Sny

...a raczej wszystko o wszystkim. Debaty na dowolne tematy.

Re: Sny

Postprzez Kontroler w 16 Sie 2010, 08:51

No, ja miałem dzisiaj dość dziwny sen... Śniło mi się, że jestem assassynem i mam zlecenie zabójstwa... wszystko działo się dość szybko... kiedy zobaczyłem swoją ofiarę, nie wiem dlaczego, ale (zwymiotowałem?) i zaczęła się walka... przeciwnik był dość mocny, lecz w końcu się z nim rozprawiłem, ale tej w tej samej chwili się obudziłem, bo rodzice się kłócić zaczeli o to, że nie mam jeszcze książek do szkoły kupionych... fajna pobudka : E Chyba za dużo Assassin's Creeda 2 : D

P.S. To już nie pierwszy raz jak we śnie wymiotowałem, po tym ja zawsze się budzę strasznie się dziwnie czuję, boli mnie brzuch i mam lekkie nudności... dziwne.
Awatar użytkownika
Kontroler
Ekspert

Posty: 780
Dołączenie: 11 Lis 2009, 21:29
Ostatnio był: 24 Paź 2022, 10:53
Miejscowość: Świebodzin
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Fast-shooting Akm 74/2
Kozaki: 131

Reklamy Google

Re: Sny

Postprzez STALKER98 w 16 Sie 2010, 11:26

Mi się wczoraj śniło że gram w MW 2 na Znajdź i zniszcz i że wszycy z mojej drużyny podedali (Ja tylko przeżyłem) a w przeciwnej byli wszyscy. Zjechałem ich wszystkich sam z M16 i gdy wszyscy dedli wyskoczyła z skąś jakaś baba i mnie zabiła ;p. Głupi sen...
Polyushko-pole, Polyushko, shiroko pole. Edut po polyu geroi , Ekh, sa Krasnoy Armii geroi! Devushki, glyante, Glyante na dorogu nashu. Vyetsya dalnyaya doroga, Ekh , da razveselaya doroga !
Awatar użytkownika
STALKER98
Stalker

Posty: 79
Dołączenie: 08 Mar 2010, 23:27
Ostatnio był: 03 Lut 2011, 11:31
Miejscowość: Tyż z Kremla a co se bede żałować ;)
Frakcja: Naukowcy
Ulubiona broń: FT 200M
Kozaki: 1

Re: Sny

Postprzez El Diablo w 16 Sie 2010, 20:09

No ja to miałem nieźle pojechany sen! :E Pewnego pięknego dnia po miłym spotkaniu ze znajomymi, nieco polecieliśmy z ilością alkoholu i ciężkostrawnego prowaintu :wink: I w nocy było ciekawie :E Śniło mi się że... jestem jednym ze stalkerów, konkretnie to dotarliśmy małą grupką pod elektrownie i trochę się zrobiło niefajnie bo dość mocno się napromieniowałem, skutki? Czułem się beznadziejnie i potwornie mnie mdliło, najlepsze było to że w pewnym momencie się przebudziłem, a samopoczucie nie odpuszczało... i wyśniłem sobie... cudem zdążyłem pawika do kibelka dostarczyć :E Rano było już tylko gorzej, kac gigant, a gdy opowiedziałem to swojej dziewczynie wybuchnęła śmiechem i skwitowała krótko: "Za dużo wódki i... Stalkera!" :E
Image
Awatar użytkownika
El Diablo
Tropiciel

Posty: 314
Dołączenie: 09 Gru 2008, 22:17
Ostatnio był: 05 Paź 2021, 14:47
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 53

Re: Sny

Postprzez 1920razor w 16 Sie 2010, 20:47

Kiedy pierwszy raz zacząłem grać w F.E.A.R. Perseus Mandate i tak się bałem w to grać lecz czułem jakąś taką adrenalinę która nie pozwalała mi przestać.Grałem, grałem aż patrze na zegarek i mówię o kurde druga w nocy tak mi czas przeleciał.Wyłączam komputer, kładę się do łóżka i zasypiam.Ale nigdy nie zapomnę tego co mi się śniło.Te same potwory, zjawy, duchy .Biegałem na swoim osiedlu uciekając przed tymi mutantami z nożem w ręku, pamiętam nadal ich szkarłatne twarze fuj... Lecz w jednym momencie PUFF budzę się, serce bije jak oszalałe, cały jestem mokry z potu i całuję swoją komórkę za to że włączyła swój budzik.
Image

