Co was w...pienia

...a raczej wszystko o wszystkim. Debaty na dowolne tematy.

Re: Co was w...pienia

Postprzez Pangia w 05 Wrz 2015, 17:14

Mnie w tym meczu najbardziej wk♥rwiał komentarz Borka. Lewandowski strzelił z 15 metrów prosto w Neuera, a ten wydziera pałę, że kapitalna interwencja niemieckiego bramkarza. K♥rwa sam bym taki strzał obronił, nawet w Fifie 07 jest lepszy komentarz.
Proszę państwa, sto pięćdziesiąt kilometrów na godzinę w ciągu kilku sekund, wspaniały wynik. Gdyby w ten sposób można było wypie*dolić z polskiej polityki tych wszystkich śmieci z Okrągłego Stołu, Leszka Millera, byłoby… cudownie i każdemu bym ku*wa kupił po takim Ferrari, byleby w piz*u pojechali tym PROSTO do swojego ukochanego… Izraela. SYJONIŚCI Europy, jedźcie do siebie! Pozdrawiam, Zbigniew Stonoga. Nie jestem antysemitą!
Awatar użytkownika
Pangia
Monolit

Posty: 4280
Dołączenie: 27 Maj 2012, 10:49
Ostatnio był: 28 Lis 2017, 19:49
Miejscowość: Kukle Karakańskie
Ulubiona broń: TOZ34
Kozaki: 854

Reklamy Google

Re: Co was w...pienia

Postprzez Jakubiak w 05 Wrz 2015, 17:51

Czy to była znakomita interwencja? Nie powiedział bym tak. On nie umie bronić. Lewandowski z główki do bramki i to w polu karnym. Znakomity strzał, ale komentarze by se schowali bo tu nie pasują. Tylko szkoda, że jeden trafiony strzał.
Masz wrogów? Bardzo Dobrze. To znaczy, że postawiłeś się w jakiejś sprawie w swoim życiu.
Jakubiak
Stalker

Posty: 61
Dołączenie: 09 Sie 2015, 20:11
Ostatnio był: 11 Wrz 2015, 19:20
Miejscowość: Hogwart
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: FT 200M
Kozaki: 1

Re: Co was w...pienia

Postprzez Tormentor w 06 Wrz 2015, 15:33

Nuer popisał się refleksem, strzał Lewego był dobry bo był silny i leciał w bramkę. Jeśli ktoś uważa, że interwencja była ujowa to krótko mówiąc słabo ogarnia futbol.
Image
Awatar użytkownika
Tormentor
C O N T R I B U T O R

Posty: 1029
Dołączenie: 15 Lis 2010, 21:42
Ostatnio była: 18 Cze 2023, 17:27
Miejscowość: Yantar
Ulubiona broń: --
Kozaki: 289

Re: Co was w...pienia

Postprzez Jakubiak w 06 Wrz 2015, 15:42

Szczerze mówiąc słabo go ogarniam. Gram bo gram ale nie znam się na nim. Nie będzie mi w niczym potrzebny więc... nie interesuję się futbolem.
Masz wrogów? Bardzo Dobrze. To znaczy, że postawiłeś się w jakiejś sprawie w swoim życiu.
Jakubiak
Stalker

Posty: 61
Dołączenie: 09 Sie 2015, 20:11
Ostatnio był: 11 Wrz 2015, 19:20
Miejscowość: Hogwart
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: FT 200M
Kozaki: 1

Re: Co was w...pienia

Postprzez Pangia w 06 Wrz 2015, 15:50

Tormentor napisał(a):Nuer popisał się refleksem, strzał Lewego był dobry bo był silny i leciał w bramkę. Jeśli ktoś uważa, że interwencja była ujowa to krótko mówiąc słabo ogarnia futbol.

Ja bym to obronił.
Proszę państwa, sto pięćdziesiąt kilometrów na godzinę w ciągu kilku sekund, wspaniały wynik. Gdyby w ten sposób można było wypie*dolić z polskiej polityki tych wszystkich śmieci z Okrągłego Stołu, Leszka Millera, byłoby… cudownie i każdemu bym ku*wa kupił po takim Ferrari, byleby w piz*u pojechali tym PROSTO do swojego ukochanego… Izraela. SYJONIŚCI Europy, jedźcie do siebie! Pozdrawiam, Zbigniew Stonoga. Nie jestem antysemitą!
Awatar użytkownika
Pangia
Monolit

Posty: 4280
Dołączenie: 27 Maj 2012, 10:49
Ostatnio był: 28 Lis 2017, 19:49
Miejscowość: Kukle Karakańskie
Ulubiona broń: TOZ34
Kozaki: 854

Re: Co was w...pienia

Postprzez Jakubiak w 06 Wrz 2015, 16:06

@ Pangia Mniemam iż byś obronił takowy strzał z główki w polu karnym i to przy 8 piłkarzach?
Masz wrogów? Bardzo Dobrze. To znaczy, że postawiłeś się w jakiejś sprawie w swoim życiu.
Jakubiak
Stalker

Posty: 61
Dołączenie: 09 Sie 2015, 20:11
Ostatnio był: 11 Wrz 2015, 19:20
Miejscowość: Hogwart
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: FT 200M
Kozaki: 1

