Mój Avatar

...a raczej wszystko o wszystkim. Debaty na dowolne tematy.

Mój Avatar

Postprzez dorian w 04 Sie 2009, 23:00

Każdy z nas ma swój. Dlaczego taki avatar/obrazek, co on przedstawia, co o nas mówi i co dla nas znaczy ? Co się nam w nim podoba i dlaczego taki wybraliśmy ?
Mój na dzisiaj?
Bo Terminator to moc, siła i zniszczenie. Robot, a raczej Cyborg, czyli wyższa forma i technologia, nie ma skrupułów, sumienia ani litości i to jest siłą. Nic się nie liczy, tylko wpisany w memory program i zadanie do wykonania. Jest to proste i mi się podoba. Dążenie za wszelką cenę do wytyczonego celu. :wink:
A Wasze? Ciekawe, co nami kierowało.
Ostatnio edytowany przez dorian 10 Sty 2013, 03:35, edytowano w sumie 7 razy

dorian
Wygnany z Zony

Posty: 1408
Dołączenie: 11 Lut 2008, 16:02
Ostatnio był: 11 Mar 2020, 20:52
Miejscowość: W-wa
Frakcja: Zombie
Kozaki: 244

Reklamy Google

Re: Mój Avatar

Postprzez Stalk3r w 04 Sie 2009, 23:38

Co przedstawia mój avatar? ^^
Moją pasję, coś obok czego nie mógłbym przejść obojętnie. Wiem, przesadzam, ale uwielbiam filmy anime, a szczególnie ten który jest właśnie na avku.
Haruhi Suzumiya, bohaterka serialu The Melancholy of Haruhi Suzumiya, która jest pokręcona, nie zawsze pozytywnie. Jest miejscami tzn. "podłą szantażystką" xD Ta postać daje taką... pozytywną energię. Okropnie przesadzam, ale ten anime jest wyjątkowy i taki pozostanie. Dla mnie ta postać wiele znaczy tak samo jak S.T.A.L.K.E.R. Od dzisiaj mówcie mi Haruhista. :P

PS Uważam, że temat jest naprawdę ambitny. Dawno właśnie nie widziałem takiego. :wink:
Le Slavic Untermensch
Awatar użytkownika
Stalk3r
Tropiciel

Posty: 314
Dołączenie: 18 Paź 2007, 14:00
Ostatnio był: 24 Cze 2016, 01:41
Miejscowość: Nowhere
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 2

Re: Mój Avatar

Postprzez caleb59 w 04 Sie 2009, 23:41

Avatar...taaa...Kazdy sie zastanawia kim byl tajemniczy stalker z intra SoC?
To tylko ja przechodzilem akurat i przypadkowo uratowałem Strieloka z trupiarki po czym zaniosłem Sidoroviczowi ale zysk z tego byl marny ghe! :D
A tak na powaznie ten temat to dno IMO i zastanawiam sie czy by go nie zamknac...
---------------------
Dobra skoro sie tak wszyscy rozpisali to nie bede zamykal... ;)
                 Image
| Ryzen 7 5800X3D | 32GB DDR4 RAM | RTX 3070 8GB GDDR6 RAM | Windows 11 Pro x64 |
Awatar użytkownika
caleb59
Administrator

Posty: 2687
Dołączenie: 23 Sie 2008, 18:59
Ostatnio był: 05 Gru 2023, 00:39
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 666

Re: Mój Avatar

Postprzez dorian w 04 Sie 2009, 23:50

A tak na powaznie ten temat to dno IMO i zastanawiam sie czy by go nie zamknac...