1920razor
Wygnany z Zony

Posty: 197
Dołączenie: 14 Sty 2010, 20:58
Ostatnio był: 27 Cze 2015, 14:35
Miejscowość: Siemianowice Śląskie
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 12

Re: Sny

Postprzez zdzicho w 01 Wrz 2010, 11:37

Napiszę o moim śnie, z racji że był trochę o stalkerze. Śnił mi się przedprzedwczoraj. Było to tak: byłem w jakimś lesie, chodziłem, po jakimś czasie zorientowałem się że to stalker, bo dało się włączyć PDA. Odkryłem że jestem w dolinie mroku, szedłem przed siebie, było to mniej więcej na środku mapy, i znalazłem tam obóz stalkerów-gnolli(ktoś nie wie co to gnolle-proszę zobaczyć to). Tyle że te gnolle miały wojskowe mundury, takie camo, no i trzymały karabiny. Nie miałem pojęcia jak do tej pory mogłem przegapić to miejsce na mapie, zagadałem z tymi gnollami(trzeba dodać że staliśmy przy zgasłym ognisku, a za nami było jezioro otoczone gęstym lasem) zrozumiałem że mam popłynąć gdzieś łódką. Jednemu gnollowi nie udało się wgramolić na łódkę i wpadł do wody, no i stopniowo zaczął się "spalać", aż zniknął. Gnolle odrzekły zgodnie-promieniowanie. Potem obudziłem się na chwilę, zrozumiałem że to był sen i że nie ma takiej lokacji, ale zaraz znowu zasnąłem. Dalej śniło mi się że pojechałem do dziadka i babci(moich), i nie było ich w domu. Zajrzałem do lodówki, a tam były zgniłe zęby z kolby kukurydzy. Za chwilę przyjechała jakaś dziewczyna, a mi było wstyd że w lodówce jest ta zgniła kukurydza. Wyszedłem na dwór, i były jakieś chece z psem, nie pamiętam co konkretnie. Potem pobiegłem nad rzekę, niebo było zasnute ciemnobrązowymi chmurami, biegłem przez pole, jechał z 50m ode mnie jakiś gość na motorze, i nagle zobaczyłem że na ziemi leży wielki wąż. Okazało się że to gigantyczny zaskroniec. Popełzł błyskawicznie do rzeki, przepłynął ją, a raczej przepełzł, bo to był taki 'bagienny rów', i na drugim brzegu stał jakiś facet. Krzyczałem do niego ale mnie nie słyszał, dlatego też że nie mogłem głośno krzyczeć, czułem że mnie coś ciśnie w płucach. Poszedłem do niego, patrzyliśmy razem jak ten zaskroniec leży, na tej łące leżała jakaś blacha, i skaleczyła go trochę jak pełzł, i zrobiło mi się żal tego węża, powiedziałem temu facetowi żeby go nie bił, ale on walną go packą na muchy i się obudziłem.

Za ten post zdzicho otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive Pyr0.
Awatar użytkownika
zdzicho
Modder

Posty: 567
Dołączenie: 19 Cze 2009, 20:02
Ostatnio był: 16 Paź 2023, 20:07
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: Sniper Rifle SVDm2
Kozaki: 500

Re: Sny

Postprzez jarostalker w 26 Wrz 2010, 21:24

Ja miałem dziwny sen to chyba było z 3 lata temu zona była bardziej taka bardziej jak z Fallounta byłem snorkiem jechałem na rowerze przez tunel metro sen nie miał jakiś strasznych zdarzeń ale ale straszne było to jak wyglądałem i jak zona była straszna .
Awatar użytkownika
jarostalker
Stalker

Posty: 89
Dołączenie: 29 Lip 2010, 12:37
Ostatnio był: 22 Sty 2012, 15:32
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: GP 37
Kozaki: 4

Re: Sny

Postprzez tk21211 w 30 Wrz 2010, 12:32

Ja kiedyś się trochę bałem grać w SoC ze względu na pijawę w podziemiach. Śniło mi się, że moja siostra mi to przeszła. Gdy się obudziłem czułem się lekko zniesmaczony. Innym razem śniło mi się, że byłem w tym laboratorium w Czerwonym Lesie i się było na takich dużych wysokościach co się drabiną wchodziło, by wajchę pociągnąć, pijawka właziła na drabinę, zabiłem ją, koniec snu.