Re: Co was w...pienia

Postprzez Gizbarus w 06 Wrz 2015, 16:47

Nie, Pangia idealnie nadaje się do zastawienia murem całej bramki...:suchar: :suchar: :suchar:
A czy TY już przeczytałeś i oceniłeś moją twórczość?
"Samotność w Zonie" - nadal kontynuowana.
"Dawno temu w Zonie" - tylko dla weteranów forum.
"Za późno" - czerwona część cyklu "Kolory Zony"
"Akurat o czasie" - biała część cyklu "Kolory Zony"
"Za wcześnie" - niebieska część cyklu "Kolory Zony"
"Pęknięte Zwierciadło" - mini-cykl o Zonie w wersji noir
Awatar użytkownika
Gizbarus
Opowiadacz

Posty: 2895
Dołączenie: 18 Paź 2011, 16:44
Ostatnio był: 07 Cze 2023, 10:07
Miejscowość: Zadupie Mniejsze Wybudowania Kolonia II
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Sniper Rifle SVDm2
Kozaki: 854

Re: Co was w...pienia

Postprzez Pangia w 06 Wrz 2015, 17:30

Jakubiak napisał(a):@ Pangia Mniemam iż byś obronił takowy strzał z główki w polu karnym i to przy 8 piłkarzach?

Ale ja mówiłem o tym strzale z 15 metrów nogą, co poszedł prosto w Neuera. Wystarczył minimalny ruch ręki, w zasadzie instynktowny i nawet Tomaszewski by to dzisiaj wybił. A Borek, że jaka to nie była zaje*ista interwencja. :facepalm:
Gizbarus napisał(a):Nie, Pangia idealnie nadaje się do zastawienia murem całej bramki...:suchar: :suchar: :suchar:

192cm/83kg.
Proszę państwa, sto pięćdziesiąt kilometrów na godzinę w ciągu kilku sekund, wspaniały wynik. Gdyby w ten sposób można było wypie*dolić z polskiej polityki tych wszystkich śmieci z Okrągłego Stołu, Leszka Millera, byłoby… cudownie i każdemu bym ku*wa kupił po takim Ferrari, byleby w piz*u pojechali tym PROSTO do swojego ukochanego… Izraela. SYJONIŚCI Europy, jedźcie do siebie! Pozdrawiam, Zbigniew Stonoga. Nie jestem antysemitą!
Awatar użytkownika
Pangia
Monolit

Posty: 4280
Dołączenie: 27 Maj 2012, 10:49
Ostatnio był: 28 Lis 2017, 19:49
Miejscowość: Kukle Karakańskie
Ulubiona broń: TOZ34
Kozaki: 854

Re: Co was w...pienia

Postprzez Jakubiak w 06 Wrz 2015, 17:52

Czyli mamy tu zawodowego bramkarza.
Masz wrogów? Bardzo Dobrze. To znaczy, że postawiłeś się w jakiejś sprawie w swoim życiu.
Jakubiak
Stalker

Posty: 61
Dołączenie: 09 Sie 2015, 20:11
Ostatnio był: 11 Wrz 2015, 19:20
Miejscowość: Hogwart
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: FT 200M
Kozaki: 1

Re: Co was w...pienia

Postprzez Józio w 06 Wrz 2015, 18:39

Wkurza, a nawet wkur*ia mnie to, że mam zasrany katar.
JESTEM PEDAŁEM
Awatar użytkownika
Józio
Tropiciel

Posty: 334
Dołączenie: 30 Lis 2014, 15:04
Ostatnio była: 23 Lut 2024, 23:56
Miejscowość: Moje hobby: obciąganie kutasów
Frakcja: Wojskowi Stalkerzy
Ulubiona broń: SVUmk2
Kozaki: 105

Re: Co was w...pienia

Postprzez Jakubiak w 06 Wrz 2015, 18:59

Polska-Gibraltar... może wygrają oby... a to dopiero jutro to jeszcze kupa czasu może się wszystko pozmieniać...
A wkurza mnie ilość uchodźców... matko tysiącami się schodzą... w całej europie już ich pełno. Ale nie wynośmy pochopnych wniosków to tylko kilka/kilka tysięcy/kilkaset tysięcy uchodźców więc nie aż tak dużo... nie wcale...
Masz wrogów? Bardzo Dobrze. To znaczy, że postawiłeś się w jakiejś sprawie w swoim życiu.
Jakubiak
Stalker

Posty: 61
Dołączenie: 09 Sie 2015, 20:11
Ostatnio był: 11 Wrz 2015, 19:20
Miejscowość: Hogwart
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: FT 200M
Kozaki: 1

Re: Co was w...pienia

Postprzez Wiewi0r w 06 Wrz 2015, 22:17

Mój stary telefon się sfochał - nie chce czytać innych kart, poza moją. Sprawdzałem kartę brata i mamy, "brak karty". Nie wiem z czego to może wynikać. (Typ karty? Jeszcze kilka miesięcy temu nie miał problemów, choć moja stara SIMka miała rysunek IDEA POP :gimbynieznają:) Co prawda jest zrootwany, z simlockiem (chyba, ale nie ma znaczenia, karty z tej samej sieci), Android normalny, żaden personalizowany build. :(

I jeszcze wpieniają mnie tacy, co pieprzą bez sensu. Chyba, że to ja gadam głupoty, bo wtedy jest spoko. :suchar:
Things are going to get unimaginably worse, and they are never, ever, going to get better.
- K.V.
Za Wilkiem nawet w ogień skoczę.
Попутного ветра!
Awatar użytkownika
Wiewi0r
Przewodnik

Posty: 965
Dołączenie: 27 Maj 2013, 22:33
Ostatnio był: 24 Sty 2018, 17:29
Miejscowość: Warszawa/Częstochowa
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Sniper TRs 301
Kozaki: 164

PoprzedniaNastępna

Powróć do Prawie o wszystkim

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: svt07 oraz 2 gości