Dlaczego dno, masz jakieś konkretne argumenty, czy nie wiesz dlaczego caleb59?
Wali mnie to, Stalk3r już się wypowiedział i wiadomo o co kaman, a gdzie cała reszta...
To tylko ja przechodzilem akurat i przypadkowo uratowałem Strieloka z trupiarki po czym zaniosłem Sidoroviczowi ghe!...zysk z tego byl marny ghe

No właśnie. Każdy Stalker Intro oglądał, ale że to caleb59 wyniósł Strieloka z rozwalonej ciężarówki i do Sida zaniósł to chyba nie wiedział nikt na świecie, a ty teraz chcesz temat usuwać ?
Eeeh, do historii przejdziesz :mad: :soviet:
P.S. Zysk był mocarny bo jak byś kolesia nie wyniósł do Sida, to gry by nie było :wink:
Ostatnio edytowany przez dorian, 04 Sie 2009, 23:57, edytowano w sumie 1 raz

dorian
Wygnany z Zony

Posty: 1408
Dołączenie: 11 Lut 2008, 16:02
Ostatnio był: 11 Mar 2020, 20:52
Miejscowość: W-wa
Frakcja: Zombie
Kozaki: 244

Re: Mój Avatar

Postprzez Michu w 04 Sie 2009, 23:56

Jak dla mnie temat bardzo dobry. A co przedstawia mój avatar?
Natrafiłem na właśnie owe zdjęcie w necie, dziewczyna ładna no i zdjęcie samo w sobie kreatywne, przynajmniej dla mnie, w sam raz na avatar. Ale tak czy siak bywały większe i rozmaitsze historie z moimi avatarami, ten jest okresowy więc pewnie zniknie za miesiąc, dwa, trzy...

"Bądź cicho to warna nie zarobisz"
Awatar użytkownika
Michu
Very Important Stalker

Posty: 1556
Dołączenie: 10 Lip 2007, 00:34
Ostatnio był: 10 Paź 2023, 16:11
Miejscowość: Jelenia Góra
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 131

Re: Mój Avatar

Postprzez Idaho w 05 Sie 2009, 00:23

Mój Av to fragment tej tapety
http://img441.imageshack.us/img441/2227 ... joyjoy.jpg
Wybrałem to, bo mi się podoba. Można nawet pokusić się o interpretacje tak a nie inaczej przedstawionej (z taką a nie inna miną) lalki i to właśnie mi się podoba.

A nick. Idaho, to nazwisko mojego ulubionego bohatera książkowego. Polecam przeczytać Diune Franka Herberta, najlepszą powieść SF ever i sie przekonać samemu kto to taki Duncan Idaho. Albo po prostu żeby przeczytać dobrą, napisaną z ogromnym rozmachem, wspaniale zbudowana książkę. Idaho to też stan w USA i czasem mi się pytają ludzie ze US&A, czy faktycznie mieszkam w Idaho przy okazji różnych on-line'owych potyczek :F
Image
Awatar użytkownika
Idaho
Stalker

Posty: 137
Dołączenie: 29 Mar 2009, 04:10
Ostatnio był: 18 Sie 2019, 08:18
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: TRs 301
Kozaki: 2

Re: Mój Avatar

Postprzez Darth ReX w 05 Sie 2009, 00:47

Image
Iron Maiden.
Moja sygnatura jest niemal identyczna z tą wyżej, znak ów pojawił się na ostatniej płycie "A Matter of Life and Death", przedstawia głowę Eddiego, maskotki zespołu zamiast czaszki i skrzyżowanymi karabinami zamiast piszczeli.
Tutaj zaś link do przodu okładki.
Ja zaś swój avatar, by nie był nudny, stworzyłem, wycinając znak ze skanu tyłu okładki, następnie zmieniłem na czystą czerń, pobawiłem się kontrastem i nasyceniem kolorów, w ten sposób wyszedł znowu stary, czarny avatar, tylko, że ma zachowaną fakturę, by nie było nudno.
|| Ryzen 5 3600 3,6GHz | 32GB DDR4 RAM | XFX Radeon RX 580 8GB | Windows 10 Pro x64 ||
Awatar użytkownika
Darth ReX
Redaktor

Posty: 2050
Dołączenie: 08 Lut 2008, 17:27
Ostatnio był: 05 Mar 2024, 23:52
Kozaki: 224

Re: Mój Avatar

Postprzez KoweK w 05 Sie 2009, 00:54

Na moim avatarze możemy zobaczyć starą wersję "Strieloka" z Vintarem(o ile w starej fabule Shadow of Chernobyl tak się nazywał):
http://games.tiscali.cz//images/oblivionlost/arg1.jpg

Dlaczego akurat taki? Po prostu z miłości do Oblivion Lost...

