Wasza wola w PDA

Tutaj dyskutujemy w tematach, które nie pasują do żadnej części S.T.A.L.K.E.R.'a.
Regulamin forum
Chcesz zadać pytanie lub masz problem? Napisz w tym dziale, a Twój temat na pewno zostanie usunięty.

Wasza wola w PDA

Postprzez Dodox w 17 Sie 2010, 23:16

Ok zaczynamy , gdybyście mieli zostawić w Zonie swoje PDA z ostatnią wolą , myślą lub historiom to jak by to brzmiało bo moje tak :

"Drodzy bracia stalkerzy , mówię to ze smutkiem ale to już ostatni mój wpis w tym PDA , mam nadzieję że odczytają to właściwe osoby którym ufam i na nich polegam .
Chociaż mam dobre wyposażenie i szacunek który jest ważny w Zonie mam pewien problem mianowicie , przyłączając się do Powinności Wolność oczywiście mnie znielubiła i wysłała na mnie swoich zabójców gonili mnie aż do Wysypiska gzie zacząłem pisać tę wiadomość abyście wiedzieli co się dzieje .
Dostałem kulkę w udo i mocno krwawię nie mam bandarzy i zaczynam widzieć nie prawdziwe rzeczy ale jak na razie jest dobrze .
Muszę kończyć bo słyszę zabójców jak tu idą , w Instytucie Badawczym Agroprom schowałem prototyp nowego karabinu i egzo szkieletu mam nadzieję że dobrze tego użyjecie , cholera idą o nie widzą mnie !!!
Bracia pozdrawiam was o skarb pytajcie barmana Powinności
Użyjcie tej broni w słusznej sprawie , POMÓŻCIE POWINNOŚCI





Pozdrowienia
Kapitan Dodox
Naszą powinnością jest roznieść w pył całe plugastwo Zony i ją samą
Image

Za ten post Dodox otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive Stalker Daniel.
Awatar użytkownika
Dodox
Stalker

Posty: 80
Dołączenie: 11 Cze 2010, 21:21
Ostatnio był: 06 Mar 2013, 19:57
Miejscowość: Poznań
Frakcja: Powinność
Ulubiona broń: Tunder S14
Kozaki: 4

Reklamy Google

Re: Wasza wola w PDA

Postprzez Wiewiórka69 w 18 Sie 2010, 13:29

Dziwny temat.. poza tym widzę że się bardzo wzorowałeś na moim opisie Mutanta z innego tematu..

Uwagi moderatora:

OFFTOP! - ati

Wiewiórka69
Wygnany z Zony

Posty: 304
Dołączenie: 22 Sty 2010, 16:58
Ostatnio był: 19 Lip 2011, 21:39
Miejscowość: Warszawa
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Akm 74/2
Kozaki: 1

Re: Wasza wola w PDA

Postprzez Adam w 18 Sie 2010, 13:38

"Osobniku, który znalazłeś moje gnijące ciało
Domyślasz się, że zabierając moje fanty, narazisz się moim ziomom. No nic, pozostawiam Ci w spadku to przestarzałe PDA, komórkę, potłuczoną wódkę z mety, kawałek sera (nadgryziony przez rodenta!), kasetę VHS z "Powrotem do przyszłości II", oraz soundtrack do "Ojca chrzestnego". W mojej lewej kieszenie znajdziesz nadgryzioną kanapkę z dżemem, w prawej złoty medalion, znalezio... ukradziony z muzeum. Zmarłem marnie, ale to wystarczy, abyś wysłał moje ciało do mojej mamy. W plecaku w bocznej kieszeni odszukasz mój portfel z sumą 50 rubli. Mało, ale jak sprzedasz medalion i zainwestujesz... No cóż, powiem, że ten atak pijawki był mocny, ale nie byłem jedyny, po prawej stronie zauważysz zwłoki wojskowego, który posiada słuchawki do mojego odtwarzacza MP3. To tyle, zakończę to wielokropkiem, zę niby mnie potwory zja..."


