Wychowanie patriotyczne

...a raczej wszystko o wszystkim. Debaty na dowolne tematy.

Wychowanie Patriotyczne?

Owszemik
18
29%
Nieeee
20
32%
Dobre Wychowanie
17
27%
Rasta ==='
8
13%
 
Razem głosów : 63

Wychowanie patriotyczne

Postprzez klawisz w 17 Cze 2006, 09:24

Czyli to, o czym tak grzmia media...

Patrzac na to, co dzieje sie w szkolach, pomysl nie jest zly, ale bardziej przydalo by sie cos w rodzaju dobrego wychowania, a niekoniecznie patriotycznego (chociaz to tez bardzo wazne). Lekcje takiego "dobrego wychowania" mozna by przeciez wprowadzic zastepujac niepotrzebne, bezsensowne PO.

Czekam na Wasze opinie. Mam nadzieje, ze nikt z Was nie bierze udzialu w tych idiotycznych manifach, które chca legalizacji miekich narkotyków w szkolach, bo to tak naprawde tacy ludzie boja sie dostac w dupe i stac sie porzadnym obywatelem.
Awatar użytkownika
klawisz
Retired

Posty: 684
Dołączenie: 16 Lis 2004, 14:27
Ostatnio był: 05 Mar 2024, 18:38
Miejscowość: Sopot
Kozaki: 87

Reklamy Google

Postprzez Boras w 17 Cze 2006, 09:51

opiszcie prosze jak mozecie o co z tym chodzi, jaki mialby byc program takiego wychowania, niestety jestem odciety od mediow (obiektywnie albo lewicowo prosze :D )??

BTW ja jestem za legalizacja :D Jak ktos mi poda tylko 1 SENSOWNY argument przeciwko bede wdzieczny(i bede staral sie w miare ustosunkowac, ale to dopiero popoludniu bo ide spac po pracy :D )
Argumenty za :
1) Kto chce i tak sprobuje wiec czemu by panstwo nie mialo zarabiac (a z zarobionych pieniazkow leczyc uzaleznionych)
2) Jak wszyscy wiemy zakazany owoc kusi, jestem pewien ze to ze nie jest zakazany, dawalo by wieksza katrole
3) Panowi "dilerzy" stracili by prace, i najwieksze menty musialy by sie wziac do pracy



EDIT:
Klawisz nie chce sie czepiac i nie chce wszczynac nastepnej kluyni, ale za bardzo narzucasz innym swoja opinie, czesc ludzi biaracych udzial w tych "idiotycznych manifach" jest tam dlatego ze chce pokazac ze maja wlasne zdanie, odmienne niz rodzice, spoleczenstwo, i to zdanie nie jest idiotyczne, kazdy ma prawo do manifestacji, i mysle ze kazdy ma prawo do odrobiny szacunku ze strony innych :D peace man
Core duo 1,86 stoj±ce na asusie p5w dh deluxe
2 giga ramu g.skill'a na 800
i moje dziecko ukochane radeon x1900xtx
cieszy mnie to niezmiernie
Awatar użytkownika
Boras
Tropiciel

Posty: 286
Dołączenie: 21 Mar 2006, 14:42
Ostatnio był: 03 Sty 2016, 16:07
Miejscowość: Sie biara dzieci?
Kozaki: 3

Postprzez ST4LK3R w 17 Cze 2006, 10:05

Giertych i pomysl z wychowaniem patriotycznym... Dobrze, ze mnie takie cos nie obejmie :D Antysemita, rasista, homofob i ksenofob chce uzdrowic polska mlodziez i zaszczepic w nich patriotyzm??? Roman, debilu (to nie jest obrazliwe) jeden - zacznij zmiany od siebie - zrób sobie zdjecie...zdjecie ze stanowiska ministra edukacji...
AMD FX-8350 @4500 | Gigabyte GA-970A-UD3 | 2x 4GB DDR3 1600 Kingston | Gigabyte GF 660 OC | OCZ Vertex 4 SSD | OCZ ModXStream Pro 600W | Iiyama E2407HDS | Windows 7 Pro.

Canon EOS 550D | LG 4X HD | Fiat Stilo 2007 MultiJet 150 KM.
Awatar użytkownika
ST4LK3R
Retired

Posty: 1309
Dołączenie: 28 Lip 2005, 15:35
Ostatnio był: 17 Sty 2024, 12:18
Miejscowość: Katowice
Frakcja: Wojskowi Stalkerzy
Kozaki: 9

Postprzez Boras w 17 Cze 2006, 10:20

No dobra, nie chodzi mi o to kto chce wprowadzic, ale CO. Czy znasz jakis program, jak miala by wygladac nauka??
No bo jak mozna zaszczepic patriotyzm, dobre wychowanie, czy kulturalnosc??
Core duo 1,86 stoj±ce na asusie p5w dh deluxe
2 giga ramu g.skill'a na 800
i moje dziecko ukochane radeon x1900xtx
cieszy mnie to niezmiernie
Awatar użytkownika
Boras
Tropiciel

Posty: 286
Dołączenie: 21 Mar 2006, 14:42
Ostatnio był: 03 Sty 2016, 16:07
Miejscowość: Sie biara dzieci?
Kozaki: 3

Re: Wychowanie patriotyczne

Postprzez ThreeZ w 17 Cze 2006, 10:42

klawisz napisał(a):Czekam na Wasze opinie. Mam nadzieje, ze nikt z Was nie bierze udzialu w tych idiotycznych manifach, które chca legalizacji miekich narkotyków w szkolach, bo to tak naprawde tacy ludzie boja sie dostac w dupe i stac sie porzadnym obywatelem.


