Wasza wola w PDA

Tutaj dyskutujemy w tematach, które nie pasują do żadnej części S.T.A.L.K.E.R.'a.
Regulamin forum
Chcesz zadać pytanie lub masz problem? Napisz w tym dziale, a Twój temat na pewno zostanie usunięty.

Re: Wasza wola w PDA

Postprzez Gorianov w 24 Sie 2012, 02:59

To PDA zostało znalezione w legowisku Kontrolera nad Jantarem, należało ono do stalkera z ''Wolności'', który przybył tutaj w poszukiwaniu tajnych dokumentów wraz ze swoim odziałem. Dzięki tym papierom doświadczony przewodnik będzie w stanie odnaleźć drogę do Limańska oraz CEJ.
Kod: Zaznacz wszystko
04.10.12     18:46
To PDA musi trafić w ręce Łukasza, przywódcy frakcji ''Wolność''. Znajdują się tutaj cenne zapiski, dokładne lokalizacje przejść do samego serca zony. Zapewne będziesz chciał te informacje zatrzymać dla siebie, ale bez przewodnika który jest w naszej bazie na Magazynach Wojskowych to PDA jest dla ciebie nic nie warte, bierz mój cały ekwipunek, w bocznej kieszeni plecaka znajdziesz precyzyjną lokalizację mojego schowka który znajduje się w Dolinie Mroku, weź wszystko ale pieniądze które tam znajdziesz wyślij mojej rodzinie, skontaktuj się z Barmanem, powiedz że chodzi o przysługę którą jest winien Gorianovi, połóż pieniądze na ladzie a on już będzie wiedział co robić dalej. Proszę..
04.10.12    19:20
Dobrze się razem bawiliśmy z Nikolą, nawet nie wiem gdzie tego biedaka zaciągnął ten stwór, przez moment słyszałem tylko krzyki ale potem...wszystko ustało i zapanowała piekielna cisza. Nie mogłem mu pomóc ! <słychać płacz> było już za późno..!
Reszta oddziału zginęła od kul bandytów, hah..zawsze musieliśmy się w coś wpakować z Nikolą, trafiliśmy wprost do legowiska tego ...czegoś gdy ratowaliśmy się ucieczką.
04.10.12   19:37
<słychać z długimi przerwami ledwo słyszalny głos>
Nigdy nie przypuszczałem że zginę w takim miejscu, wykrwawiam się..robi się coraz zimniej, zimniej niż w sercu samego diabła, ah..
Po raz kolejny szczęście okazało się być dziwką, a ja klientem bez portfela. Tym razem nie ucieknę, chciałbym przytulić córkę i żonę, przeprosić za wszystkie błędy, ale jest za późno.. zostałem sam, gdym mógł to chociaż bym sobie strzelił w łeb, ale nie mam sił aby podnieść pistolet..widać dostałem swoje pięć minut sławy ..
Awatar użytkownika
Gorianov
Człowiek-Artefakt

Posty: 192
Dołączenie: 27 Cze 2012, 00:20
Ostatnio był: 08 Wrz 2021, 23:36
Miejscowość: legowisko utakera
Kozaki: 41

