Policja, smerfiki nasze kochane... :D

...a raczej wszystko o wszystkim. Debaty na dowolne tematy.

Postprzez limak122 w 14 Cze 2006, 20:52

Ne bic, nie pluc ,nie dawac bana :D Zostane policjantem, poniewaz to chyba najlepsza robota do jakiejs sie nadaje i starszy jest psem :D Znam pól komisariatu wiec bedzie mi latwiej :D
Awatar użytkownika
limak122
Łowca

Posty: 461
Dołączenie: 05 Lis 2005, 19:49
Ostatnio był: 04 Lis 2014, 14:28
Miejscowość: City17
Kozaki: 1

Reklamy Google

Postprzez ST4LK3R w 14 Cze 2006, 21:11

limak122 napisał(a):Ne bic, nie pluc ,nie dawac bana :D Zostane policjantem, poniewaz to chyba najlepsza robota do jakiejs sie nadaje i starszy jest psem :D Znam pól komisariatu wiec bedzie mi latwiej :D


Jak zdasz te wszystkie egzaminy...A zdaje je z 10% tych, którzy do nich podchodza...
AMD FX-8350 @4500 | Gigabyte GA-970A-UD3 | 2x 4GB DDR3 1600 Kingston | Gigabyte GF 660 OC | OCZ Vertex 4 SSD | OCZ ModXStream Pro 600W | Iiyama E2407HDS | Windows 7 Pro.

Canon EOS 550D | LG 4X HD | Fiat Stilo 2007 MultiJet 150 KM.
Awatar użytkownika
ST4LK3R
Retired

Posty: 1309
Dołączenie: 28 Lip 2005, 15:35
Ostatnio był: 17 Sty 2024, 12:18
Miejscowość: Katowice
Frakcja: Wojskowi Stalkerzy
Kozaki: 9

Postprzez katexin w 14 Cze 2006, 21:27

Malo psów na swiecie? .... :roll:
Ktos jeszcze chce byc psem? :?
Swiat schodzi na psy! :shock:
Ale czy ktos lubi jak takie psy wesza? :x
katexin
Stalker

Posty: 107
Dołączenie: 06 Cze 2006, 17:02
Ostatnio był: 02 Wrz 2008, 18:40
Miejscowość: Stb Wroclaw
Kozaki: 0

Postprzez limak122 w 14 Cze 2006, 21:37

S.T.4.L.K.3.R. napisał(a):
limak122 napisał(a):Ne bic, nie pluc ,nie dawac bana :D Zostane policjantem, poniewaz to chyba najlepsza robota do jakiejs sie nadaje i starszy jest psem :D Znam pól komisariatu wiec bedzie mi latwiej :D


Jak zdasz te wszystkie egzaminy...A zdaje je z 10% tych, którzy do nich podchodza...


CZyli mam 10 % szans :D to juz cos :D Innego pomyslu na zycie nie mam...
Awatar użytkownika
limak122
Łowca

Posty: 461
Dołączenie: 05 Lis 2005, 19:49
Ostatnio był: 04 Lis 2014, 14:28
Miejscowość: City17
Kozaki: 1

Postprzez Organic Shadow w 14 Cze 2006, 23:03

katexin napisał(a):Malo psów na swiecie? .... :roll:
Ktos jeszcze chce byc psem? :?
Swiat schodzi na psy! :shock:
Ale czy ktos lubi jak takie psy wesza? :x


Oooo, widze, ze kolezanka zna bardzo dobrze realia betonowego swiata i zwiazanej z nim pracy krawezników tudziez innych piesków. Bardzo dojrzala wypowiedz z twojej strony, nie ma co. A co ci takiego policja zrobila? Ile ty masz lat, zeby takie wnioski wyciagac? Fakt, w Polsce jest najczesciej tak, ze jak sa potrzebni to ich nie ma, ale bez nich byloby jeszcze gorzej. Apel do wszystkich tych, którzy uwazaja sie za prawdziwych kozaków i opluwaja/obrazaja policje [CHWDP, w hardcore'owej wersji HWDP, itd. ] - nie wzywajcie na pomoc policji gdy ktos was zaatakuje/cos sie wam stanie. W koncu to tylko k*rwy i zlodzieje, a wy ich naprawde nienawidzicie, wiec jak to tak mozna pózniej prosic ich o pomoc? Czyzby hipokryzja?
Awatar użytkownika
Organic Shadow
Tropiciel

Posty: 389
Dołączenie: 29 Lip 2005, 12:49
Ostatnio był: 07 Mar 2007, 23:15
Kozaki: 0

Postprzez Boras w 14 Cze 2006, 23:12

A tu sie natomieat z toba zgodze cieniu, nic dodac nic ujac, hipokryci jada po policji jak bo skate parku a jak sa potrzebni to sie dziwia ze ich nie ma