Popieram klawisza w calej rozciaglosci tego lepkiego jak gówno tematu... ;> To co Ci idioci odwalili w Warszawie przechodzi ludzkie pojecie. Wogóle nie mam pojecia na cholere byla ta demonstracja. Chyba tylko po to zeby urwac sie ze szkoly. :| Jeszcze do tego dochodza glupie zachowania... Najbardziej rozwalil / wkurzyl mnie koles, który pakowany do policyjnej suki krzyczal (pewnie pod publike, slawny bedzie, taaaaaa... :[ ) "Oto prosze panstwa polska demokracja". Naprawde brak mi slów. Inteligenca tych ludzi, a juz nie mówie o wiedzy ogranicza sie do bzdur z "Faktu" i "Super Expressu" i durnych filmów serwowanych w TV. Jak tak dalej pójdzie to na nastepna taka demonstracje (chociaz raczej takowej nie bedzie, bo juz prawie wakacje) zmontujemy z Pabciem granaty.

Idiotyczny pomysl legalizacji narkotyków pozostawiam bez komentarza... :|


Co do "wychowania patriotycznego", to nie jestem ani za, ani przeciw. Jezeli na tych zajeciach wpajane beda mlodziezy szowinistyczne zachowania, do tego robiac z ludzi ksenofobów wobec zydów, gejów, itp. itd. to niech lepiej Giertych uwaza z kim do windy wchodzi. :[ Jezli bedzie to na zasadzie - "A teraz dzieci poznacie chwalebne momenty z naszej historii, dowiecie sie wiecej o hymnie polski, a takze poznacie etymologie niektórych slów w jezyku polskim." to nie mam absolutnie nic przeciwko, bo jest to potrzebne.
Awatar użytkownika
ThreeZ
Tropiciel

Posty: 315
Dołączenie: 07 Maj 2005, 15:21
Ostatnio był: 02 Sie 2014, 15:01
Miejscowość: Rybnik
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Gauss Gun
Kozaki: 2

Postprzez katexin w 17 Cze 2006, 11:05

Niee... A W.O.S. (wiedza o spoleczenstwie) juz nie wystarcza? :roll:
katexin
Stalker

Posty: 107
Dołączenie: 06 Cze 2006, 17:02
Ostatnio był: 02 Wrz 2008, 18:40
Miejscowość: Stb Wroclaw
Kozaki: 0

Postprzez Organic Shadow w 17 Cze 2006, 11:12

klawisz - masz przestarzale informacje ;) Kilka dni temu czytalem, ze takiego przedmiotu jak "wychowanie patriotyczne" nie bedzie, za to lekcja historii bedzie se dzielila na historie polski [tutaj bedzie realizowany program w.p.] i historie powszechna + w.o.k. [wiedza o kulturze]. Pomysl dla mnie dobry, jezeli bylby odpowiednio zrealizowany, czyli bez narzucania i wmawiania kazdemu uczniowi, ze katolicyzm to jedyna droga do zbawienia.....

Manifestacja to czysta glupota, której jedynym celem bylo urwac sie z lekcji [sadzac po wieku wielu demonstrantów to czesc z nich zapewne nie wiedziala przeciw czemu protestuja, a robili to tylko dlatego, zebyc zablysnac w otoczeniu...]. Póki co wszyscy klna na Giertycha, a on jeszcze nic kontrowersyjnego nie wprowadzil, a to ze obiecuje, to standard, w koncu to polityka.

Za legalizacja na pewno nie byle, nie jestem i nie bede. Dlaczego, to mi sie nie chce tlumaczyc ;)
Awatar użytkownika
Organic Shadow
Tropiciel

Posty: 389
Dołączenie: 29 Lip 2005, 12:49
Ostatnio był: 07 Mar 2007, 23:15
Kozaki: 0

