S.T.A.L.K.E.R. 2 - Temat ogólny

Tutaj dyskutujemy w tematach, które nie pasują do żadnej części S.T.A.L.K.E.R.'a.
Regulamin forum
Chcesz zadać pytanie lub masz problem? Napisz w tym dziale, a Twój temat na pewno zostanie usunięty.

Re: Stalker 2 w produkcji!

Postprzez jaras76 w 13 Sie 2010, 23:23

Teraz nie ma co się podniecać zobaczymy czy stalker2 wogóle będzie bo wiele tytułów miało się ukazać a potem były zawieszane,oby tym razem nie.
Image
jaras76
Tropiciel

Posty: 383
Dołączenie: 21 Lip 2007, 21:14
Ostatnio był: 25 Kwi 2012, 21:35
Miejscowość: warszawa
Frakcja: Wojsko
Ulubiona broń: Akm 74/2U
Kozaki: 3

Reklamy Google

Re: S.T.A.L.K.E.R. 2 - Temat ogólny

Postprzez Bambosz107 w 13 Sie 2010, 23:25

Stalker 2 na pewno się ukaże, z racji tego, że GSC zbyt dużą kasę by zmarnowało. Ale boję się, że zostanie on uproszczony, ze względu na konsole. Pozostaje nam tylko czekać na pierwsze screeny i gameplay'e.
Go Go Power Rangers!!
Awatar użytkownika
Bambosz107
Legenda

Posty: 1280
Dołączenie: 10 Maj 2009, 21:50
Ostatnio był: 15 Cze 2022, 20:42
Miejscowość: Tarnów
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 87

Re: S.T.A.L.K.E.R. 2 - Temat ogólny

Postprzez KoweK w 13 Sie 2010, 23:25

StalkerCiastek napisał(a):Jakieś spekulacje na temat nowej części? Fabuła, bohater? Ciekawi mnie, jak wpasują dwójkę. Przecież w jedynce zniszczyliśmy (chyba większość) zonę więc what's next? Może coś sprzed 2012. Początki eksploracji Zony? Co o tym myślicie?

To będzie sequel.

Ja tam nie czekam zbytnio szczerze mówiąc... gra będzie multiplatformowa, co się równa temu, że będzie uproszczona. Nie zdziwię się, jak dostaniemy efektowną strzelankę. A co tam, i tak zagram. :) Wymagań dużych nie mam, byleby fajny gameplay był - nawet jeśli liniowy do bólu.
"kowunio jest stalkerem ubranym w sweter ochronny "wschód słońca" szukającym artefaktów w zonie szczecińskiej
legenda głosi, że zdołał ominąć korki i dostać się do centrum - żyły złota"

Wheeljack
Awatar użytkownika
KoweK
Główny Administrator

Posty: 5644
Dołączenie: 10 Cze 2005, 14:49
Ostatnio był: 07 Cze 2024, 23:29
Frakcja: Bandyci
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 1471

Re: S.T.A.L.K.E.R. 2 - Temat ogólny

Postprzez Wiewiórka69 w 13 Sie 2010, 23:28

@Alvarin nie kracz...co jak co, ale takie coś nie mogli by zrobić, wtedy zawiedli by wszystkich fanów. Mnie bardziej martwi jedno-czy stalker 2 nie będzie przekładany z wydaniem jak w przypadku SHOC.Po za tym..jestem za tym aby stalkera nie wydawać na konsolę, to gra na PC i tak powinno zostać.

Wiewiórka69
Wygnany z Zony

Posty: 304
Dołączenie: 22 Sty 2010, 16:58
Ostatnio był: 19 Lip 2011, 21:39
Miejscowość: Warszawa
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Akm 74/2
Kozaki: 1

Re: S.T.A.L.K.E.R. 2 - Temat ogólny

Postprzez Alvarin w 13 Sie 2010, 23:33

czy naprawdę by zawiedli? na początku na pewno. ale jeśli zrobiliby to z pomysłem i zapałem to mogłoby to wyjść nawet na dobre. A fani i tak z ciekawości by chociaż na chwilę usiedli do gry. Jeśli byłaby dobrze zrobiona, wciągająca, pomysłowa i z klimatem to nie tylko nie straciłaby starych fanów, ale zyskałaby też nowych. Osobiście znam ludzi którzy mają coraz gorszą opinię o stalkerach, że to ciągle to samo, ciągle czarnobyl i okolice, ciągle podobna historia... I może mają troche racji? :|