Brak szacunku rodzi brak szacunku z 2 strony, agresja agresje
i tyle
Core duo 1,86 stoj±ce na asusie p5w dh deluxe
2 giga ramu g.skill'a na 800
i moje dziecko ukochane radeon x1900xtx
cieszy mnie to niezmiernie
Awatar użytkownika
Boras
Tropiciel

Posty: 286
Dołączenie: 21 Mar 2006, 14:42
Ostatnio był: 03 Sty 2016, 16:07
Miejscowość: Sie biara dzieci?
Kozaki: 3

Postprzez ST4LK3R w 15 Cze 2006, 08:30

Organic Shadow napisał(a):Oooo, widze, ze kolezanka zna bardzo dobrze realia betonowego swiata i zwiazanej z nim pracy krawezników tudziez innych piesków. Bardzo dojrzala wypowiedz z twojej strony, nie ma co. A co ci takiego policja zrobila? Ile ty masz lat, zeby takie wnioski wyciagac? Fakt, w Polsce jest najczesciej tak, ze jak sa potrzebni to ich nie ma, ale bez nich byloby jeszcze gorzej. Apel do wszystkich tych, którzy uwazaja sie za prawdziwych kozaków i opluwaja/obrazaja policje [CHWDP, w hardcore'owej wersji HWDP, itd. ] - nie wzywajcie na pomoc policji gdy ktos was zaatakuje/cos sie wam stanie. W koncu to tylko k*rwy i zlodzieje, a wy ich naprawde nienawidzicie, wiec jak to tak mozna pózniej prosic ich o pomoc? Czyzby hipokryzja?


Popieram Cie, jak najbardziej! Policja jest potrzebna i osobiscie nic do nich nie mam. Wszelkie przeklenstwa, CHWDP, piosenki o policjantach, agresja kiboli w starciu z nimi to jakas chora propaganda. A pózniej takie dziecko w gimnazjum nauczy sie, ze policja jest zla, kradnie, bije i zamyka bez powodu

katexin napisał(a):Ale czy ktos lubi jak takie psy wesza? :x

Ja lubie, moze jestem INNY? Jestem realista - bez policji nie czulbym sie juz wcale bezpiecznie ( choc teraz tez mam zastrzezenia :D )

Popieram limaka, jesli chce zostac policjantem, bo w naszym kraju to wyjatkowo niewdzieczna robota i choc jest wielu naprawde dobrych glin, to wszyscy Ci, którzy maja z nimi zatargi, bo ograniczaja im pole do popisu, wymyslaja jakies teorie i niszcza cala dume z bycia STRÓZEM PRAWA...


| Temat: Egzaminy Gimnazjalne |

Not anymore... :D - DTH

| Image |
AMD FX-8350 @4500 | Gigabyte GA-970A-UD3 | 2x 4GB DDR3 1600 Kingston | Gigabyte GF 660 OC | OCZ Vertex 4 SSD | OCZ ModXStream Pro 600W | Iiyama E2407HDS | Windows 7 Pro.

Canon EOS 550D | LG 4X HD | Fiat Stilo 2007 MultiJet 150 KM.
Awatar użytkownika
ST4LK3R
Retired

Posty: 1309
Dołączenie: 28 Lip 2005, 15:35
Ostatnio był: 17 Sty 2024, 12:18
Miejscowość: Katowice
Frakcja: Wojskowi Stalkerzy
Kozaki: 9

Postprzez ThreeZ w 15 Cze 2006, 09:31

katexin napisał(a):Ale czy ktos lubi jak takie psy wesza? :x


Jak dla mnie policjanci sa... Zabawni i bardzo sympatyczni! :D Ostatnio mialem taka przygode ze z moja mafia poszlismy pic w teren zielony. Najpierw przyczailismy "gliniarzy" w parku, wiec poszlismy dalej, do miejsca zwanego w Rybcu "Gliniokiem" (duzy teren, duzo drzewek, ogólnie zielonego talatajstwa prawie w centrum miasta). Kumpela wlasnie konczyla piwo gdy na glinioku zjawili sie panowie policjanci. No to kumpela myk duszkiem piwo do konca i wyrzucila puszke w krzaki. Wtedy podeszlo tych trzech panów, jeden z nich przedstawil sie ladnie, pokazal odznake i na dzien dobry powiedzial kumpeli ze dostaje mandat 250 zl. za zasmiecanie. :) Zrobila taka mine, ze policjant kazal jej sprzatnac ta puszke i schowac do plecaka, przy czym stwierdzil ze "Zaoszczedzila pani wlasnie 250 zl.". Simpatiko. ;D No i zaczeli nas przetrzepywac. Ja mialem breche niesamowita. Opróznic kieszenie, pokazac zawartosc portfela i wlaczyc i wylaczyc telefon. Bawilo mnie to setnie (sama swiadomosc ze nic mi zrobic nie moga, bo czysciutki jestem :D). Pózniej doszedl starszy aspirant B***** (nazwisko ma fajne, ale go nie podaje). Skad znam faceta? Czesto bywal u nas w szkole jak jeszcze chodzilem do gimnazjum. Jest to bowiem pan który zajmuje sie sprawami nieletnich. I teraz najlepszy zonk! Podchodzi i sie pyta: "A co tu mlodziez pije? Komandosy jakies?", na co drugi policjant odpowiedzial mu (UWAGA!): "Nie, oni tu nic nie pili, to porzadna mlodziez.". Zapytali sie jeszcze czemu siedzimy tu a nie w jakims barze. Bajerek ze tam zadymione, nam to przeszkadza bo my nie palimy (w 50% prawda :D).Jeszcze gadka - szmatka, bo ja ich zaczalem wypytywac po kiego grzyba mialem telefon wylaczyc itp. W zasadzie koniec. Stwierdzili tylko na odchodnym ze "Nic nam nie przeszkadza ze tu siedzicie, albo nawet pijecie, tylko pózniej posprzatajcie po sobie, bo tu starsi ludzie chodza.". Farewell, nie ma ich. :D


I niech mi ktos powie ze policja jest zla, tylko szkodzi ludziom i nigdy jej nie ma tam gdzie trzeba! :D Smerfy sa fajne! :P
Awatar użytkownika
ThreeZ
Tropiciel

Posty: 315
Dołączenie: 07 Maj 2005, 15:21
Ostatnio był: 02 Sie 2014, 15:01
Miejscowość: Rybnik
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Gauss Gun
Kozaki: 2

Postprzez katexin w 15 Cze 2006, 13:41

No to po kiego grzyba kazali wlaczyc i wylaczyc telefon? :roll:

Click here:
http://www.zemstynadejdzieczas.boo.pl/
http://ibb.webpark.pl/hwdp.htm
katexin
Stalker

Posty: 107
Dołączenie: 06 Cze 2006, 17:02
Ostatnio był: 02 Wrz 2008, 18:40
Miejscowość: Stb Wroclaw
Kozaki: 0

Postprzez ThaiWarrior w 15 Cze 2006, 13:57

katexin, wszedzie sa zarne owce. W Lodzi ludzie z pogotwia ratunkwego zajmowali sie handlowaniem "skorami", W moim powiecie, byl glinairz ktory wymuszal kozysci majatkowe w zamian za anulowanie mandatow, w szkole zdarzaja sie bezduszni profesorowie , nauczyciele. Taki jest swiat i nic tego nie zmieni. Jakby nei bylo policji to kazdy moglby cie bezkarnie napasc piec razy w ciagu dnia i zgwlacic,okrasc, zabic.Zeby kogos nie lubiec albo nienawidzec to rzeba meic powody.Co takiego zlego zrbili Ci stroze prawa?? Czy to , ze nei lubiwz policji i naywasz ich psami jest spowodawne tylko tym , ze na podowrku kumple i kumpele krzycza cHWDP?? A wiesz czemu kazali mu zrestartowac kome?? Chocby dlatego aby sprawdzic czy nei jest kradziona.
Image
Awatar użytkownika
ThaiWarrior
Retired

Posty: 571
Dołączenie: 26 Lut 2006, 18:44
Ostatnio był: 11 Gru 2017, 22:00
Miejscowość: Zgorzelec/Żagań
Kozaki: 37

Postprzez katexin w 15 Cze 2006, 14:01

Ale po co policjanci-stróze prawa-lamia prawo? Jakos mam z policja nieciekawe doswiadczenia. I nic nie zmieni moojego zdania. :evil:
katexin
Stalker

Posty: 107
Dołączenie: 06 Cze 2006, 17:02
Ostatnio był: 02 Wrz 2008, 18:40
Miejscowość: Stb Wroclaw
Kozaki: 0

Postprzez ThaiWarrior w 15 Cze 2006, 14:06

czy tym powodem bylo spiasnei za zaklucanie ciszy nocnej, glosnie darcie sie wieczorem pod oknami soasiadow( ktorys z nich mogl wezwac policje , a ta ma obowiazek zainterweniwac)czy za to, ze jestes nieletnia( nie wiem ile masz lat, to tylko przyklad jest) i pilas sobie w miejscu publiczny i traf chcial ze spotkal cie patrol??
Image
Awatar użytkownika
ThaiWarrior
Retired

Posty: 571
Dołączenie: 26 Lut 2006, 18:44
Ostatnio był: 11 Gru 2017, 22:00
Miejscowość: Zgorzelec/Żagań
Kozaki: 37

Następna

Powróć do Prawie o wszystkim

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: svt48 oraz 6 gości