Postprzez xionc w 17 Cze 2006, 13:19

W sumie mnie to juz nie dotyczy ale co tam, wypowiem sie.
Martwi mnie ze na tych lekcjach historii polski moze byc dokonywana manipulacja i przedstawiany jedyny punkt widzenia konkretnej opcji, np lpr
Bo jak wiadomo oceny takich wydarzen jak powstanie warszawskie czy stan wojenny sa diametralnie inne. Jaki punkt widzenia moze zaserwowac program Romana? Kompletnie bzdurny i przeklamany imo. Czyli powrot komuny sie szykuje jesli chodzi o interpretacje historii.
WOS ma zostac zlikwidowany( tak tak po co matoly maja sie orientowac w mechanizmach demokratycznych, latwiej sie rzadzi ciemna masa ktora nie wie jakie prawa jej przysluguja) Ja bym wolal zeby zamiast tak rozpamietywac i koncentrowac sie na tej nieszczesnej zmanipulowanej historii poszerzyc zwiekszyc ilosc godzin wosu i rozbudowac program tego przedmiotu.
I pewnie znowu zostanie po staremu czyli 2 godziny religii i 1 godzina dajmy na to geografii :twisted:
Klawisz nie uwazam zeby PO bylo bezsensowne gdzie sie nauczysz udzielac pierwszej pomocy? na religii?
W ogole Roman na tym stanowisku co jest kompletna nieporozumienie, bzdura i nonsens. Przeciez ten facet nie ma pojecia o pracy w tym resorcie a jego kolega partyjny nawoluje do przemocy wobec innych. No ale coz handelek stolkami und populizm i socjalizm staly sie faktem w kraju. Jeszcze rok czy dwa a po tej partii i jej koalicjantach slad nie zostanie jak po aws i juz nie uda sie manewr z zalozeniem nowego szyldu i wystartowaniem w wyborach jako czysciutka i nowiutka partia.
Co do narkotykow, nie wiem kto wpadl na ten pomysl zeby ci uczniowe domagali sie legalizacji, dzieki temu skompromitowali caly ten protest i zrobili z siebie totalnych kretynow. A sama legalizacja jest w tym kraju nieosiagalna i w sumie zbedna bo jak ktos bedzie chcial brac to i tak wezmie a jak nie to nie.
Btw zeby sobie zmasakrowac glowe to nie trzeba brac narkotykow, wystraczy isc do apteki i kupic pare lekow ktore sa calkowicie legalne a ryja glowe bardziej niz popularna marihuana czy lsd, juz mniej popularne
Image
Awatar użytkownika
xionc
Przewodnik

Posty: 906
Dołączenie: 07 Maj 2005, 13:33
Ostatnio był: 19 Lip 2022, 20:36
Miejscowość: Zg-c
Kozaki: 171

Postprzez Pabcio w 17 Cze 2006, 15:12

Co do wychowania patriotycznego - to nawet niezly pomysl, tyle, ze mi zbedny bo chyba wiekszego patrioty odemnie nie ma :wink: WOS-u nie mamy, a pozatym na lekcji (c)historii to nachodza takie offtopy, ze temat wlasciwy zajmuje 20% lekcji, a pózniej nauczycielka wchodzi sama na tematy polityki :D

PS. Granaty juz montuje, bo widze, ze coraz czesciej sa przydatne. Kilka dni temu chcialem podrzucic jednego kibolom, bo tak mordy darli ze nie dalo rady spac :[
Awatar użytkownika
Pabcio
Łowca

Posty: 446
Dołączenie: 21 Maj 2005, 15:00
Ostatnio był: 19 Wrz 2017, 23:11
Kozaki: 2

Postprzez limak122 w 17 Cze 2006, 15:25

Co, jaka demonstracja? Oni chcieli zlegalizowac ziólko w szkole?? Czy ich [censored] ? Jak oni to sobie wyobrazali, ze siedze sobie na przerwie jaram blanta, a nastepnie ide na polski? :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: hahaha to [censored] niezle. Palenie owszem, ale legalizacja w szkole? To juz przesada...

Co do tego porytego przedmiotu to i tak bym nie chodzil. Na religie nie chodze to i na wychowanie patriotyczne nie chodzilbym...
Awatar użytkownika
limak122
Łowca

Posty: 461
Dołączenie: 05 Lis 2005, 19:49
Ostatnio był: 04 Lis 2014, 14:28
Miejscowość: City17
Kozaki: 1

Postprzez Organic Shadow w 17 Cze 2006, 16:02

xionc - jezeli chodzi o PO to bardzo duzo zalezy od szkoly. Jedyna pozyteczna rzecz, jakiej sie nauczylem w ciagu tych 2 lat to umiejetnosc strzelania z kbks'u ;) Po prostu sie nauczyciele nie przykladali, a z resuscytacja to jest taki problem, ze jeden manekin [phantom], dodajmy ze taki ciut lepszy, to wydatek okolo 10tys. zl, wiec raczej malo miast stac, zeby zafundowac takie cudo. Owszem byly organizowane kursy pierwszej pomocy, ale to juz odplatnie.
Awatar użytkownika
Organic Shadow
Tropiciel

Posty: 389
Dołączenie: 29 Lip 2005, 12:49
Ostatnio był: 07 Mar 2007, 23:15
Kozaki: 0

Postprzez xionc w 17 Cze 2006, 16:21

my mielismy 2 takie z tymi czujnikami elo bajera a kursy byly za free a szkola wale nie taka bogata, wszystko zalezy od checi kadry
Image
Awatar użytkownika
xionc
Przewodnik

Posty: 906
Dołączenie: 07 Maj 2005, 13:33
Ostatnio był: 19 Lip 2022, 20:36
Miejscowość: Zg-c
Kozaki: 171

Następna

Powróć do Prawie o wszystkim

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: svt07 oraz 13 gości