Alvarin
Wygnany z Zony

Posty: 278
Dołączenie: 24 Kwi 2009, 21:00
Ostatnio był: 20 Mar 2012, 12:14
Miejscowość: Prypeć
Frakcja: Naukowcy
Ulubiona broń: IL 86
Kozaki: 12

Re: S.T.A.L.K.E.R. 2 - Temat ogólny

Postprzez djcycu w 13 Sie 2010, 23:42

Czarnobyl jest ok. Powiedzą to starsi gracze np z mojego, Kowka, utak3rowego wieku... Ale młodzi 13 letni gracze zawsze będą pieprzyć do bólu że w kółko jedna i ta sama brzydka grafa, w kółko te same miejsca i wgl... Młodziki nie umieją wyciągać esencji z dobrego dzieła... Moim zdaniem powinni zrobić nowe lokacje, dopieścić X-Ray, zrezygnować z multiplatformówki no i postawić na absolutnie mroczną i bliższą jakimś fizycznym wytłumaczeniom fabułę :) Wszystko tak ustawić aby gra rzeczywiście wciągnęła rzesze ludzi. A co do powtórki fabuły jak twierdzi Alvarin to była by klapa... Graliście w Hitmana "1" i Hitmana "3"? Identyczne misje...
Szczegółowe mapy do S.T.A.L.K.E.R Zew Prypeci

In nomine Patris, et Filii, et Spiritus Sancti. Amen
Awatar użytkownika
djcycu
Monolit

Posty: 3533
Dołączenie: 17 Wrz 2009, 16:38
Ostatnio był: 12 Sty 2021, 21:51
Miejscowość: "Łosiek"
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Tunder S14
Kozaki: 775

Re: S.T.A.L.K.E.R. 2 - Temat ogólny

Postprzez jaras76 w 13 Sie 2010, 23:47

Tak myśle że nowy stalker będzie w dużym stopniu oparty na modach a sciślej na pomysłach zaczerpniętych z modów,może soljanki,zewu monolitu albo amk. Takie mam odczucie,dlaczego ma być uproszczony przecież wydanie konsolowe to produkt z zupełnie innym kodem,decydująca będzie wersia na pc,a jak prace będą się posuwać to narzuci wydawca.
Image
jaras76
Tropiciel

Posty: 383
Dołączenie: 21 Lip 2007, 21:14
Ostatnio był: 25 Kwi 2012, 21:35
Miejscowość: warszawa
Frakcja: Wojsko
Ulubiona broń: Akm 74/2U
Kozaki: 3

Re: S.T.A.L.K.E.R. 2 - Temat ogólny

Postprzez Bambosz107 w 13 Sie 2010, 23:50

Nie musi wciągać nowych, wystarczy, że nam się spodoba. Stalker jest trudny i wymagający, co może odpychać niedzielnych graczy. Niektórzy nie zrozumieją po prostu tego fenomenu. Gry komputerowe ogólnie schodzą na psy ostatnio, nie wiem, czy ktoś z Was pamięta jeszcze NFS Hot Pursuit 2, Underground, Underground 2... Szczególnie ta ostatnia, dla mnie jest najlepszą samochodówką w ogóle. A Blur, Split/Second? What da fuck? Miejmy nadzieję, że Stalker nie stoczy się tak, jak inne gatunki. (Wiem, że NFS to kultowa seria, ale porównuję je do w/w gier, bo to ta sam gatunek).
Go Go Power Rangers!!
Awatar użytkownika
Bambosz107
Legenda

Posty: 1280
Dołączenie: 10 Maj 2009, 21:50
Ostatnio był: 15 Cze 2022, 20:42
Miejscowość: Tarnów
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 87

Re: S.T.A.L.K.E.R. 2 - Temat ogólny

Postprzez jaras76 w 13 Sie 2010, 23:58

Stalker zawsze kojarzy się z terenem Czernobyla,nie wyobrażam sobje fabuły na pustyni albo w dżungli,to nie byłby stalker tylko jakiś podrzędny fps. Ta gra ma klimat i dlatego nie jest dla wszystkich.
Image
jaras76
Tropiciel

Posty: 383
Dołączenie: 21 Lip 2007, 21:14
Ostatnio był: 25 Kwi 2012, 21:35
Miejscowość: warszawa
Frakcja: Wojsko
Ulubiona broń: Akm 74/2U
Kozaki: 3

Re: S.T.A.L.K.E.R. 2 - Temat ogólny

Postprzez impulse_101 w 14 Sie 2010, 00:01

multi-platformowym silniku


Czyżby plotka o cryengine 3 miałaby się potwierdzić? :P
Image
Awatar użytkownika
impulse_101
Legenda

Posty: 1305
Dołączenie: 20 Sty 2009, 16:47
Ostatnio był: 08 Lut 2020, 16:44
Frakcja: Czyste Niebo
Ulubiona broń: Viper 5
Kozaki: 275

Re: S.T.A.L.K.E.R. 2 - Temat ogólny

Postprzez djcycu w 14 Sie 2010, 00:02

Bardzo dobrze porównałeś. JAk dla mnie NFSU2 już był porażką... Gra była łatwa nawet na Hard i wgl grafika też została źle rozplanowana. Nudna fabuła, mało zwrotów akcji... NFS MW wrócił do ładu ale dalej byłą klapa do momentu ukazania się NFS PS. Gra ciekawa chociaż rozklimatyzowana poprzez wycięcie z życia gry nielegalnych wyścigów... Potem już dalej szła klapa :) Kolejny przykład to Medal of Honor... Airborne to przecież żenada... Całkowicie dziwaczna gra która wcale nie wspomina nam Jedynki na PS1 ani Allied Assault. Następny nieudany sequel to Wolfenstein 2009 i Far Cry 2 który tak naprawdę kontynuacją nie jest. Stalker akurat trzyma się jeszcze torów dzięki temu że każda z tych 3 odsłon ma dużo wspólnych cech.
Szczegółowe mapy do S.T.A.L.K.E.R Zew Prypeci

In nomine Patris, et Filii, et Spiritus Sancti. Amen
Awatar użytkownika
djcycu
Monolit

Posty: 3533
Dołączenie: 17 Wrz 2009, 16:38
Ostatnio był: 12 Sty 2021, 21:51
Miejscowość: "Łosiek"
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Tunder S14
Kozaki: 775

Re: S.T.A.L.K.E.R. 2 - Temat ogólny

Postprzez thebesciak125 w 14 Sie 2010, 00:04

A ja tam bym życzył sobie w dwójce PRAWDZIWEGO ZEWU PRYPECI a nie tylko jednej z dzielnic,mają 2 lata więc jest troche czasu na chociaż w większości odwzorowania miasta takiego jak w realu...
wiem wiem,zaraz mnie zjebiecie że bzdury gadam,że potrzeba nowych lokacji itp,owszem zgadzam się z tym,jednak chciałbym w końcu ujrzeć Prypeć mniej więcej taką jak w oryginalne,jako jeden wielki poziom,do tego oko moskwy,ale położone w tym miejscu co w realu,do tego właśnie lasy,+ oczywiście kilka nowych poziomów rzecz jasna...
no bo chyba autorzy nie zafundują nam gry pt. OBLIVION LOST i zrobią konkurencje dla LOST ALPHA i wydadzą grę w takim charakterze jak planowali w 2003-2004 przed cięciami THQ :P nie no to oczywiście tylko żart,niemniej jednak zaczynam sie teraz zastanawiać,czy doczekamy sie najpierw S.T.A.L.K.E.R.a 2 czy może Lost Alpha ? :)
Wbrew pozorom to jak dla mnie wcale to nie jest takie oczywiste co wyjdzie pierwsze :)
Pozdro :)
Awatar użytkownika
thebesciak125
Stalker

Posty: 80
Dołączenie: 31 Paź 2009, 11:44
Ostatnio był: 31 Paź 2023, 00:08
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Sniper SGI
Kozaki: 0

PoprzedniaNastępna

Powróć do Ogólna dyskusja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 2 gości