Reklamy Google

Re: Wasza wola w PDA

Postprzez Gorik w 27 Sie 2012, 20:30

Opis w ekwipunku:
Na karteczce przyklejonej z tyłu PDA jest napisane"H=kal.aksia"
Po wpisaniu w pole z hasłem "5.45" rozpoczyna się odtwarzanie nagrania
Kod: Zaznacz wszystko
Cóż stary, jeżeli znalazłeś to PDA masz pewnie mnóstwo pytań... Eh, to tak samo jak ja. Ale od początku. Pewnie interesuje cię, jak znalazłem się w tych zasranych podziemiach. No cóż... sam nie wiem. Wybraliśmy się z Jaroszą i Iwanem na "potańcówkę" z zombiakami. Kiedy zaczęło się ściemniać i już mieliśmy wracać do bazy, Iwan zauważył jakiś właz. On zawsze miał świetny wzrok... eh, będzie mi go brakować. Więc postanowiliśmy jeszcze na chwilę tam zajrzeć. Skąd niby mieliśmy wiedzieć że drabina się urwie?! Biedny Jarosza. Będzie mi brakować jego żartów po pijaku. Eh... Iwana dopadł kontroler. Zmusił biedaka do skoku do zbiornika z kwasem. A taki porządny chłop z niego był...  Z Iwana oczywiście. Ja dotarłem do części administracyjnej. Ale ci pieprzeni fanatycy mnie uprzedzili. Wyrżnąłem ich wszystkich, ale oni zdążyli wysadzić wejście do zapasowego tunelu ewakuacyjnego. Sukinsyny... Odkopanie go zajęło mi 3 dni. Ale nie mam już siły. Nie jadłem od tygodnia. Nie pamiętam kiedy ostatni raz spałem. Może tobie się uda... Weź mój AKSU. Własnoręcznie go modyfikowałem. Niech ci dobrze służy... W plecaku są dokumenty z tej placówki. Zanieś je naukowcom. Odpalą ci niezłą sumkę. Aha. Jeżeli będziesz kiedyś w okolicy wojskowej placówki w kordonie, zostaw to PDA w wydrążonym pniu drzewa z wyrytym na korze "G". Następnego dnia o 5. rano znajdziesz w niej trochę kasy i sprzętu. Coś jeszcze? A, właśnie mój schowek znajduje się w starym wraku helikoptera na północny-zachód od bazy "Wolności". Znajdziesz tam kombinezon mojego własnego projektu. Nie bój się w nim o wojskowych. Dopóki go nosisz, doputy cię nie tkną. resztę sprzętu też możesz zatrzymać. I pamiętaj: "Droga okrężna może być  i oszukańcza, może nas wiedzie szalbierz chciwy paru groszy, lecz lepsze to niż śmierć na wapniejących szańcach, u progu granic niewidzialnych i aproszy, gdzie ziewa żołnierz tak podobny do skazańca" <słychać strzał>
Piękno zbawi świat
Awatar użytkownika
Gorik
Stalker

Posty: 97
Dołączenie: 26 Lut 2012, 17:43
Ostatnio był: 24 Lut 2023, 20:11
Miejscowość: Kraków
Frakcja: Wojsko
Ulubiona broń: Fast-shooting Akm 74/2
Kozaki: 33

Re: Wasza wola w PDA

Postprzez ThermalsPL w 27 Wrz 2012, 18:58

"Drogi Stalkerze.MUsze zostawić swoje PDA tutaj.Niestety chyba wiesz co sie dzieje.Zabierz fanty i korzystaj z nich dobrze.Powodzenia koleś."
"Stary,dobrze że tu jesteś!Wpadłem jak śliwka w gówno!"-Strzelec Czystego Nieba
Awatar użytkownika
ThermalsPL
Kot

Posty: 39
Dołączenie: 30 Cze 2012, 13:17
Ostatnio był: 01 Sie 2019, 16:30
Frakcja: Czyste Niebo
Ulubiona broń: Lightened IL 86
Kozaki: 6

Re: Wasza wola w PDA

Postprzez Rainbow w 09 Lis 2012, 19:24

KILL THE STRELOK !

Uwagi moderatora:

Bardzo cudowny post, warn za kompletną bezmyślność. - Wheeljack

Za ten post Rainbow otrzymał następujące punkty reputacji:
Negative Voldi.
Awatar użytkownika
Rainbow
Kot

Posty: 15
Dołączenie: 08 Lis 2012, 14:07
Ostatnio był: 15 Lis 2012, 17:06
Miejscowość: Dzicz
Frakcja: Najemnicy
Ulubiona broń: TRs 301
Kozaki: -2

Re: Wasza wola w PDA

Postprzez ArtemExplicitov w 09 Lis 2012, 20:16

Dałbym auto screamera uruchamiającego się po właczeniu PDA , upewniając się że głośniki są na maxa...
Image
...Zwabiając wszystkie mutanty i bandytów z okolicy.

Za ten post ArtemExplicitov otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive shoter.
Awatar użytkownika
ArtemExplicitov
Kot

Posty: 31
Dołączenie: 11 Sty 2012, 09:58
Ostatnio był: 31 Gru 2012, 02:50
Frakcja: Powinność
Ulubiona broń: Akm 74/2U Special
Kozaki: 1

Re: Wasza wola w PDA

Postprzez Lordoth w 10 Lis 2012, 22:25

Ja bym zostawił w PDA notatkę: Ważne! Jeśli znalazłeś moje PDA to oznacza że nie żyje. W plecaku znajdziesz kuferek. W nim ukryte jest 50.000 rubli i cenny artefakt. Kod do kufra to 2012.
Ten kto znalazłby kuferek otworzyłby go a tam c4 ustawione na 3 sekundy. I surprise :)
Awatar użytkownika
Lordoth
Kot

Posty: 7
Dołączenie: 30 Paź 2012, 20:02
Ostatnio był: 08 Sty 2013, 16:20
Miejscowość: Magazyny Wojskowe
Frakcja: Powinność
Ulubiona broń: Tunder S14
Kozaki: 0

Re: Wasza wola w PDA

Postprzez Piotras112 w 05 Gru 2012, 15:45

STALKERZE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Czytając to obejrzyj się za siebie :!: I na pewno nie zobaczysz tam :kotek:
Idzie Puchatek przez las
nagle patrzy w gówno wlazł!
Więc bierze nogę
i wyciera o podłogę.
Kupa była Krzysia
i przykleiła się do misia.
Puchatek po długim zmaganiu,
usiadł zrezygnowany
cały w gównie umazany.
Zawołał Prosiaczka
małego smarkaczka.
Ten gdy go zobaczył
tak się wystraszył,
że aby uciec na czas
pierdnął misiowi w twarz.
Puchatek śmierdząc jak dupa
zaczął udawać trupa.
I aby nie robić obciachu
zakopał nogę w piachu.

Za ten post Piotras112 otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive master11,
Negative Voldi.
Awatar użytkownika
Piotras112
Kot

Posty: 14
Dołączenie: 18 Lis 2012, 18:29
Ostatnio był: 17 Paź 2023, 23:46
Frakcja: Najemnicy
Ulubiona broń: RP-74
Kozaki: -14

Re: Wasza wola w PDA

Postprzez StefanStrielok w 13 Gru 2012, 19:39

Jeżeli już stoisz nad moim zmarłym ciałem to wiedz że zginąłem w walce. Mój karabin AK-47 był przekazywany z ojca na syna. W moim plecaku znajdziesz kiełbasę nadgryziony kawałek chleba i apteczkę. Może ci się to przydać zginąłem przez tego zawszonego nibypsa. Mój kombinezon jest bezużyteczne ale karabin jest w bardzo dobrym stanie. Ruble znajdziesz w mojej lewej małej kieszonce jest tam 350 rubli lepsze i to. Mam nadzieje że ci się to przyda.
Ostatnio edytowany przez StefanStrielok, 26 Lis 2013, 19:08, edytowano w sumie 1 raz

Za ten post StefanStrielok otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive kajzerPL, stalker3467,
Negative Wunderwaffe.
Awatar użytkownika
StefanStrielok
Stalker

Posty: 124
Dołączenie: 31 Mar 2012, 18:22
Ostatnio był: 21 Lis 2021, 00:29
Miejscowość: Szczecin
Frakcja: Bandyci
Ulubiona broń: "Tunder" 5.45
Kozaki: 2

Re: Wasza wola w PDA

Postprzez master11 w 02 Sty 2013, 20:39

Tania bandycka gnido, szujo, a także szumowino(jeżeli jesteś samotnikiem, wolnością, Czystym Niebem, ew. powinnością to sorki.). Jeżeli to czytasz już pewnie zjadły mnie te mutanty które nadciągają z lewej. Pewnie i ty skończysz jak ja i dobrze radze uciekać prosto tam jest anomalia grawitacyjna (lepsze to niż zostanie zjedzonym przez mutanty). 3m się i tak praktycznie nie żyjesz więc... nie ważne zobaczymy się w piekle weź :wódka: na pożegnanie bo :+: się na nic nie zda... to do 15:00 wtedy są zapisy na kary gotowania w kotle piekielnym... lepiej żebyś zdążył siemka hi hi :D
"Это не мы в Зоне, мы действительно получали зона" - Яцек Kaczmarski
Awatar użytkownika
master11
Kot

Posty: 28
Dołączenie: 28 Gru 2012, 15:01
Ostatnio był: 18 Lip 2023, 14:53
Miejscowość: Czarnobyl ;)
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Akm 74/2
Kozaki: -10

Re: Wasza wola w PDA

Postprzez Strelok_90 w 12 Sty 2013, 00:16

Stalkerze, bandyto, mutancie, itd...
Jeśli to czytasz to na pewno znaczy, że już nie żyję i gniję gdzieś w śmieciach, podziurawiony lub rozszarpany przez jakiegoś mutka. To PDA powinno trafić do Wróbla. Znajdziesz go w barze ''100 Radów''. Zwykle przesiaduje tam od 9:00 do 11:00 i chleje ryj z kolegami :wódka: . Zostawiłem amunicję do kałacha plus apteczkę i dwie butle wódy w pniu tuż przy starym zaporożcu w okolicy przejścia do kordonu. Jeśli spotkasz bandziora o ksywce ''Duży kolo" urwij mu łeb i nasraj do środka. Dziękuje za uwagę. Powodzenia w dalszym życiu w Zonie. Nara :E

Za ten post Strelok_90 otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive kajzerPL.

Strelok_90
Wygnany z Zony

Posty: 55
Dołączenie: 08 Sie 2012, 19:03
Ostatnio był: 28 Lis 2014, 22:45
Ulubiona broń: --
Kozaki: 17

Re: Wasza wola w PDA

Postprzez Leo0502 w 17 Mar 2013, 18:52

Stalkerze, nagrywam to, bo mam zadanie i mogę z niego nie wrócić. To co usłyszysz to moja filozofia i inne pierdoły... Może najpierw o pokoju... ZAARAAZ!... Przecież słowo "pokój" w ogóle nie powinno istnieć. Na świecie pokoju nigdy nie było. Zresztą nigdy go nie będzie. Co to za człowiek, który nigdy nie walczył, nie bił się z nikim, ani nawet nie obrażał kogoś?! Jak dla mnie to homo sapiens ma tylko jeden cel we wszechświecie-unicestwić Ziemię. (westchnienie) Niestety jest taką ciotą, że tego nie potrafi! Na przykład Schrödinger pracował przy programie jądrowym III Rzeszy, pomylił się w obliczeniach, wyszło mu, że budowa bomby jest niemożliwa i w ten sposób ocalił świat. Taa... Założę się, że niedługo ktoś zrzuci taką bombkę, stawiam na Koreę albo Indie z Pakistanem.

Starczy o tym. Powiem czemu tu jestem. Nie dlatego, że goni mnie prawo, czy chcę zarobić, ale dlatego że kręcą mnie postapokaliptyczne klimaty. Chociaż wiem, że oznacza to brak telewizji, internetu, kompletną nudę i śmierć głodową. A i tak chce żyć w takim świecie! Jakoś tego nie rozumiem. Nie ważne, ide na śmierć. AVE!

...

A! Jeśli znalazłeś to PDA w Czerwonym lesie, Wiosce pijawek albo innym podejrzanym miejscu prawdopodobnie cos mnie zeżarło, więc nie odwracaj się... Co, zrobiłeś to? Jeśli nie ostrożnie opuść to miejsce i pamiętaj: Ćśśś...

Za ten post Leo0502 otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive kolokolo98.
Leo0502
Tropiciel

Posty: 358
Dołączenie: 20 Wrz 2012, 18:10
Ostatnio był: 24 Maj 2023, 12:49
Miejscowość: Pierdziszewice wylotem na Dupów
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: SPSA14
Kozaki: 140

Re: "Zadziwiająca Historia"

Postprzez eXZab w 20 Mar 2013, 21:54

29.04.2013 = "Skarb po który przyszedłeś"
"Jeżeli znalazłeś te PDA to znaczy, że wydobyłeś moje cenne informacje na temat Świadomości Z, które ukrywałem w moich myślach i nie chciałem nikomu o tym mówić. Znalazłeś mnie przy Spełniaczu Życzeń, gdzie występuje ogromne promieniowanie Psioniczne. Słuchaj mnie teraz uważnie bracie, bo inaczej nie przeżyjesz. Przeczytaj dane i je zapamiętaj, jak się obudzisz wszystko opowiesz SBU. Tylko wszystko zapamiętaj, bo ja może się obudzę, a może nie. Jeżeli przeczytałeś, to przeczytaj jeszcze mój wczorajszy wpis, kiedy leżałem tutaj ranny".

28.04.2013 = "Wyjaśnienie o miejscu, w którym jesteś"
"Znajdujemy się aktualnie w okolicach Spełniacza Życzeń 3 podświadomości mojego snu, w drodze powrotnej nie możesz zaczepiać bandytów, ponieważ w mojej podświadomości bandyci są wrogami, na sam twój widok będą strzelać do CB i cię gonić (nikt nie lubi kiedy wydobywasz z kogoś informacje przez sen). Ja i ty jesteśmy podłączeni przez urządzenie, które znalazłem w Mózgo-zwęglaczu, mamy wspólny sen.
Ty jesteś w mojej podświadomości, podczas snu możesz wydobyć ze mnie każdą informację, którą mam w głowie. Problem polega na tym, że każda informacja to przedmiot. Znaleźliśmy jeszcze 2 urządzenia i podłączyliśmy się w głębszą podświadomość, było nas coraz mniej, ponieważ kolejna osoba która została musi nas ocknąć i obudzić np. żeby wyjść z 4 poziomu snu podświadomości w 1 momencie muszą ocknąć ciebie np. wylewając na ciebie wodę bądź przewracanie tobą. Posiadamy aktualnie 3 wymiary:
- 3 poziom podświadomości Elektrownia Jądrowa, w tym miejscu znalazłeś mnie z PDA
- 2 poziom podświadomości stacja kosmiczna na orbicie ziemskiej
- 1 poziom podświadomości miejsce pijawek w Zatonie
- świat realny jest nas 5. Śpimy w Kordonie w bunkrze Sidorowicza. On kontroluje te urządzenie i pilnuje nas (urządzenie, które znaleźliśmy w Mózgo-zwęglaczu). Podłączył nas 4 pod wspólny sen, ale moją podświadomość, ponieważ, ty musisz wydobyć ze mnie te informacje. Im większy poziom podświadomości tym bardziej zbliżasz się do najgłębiej ukrytych moich myśli. Na 1 poziome w Zatonie zaatakowali nas pijawki, więc ukryliśmy się w pokoju obok, urządzenie było w szafie, więc 1 osoba została, aby przypilnować śpiących i podłączyła nadal 3 osoby. Na stacji kosmicznej stała się tragedia. Tlen starczy nam na 3 miesiące, ale to mało czasu zaraz się dowiesz dlaczego. Zauważyliśmy, że leci w nas asteroida, która uderzy w nas za miesiąc. Więc powiedziałem kompanowi, aby podłączył mnie i ciebie pod 3 poziom. Znaleźliśmy się w w Elektrowni Jądrowej w Czarnobylu. Ja wszedłem sam 1 i nie miałem ochrony psionicznej, a ty miałeś.
Musisz się śpieszyć, ponieważ pijawki ścigają nas i kiedy zabiją strażnika (1 z nas) w 1 poziomie snu, to zginie strażnik w 2 poziomie i ty, bo nie odepnie cię z urządzenia. Znalazłeś mnie dzień później, więc i tak wywiązałeś się doskonale. Ja już długo nie pożyję, bo promieniowanie mnie wykańcza i jak umrę w śnie to będę w próżni. Możesz mi pomóc jak dasz radę, bo jak się odłączysz w tym momencie, to ja się już nie obudzę. Jak zapamiętałeś te informacje, to wejdź do Spełniacza życzeń i zniszcz główne źródło zasilania z prawej strony wtedy zostaniesz przeniesiony do próżni. Jest to moja najgłębsze wspomnienie. Biegam sobie tam po Bagnach i szukam artefaktów (będę robił to do końca życia póki ktoś mnie nie wyciągnie z tego, a jak mnie nikt nie wyciągnie to w prawdziwym świecie będę martwy, albo będę żył jak warzywo w próżni, albo zastrzelę się w śnie, co spowoduje śmierć w prawdziwym świecie. Pamiętaj jak ty zginiesz w moim śnie to spotka cię podobny los i już po nas. Masz wybór, odłącz się lub mi pomóż. Zapamiętaj te informację i uciekaj albo uratuj mnie. Jak będziesz gotowy po prostu rzuć moim PDA z całej siły w ziemię wtedy uszkodzisz mój mózg i wydostaniesz się lub znajdź mnie na bagnach i przekaż mi PDA, wtedy informację wrócą do mnie i wyjdę z próżni wraz z tobą. W momencie rzutu PDA zabij mnie i siebie, musisz jeszcze zabicie mnie i siebie w tym momencie jak rzucisz PDA. Dodam te informacje, żebyś miał świadomość z czasem:
-Realny Świat Kordon = realny czas, śpimy 10h z narkozą
- 1 poziom Zaton = podczas snu przez 10h odczuwamy jak by minął tydzień
- 2 poziom stacja kosmiczna = tam 10h, to pól roku
-3 poziom Elektrownia Jądrowa = 10h to 10lat (jak utkniesz tutaj, to po przeżyciu tutaj 10lat obudzisz się i okaże się, że spałeś 10h, może to wywołać u cb szok)
-4 jak zdecydujesz się mi pomóc to wejdziesz w próżnie, tutaj żyje się do końca, 50 lat to 10h w realnym świecie
np. jak przeżyjesz 20min w Elektrowni Jądrowej, to strażnik na 2 poziomie przeżyje 2min, a ten 1 poziomie mrugnie okiem.
- w świecie realnym pilnuje nas Sidorowicz
- na 1 poziomie czuwa Żwawy
- na 2 poziomie w kosmosie Sacharow
- na 3 poziomie musisz radzić sobie sam, bo ja poległem
Dodam również, to, żebyś wiedział jak działa ten system:
- kiedy walniesz PDA o ziemię i zabijesz mnie to wylądujemy koło Spełniacza Życzeń i on się rozwali, będzie to znak dla Sacharowa, że ma nas obudzić na stacji kosmicznej (2 poziom). Odłączy on nam tlen co spowoduje szok, ale że zabiłeś się w tym momencie i mnie to będziemy na stacji. Dalej powinno pójść jak po maśle, Żwawy w Zatonie otrzyma sygnał od Sacharowa i budzimy się tam (Żwawy obleje nas wodą), następnie Sidorowicz otrzyma sygnał i obudzi nas w realnym świecie. Jest to bardzo ryzykowane, bo jeżeli 1 osoba coś zepsuje, to nikt nie przeżyje. Jak się nie obudzę, to idź wszystko opowiedz to co przeczytałeś z PDA o Świadomości Z do Hermana i Oziorskiego, a następnie do SBU. Liczę na ciebie przyjacielu, jeżeli dasz radę zaryzykować swoje życie i mnie odnaleźć to stawiam ci 2 KOZAKI. Pamiętaj jak mnie na 4 poziomie nie znajdziesz w próżni na Bagnach to ty też się nie obudzisz, obszar jest duży, więc uważaj. Sidorowicz powinien budzić dawką prądu, ponieważ jesteśmy pod narkozą".

3h później
Dzięki, że mnie ocaliłeś wszyscy wykonaliście świetną robotę. Spędziliśmy we śnie około 17,5 roku, a mineło 3h tutaj. Miałem zakodowaną informację, bo byłem kiedyś w tym świecie przy Świadomości Z i nastąpiła emisja i nic nie pamiętałem. Ale dzięki mojemu przyjacielowi mogę spokojnie dowiedzieć się całej prawdy, o ile zapamiętał moje PDA z 3 podświadomości. Pamiętasz? Super. Idziemy obalić KOZAKI, przejdę się z tobą do naukowców i SBU, ty opowiadaj a ja się dowiem to co utraciłem po emisji. Powiem ci w tajemnicy, że moje marzenia opierają się na Spełniaczu Życzeń (okazuje się, że 2 osoba dowiedziała się o tym na 3 poziomie).
Wystąpili (główni bohaterowie):
-Striełok ratujący Majora, Sidorowicz, Żwawy, Sacharow

Za ten post eXZab otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive Wunderwaffe.
eXZab
Kot

Posty: 48
Dołączenie: 10 Mar 2013, 19:54
Ostatnio był: 08 Kwi 2013, 23:38
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: SGI 5k
Kozaki: 6

Poprzednia

Powróć do Ogólna dyskusja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 7 gości