Co was w...pienia

...a raczej wszystko o wszystkim. Debaty na dowolne tematy.

Re: Co was w...pienia

Postprzez Universal w 05 Wrz 2015, 13:30

Rozczarowanie? Sami sobie nadmuchali balon próżności - i piłkarze, i kibice. O gorzki śmiech przyprawia fakt, że 76 lat i 4 dni temu rozpoczął się konflikt spowodowany tym samym z tym samym przeciwnikiem.

Cieszy mię ten rym: "Polak mądr po szkodzie";
Lecz jeśli prawda i z tego nas zbodzie,
Nową przypowieść Polak sobie kupi,
Że i przed szkodą, i po szkodzie głupi.


Ja rozumiem, że reprezentacja Nawałki gra lepiej niż poprzednie, ale poprzednie zwycięstwo było bardziej dziełem przypadku i lekceważenia Polaków przez Niemców niż dowodem na kosmiczną skuteczność biało-czerwonych... Byleby wygrali ze Szkocją i/lub Irlandią, to będzie git.

// 2000 o/o/o/
Język kłamie głosowi, a głos myślom kłamie; myśl z duszy leci bystro, nim się w słowach złamie.
Awatar użytkownika
Universal
Monolit

Posty: 2613
Dołączenie: 21 Lip 2010, 17:54
Ostatnio był: 08 Sie 2023, 20:40
Miejscowość: Poznań
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Akm 74/2
Kozaki: 1051

Reklamy Google

Re: Co was w...pienia

Postprzez KOSHI w 05 Wrz 2015, 14:06

Jakubiak napisał(a):W...pienia mnie wynik po wczorajszym meczu Polska-Niemcy. 3:1 dla Niemiec słabo... Cała Polska szczęśliwa, że znowu wygramy jak to było w ostatnim meczu 2:0. A tu takie rozczarowanie...


Image

Kolejny ku*wa, który myślał, że polscy piłkarze kiedyś, gdzieś, coś.. Ni ch*ja. A dlaczego? Bo...

Image

Mam nadzieję, że oświeci to niektórych i skończą pie*dolić o naszej reprezentacji, że mogą, że chcą, że przeciez wygraliśmy z Niemiaszkami i coś znaczymy. Nie, nie znaczymy. Reprezentacja to dno i metr mułu. Nic więcej. :caleb:
Image
Awatar użytkownika
KOSHI
Opowiadacz

Posty: 1324
Dołączenie: 16 Paź 2010, 13:13
Ostatnio był: 15 Kwi 2023, 20:25
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 649

Re: Co was w...pienia

Postprzez Jakubiak w 05 Wrz 2015, 14:34

Więc twoim z daniem polscy piłkarze to dno? Hmm... podzielam twoje zdanie nie interesuję się piłką nawet nie mam z nią nic wspólnego. Napisałem to co widziałem wczoraj i kilka tygodni przed w meczu z Niemcami. Chodź muszę przyznać, że mogło być lepiej. Jeśli Ty zatem uważasz, że polscy piłkarze to dno i metr mułu trudno to jest tylko twoje zdanie. Ja tam mam nic do tego niech robią co chcą tak czy tak mistrzostw nie będzie.
Masz wrogów? Bardzo Dobrze. To znaczy, że postawiłeś się w jakiejś sprawie w swoim życiu.
Jakubiak
Stalker

Posty: 61
Dołączenie: 09 Sie 2015, 20:11
Ostatnio był: 11 Wrz 2015, 19:20
Miejscowość: Hogwart
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: FT 200M
Kozaki: 1

Re: Co was w...pienia

Postprzez Red Liquishert w 05 Wrz 2015, 14:37

UP - to w końcu podzielasz czy nie? :caleb:

Polscy piłkarze to pały, które jak wygrają z jakimś państwem w stylu Gibraltaru czy innej Rumunii to już dostają przyrostu ego, cały kraj się cieszy i myśli, że jesteśmy gotowi wygrać z Niemcami w ich kraju i wtedy, kiedy są w formie :E
Bydlę z pana, panie Red
Awatar użytkownika
Red Liquishert
Łowca

Posty: 418
Dołączenie: 07 Sty 2010, 16:13
Ostatnio był: 16 Gru 2021, 16:32
Miejscowość: Chuj wie, Polska Ź
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Akm 74/2
Kozaki: 167

Re: Co was w...pienia

Postprzez KOSHI w 05 Wrz 2015, 14:39

Każdy ma swoje zdanie. Moje jest takie, po tym, co widzę od wielu lat, że szkoda oglądać te komedie. Piłka polska to była kiedyś. Teraz to się tylko na chęciach kończy. Zarówno w reprezentacji jak i w pucharach. Niestety mentalność polskich kibiców jest taka, że jak im się coś uda to wielkie nadzieje, podnieta, a potem jeb i taki ch*j i wieszanie psów.
Image

Za ten post KOSHI otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive Tajemniczy.
Awatar użytkownika
KOSHI
Opowiadacz

Posty: 1324
Dołączenie: 16 Paź 2010, 13:13
Ostatnio był: 15 Kwi 2023, 20:25
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 649

