Jak to - tchórz? - zapytał Malanow - Dlaczego mnie obrażasz?
-A ja cię nie obrażam - oznajmił chłopczyk patrząc na mnie badawczo, jak na jakieś niespotykane zwierzę - Ja cię zdefiniowałem..." - Arkadij i Borys Strugaccy "Miliard lat przed końcem świata"
Niektóre moje koncepty: S.T.A.L.K.E.R. Przekleństwo, "Przeklęci Łowcy", Przeklęty, Sieroj Nikołajewicz Bondaruk, Bronie+dodatki, cz. I, S.T.A.L.K.E.R. Początki (w przygotowaniu)
Awatar użytkownika
Imienny
Weteran

Posty: 610
Dołączenie: 28 Sty 2014, 12:37
Ostatnio był: 17 Maj 2023, 21:49
Miejscowość: Warszawa/Tarnobrzeg
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Chaser 13
Kozaki: 227

PoprzedniaNastępna

Powróć do Prawie o wszystkim

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 7 gości