Innym razem śniło mi się, że mam GTA SA lub Vice City, kupowałem w salonie ciężarówkę i koniec snu, miałem żal, że nie mam gierki na kompie, a myślałem przez jakiś czas, że mam.
Awatar użytkownika
tk21211
Stalker

Posty: 94
Dołączenie: 21 Mar 2010, 19:30
Ostatnio był: 03 Paź 2010, 17:44
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: Sniper Rifle SVDm2
Kozaki: 1

Re: Sny

Postprzez Śliski w 30 Wrz 2010, 17:24

Już trzy razy śnił mi się stalker i zawsze nie pamiętam początku.
Pierwszy raz uciekałem z kumplem stalkerem przed zgrają psów on chyba uciekł ale mnie dorwały i rozszarpały.
Drugi raz strzelałem się w kordonie z bandytami i dostałem headshota
Trzeci raz siedziałem w obozie piłem kozaka grałem w karty. I nowość PRZEŻYŁEM!!! :E

Parę razy śniły mi się też popieprzone sny o atakach zombi, apokalipsach czasami mam prorocze sny np. dzień przed
trzęsieniem na Haiti śniło mi się trzęsienie ziemi na pustyni

Edit
djcycu napisałeś że śni ci się koleżanka mam to samo, ciagle prawie codziennie śni mi się koleżanka z klasy to samo co ty :D
Ostatnio edytowany przez Śliski, 07 Paź 2010, 18:36, edytowano w sumie 1 raz
Awatar użytkownika
Śliski
Stalker

Posty: 121
Dołączenie: 20 Maj 2010, 13:55
Ostatnio był: 21 Kwi 2016, 20:03
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Akm 74/2U
Kozaki: 14

Re: Sny

Postprzez djcycu w 30 Wrz 2010, 23:45

Wczoraj znów śniło mi się że biegłem przez las i spotykam na końcu kumpelę... Taką uśmiechniętą a ja jestem strasznie przerażony. Do tego jestem w ubraniu taktycznym... Co to może być chłopaki? Pisałem już o tym kilka postów wcześniej :/ Śni mi się to już z 20 raz... Pierwsze sny tego typu były bez niej... Ale znaliśmy się już wcześniej. Czy to ma związek z tym że ja nigdy z nią się w realu nie widziałem?
Szczegółowe mapy do S.T.A.L.K.E.R Zew Prypeci

In nomine Patris, et Filii, et Spiritus Sancti. Amen

Za ten post djcycu otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive Cysiu.
Awatar użytkownika
djcycu
Monolit

Posty: 3533
Dołączenie: 17 Wrz 2009, 16:38
Ostatnio był: 12 Sty 2021, 21:51
Miejscowość: "Łosiek"
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Tunder S14
Kozaki: 775

Re: Sny

Postprzez per-kac w 03 Paź 2010, 10:27

Mi się śniło... BEZ ŻADNYCH ŻARTÓW! jak kochałem się z pijawą na dwupiętrowym łóżku. Po przerobieniu dwóch pozycji spadłem z niego na podłogę, ale okazało się że wpadłem do klasy. Tam dostałem sześć jedynek i wezwanie rodziców do szkoły. Kiedy obsikałem nauczycielowi biurko ten strzelił do mnie dwa razy z pistoletu i wtedy się obudziłem. Okazało się, że pościel miałem między nogami, byłem cały zmoczony swoimi sikami i dostałem od brata dwa razy w policzek żebym się obudził. Nigdy nie zapomnę tego snu!
Oni wszyscy są śmieszni, to Grzech jest jedyną słuszną drogą którą będe podążać aż do śmierci...
Awatar użytkownika
per-kac
Tropiciel

Posty: 215
Dołączenie: 30 Lis 2009, 17:50
Ostatnio był: 27 Cze 2011, 15:06
Miejscowość: Gdzieś w Zonie...
Frakcja: Grzech
Ulubiona broń: Gauss Gun
Kozaki: 56

Re: Sny

Postprzez Nyguz w 03 Paź 2010, 10:47

CHa cha cha cha cha, człowieku dobry sen, nie ma co :D

Mój był głupi jak nie wiem co :o

Mam 17 lat.