:E
Image
Image
Awatar użytkownika
Adam
Redaktor

Posty: 2524
Dołączenie: 27 Gru 2007, 12:13
Ostatnio był: 20 Wrz 2023, 17:49
Miejscowość: Kutno
Frakcja: Wojsko
Ulubiona broń: FT 200M
Kozaki: 393

Re: Wasza wola w PDA

Postprzez bumshaker12 w 18 Sie 2010, 14:14

To jak dla mnie żałosny temat umierając sięgnę po PDA i napisze swoją ostatnią wolę, żeby jakiś dupek który znajdzie moje ciało miał co opowiadać przy kozaku z kumplami.
Ostatnie chwile swojego życia przeznaczył bym na szybką modlitwę a nie pisanie pamiętnika.
Ludzie opanujcie się.
A wiadomość bym zostawił taką: "Nie znasz hasła dupku" :E
Image

Za ten post bumshaker12 otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive von Carstein, Hssiss, Aracz,
Negative Adam, Józio.
Awatar użytkownika
bumshaker12
Stalker

Posty: 135
Dołączenie: 14 Paź 2009, 09:14
Ostatnio był: 01 Lip 2022, 14:33
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: GP 37
Kozaki: 18

Re: Wasza wola w PDA

Postprzez Pilot w 20 Sie 2010, 11:47

temat nawet dobry ale raczej bym się nie spodziewał nagłej śmierci więc napisał bym tak
Wiadomość 1 10:01
idę z grupą do tunelu Prypeć 1, poszwendać się tu i tam na pewno jest tam dużo snorków i monolitian.
wiadomość 2 12:13
jest ich więcej niż myślałem dobrze że wiozłem RP i dużo amunicji
wiadomość 3 12:21
jest ich zbyt dużo, bimber i spiryt zginęli z ręki snorków a organ z ręki monolitian
wiadomość 4 12:35
zostałem ja i kolega szaman zdecydowaliśmy się wycofać
wiadomość 5 12:48
szaman dostał granatem a ja z odłamkiem w ręce i nodze biegnę się ukryć
wiadomość 6 12:55
moje RP ukryłem w kontenerze naprzeciw starego wozu strażackiego a :wódka: ukryłem w wozie pod siedzeniem jeszcze :+: ukryłem pod oponą wozu strażackiego, słyszę kroki monolitan za chwile mnie rozwalą klucz do mojej skrytki w janowie ukryłem w lampi<strzał>eeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
Awatar użytkownika
Pilot
Łowca

Posty: 434
Dołączenie: 26 Lip 2010, 14:34
Ostatnio był: 18 Lip 2021, 12:12
Miejscowość: Red Forest
Frakcja: Wojskowi Stalkerzy
Ulubiona broń: F1 Grenade
Kozaki: 43

Re: Wasza wola w PDA

Postprzez Pawlowicz w 20 Sie 2010, 20:13

Wiadomość 643: 24 września 2013
Helikopter znowu nie przyleciał. Nie wiem co myśleć jestem pod ciągłym napięciem ze strony bandytów nie wiem jak długo dam rade.... Gdybym miał tylko prototyp tarczy taktycznej P5345 może coś bym zdziałał. Coś mi się wydaje że to koniec. Jutro spojrzę śmierci prosto w twarz i właduje jej magazynek z mojej broni.

Wiadomość 644: 25 września 2013
Nie rozumiem co się stało nagle słyszałem huk i strzały ucichły. Gdy wyjrzałem zauważyłem 2 oddziały wojskowe. Gdy podszedłem otworzyli ogień. Teraz krwawię widocznie nie było przeznaczone nam dojść i zbadać.... nieważne teraz powoli się wykrwawiam a ty który czytasz tą wiadomość wiedz jedno moją broń zostaw bądź sprzedaj, mój kombinezon był prezentem od naukowców wiec mi go zostaw, W lewej kieszeni mam artefakt którego badanie zajęło mi 6 lat informacje na jego temat znajdziesz w PDA zwie się kompas. To chyba wszystko... Nie czekaj, w moim plecaku znajdziesz (na dnie) Odłamek psionicznej skały zamkniętej w pudełku odnieś ją do prof. Hermana....
Image
Falloutowe Wojny Frakcji http://fallout.wojnyfrakcji.org/
Stalkerowe Wojny Frakcji http://www.stalker.wojnyfrakcji.org/
Awatar użytkownika
Pawlowicz
Stalker

Posty: 147
Dołączenie: 03 Kwi 2010, 08:13
Ostatnio był: 07 Cze 2014, 18:24
Miejscowość: Zona
Frakcja: Naukowcy
Ulubiona broń: Akm 74/2U
Kozaki: 3

Re: Wasza wola w PDA

Postprzez Misq675 w 23 Sie 2010, 07:21

Bracia Bandyci to Już mój ostatni dzień prawdopodobnie zginę ponieważ poszukuje mnie wojsko i mój sprzęt jest w coraz gorszym stanie mam już ostatnią pare bandaży i apteczek mój kombinezon sie rozlatuje. Niedaleko bazy w tunelu gdzie jest zepsuty pociąg zostawiam mój sprzęt znajdziecie tam AK 74 ulepszony i Kombinezoz bandytów także ulepszony są tam także 2 butelki :wódka:. Teraz do Dowódcy Jogi Dowódco mam nadzieje ze odczytasz tą wiadomość byłeś i jesteś świetnym dowódcą mam nadzieje ze cieszysz się z mojej pomocy pozdrawiam Naznaczony.
Kończę wiadomość słyszę oddział Wojska (strzały z AK), Słyszę także helikopter zwiadowczy uciekam i pamiętajcie sprzęt weźcie w najgorszej z sytuacji.

Naznaczony
"Memento Mori" - Pamiętaj o Śmierci
Awatar użytkownika
Misq675
Stalker

Posty: 160
Dołączenie: 10 Sie 2010, 16:08
Ostatnio był: 13 Lis 2016, 12:49
Miejscowość: Ryczów
Frakcja: Samotnicy
Ulubiona broń: Obokan
Kozaki: 5

Re: Wasza wola w PDA

Postprzez Mroziak w 20 Paź 2010, 22:40

"Stalkerze jeśli to czytasz to pewnie już zeżarła mnie pijawka, albo inne cholerst...wo.
Nazywam się Stanka Pieczko trafiłem do Zony jako jeniec. Byłem więziony w starych magazynach. Pewnego dnia odbili mnie bracia z Wolnośći. Od tego dnia służę im pomocom. Moim domem stał się Hangar wujka Jara. Tam właśnie znajdziesz moją skrzynkę z różnymi gratami i kilkoma :+: , a Barman pewnie da Ci kilka :wódka: za mój notes z przepisami na nowe skręty. Oddaj moje PDA Czechowi pewnie cię przyjmie do naszej frakcji. Zawsze była mile widziana nowa twarz w naszych progach. Ale najpierw spełnij prośbę nieboszczyka i pochowaj moje ciało w miejscu, w którym poległem. Wszystko co pomnie zostanie należy od teraz do ciebie. Jeśli znalazłeś moje PDA to znajdziesz także mojego FN 2000M w granatniku umieściłem kawałek radioaktywnego kawałka miedzi twój detektor z łatwością go znajdzie. Życzę Ci powodzenia przyjacielu możliwe, że niedługo się spotkamy."
Zawsze możesz posiedzieć przy ognisku. Noc bywa zaskakująca...

Za ten post Mroziak otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive STALKER98,
Negative Pyr0.
Awatar użytkownika
Mroziak
Kot

Posty: 33
Dołączenie: 16 Paź 2010, 23:51
Ostatnio był: 05 Wrz 2011, 13:57
Miejscowość: Poznań
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: FT 200M
Kozaki: 1

Re: Wasza wola w PDA

Postprzez Warsoonclang w 25 Paź 2010, 17:05

Treść PDA znalezionego w piwnicy jednego z magazynów obok fabryki Jupiter :

NIeznajomy ... Widzę , że udało ci się otworzyć te masywne pancerne drzwi . Pewnie źle je zabarykadowałem albo co .
Na twoim miejscu nie zapuszczałbym się w głąb tego tunelu ze względu na Wyjce(patrz wymyślone mutanty str. 6) , które niechcący obudziłem . Jak zapewne się zorientowałeś wrota da się zamknąć tylko od wewnątrz więc nie mogłem uciec i tak po prostu wypuścić bestii na wolność , sądzę , że w nocy stwory wybiłyby połowę obozów .
Mam jeszcze tyle do opowiedzenia ale czas mnie nagli .
Cholera , latarka się wyczerpała .
Słyszę jakieś kroki , nadchodzą , może starczy mi amunicji ...
Żegnaj przyjacielu . Powiedz tylko Turyście , że mnie tu znalazłeś .

Worchoł
Не перейдут
Awatar użytkownika
Warsoonclang
Stalker

Posty: 134
Dołączenie: 13 Kwi 2010, 20:22
Ostatnio był: 30 Mar 2016, 09:40
Miejscowość: Bunkier Naukowców w Jantarze
Frakcja: Wojskowi Stalkerzy
Ulubiona broń: SGI 5k
Kozaki: 18

Re: Wasza wola w PDA

Postprzez Raven112 w 03 Lis 2010, 20:43

Drogi Stalkerze, pewnie czytasz ten wpis z nadzieją, że powiem gdzie ukryłem najfajniejsze fanty? A figa! To znaczy, powiedziałbym, ale to i tak nie ma teraz dla Ciebie znaczenia... -Dlaczego?- zapytasz. Spieszę z wyjaśnieniem. Jeżeli czytasz moje PDA to znaczy, że jestem martwy. Jeżeli jestem martwy, to znaczy, że coś mnie zabiło. Reszty się domyśl. Życzę Ci tylko abyś się zesrał w spodnie zanim ta pijawka/snork czy co tam mnie zabiło, urwie Ci głowę. Pozdrawiam!
To była długa noc
i mówił ktoś, że księżyc prószy bielą
na zimne pole i nic w przód nie ma więcej
nad znów to samo.

Za ten post Raven112 otrzymał następujące punkty reputacji:
Positive Mruk.
Awatar użytkownika
Raven112
Kot

Posty: 18
Dołączenie: 22 Sty 2010, 16:27
Ostatnio był: 24 Sty 2023, 19:22
Frakcja: Naukowcy
Ulubiona broń: VLA Special Assault Rifle
Kozaki: 4

Re: Wasza wola w PDA

Postprzez PAnPandeMicalls w 11 Lis 2010, 14:40

To moja wiadomość:
Mam kryjówkę z działem Gaussa i FN 200M.
I głupi cycu nigdy jej nie dostaniesz.
a pod tym moja sweeet focia z kupom. :E
Tata, Jaś i Małgosia na wakacjach (jedno piętrowe łóżko):
Tata: Ty Jasiu z Małgosiom będziesz spał na górze.
Jaś: Dobrze tato!
Małgosia: Zrobimy to Jasiu?
Jaś: Tak ale jak będzie za mocno to krzycz pączek, pączek...!
Małgosia:Ok!
...
Małgosia: Pączek, pączek, pączek!
Tata: Wpi*rdalać szybko te pączki bo lukier mi się na głowę sypie!
:E
PAnPandeMicalls
Kot

Posty: 27
Dołączenie: 11 Wrz 2010, 21:12
Ostatnio był: 20 Mar 2012, 19:47
Miejscowość: Prypeć
Frakcja: Monolit
Ulubiona broń: RP-74
Kozaki: -6

Re: Wasza wola w PDA

Postprzez wojtekpop w 11 Lis 2010, 16:14

Eeeee......Dobra jeśli znalazłeś to PDA to bierz dupe w troki.Kiedy dołączyłem do wolności wysłali mnie na patrol z kilkoma innymi chłopakami.Przechodziliśmy obok stacji benzynowej gdy zaatakowali nas najemnicy.Zabiłem dwóch i nagle przyszły pijawki.Zabiły wszystkich a mnie ogłuszyły.Eeee kiedy ciągnęły do swojego gniazda zabiłem jedną.
(kaszel)uciekałem i nagle wpadłem do zakopanego transportera opancerzonego złamałem nogę.Eeeee mam dwie :+: i
210 naboi do AC96/2.Słuchaj współrzędne schowka to 89631 to szyfr zabierz PDA do lisa on odszyfruje współrzędne w schowku jest leczący egzoszkielet wmątowałem do niego artefakty dusze,kubelniak,płomień,serce oazy i kompas.Czekaj coś słyszę dwaj najemnicy czekaj (strzały) ok załatwiłem sku*wysynów.Jeśli przeżyje szukaj mnie w kryjówce striełoka mojego przyjaciela.
Awatar użytkownika
wojtekpop
Kot

Posty: 9
Dołączenie: 30 Lip 2010, 16:01
Ostatnio był: 15 Kwi 2012, 21:25
Frakcja: Wolność
Ulubiona broń: "Tunder" 5.45
Kozaki: 0

Następna

Powróć do Ogólna dyskusja

Kto jest na forum

Użytkownicy przeglądający to forum: Brak zarejestrowanych użytkowników oraz 5 gości