Re: Co was w...pienia

Postprzez Tormentor w 05 Wrz 2015, 15:00

Nie ma co pie*dolić bo akurat wczoraj zagraliśmy całkiem nieźle jak na poziom, który prezentują polscy kopacze. Lewandowski, Krychowiak i Błaszczu to klasowi zawodnicy, ale co z tego skoro pozostali to jakieś nie wiadome. Wczoraj mogliśmy ten mecz zremisować bo były ku temu okazje i sytuacje strzeleckie nie były dziełem przypadku, a z akcji co jest całkiem niezłym prognostykiem na dalsze spotkania. Porażka z Niemcami nie powinna być powodem do wstydu, bo to drużyna, która czwartym garniturem poskładała by większość zespołów typu Polska. W Polsce przede wszystkim leży i kwiczy system szkolenia, podejścia indywidualnego do zawodników, sztab medyczny, mentalność oraz podejście niektórych zawodników(łatwo to poznać po młodych piłkarzach, którym uderza sodówa bo zagrali parę meczy i już mają Audi no i w klubie można się zabawić. Najlepsi się przebiją i bardzo fajnie, że taki Lewy sobie biega, potencjał jest, ale piłka to sport drużynowy, jak jeden trybik zawali to reszta też może. Uważam też, że potrzeba stabilizacji, nie zwalniać ciągle tych trenerów, Nawałka póki co się sprawdza i niech tak będzie. Co nowy trener to nowe twarze, a co z tego jak wymieniane są co pół roku bo dany zawodnik to pupilek kogoś tam. Wystarczy nam punkcik przy dobrych lotach i awansujemy.
Image
Awatar użytkownika
Tormentor
C O N T R I B U T O R

Posty: 1029
Dołączenie: 15 Lis 2010, 21:42
Ostatnio była: 18 Cze 2023, 17:27
Miejscowość: Yantar
Ulubiona broń: --
Kozaki: 289

Re: Co was w...pienia

Postprzez Jakubiak w 05 Wrz 2015, 15:50

A właśnie czemu gadamy o piłce? Było minęło czasu się nie cofnie. Niemcy wygrały i tyle był mecz? Był.
Masz wrogów? Bardzo Dobrze. To znaczy, że postawiłeś się w jakiejś sprawie w swoim życiu.
Jakubiak
Stalker

Posty: 61
Dołączenie: 09 Sie 2015, 20:11
Ostatnio był: 11 Wrz 2015, 19:20
Miejscowość: Hogwart
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: FT 200M
Kozaki: 1

Re: Co was w...pienia

Postprzez PRZEMEK ŁOWCA w 05 Wrz 2015, 16:29

Mnie wpienia że moi koledzy z klasy mówią że S.T.A.L.K.E.R. jest niskobudżetowym gównem. W takich momentach żałuje że nie mam na sobie Bułata oraz Sfery, żebym mógł im wytłumaczyć że tak nie jest. Dla mnie S.T.A.L.K.E.R. jest Najwspanialszą grą jaką kiedykolwiek wydano, i naprawdę boli mnie to stwierdzenie. Zwłaszcza że grają w gównianego cs, i wydają kasę tylko dla tego, żeby ich bronie wyglądały jeszcze bardziej obrzydle.
Jesteśmy Szturmowcami. Żyjemy Razem, Walczymy Razem i Umieramy Razem. Swoje życie poświęciliśmy Służbie.
,,Pogadamy później. Podczas emisji dostaję szczękościsku"- Porucznik Podorozny
„Nie ma rozpaczliwych sytuacji. Są tylko zdesperowani ludzie”.- Heinz Guderian
POWIEDZMY SOBIE UCZCIWIE : Podobnego S.T.A.L.K.E.R.A jak te 3 części już nie będzie. Trzeba zdławić w sobie ten ból i przyjąć to do wiadomości, że S.T.A.L.K.E.R. 2 MOŻE NAS ZAWIEŚĆ.
Możesz stracić wiarę w innych, ale nigdy w samego siebie- Optimus Prime
Ci ludzie pustyni miotający meblami kuchennymi to prawdziwe sku*wysyny matki natury. - Opis Burerów.

Za ten post PRZEMEK ŁOWCA otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive Tajemniczy.
Awatar użytkownika
PRZEMEK ŁOWCA
Tropiciel

Posty: 205
Dołączenie: 03 Paź 2014, 20:18
Ostatnio był: 10 Lis 2022, 00:22
Miejscowość: Pralnia Samoobsługowa Prypeć
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Obokan
Kozaki: 32

Re: Co was w...pienia

Postprzez Jakubiak w 05 Wrz 2015, 16:47

3/4 społeczności CS-owej czyli osoby nałogowo grające w CS (tutaj nikogo nie osądzam) nie wiedzą co to jest prawdziwa gra. CS wypala im mózgi i robi z nich zombi :E Jak powiedziałeś wywalają kasę na openingi, z których i tak dropie gónwo. Wbijają rangi i co z tego mają?? Hmm...? No właśnie nic. Szczerze z żadnej gry nie wyciągamy "mądrości" czy na chłopski rozum to... nauki. Jednak są takie, z których coś wyciągamy ale jest ich maało. Niech oni se gadają o tym, że STALKER jest jak to przęknąć... tanim czymś... które... no nie wiem co powiedzieć... Mniejsza o to znudzi im się CS i co dalej? ... Pusto w głowie, pusto w duszy, pusto wszędzie... KLOPS!
Masz wrogów? Bardzo Dobrze. To znaczy, że postawiłeś się w jakiejś sprawie w swoim życiu.
Jakubiak
Stalker