Śniło mi się, że (treść dla dorosłych):

:

Uprawiałem sex z 30 letnią kobietą. Normalnie, Panowie czułem wszystko to co normalnie. czułem jak penisem dotykałem jej ciała i wiecie co dalej... Ale ona była taka piękna :) :wink: i chciałbym, żeby ten sen się powtórzył... Nie wiem czemu tak. :o Ale dlaczego 30 letnia kobieta??


Obudziłem się cały mokry (od potu) i do tej pory jeszcze mam to w głowie.

No skoro gadamy o snach to nie mam zamiaru przed wami nic ukrywać. :wink:



Ale pamiętam taki jeden z dzieciństwa. :D Jechałem z kolegą przez las takim wózkiem drewnianym i gonił mnie wielki krokodyl :?: :!: :D Bałem się :(
CPU: i7 7700 GPU: Gigabyte RTX2060 Super RAM: 16GB DDR4 PSU: Be-Quiet 750W
Ludzie wierzą w to, że system zmieni sytuację w miastach... kiedyś wierzyli, że Ziemia jest płaska.

Za ten post Nyguz otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive KoweK.
Awatar użytkownika
Nyguz
Weteran

Posty: 646
Dołączenie: 26 Mar 2010, 13:52
Ostatnio był: 25 Cze 2021, 00:49
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: GP 37
Kozaki: 112

Re: Sny

Postprzez djcycu w 06 Paź 2010, 22:33

Przyjedź do Krosna :D Tam wykłada na uczelni taka ładna prawie 30 letnia pani magister :D Niezła sztuka trzeba przyznać :) Takich seksualnych snów przeżyłem już wiele więc się nawet nie rozpisuję bo forum się zamieni w forum dla koniobijców :D

New position:
Śniło mi się że szedłem polną drogą na skraju lasu... Słońce powoli zachodziło i wlokłem się obok starego bunkra... Wejście było ogromne... Niby było spokojnie ale cały czas trzymałem za kolbę karabinu zawieszonego na ramieniu. Wtem zobaczyłem stokrotkę... Tak, malutką pieprzoną stokrotkę :) Zerwałem ją, powąchałem i zamknąłem oczy... Światło w moich marzeniach rozbłysło i kiedy otworzyłem oczy zobaczyłem moją przyjaciółkę... (to ta z poprzednich snów). Była ubrana w białą sukienkę... Światło dookoła niej oślepiało bielą... Wyglądała jak anioł... Wtedy się wtuliliśmy w siebie i całowaliśmy się... Kolejny piękny sen... Oczywiście pozwolił się skończyć... Kiedy usta się rozerwały, otworzyłem oczy... Już jej tam nie było... Trzymałem stokrotkę dalej w ręce i obejrzałem się za siebie... Stała tam, w bieli i uśmiechała się... Śliczne oczy i ten uśmiech... Jednak w tym momencie sen się przerwał i obudziłem się. Miałem łzy w oczach a cały dzień potem myślałem o niej :) Czy ja zwariowałem chłopaki? :) Tylko przeczytajcie ten sen kilka razy by zrozumieć bo otwarłem dwa razy oczy więc miałem jakby sen we śnie.
Szczegółowe mapy do S.T.A.L.K.E.R Zew Prypeci

In nomine Patris, et Filii, et Spiritus Sancti. Amen
Awatar użytkownika
djcycu
Monolit

Posty: 3533
Dołączenie: 17 Wrz 2009, 16:38
Ostatnio był: 12 Sty 2021, 21:51
Miejscowość: "Łosiek"
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Tunder S14
Kozaki: 775

PoprzedniaNastępna

Powróć do Prawie o wszystkim

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 7 gości