A ty caleb to chciałbyś tylko wszystko zamykać/usuwać, wyluzuj trochę z tym.
"kowunio jest stalkerem ubranym w sweter ochronny "wschód słońca" szukającym artefaktów w zonie szczecińskiej
legenda głosi, że zdołał ominąć korki i dostać się do centrum - żyły złota"

Wheeljack
Awatar użytkownika
KoweK
Główny Administrator

Posty: 5642
Dołączenie: 10 Cze 2005, 14:49
Ostatnio był: 08 Mar 2024, 14:32
Frakcja: Bandyci
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 1470

Re: Mój Avatar

Postprzez von Carstein w 05 Sie 2009, 09:17

Kochamy spamerskie tematy! :D Będę sobie mógł w prosty sposób nabić kolejnego posta. BA! Nawet kilka razy, bo ja tak często avki zmieniam :D

Do rzeczy - to co możecie zauważyć po prawej stronie obrazku (tak, nad napisem legat Martinus) to trójka piechurów Jego Cesarskiej Mości. Fizylierzy Austriacy. Zwykła piechota najjaśniejszego pana (cesarza). Muszkiet wz. 1777. Nic szczególnego rzekłbym. ALE! Te ich hełmy... mrrrr... gdy ich pierwszy raz zobaczyłem... coś niesamowitego po prostu. Zresztą w obecnej sygnaturze możecie zauważyć jeszcze więcej fizylierów (I trzech grenadierów w bermycach na głowach)
Austria - państwo, które wycierpiało najwięcej chyba z wrogów Napoleona. Masa przegranych bitew...
Oprócz tego zacząłem się interesować tą epoką (XVIII, XIX wiek). Z okazji Empire: Total war. No i z Galicji pochodzę.
Awatar użytkownika
von Carstein
Weteran

Posty: 690
Dołączenie: 28 Lut 2009, 15:00
Ostatnio był: 05 Kwi 2018, 12:01
Kozaki: 43

Re: Mój Avatar

Postprzez nagyatsu w 05 Sie 2009, 09:23

Image

Avatar pochodzi z okładki albumu mojego ulubionego zespoło Izrael pt. "Duchowa rewolucja" Nie wiem dlaczego, ale bardzo mi się spodobało to oko, posiadam taką samą koszulkę ^^

EDIT: Dodam, że sygnaturka pochodzi natomiast z okładki ich ostatniego albumu pt. "Dża Ludzie" ;pp
Image
Awatar użytkownika
nagyatsu
Łowca

Posty: 501
Dołączenie: 21 Cze 2007, 21:25
Ostatnio był: 24 Sie 2015, 18:02
Miejscowość: krk city
Frakcja: Czyste Niebo
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 2

Re: Mój Avatar

Postprzez Microtus w 05 Sie 2009, 10:36

Image
Mój avatar pochodzi z zakończenia gry fallout kiedy to Vault Dweller zostaje odtrącony przez ludzi z Vault 13.
Prawdziwe i mocne zakończenie świetnej gry. Klimat jednym słowem aż kapie z tego starego rendera.
War. War never changes...
Bury
zapraszam do lektury :)
Awatar użytkownika
Microtus
Legenda

Posty: 1028
Dołączenie: 18 Cze 2007, 14:31
Ostatnio był: 19 Sty 2019, 22:54
Miejscowość: łorsoł
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 106

Re: Mój Avatar

Postprzez Terminus w 05 Sie 2009, 10:40

Mój Avatar? Kurczeee... Już nie pamiętam skąd go wziąłem :P
CREDO [łac. Wierzę]
Awatar użytkownika
Terminus
Deliryk

Posty: 3955
Dołączenie: 22 Cze 2007, 06:15
Ostatnio był: 21 Lip 2022, 18:56
Kozaki: 1440

Następna

Powróć do Prawie o wszystkim

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 5 gości