Posty: 61
Dołączenie: 09 Sie 2015, 20:11
Ostatnio był: 11 Wrz 2015, 19:20
Miejscowość: Hogwart
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: FT 200M
Kozaki: 1

Re: Co was w...pienia

Postprzez Gizbarus w 05 Wrz 2015, 16:54

Wiatr mnie dziś wkurzał. Drań wiał cały czas nie dość, że z prędkością jakbym miał zacząć wzlatywać ku górze, to do tego gdzie bym rowerem się nie skierował, wiał mi w mordę :caleb: Północ, południe, wschód, zachód - nieważne, i tak będzie wiał mi prosto w ryja, jakby na złość się uparł :caleb: I weź tu potem kulturalnie przejedź te 20 km...
A czy TY już przeczytałeś i oceniłeś moją twórczość?
"Samotność w Zonie" - nadal kontynuowana.
"Dawno temu w Zonie" - tylko dla weteranów forum.
"Za późno" - czerwona część cyklu "Kolory Zony"
"Akurat o czasie" - biała część cyklu "Kolory Zony"
"Za wcześnie" - niebieska część cyklu "Kolory Zony"
"Pęknięte Zwierciadło" - mini-cykl o Zonie w wersji noir
Awatar użytkownika
Gizbarus
Opowiadacz

Posty: 2895
Dołączenie: 18 Paź 2011, 16:44
Ostatnio był: 07 Cze 2023, 10:07
Miejscowość: Zadupie Mniejsze Wybudowania Kolonia II
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Sniper Rifle SVDm2
Kozaki: 854

Re: Co was w...pienia

Postprzez PRZEMEK ŁOWCA w 05 Wrz 2015, 16:58

Dokładnie przyjacielu(Jakubiak). Jak codziennie słyszę o tym cs, to rzygać mi się chce. Kurna jakieś skiny Mroczne Wody które robią z M4 badziewie, skiny na kałasznikowa, który staję się czerwony... Z tymi zombie się zgadzam, o niczym innym nie mówią tylko ,,ale banie trafiłem, uauauuaua". Czy rzeczywiście większość naszego rocznika woli strzelanie ludziom w łby? Kiedy był u mnie jeden znajomek mało nie zasnął gdy czytał rozmowę z Płk Kowalskim, i tylko się pytał,,Kiedy kogoś zabijemy?'' MASAKRA.
Jesteśmy Szturmowcami. Żyjemy Razem, Walczymy Razem i Umieramy Razem. Swoje życie poświęciliśmy Służbie.
,,Pogadamy później. Podczas emisji dostaję szczękościsku"- Porucznik Podorozny
„Nie ma rozpaczliwych sytuacji. Są tylko zdesperowani ludzie”.- Heinz Guderian
POWIEDZMY SOBIE UCZCIWIE : Podobnego S.T.A.L.K.E.R.A jak te 3 części już nie będzie. Trzeba zdławić w sobie ten ból i przyjąć to do wiadomości, że S.T.A.L.K.E.R. 2 MOŻE NAS ZAWIEŚĆ.
Możesz stracić wiarę w innych, ale nigdy w samego siebie- Optimus Prime
Ci ludzie pustyni miotający meblami kuchennymi to prawdziwe sku*wysyny matki natury. - Opis Burerów.
Awatar użytkownika
PRZEMEK ŁOWCA
Tropiciel

Posty: 205
Dołączenie: 03 Paź 2014, 20:18
Ostatnio był: 10 Lis 2022, 00:22
Miejscowość: Pralnia Samoobsługowa Prypeć
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Obokan
Kozaki: 32

Re: Co was w...pienia

Postprzez Jakubiak w 05 Wrz 2015, 17:14

Żeby nie przesadzić i nie do stać warna. Powiem, że nigdy nie miałem styczności z CS. I widzisz jaki jestem? Nie jaram się heatshotami ani niczym co jest związane z zabijaniem się na wzajem. 60zł na tą grę? Serio? Taniej kupię... no powiedzmy... doładowanie niż mam wywalać kasę na takową grę. Osoby jakie spotkałem to CS!! CS!! Jpdl mam golda!!! No i tyle w temacie.
Masz wrogów? Bardzo Dobrze. To znaczy, że postawiłeś się w jakiejś sprawie w swoim życiu.
Jakubiak
Stalker

Posty: 61
Dołączenie: 09 Sie 2015, 20:11
Ostatnio był: 11 Wrz 2015, 19:20
Miejscowość: Hogwart
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: FT 200M
Kozaki: 1

PoprzedniaNastępna

Powróć do Prawie o wszystkim

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości