S.T.A.L.K.E.R. 2 - Temat ogólny

Tutaj dyskutujemy w tematach, które nie pasują do żadnej części S.T.A.L.K.E.R.'a.
Regulamin forum
Chcesz zadać pytanie lub masz problem? Napisz w tym dziale, a Twój temat na pewno zostanie usunięty.

Re: S.T.A.L.K.E.R. 2 - Temat ogólny

Postprzez Universal w 04 Mar 2015, 22:18

Sądząc po innych postach masz nieco większe od przeciętnej problemy z czytaniem (wciąż wierzę, że prowadzisz eksperyment społeczny), więc spieszę z pomocą:

W mało gier grałeś jeśli twierdzisz, że Striełok to "najzajebistsza postać". Niestety to kukła jest, mimo wszystko. Charyzma mielonki. Wygadanie jak Simy tak naprawdę. Barwność jak bezimienni bohaterowie TES. Nakreślony przez donieckiego żula ogryzkiem ołówka z Ikei na serwetce z kebaba na rogu. Nie chodzi o to, żeby wszystko było wiadomo, ale by [to co wiadomo] przedstawić to w sposób ciekawy. Akurat tu się GSC nie przyłożyło i choć Striełok jest najlepszym bohaterem z serii (a przynajmniej takim się wydaje), to na tle innych pozycji jest dość słabo.

Lubię dobrze nakreślonych bohaterów. Generalnie to satysfakcjonuje mnie poziom Hitmana - nie wiadomo jak się nazywa, wiadomo +/- jak powstał, wycinki z jego żywota, ale niewiele więcej. Jakoś tak pierwszy mi przyszedł do głowy. I jak nie spojrzeć, Hitman > Striełok.

Nieoryginalna? W sumie wolę konkretną ksywkę, która przychodzi łatwo do głowy i mogłaby być użyta w realu niż jakieś wymyślne, nierealne imiona jak w innych grach. Striełok to Striełok, proste i treściwe, a jak miał się nazywać?

"Striełok" brzmi dobrze, oryginalnie i nie mam zarzutów. "Strzelec" brzmiałoby gorzej. Tak masz rozumieć to, co napisałem - bo to właśnie tam widnieje. Propozycje "Miszy" i "Predatora" skomentuję tak: dobry żart tymfa wart - ale nie tym razem.
Język kłamie głosowi, a głos myślom kłamie; myśl z duszy leci bystro, nim się w słowach złamie.
Awatar użytkownika
Universal
Monolit

Posty: 2613
Dołączenie: 21 Lip 2010, 17:54
Ostatnio był: 08 Sie 2023, 20:40
Miejscowość: Poznań
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Akm 74/2
Kozaki: 1051

Reklamy Google

Re: S.T.A.L.K.E.R. 2 - Temat ogólny

Postprzez Nieznajomy X w 04 Mar 2015, 23:48

Grałem w Hitmana akurat i dupy nie urwało. Ogólnie to uważam to za dość bezsensowną grę, polegającą tylko i wyłącznie na rozpierdalaniu jednego gostka za drugim strzałem w łeb z pistoletu czy ch*j tam wie czego jeszcze. Postać nie była zła ale raczej dość przeciętna.
A cała magia osoby Striełoka tkwi w jego tajemniczości właśnie. Niby legenda Zony, jeden z najlepszych stalkerów a tak mało o nim wiadomo. Ty twierdzisz że jest jakiś taki "przyćpany", bez wyrazu. Ale ja sie utożsamilem z postacią Striełoka, i sam jestem w realnym życiu człowiekiem dość skrytym i małomównym i ludzie z otoczenia mało o mnie wiedzą, stąd też po części mój nick :E Taki nieznajomy z tłumu :D Tak naprawdę (po za rodziną) znają mnie tylko najlepsi kumple więc wiesz. A Striełok może i jest trochę "przyćpany" ale sam będąc w Zonie ryja byś raczej ciągle nie zacieszał :)
Ale co ja tam wiem, przecież jestem tylko poje*anym wieśniakiem prowadzącym eksperyment społeczny :E
Miarą Twojej wartości są Twoje zasady.

"jak przyjaźń to do śmierci i nigdy na odpie*dol"
O.S.T.R.

"co zrobić, by uczciwie zarobić, co zrobić, by nie wyj*bać szefowi, co zrobić, kiedy szefem jest kobieta, wyj*bać kobiecie to wielki nietakt"
Metrowy

Za ten post Nieznajomy X otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive Grzechu300.

Nieznajomy X
Wygnany z Zony

Posty: 310
Dołączenie: 15 Wrz 2014, 21:30
Ostatnio był: 02 Kwi 2015, 14:33
Miejscowość: Koszmary moich wrogów
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: SVUmk2
Kozaki: -2

Re: S.T.A.L.K.E.R. 2 - Temat ogólny

Postprzez kaczor_1991 w 05 Mar 2015, 10:39

hitman polega na załatwianiu jednego gostka za drugim strzałem w łeb z pistoletu? Czyli bądźmy szczerzy - nie umiesz grać w hitmana :D Hitman jak nazwa wskazuje (:D) polega na zabiciu celu misji tak, by nikt Cię nie rozpoznał. By nikt nie był świadomy, że w ogóle pojawiłeś się w okolicy. Koroner za to powinien stwierdzić, że cel zginął w nieszczęśliwym wypadku a nie od zatrucia ołowiem ;] Na większości etapów (przynajmniej w rozgrzeszeniu) nawet nie wyciągałem pistoletu z kabury ;]

Chwilę wcześniej piszesz o twardości striełoka i tym, że nie trzęsie gaciami przed trudnymi zadaniami... cóż, biorąc pod uwagę że to gracz nim steruje i ucieka wtedy kiedy gracz mu rozkaże... mało przekonujący argument za tą postacią :P

Jest tak naprawdę całe morze postaci ciekawszych od Strzelca. Adam Jensen z Deus Ex, kapitan Price z Modern Warfare, praktycznie cała załoga Normandii jest bardziej rozbudowana, żyjąca i ciekawsza od Striełoka... wymieniać dalej?:P
Ruch przeciwników pisania maczkiem na forach. Jak chcecie coś ukryć używać spoilerów!!!
Awatar użytkownika
kaczor_1991
Tropiciel

Posty: 312
Dołączenie: 02 Lis 2010, 12:00
Ostatnio był: 22 Lut 2020, 08:32
Frakcja: Grzech
Ulubiona broń: Big Ben
Kozaki: 46

Re: S.T.A.L.K.E.R. 2 - Temat ogólny

Postprzez Nieznajomy X w 05 Mar 2015, 19:36

Każdy ma swój gust, nie będę się kłucił ;) Mnie osobiście te wszystkie Deus Exy, Hitmany, czy Call of Druty ( :D ) nie jarają ale każdy ma swoje upodobania. Pozdrawiam.
Miarą Twojej wartości są Twoje zasady.

"jak przyjaźń to do śmierci i nigdy na odpie*dol"
O.S.T.R.

"co zrobić, by uczciwie zarobić, co zrobić, by nie wyj*bać szefowi, co zrobić, kiedy szefem jest kobieta, wyj*bać kobiecie to wielki nietakt"
Metrowy

Nieznajomy X
Wygnany z Zony

Posty: 310
Dołączenie: 15 Wrz 2014, 21:30
Ostatnio był: 02 Kwi 2015, 14:33
Miejscowość: Koszmary moich wrogów
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: SVUmk2
Kozaki: -2

S.T.A.L.K.E.R. 2 Zbiór dowiedzionych prze zemnie żeczy

Postprzez oskarito0112 w 12 Mar 2015, 21:31

Wiem że produkcja jest zamrożona ale gdyby twórcy gry wznowili projekt a nawęd za rok to co byście chcieli tam zobaczyć ja wiem tylko tyle :

STALKER 2

-Wszystkie lokacje które spotkaliśmy w Cień Czarnobyla,Czyste Niebo,Zew Prypeci, + Czarnobyla,Czarnobyla 2 tak zwany Oko Moskwy + tereny pobliskie
-W Zonie Znajdziemy Kobiety
-Prawie w ogóle nie będzie ekranu ładowania
-tera nie będzie nam się wydawało że przechodzimy między lokacjami tylko będzie jedna ogromna mapa
-W grze ujrzymy jeszcze więcej laboratori i podziemnych kompleksów
-Będzie 1 nowa frakcja
-parę nowych broni
-nowe modele postaci
-Gra będzie robiona na nowym silniku autorskim
-Będą zaimplementowane najnowsze standardy graficzne
-ujrzymy postacie z poprzednich części
-stalkerzy będą się poruszać w jeszcze naturalniejszy sposób
-twórcy gry by zdobyć informacje na temat zony wybierają się do nie czyli spotykane przez nas rzeczy będą istniały naprawdę
-STALKER 2 ma być pozbawiony błędów
-wszystkie błędy zostaną wyeliminowane na etapie tworzenia gry
-multiplayer w STALKER 2 stoi pod znakiem zapytania?
-Jeśli narzekaliście że stalker jest za łatwy albo ma za mało elementów survivalu to z 2 powinniście być zadowoleni
-Stalker 2 będzie trylogią tak ja poprzednik
-Wyeliminowana będzie Wojna Frakcji
-w grze będzie zaimplementowany szerszy sposób użycia artefaktów
-silnik będzie udostępniony dla moderatorów tak ja w poprzedniczce
-Gra będzie zabezpieczona w zabezpieczania antypirackie i gra będzie wymagała stałego połączenia z internetem (Steam)
-twórcy mówili że x-ray dużo ciągnie i jest za stary w końcu to silnik z 2007
-gra będzie miała o wiele większe wymagania
-będziemy najprawdopodobniej Strelokiem
-prawdopodobnie dowiemy się (zobaczymy jak Strelok trafił do zony) ale twórcy tego na 100% nie zapewniają
;)

MOŻE KIEDYŚ POWSTANIE 2
Ostatnio edytowany przez oskarito0112, 27 Mar 2015, 21:17, edytowano w sumie 1 raz
oskarito0112
Kot

Posty: 15
Dołączenie: 03 Mar 2015, 17:39
Ostatnio był: 03 Kwi 2015, 12:39
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: GP 37
Kozaki: -6

Re: Co byście chcieli zobaczyć w S.T.A.L.K.E.R. 2

Postprzez Red Liquishert w 12 Mar 2015, 22:47

Było 1001 tematów o S.T.A.L.K.E.R. 2, po prostu sprawdź. Ja np. jak czegoś szukam, to lubię otworzyć oczy.

Sztaklera 2 nie będzie :caleb:

nawęd


Image
Bydlę z pana, panie Red
Awatar użytkownika
Red Liquishert
Łowca

Posty: 418
Dołączenie: 07 Sty 2010, 16:13
Ostatnio był: 16 Gru 2021, 16:32
Miejscowość: Chuj wie, Polska Ź
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Akm 74/2
Kozaki: 167

Re: Co byście chcieli zobaczyć w S.T.A.L.K.E.R. 2

Postprzez oskarito0112 w 13 Mar 2015, 10:35

[quote="Red Shoahert"]Było 1001 tematów o S.T.A.L.K.E.R. 2, po prostu sprawdź. Ja np. jak czegoś szukam, to lubię otworzyć oczy.

Sztaklera 2 nie będzie :caleb:

będzie tylko trzeba podtrzymać nadzieje że wyjdzie (kiedyś) może jak twórcy gry wydadzą swój nowy projekt to wtedy będą mieli kasę na STALKER 2 pamiętajmy że jest jeszcze KICK STAR (sprawdź se na YouTube kanał TOTALWeGAMES jak oczywiście znasz rosyjski pozdrowionka ;)

Za ten post oskarito0112 otrzymał następujące punkty reputacji:
Negative Red Liquishert, Tajemniczy.
oskarito0112
Kot

Posty: 15
Dołączenie: 03 Mar 2015, 17:39
Ostatnio był: 03 Kwi 2015, 12:39
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: GP 37
Kozaki: -6

Re: Co byście chcieli zobaczyć w S.T.A.L.K.E.R. 2

Postprzez Mito w 13 Mar 2015, 20:10

Spolszczenie do Misery: The Armed Zone (Ja & Imienny)
Ciekawe kiedy ilość moich kozaczków przekroczy moje IQ Image
Awatar użytkownika
Mito
Legenda

Posty: 1007
Dołączenie: 17 Sie 2014, 21:21
Ostatnio był: 29 Mar 2019, 02:46
Kozaki: 271

STALKER 2 video moje

Postprzez oskarito0112 w 13 Mar 2015, 22:20

chciałbym wam zaprezentować wszystkie rzeczy które zrobiono do stalker 2 a oto filmik mego autorstwa sprawdźcie czy wam się podoba :?: pierwszy film na YouTube więc wiecie a tu link https://www.youtube.com/watch?v=c3nVklKDFKw i powiedzcie czy wam się podoba i co o tym sądzicie :/
oskarito0112
Kot

Posty: 15
Dołączenie: 03 Mar 2015, 17:39
Ostatnio był: 03 Kwi 2015, 12:39
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: GP 37
Kozaki: -6

Re: STALKER 2 video moje

Postprzez Decimus76 w 13 Mar 2015, 23:16

Filmik spoko, tylko, że większość obrazków jest rozmazana, a na nie których prawie nic nie widać (mogłeś je po prostu zmiejszyć) i w dodatku mogłeś dodać podpisy pod nie, np. Stary Concept Art Bandytów itp. Ale masz like ;D
Procesor: i5 3470 3.20Ghz/Karta Graficzna: Gainward GTX 650 Ti-1GB-128 bit/RAM: Goodram 6GB 1333Hz/Zasilacz: Silentium PC Vero L1/Dysk: Samsung HD502, 500GB/Obudowa: SilentiumPC Brutus M23 Pure Black/Monitor: Acer K22HQL
https://www.youtube.com/watch?v=GgmMCp1nOlU
Telefon: LG L Fino
Tablet: Modecom FreeTab 1001

Za ten post Decimus76 otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive oskarito0112.

Decimus76
Wygnany z Zony

Posty: 407
Dołączenie: 31 Paź 2014, 22:06
Ostatnio był: 05 Paź 2015, 19:19
Miejscowość: Bagienko na Wysypisku
Frakcja: Bandyci
Ulubiona broń: TOZ34
Kozaki: 47

Re: STALKER 2 video moje

Postprzez oskarito0112 w 14 Mar 2015, 14:04

mogłeś dodać podpisy pod nie, np. Stary Concept Art Bandytów itp. a wiesz może jak poprawić jakość obrazu bardzo byłbym wdzięczny

- - -

oto kolejne video ze stalker 2 i na 2 moich video widać wszystkie prace jakie dotychczas zrobili :arrowl:

#1

-dodałem napisy

#2

-dodałem napisy ale tylko na początku i na końcu
-polepszyłem jakość grafiki na normalną

W KOŃCU TRZEBA MIEĆ NADZIEJE ŻE STALKER 2 W KOŃCU WYJDZIE

życzę miłego oglądania myśle że wam się spodobał to dopiero mój 2 filmik na YouTube więc wiecie (Proszę nie hejtujce nie lubię ostrej krytyki) tylko powiedzcie czy jest dobry

link https://www.youtube.com/watch?v=tUBbQti ... e=youtu.be
oskarito0112
Kot

Posty: 15
Dołączenie: 03 Mar 2015, 17:39
Ostatnio był: 03 Kwi 2015, 12:39
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: GP 37
Kozaki: -6

Re: STALKER 2 video moje

Postprzez Kpuc w 14 Mar 2015, 14:19

Niektórych artów nie widziałem wcześniej, jak nie masz nic przeciwko to wrzuć paczkę na zippy :wódka:
Image

Za ten post Kpuc otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive oskarito0112.
Awatar użytkownika
Kpuc
Legenda

Posty: 1810
Dołączenie: 06 Paź 2010, 09:10
Ostatnio był: 19 Lut 2024, 21:21
Miejscowość: zona
Frakcja: Czyste Niebo
Ulubiona broń: Vintar BC
Kozaki: 285

PoprzedniaNastępna

Powróć do Ogólna dyskusja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 5 gości